NOWEL Sp. z o.o.

Opinie o NOWEL Sp. z o.o.

Andzia

Od czerwca portal opľacony nic nie można pisać :D PRL opłacony przez GS spółka z zoo :D

Plejadianin

Źródła Pentagonu mówią: “Trump stworzył siły kosmiczne, aby uwolnić tajny program kosmiczny i jego stłumioną technologię, aby przynieść korzyści ludzkości z takimi rzeczami jak antygrawitacja, darmowa energia, holograficzne łóżka medyczne, przedłużanie życia, teleportacja, maskowanie, replikatory itp. “

Akceptuję regulamin
@Plejadianin

Jedna gwiazdka na sześć możliwych i brak możliwości swobodnego wypowiadania się. No no są powody do dumy ;) Gdyby były replikatory to takie fabryki nie będą już nikomu do niczego potrzebne heheh ;)

Buła

Dbacie o opinie ??? A kasijecie prawdziwe :( PRL.

Bolo

Parówka za 1 tyś podwyżki za mianowanie obiecał kłamać nawet w sadzie :D :D

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NOWEL Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. Kontroli Należności i Windykacji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Wuju

Po pół roku ogłoszeň poszukiwania nowego kierownika wuju się poddał I ściąga Rafałka bo dobrze raportował na innych kierowników :D :D :D PGR reaktywacja :D :D

Pl

No właśnie nie daj Boże napisać prawdę to już usuwają opinię. Wczoraj było zebranie. Przecież im chodzi tylko o to żeby zwiększać ciągle produkcje i o mniejsze przerwy między produkcją. Usuwają opinie ale nie tylko tutaj. Tak jest też w innych firmach. Wolność słowa to tylko teoria.

Piecowy

Jak podziel sie opopinia jak admin w porozimieniu z prezesowa kasuje opinie pracownikow ciagle :D

Pracownicy

Skąd admin wie że opinie pracownikow mijają sie z prawdą ??? Dzwoni do pani prezes z zapytaniem co można opublikować ?

Drodzy Użytkownicy, wchodząc na forum Gowork.pl i publikując komentarz, zgadzacie się na przestrzeganie regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Portal szanuje wolność wypowiedzi, jednak niedopuszczalne są treści wulgarne, obraźliwe, niezgodne z tematem bądź mijające się z prawdą. Narusza to zarówno podstawowe zasady etykiety i dobrych obyczajów, jak i regulaminu forum, utrudniając znalezienie przydatnych informacji o pracy w firmie. Dlatego wszystkie wpisy naruszające wymienione wcześniej zasady administrator forum ma prawo usunąć. I tak zapewne @Jaki było w tym przypadku. Wpisy nienaruszające tych zasad zostają na forum.

Kto jest kotem?
@Monika

Ok Pani Moniko. Moja odpowiedź dla użytkownika "Jaki" również została wykasowana. W tej odpowiedzi nie naruszyłem regulaminu. Mimo to została ona wykasowana. Nikogo nie obraziłem, wyraziłem tylko swoją opinię. Zresztą kilka wcześniejszych moich wypowiedzi również zostało usuniętych. Za co? Tylko dlatego że opisywałem szczerą prawdę. Prawdę tak mocną że po prostu musiała się nie spodobać cenzorom. Tylko tyle i aż tyle. Nie pozdrawiam. :(

Jaki

Dlaczego znikają opinie ktore były tygodniami ? Tzn nie łamały regulaminu a wykasowano ?? Można odp ?? O co chodzi tu ?? "

Cenzura

Widzę że opinie sobie znikają. Tzn cenzor czyta i usuwa opinie. Taka to oto "wolność słowa" na początku XXI wieku.

Sylwek84

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Nie wiem o co wam chodzi mi się dobrze pracowało. Zrezygnowałem tylko dlatego ze się wyprowadziłem. Panie w kadrach są spoko mile i pomocne a nie tak jak kiedyś stare wredne kadrowe do których odezwać się nie można było.

Raf
@Sylwek84

A komu raportowałes do premi ?? :D

@Rodzina czemu mam pamiętać skoro nie pracuję w firmie NOWEL? I uważam, że nikt z pracowników nie powinien tam wchodzić tylko właśnie czekać na służby, które się na tym znają, czyli w tym przypadku na straż pożarną. Właśnie w taki sposób narazili swoje zdrowie.

