NOWEL Sp. z o.o.

Opinie o NOWEL Sp. z o.o.

Może zainteresowany

Witam jak jest naprawdę w zakładzie. Wiadomo praca na produkcji jest ciężka. Bardziej mi chodzi o przestrzeganie BHP. jaka jest atmosfera w zakładzie, czy brygadziści są w porządku? Jak oceniacie warto tutaj spróbować pracować. Pracowałem w jednej piekarni i wiem że nie jest kolorowo.

@Może zainteresowany

Spróbuj to się przekonasz :) Jak Ci nie będzie pasować to nikt Cię tam nie będzie trzymać.

Byłemtu
@Może zainteresowany

Daj sobie spokój, praca ciężka pod presją czasu, a zarobki słabe.

Byłemtu
@Może zainteresowany

Kwestie BHP i atmosfery już ktoś omówił parę komentarzy niżej.

newimage

Bardzo proszę o informacje na temat pracy w dziale jakości. Zamierzam rekrutować na stanowisko kontrolera jakości. Proszę powiedzcie ilu jest pracowników na tym stanowisku , jak warunki pracy w tym atmosfera.?I tak ogólnie jaka jest wasza opinia. Bo przecież wszystko zalezy od ludzi .Dzięki

Asia

Srednia wytrzymalosci dziewczyn w DK to 2 miesiace :D zapraszamy do piekła :D

ciekawy
@newimage

czy wiesz już coś może na temat pracy w dziale jakości? pojawiają się nowe ogłoszenia o pracę, warto rekrutować?

ciekawy
@Asia

jest tam aż tak źle? na czym polega praca?

Pracownik NOWEL
@ciekawy

Stanowczo odradzam. Najnizsza krajowa, a pracowac musisz za 2osoby i jeszcze ci dokladaja obowiazkow. Atmosfera w pracy fatalna. Ludzie uciekaja nawet po 1 dniu.

Dkj
@Pracownik NOWEL

Z tego co mi wiadomo to DKJ ma dobre zarobki, obowiązki pff nie nazwałbym tak tego. Chyba nie wiesz jeszcze co to obowiązki!!!

kkkk
@Dkj

To źle wiesz.

Mala Mi
@newimage

Odpusc sobie. Pieniadze slabe, atmosfera okropna, brak rozwoju.

@Mala Mi

dlaczego okropna atmosfera?

Kkkkkkk
@Kandydat

Spytaj tych, kto tym zarządza.

@Kkkkkkk

Mam pytać prezesa?? Chyba lepiej pracowników! Co to znaczy okropna atmosfera? Aplikować do jakości czy dać sobie może spokój???

@Kandydat

Ja pracuję tutaj już dość długo i nie wydaje m się, aby atmosfera była okropna... Pracuje tutaj dużo ludzi i każdy jest inny, nie wszyscy musza wszystkich kochać, a im więcej ludzi tym większa szansa na różne negatywne zachowania. Ja osobiście uważam, że nie ma tragedii.. nie wiem może pracuję tutaj już dość długo i to przyzwyczajenie, ale opinie że atmosfera jest fatalna są dość niesprawiedliwe w mojej ocenie. To prawda, jest dużo do poprawy pod każdym względem, ale jest tez dużo lepiej niż było kiedyś. Wiem co piszę.

Daruj
@Kandydat

Jak chcesz żyć spokojnie to daj sobie spokój. Nie warto

123t
@pracownik produkcji

Praca na produkcji a praca w dziale KJ to dwa różne światy. Wiem co pisze, bo sama tam pracowalam, I jest bardzo źle. Mam kontakt z koleżankami co tam zostały, stąd wiem.

@123t

Dlaczego jest źle??

@123t

No ok, ja pracuję na produkcji nie w Kontroli Jakości, więc nie wiem od środka jak dokładnie w tym dziale jest.. aczkolwiek parę osób tam pracuję i jak dla mnie chyba wszyscy sa w miarę spoko. Mozna z nimi pogadać i w ogóle.. nie wiedziałem, ze jest niby tam tak źle..

Wypłacają dodatkowe nagrody w NOWEL Sp. z o.o.?

Żart

Nie, chyba, że dyrektorom

pracownik produkcji

Dodatkowe nagrody w prywatnej firmie? To chyba rzadkość, a tutaj na pewno ich nie ma. Jest premia miesięczna, dość mała ale zawsze jakaś ( która można stracić za nieusprawiedliwioną nieobecność, ewentualnie za jakieś naprawdę poważne uchybienie - co jest rzadkością). Dodatkowo ostatnio na święta są dawane talony w wysokości 400 zł. Żadnych innych nagród nie ma.

Ryszard

Terroryzują mieszkańców hałasem . Nagrań mnóstwo na policji . Spotkania z dyrekcją i prezydentem nic nie dały .

