Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.

Julia Ratajewska SENSE

Centrum Medyczne HCP cechuje się wysoką dbałością o pracownika, czego dowodem są chociażby realizowane rok rocznie szkolenia podnoszące kompetencje i umiejętności osób zatrudnionych w CM. Myślę, że z pewnością jest to organizacja otwarta na potrzeby innych i stara się realizować swoją misję na najwyższym poziomie.

Rrer

Wielki M... ng

Monika Wdzięczna
@taka jedna

Pracuję od kilku miesięcy w CM HCP i jakoś nie zauważyłam żeby panował wielki (usunięte przez administratora) ,pracy jest dużo jak w każdym szpitalu zależy jeszcze od oddziału ale u mnie na oddziale jest zgrany zespół i dajemy radę bywały ciężkie dyżury ale nie znam firmy w której płacą za sam fakt przyjścia do pracy . Jak jest zgrany zespół i wszyscy pracują a nie tylko narzekają to wszystko jest do ogarnięcia ,pozdrawiam cały zespół z Interny ❤️

Pielęgniarka Kinga
@Julia Ratajewska SENSE

Również uczestniczyłam w szkoleniu i nie żałuję. To był dobry czas, gdzie mogliśmy bliżej poznać samych siebie, tego jacy jesteśmy, jak reagujmy na stres. Nauczyliśmy się jak radzić sobie ze stresem, jak komunikować się z ludźmi w pracy. Trenerzy prowadzący szkolenie mieli ogromną wiedzę którą chętnie nam przekazywali. Sala gdzie spędzaliśmy ten czas była dobrze przygotowana. Szpital udostępnił nam sprzęt multimedialny, w salce był bufet kawowy, gdzie mogliśmy zrobić sobie ciepły napój. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu. Na pewno uzyskana wiedza przyda się, ponieważ w naszej pracy ciągle jesteśmy narażeni na stres, kontakt z ludźmi a co za tym idzie wypalenie zawodowe.

Hanna Grzembowska
@Julia Ratajewska SENSE

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu pt. „Obsługa klienta w placówce medycznej w warunkach wysokiego poziomu stresu” prowadzonym przez Panią Lidię Tkaczyńską. Dzięki uczestnictwu w powyższym szkoleniu nabyłam większej swobody w porozumiewaniu się z drugą osobą, szczególnie w sytuacjach trudnych i konfliktowych. Zajęcia warsztatowe szczególnie uświadomiły mi jak ważne jest zrozumienie potrzeb i emocji drugiego człowieka w sytuacji wystąpienia różnicy zdań. Scenki odgrywane przez uczestników szkolenia podczas części praktycznej dostarczyły mnóstwo cennych wskazówek i porad, które wykorzystuję teraz na co dzień w swojej pracy, kierując zespołem apteki szpitalnej.

Hanna Nowy wpis

Witam. Widzę, że są udzielane bardziej szczegółowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia na poszczególnych stanowiskach. Na stronie też jest dodane ogłoszenie dla Pracownika Socjalnego. Jakie są wymagania?

Nowy wpis

@Hanna

Oczekujemy: - Wykształcenia wyższego lub ukończonego kolegium pracowników służb społecznych; - Znajomości przepisów prawnych z zakresu pomocy społecznej, k.p.a., uregulowań prawnych dot. ochrony danych osobowych; - Odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone obowiązki; - Komunikatywności, empatii i umiejętności pracy w zespole. Oferujemy: - Pracę w intensywnie rozwijającym się Centrum Medycznym HCP - Stałą pracę – jesteśmy zainteresowani długofalową współpracą; - Możliwość rozwoju zawodowego. - Dobrą, przyjazną atmosferę w naszym Zespole Zakres obowiązków: - Prowadzenie pracy socjalnej i jej dokumentowanie; - Przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych oraz występowanie na tej podstawie o pomoc dla zainteresowanych; - Współpraca z placówkami pomocy społecznej, organizacjami pozarządowymi i instytucjami, których działalność uzupełnia lub wspiera formy pomocy społecznej udzielanej Pacjentom Medycznego Centrum HCP Sp. z o.o.

AAA Nowy wpis

Dzień dobry, proszę o podanie mi konkretnych wymagań wobec pielęgniarki poradni urologicznej. Jestem teraz na stronie Szpitala w sekcji z ofertą i jedyne co jest napisane, to stwierdzenie, że Placówka oferuje dogodna formę zatrudnienia, atmosferę szacunku i współpracy. Jeśli faktycznie tak jest to czego mogą wymagać od kandydatki?