Alan
@Marta

Jak cos mozna stwierdzic nie sprawdzajac ??? Na wydaje mi sie ??? To wezwij na wydaje mi sie :D naprwno przyjada hehe

Xn

Mądrze napisane. Myślenie Pani (usunięte przez administratora) na poziomie na poziomie nie wiem gimnazjum?

Del

Wiem o jednym zgonie ale drugi zgon? Szczerze nic na ten temat nie wiem. Wiem że dziewczyna straciła przytomność, zostało wezwane pogotowie ale przecież nic nie było słychać żeby ktoś znowu umarł? Tzn zginął. Proszę o wyjaśnienia.

Wypadki to nie przypadki
@Del

Drugiego nie było na szczeście .... o byczy kłak wielokrotnie .... jechac jachac produkować nie dyskutowac !!!! Kolejna krew z maszyn też zmyjecie za złotowke podwyżki ...

Rodzina

Zmiazdzlna noga Ukrainca.... tez nic ??

Rodzina

Pani prezes chce udowodnic w sadzie ze nie mialy takie sytuacje miejsca w jej firmie !!! mechanik poteznie zmiazdzony sam sie zmiazdzyl .... pierwszy wyciek z zatruciem nie bylo choc KPP byla dochodzeniowka ....drugi wyciek stezenie smiertelne na maszynowni Strazacy z Legionowa wzywaja oddzial spec z Wawy

@Wuju i wszystkie te zarzuty, które ten kierownik przedstawił są prawdziwe? Ty nadal pracujesz w firmie Nowel Piekarnia Nowakowski? Po tym pozwie pojawiły się tam jakiś zmiany?

Jelen
@Marta

Wpisz do wujka google -pożar śmierć wyciek amoniaku po kolei Nowel sa wszystkie artykuły ;)

Przemo

Haha dobre dobre :D

Wuju

Zwolnil sie sam stawiajac pracodawcy powazne zarzuty w uzasadnieniu ponoc a za to nekaja go hipokryzja do kwadratu np by udowodnil ze mechanik zginal w maszynie lub ze byl pozar z przyczyn zaniedban lub ze byly 2 wycieki amoniaku powazne lub ze zmiazdzono wozkiem widlowym noge ukraincowi pracujacemu na vizie turystycznej lub ze wyplacano pensje z opoznieniem kilknastodniowym lub ze alkoholik piecowy ciagle pil a dyrektor kazal go przywracac do pracy bo porodzinnych byl itd.... :D tam jest ponoc jeszcze duzo innych historii :D

Pieniądze a życie ludzkie?
@Wuju

Wypłacano pensje nie tyle z kilkunastodniowym opóźnieniem. Opóźnienia były dużo dalsze. Np mi wypłacono swego czasu pensję za Październik w Grudniu. Czyli opóźnienie grubo ponad miesiąc. Byłem wtedy na umowie zlecenie (czyli żadnych praw). Wszystkie pozostałe rzeczy co się tam wydarzyły to prawda. To niemal się wydarzyło na moich oczach. Jak nękają tego kierownika? O którym kierowniku mowa? Czy to Piotrek (pseudonim Knur)? Czy to on czy ktoś inny? Czy jeśli go nękają. Czy to jest jakaś (usunięte przez administratora) czy o co tu chodzi? Wiadomo dla pieniędzy ludzie są zdolni do wszystkiego. Czy my na pewno mamy XXI wiek?

Dlaczego to usuwasz?
@Pieniądze a życie ludzkie?

Szanowny administratorze. Czy słowo (usunięte przez administratora) to słowo niecenzuralne?

Wypadki to nie przypadki
@Pieniądze a życie ludzkie?

Sam sie zwolnil :D teraz sie z nimi sadzi ze biale to biale a czarne to czarne :D

Zostaw merytoryczną opinię o NOWEL Sp. z o.o. - Legionowo

• Jak się pracuje w NOWEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWEL Sp. z o.o.?

NOWEL Sp. z o.o.