@Ryszard

Terroryzują mieszkańców hałasem? Przecież to jakaś bzdura.. Czasem sa tacy ludzie co wszystko im przeszkadza.. Tak się składa że tam pracuję i gdy wyszedłem na zewnatrz w nocy nie odczułem zeby było jakoś głosnoco dopiero mowic o ludziach mieszkajaceych pareset metrów dalej. Bo w bezposrednim sasiedztwie zdaje sie ze budynkow mieszkalnych nie ma. Poza tym, owszem byly na to skrargi, że noca za głosno. Zostały podjete odpowiednie działania zeby zminimalizowac hałas: pozakładane obudowy tłumiace na spręzarki, zakaz rozładunku mąkowozów do silosow w godzinach nocnych itp.. Więc ja sie z ta opinią nie zgadzam i jak dla mnie pisał ją ktoś komu przeszkadza ze sasiad po 22 głosniej (usunięte przez administratora). Dziękuję

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NOWEL Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. Kontroli Należności i Windykacji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Ból prawdy

Pewnie ta opinia się nie ukaże ale cóż. Zastanawiające jest to że od wielu miesięcy nie pojawia się żadna nowa opinia. Niestety muszę to napisać. Ludzie którzy są odpowiedzialni za to co tam się dzieje powinni zostać ukarani. Tam jest niebezpiecznie, ciasno człowiek potyka się o człowieka, o palety, kuwety z odpadem itp. Tam nie ma warunków żeby prowadzić tak ogromną produkcję. Nie ma warunków do jazdy paleciakiem elektrycznym. Najlepsze jest to że produkcja jest tam olbrzymia a ogarnąć to wszystko muszą tylko dwie osoby! Bhpowiec czepia się np tego że ktoś nie założy kasku wyjeżdżając na magazyn, a nie widzi tego niebezpieczeństwa dla ludzi które jest cały czas na odbiorze (Tak jak pisałem ciasno, niebezpiecznie, nie ma dróg dla pieszych czy wózków, wózki lawirujace między ludźmi). Wszystko to odbywa się w szybkim i dzikim tempie. Istny horror. Ludzie ludziom zgotowali ten los...

Nic
@Ból prawdy

(usunięte przez administratora) Pisałem, że na Mroźni jest też niebezpiecznie, bo wchodzą tu ludzie z innych działów ( wykonują polecenia przełożonych), bez towrzyszącego asekurującego nagazyniera. Wózki z paletami jeżdżą sobie i jeżdżą, pchają przed sobą palety i wózkowi nie widzą kogoś kto nagle pojawi się na ich drodze. (usunięte przez administratora)

Zmiana pracy

Szukaja kogos do administrowania budynkami Wie ktos jakie wynagrodzenie?duzo budynkow?stan techniczny ok?jaka atm.pracy w administracji firmy?

Wembley27

Witam Szukam kontaktu z osobami co pracuja lub pracowaly w okresie okolo 10 lat Pozdrawia. K.Nowakowska

Prawda
@Wembley27

Co Pani chce uzyskać kontaktując się z ww osobami? Prawdę?

@Prawda

Tak Chciałam uzyskać kontakt z osobami pracującymi tam 10 -11 lat temu Moze tam jeszcze pracuja?

@Prawda

Cześć Po prostu chciałabym mieć kontakt

@Prawda

Droga prawdo Dawno dawno temu pracowałam w piekarni i poznałam fajnych ludzi Później wyjechałem z Polski i kontakt się urwał I teraz może ktoś się odezwie kto pracował w tamtych latach Pozdrawiam serdecznie

@Wembley27

Ja pracuje od ponad 8 lat..

Nie jest idealnie ale tez nie ma tragedii. Kiedys bylo gorzej teraz poprawia sie. Duzo brakuje zeby bylo dobrze ale pracowac sie da. Zarobki sie poprawiaja. Zalezy na jakim stanowisku jestes. Ale jak jestes kumaty to mozesz miec lepsze stanowisko no i bardziej odpowiedzialne.

Malwina

Odradzam jeszcze raz odradzam. Za stawkę poniżej rynkowej szeroki wachlarz obowiązków. Stanowisko biurowe administracyjne. Lokalizacja tj. Dojazd fatalny, satelity Legionowa tam już nie ma nic tam zawracaa ptactwo. Liczcie się z kosztem utrzymania własnego środka lokomocji. Praca dla osób bez wyjścia na nawet pokuszę się...na moment. Strata energii. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Zdziwiony