Nowy wpis

@AAA

Zapraszamy serdecznie do aplikacji osoby: - posiadające kwalifikacje pielęgniarki, tj. PWZ pielęgniarki/pielęgniarza; - cechujące się empatią, komunikatywnością, dobrą organizacją pracy; - potrafiące współpracować w zespole. Jeśli posiadasz te kwalifikacje, a oprócz tego jesteś osobą optymistyczną i radosną - czekamy właśnie na Twoją aplikację! Więcej szczegółów pod nr tel. +48 882 565 243

To co dzieje się na Sor w CM Hcp to paranoja, tylko powiadomic telewizje. Z silnym bólem brzucha czekałem 7 godzin. Przez 5 godzin nie podłączono mi żadnej kroplówki p. bólowej a jedynie pobrano krew do badań. Dwóch lekarzy na cały Sor. Po 5 godzinach podłączono mi leki i to jeszcze sam musiałem o to zabiegać. Personel soru kiedy czekałem w poczekalni nawet nie spytał jak z bólem czy podać leki.

Aktualność
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. na stanowisko Pielęgniarki i opiekunowie medyczni - nowy Oddział - Poznań? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Wioleta

Gdy tak czytam niektóre komentarze od samych Pacjentów to zaczynam się zastanawiać jaka atmosfera występuje teraz pomiędzy nimi a Pracownikami w ich odczuciu? Czy Centrum ma zorganizowana strefę relaksu lub coś podobnego? jak bardzo ta praca jest stresująca?

Wkurzona

Na oddziale psychiatrii pacjent zamknięty w izolatce musi oddawać mocz do swojego własnego kubka a kał do worka foliowego. O podaniu wody nie ma mowy.Dodam że w izolatce jest kamera więc ktoś kto ogląda chorego oddającego kał do worka na śmieci chyba jest zboczony i to lubi. Może dlatego nie chce wypuścić pacjęta do toalety.

@Wkurzona

Odpisując na zamieszczony komentarz informuję, że jesteśmy po dwukrotnych kontrolach Inspekcji Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Poznaniu, z czego jedna odbyła się w miesiącu wrześniu 2021 roku. Nie stwierdzono uchybień w zakresie sanitarnym w kontrolowanych jednostkach. Informuje, że sale izolacyjne w CZP mają sprawne węzły sanitarne. Żaden z pacjentów nie oddaje moczu do kubka, chyba że wynika to z procesu chorobowego. Z poważaniem Justyna Kiejda Pełnomocnik Zarządu ds. Psychiatrii

Jola
@Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.

Panie w rejestracji ogólnej do specjalistów- ortopedy są strasznie niemiłe!!! Nie potrafią pomóc ludzią jak ktoś o coś spyta to jeszcze pretensje mają. Najlepiej gdyby nikt nie podchodził do okienka i nie zawracał im głowy. Misja szpitala która jest zamieszczona na ścianie kompletnie nie współgra z tym co tam się dzieje w rzeczywistości. Jak można w taki sposób traktować ludzi. Często Ci ludzie są zagubieni kogo mają spytać jak nie Panie w rejestracji!!!

Aktualność

Dzień dobry. czy fizjoterapeuci będą jeszcze przyjmowani w najbliższym czasie? Z ofert na stronie wiem, że była taka wystawiana ze dwa miesiące temu, pewnie to już zamknięty temat? jeśli tak to można mimo wszystko prosić o wyrażenie opinii? jak sam proces rekrutacyjny przebiega i przywitanie nowej osoby w zespole? Czy warto będzie czekać na kolejna ofertę?

Pacjent

Do tej pory nie dostałem , żadnej odpowiedzi na moje opinie jestem ciekaw czy szwajka to przeczytał ten (usunięte przez administratora)pewnie nie umie obsłużyć nawet internetu , w bezpośredniej rozmowie z tym panem zarówno ja i moi rodzice dochodzimy do sedna wniosku , że Szwajka nie posiada elementarnej wiedzy medycznej a jego dorobek naukowy został wygrany w czipsach ... liczę na jaką kolwiek odpowiedź z waszej strony

Czy w Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pacjent

Witam z tej strony pacjent waszego szpital , a mianowicie przechodzę do sedna sprawy bo nie chce mi się rozpisywać na temat nieudolnych pracowników waszej placówki , ostatnio pojawiłem się na skórze z rana ręki prawej , stwierdziliście , że po założeniu szwów wszystko będzie okej , a tu masz babo placek rana się babrze , a co najlepsze idę znów do HCP na sor poczym stwierdziliście że jest okej , ja wam powiedziałem , że zaczęła się sączyć ropa a państwo to stwierdzili poczym powiedzieli , że mam mieć zdjęte szwy bo nic poważnego się nie dzieje . Moim zdaniem to ten cały HCP nadaje się do destrukcji ... Nie umiecie leczyć nie macie pojęcia o pacjencie traktujecie ich przedmiotowo , to jest moja kolejna opinia , która jest negatywna niestety , o pozytywach ciężko tu porozmawiać ....