To co dzieje się w tym zakładzie woła o pomstę do nieba. Firmy zewnętrzne stawiają sobie kolejną nową linię nie licząc się z tym że akurat na wszystkich pozostałych liniach idzie produkcja. Manewrują wielkimi wózkami tam gdzie nie ma miejsca, uniemożliwiają osobom które odbierają palety normalną pracę. Nie da się pracować. Palety które powstają muszą być szybko schowane na mroźnię. Inaczej bardzo szybko się rozmrażają. Dzisiaj dosłownie zastawili jeden jedyny możliwy przejazd, dodatkowo blokując wózkiem bramkę wjazdową do mroźni. Kierownik produkcji wielce zdziwiony że palety stoją. Tak stoją bo nie ma możliwości żeby to wszystko ogarnąć. Tych palet jest naprawdę ogromna ilość. To są setki, tysiące dziennie.(usunięte przez administratora) Produkcja idzie jak szalona, na zabój a oni nie zważając na to stawiają w tym tyglu kolejne maszyny. Gdzie jest Bhp? Jak dalece niekompetentni są ludzie którzy tym zarządzają? W tym zakładzie był już wypadek śmiertelny na początku 2016 roku, były inne wypadki i niebezpieczne sytuacje. Czy naprawdę nikt tego nie widzi? To ciągle mało? Co jeszcze musi się stać? Jak dalece złymi i chciwymi ludźmi muszą być właściciele tego zakładu. Czy poza pieniędzmi są jeszcze na tym świecie jakiekolwiek inne wartości? Tam traktuje się pracownika jak powietrze. (usunięte przez administratora)Wtedy jesteś widoczny...

@Qazwsx czyli w Nowel Piekarni Nowakowski brakuje miejsca? Czy jeżeli pracodawca przeniósłby zakład pracy do większego miejsca lub powiększył salę to lepiej by się pracowało? Plus jeszcze szkolenia pracowników powinny się odbywać częściej tak? Jak kierownicy reagują na te wypadki w pracy? Czy ten Ukrainiec był ubezpieczony? Jak się takie sprawy w firmie załatwia?

Żegnam Ozięble

Tak właściwie to nie pozdrawiam lecz żegnam ozięble (tak jak napisałem w Nicku ;) )

@Marta

Byl baranie

Bmwxxx3

To już jest ukraiński kołchoz. Na hali wiele napisów i tabliczek jest już tylko po rosyjsku. Ni słowa po polsku. Czyżby dyskryminacja? Co to w ogóle są za czasy?

Bmwxxx3

m

Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy

@m

Witam Szukam kontaktu z osobami co pracowały lub pracuja w piekarni (Okolo 10 lat)

Mechanik-były na szczęście

Powiem Tak- myślałem że takich miejsc nie ma. A jednak....Kierownictwo na produkcji poza dwoma wyjątkami to banda niewychowanych i chamskich delikwentow. W dziale technicznym chłopaki i kierownik spoko. Warunki ciężkie i od h... roboty. Za mało mechaników. Kasa w technicznym średnia. Pozdrawiam dział techniczny. Ale pracy nie polecam.

Usunięcie opinii

Pensje słabe. Jest odgórne polecenie że pracownicy mają zarabiać mniej. Parking i chodnik przed firmą nie odśnieżony. Przed firmą stoją już nowe samochody dla prezesów: BMW x3, vw passaty, skody itp.

Usunięcie opinii

Pensje słabe. Jest odgórne polecenie że pracownicy mają zarabiać mniej. A przed firmą? Preżą się bezwstydnie nowe BMW x3, vw passaty, nowe skody itd. Odechciewa się robić jak się na to patrzy. (usunięte przez administratora)

Kolorowanka

Witam, czemu moja opinia zostala usunieta? Nie lamalam regulaminu, jedynie napisalam, ze pani z HRu do mnie nie oddzwonila mimo iz obiecala. Co w tym obrazliwego czy niezgodnego?

PLN

Bardzo fajnie że strona się zmienia. Widzimy w nagłówku: "Super, że znasz firmę NOWEL Sp. z o.o. - podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami!" Ok tylko co z tego że podzielę się opiniami skoro ta opinia zostaje usunięta? Była tutaj od dobrych kilku dni bardzo trafna i prawdziwa opinia dotycząca min braku benefitów poza płacowych itp. Komuś to się nie spodobało i została usunięta. Ok reklamujecie się nawet w radiu i innych mediach że można wyrazić swoją opinię. Tylko niestety kasujecie prawdziwe bo pewnie wszystko załatwiają układy i pieniądze... Moje sugestie dla NOWEL Sp. z o.o.: Sugestie mam takie że nie wolno usuwać opinii które nikogo nie obrażają. Opisują jedynie prawdę która najwidoczniej kogoś boli. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Traktować pracownika z szacunkiem i podmiotowo a nie przedmiotowo jak przykładowo część zamienną.

Usunięcie opinii

Praca na produkcji to właściwie sama Ukraina. Najlepiej jest o godz 18 gdy się zmieniają. Przychodzi ich cała armia i potem już pracują do 6 rano. Gdybym nie zobaczył to bym nie uwierzył.

Zostaw merytoryczną opinię o NOWEL Sp. z o.o. - Legionowo

• Jak się pracuje w NOWEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWEL Sp. z o.o.?

NOWEL Sp. z o.o.