@Julia Ratajewska SENSE

Szanowna Pani Julio, dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię. Bardzo miło nam to słyszeć. Pozdrawiamy, Zespół Centrum Medyczne HCP

Jeden z pracowników
@Julia Ratajewska SENSE

Szanowna Pani Julio a może zdradzi nam Pani jakie to szkolenia i kto na nie uczęszcza. ? ( nie bierzmy oczywiście pod uwagę szkoleń wymaganych przez obowiązujące prawo bez których nie można być dopuszczonym do wykonywania pracy.)

@Jeden z pracowników

Oczywiście, tematy jakie realizowaliśmy w CM HCP w roku 2021 to: 1. obsługa klienta w placówce medycznej w warunkach wysokiego poziomu stresu 2. Prawne aspekty wsparcia psychospołecznego pacjentów oraz osób bliskich. Nie są to absolutnie szkolenia wymagane prawnie. Pozdrowienia.

Hanna Grzembowska

Pielęgniarka Kinga

Rrer

Wielki M... ng

Pielęgniarka

Zarobki są tam po prostu śmieszne. W trakcie przyjmowania do pracy obiecują złote góry. Prawda wychodzi na jaw dopiero przy wypłacie . Ilość pracy do wykonania ogromna . Osoby które się tam zatrudniły bardzo szybko odchodzą, dlatego placówka ciągle poszukuje nowych pracowników medycznych .

@Pielęgniarka

Szanowny Użytkowniku Pielęgniarka, jak sam zapewne dobrze wiesz praca w branży medycznej nie należy do łatwych ponieważ celem tej pracy jest ratowanie ludzkiego życia. Poruszasz kilka ważnych i delikatnych kwestii w swojej wypowiedzi, których nasze Centrum nie chce pomijać milczeniem. Natomiast proszę pamiętać, że nowo pojawiające się ogłoszenia o pracę to rzecz naturalna, jak w każdym dużym przedsiębiorstwie, które zatrudnia tak wiele ludzi. "Złote Góry" i nieścisłości przy przedstawionych warunkach płacowych są poważnym zarzutem i tą sprawę trzeba koniecznie wyjaśnić. W celu zadbania o jak najlepszą atmosferę pracy, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: info@cmhcp.pl Pozdrawiamy i dziękujemy za dodaną opinię. Zespół Centrum Medyczne HCP

@Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.

Szanowny " Zespole " CM HCP w odpowiedzi na opinię Pielęgniarki piszecie że " nowo pojawiające się ogłoszenia o pracę to rzecz naturalna, jak w każdym dużym przedsiębiorstwie, które zatrudnia tak wiele ludzi. " otóż praca w dużym przedsiębiorstwie jest marzeniem zdecydowanej większości pracowników. Firmy te nie proponują najniższych wynagrodzeń i pracę w nich otrzymuje się w większości wyniku polecenia przez "starych" pracowników. Ogłoszenia o oferowaniu przez nie miejsc pracy są rzadkością. W przypadku CM HCP jest inaczej . Większość portali oferujących darmowe lub niedrogie ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników jest "zawalone" ogłoszeniami o poszukiwaniu pracowników przez CM HCP. Wniosek nasuwa się sam. Najprawdopodobniej oferujecie zbyt niskie pensje a warunki pracy są bardzo trudne .

Szanowny Użytkowniku, wypowiedziane przez nas słowa są w pełni przemyślane, oparte na naszym wieloletnim doświadczeniu i wieloletniej współpracy z innym przedsiębiorstwami. Nie chcemy w tym miejscu wchodzić w polemikę ponieważ jest to forum i wszyscy mogą tutaj wyrazić swoje odmienne zdanie. Każdy sam może rozejrzeć się i zobaczyć jak wygląda sytuacja na rynku pracy oraz wyciągnąć odpowiednie dla siebie wnioski. Zachęcamy, by korzystać z różnych źródeł dla pełnego obrazu sytuacji panującej na rynku. Abstrahując od naszych odmiennych zdań w powyższym temacie, bardzo dziękujemy Ci za wyrażenie swojego zdania. Zapraszamy również do kontaktu info@cmhcp.pl w przypadku potrzeby uzyskania więcej informacji o panujących warunkach pracy w naszym Centrum Medycznym. Pozdrawiamy Zespół Centrum Medyczne HCP

A.
@Pielęgniarka

To prawda.

Olga Tkachenko

Straszna medycyna! Mama była w szpitalu na oddziale chirurgicznym, stan zdrowia się nie zmienił, tylko się pogorszył - ciśnienie jest wysokie, ból pozostaje!!!! PYTANIE - CO LECZYŁEŚ LEKARZY?

Janusz
@Olga Tkachenko

Powinnaś porozmawiać z lekarzami czemu stan zdrowia się nie poprawił. Czasem nawet najlepszy lekarz nie jest w stanie pomóc jak choroba jest zaawansowana. Pierwszy raz byłaś w tym centrum medycznym?

Karina
@Janusz

To dobry szpital, nie wiem o co chodzi.

Julia
@Karina

No ale potrafią powiedzieć o co chodzi jeśli pacjentowi jest gorzej?

Mila

Mój mąż był na oddziałe ortopedii, miał złamaną rzepkę. Bardzo szybko zrobili mu wszystkie badania, operację miał po 3 dniach spędzonych w szpitalu i potem już na drugi dzień po operacji wrócił dodomu. Lekarze wszystko wytłumaczyli po rosyjsku (byliśmy bardzo zaskoczeni, bo jesteśmy obcokrajowcami i nie wszytko byśmy zrozumieli po polsku). Pielięgniarki oraz salowe były bardzo mile. Mąż jest w trakcie rehabilitacji i już czeka na kolejną operację w HCP.

Centrum Medyczne Hcp za nic ma swoich pracowników, pracodawca (usunięte przez administratora) na umowach o pracę. Zatrudniając się otrzymałam umowę zlecenie z obietnicą, że po 3 miesiącach zmieniona zostanie na umowę o pracę. Niestety tak się nie stało, po roku zwodzenia dowiedziałam się, że umowa nie zostanie zmieniona bo na pewno po jej otrzymaniu poszłabym na L4. Co to jest za tłumaczenie? Jak można tak traktować sumiennych pracowników? Wstyd!

Niepokorny

Zaczynając od SORU - czas oczekiwania od przyjęcia do ulokowania na sali chorych 13 h 30 min w majtkach i koszulce ,pod prześcieradłem !!!. Nie powiem ,że wszyscy ale kilka razy na prośbę (wcale nie w tonie roszczeniowym) od ratowników medycznych ( również pań) otrzymałem odpowiedz cytuję - TO NIE JEST KONCERT ŻYCZEŃ !!! - kpina i niewiedza co to jest empatia. Czystość i higiena poniżej krytyki !!! ( sale chorych , toalety, prysznice ).Pielęgniarki , salowe ok z małymi wyjątkami. Pochwała dla ukraińskich kandydatek na pielęgniarki - uczynne , uśmiechnięte nie odmawiające pomocy (gorzej z panami z Ukrainy).Lekarze bardzo profesjonalni - bez zarzutu - to bardzo miłe :).Obsługa na badaniach specjalistycznych nie zawsze miła i delikatna - często odbierałem ich zachowanie - jakby myśleli , że znalazłem się w tym miejscu bo taki miałem kaprys - żeby im poprzeszkadzać. Podałbym jeszcze kilka "smaczków " ale boję się , że opinia może być zablokowana. Leżałem w szpitalu pierwszy raz ( 3 tyg. ) , ale nie tak to sobie. wyobrażałem. Na moje i innych pacjentów słowa krytyki słyszeliśmy odpowiedz , że mamy pisać skargi do prezesa - kolejna kpina.

Iwona Szubert

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi Krzysztofowi Spychalskiemu pracującemu w Poradni Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, który z niesamowitym oddaniem przyjmuje niekończącą się kolejkę oczekujących pacjentów. Z ogromną cierpliwością wysłuchuje każdego, rzetelnie i profesjonalnie posługuje pacjentom - bez wątpienia jest lekarzem godnym polecenia. Życzę Mu wielu sił, bo warunki pogodowe (gołoledź) chyba jeszcze wydłużą kolejkę oczekujących na poradę. Ogromy szacunek za tak oddaną pracę!

karierabohatera.pl

Szanowni Państwo, Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć serdeczne życzenia: zdrowia, miłości i radości. Zaangażowanie, profesjonalizm i siła, którą wkładacie w utrzymanie Polaków przy zdrowiu, czynią Was prawdziwymi bohaterami naszych czasów. Tej właśnie siły chcemy życzyć w nadchodzącym Nowym Roku. Niech w tym trudnym zadaniu, jakim jest praca w systemie ochrony zdrowia, przyświecają Państwu zawsze najwyższe ideały, a trudy walki na froncie wynagradza wdzięczność pacjentów i społeczne uznanie. Spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wielu udanych rekrutacji życzy karierabohatera.pl

@karierabohatera.pl

Serdecznie Państwu, dziękujemy. Niech Boże Narodzenie będzie zawsze w naszych sercach. Zespół Centrum Medycznego HCP

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.?

Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.