Nowel Piekarnia Nowakowski sp. z o.o. SKA

Łajski k. Legionowa

Opinie o Nowel Piekarnia Nowakowski sp. z o.o. SKA

Patryk 2015-04-27 22:19:43
Witam,
bardzo bym prosił o rzetelną opinie o tym pracodawcy, atmosferze w firmie, itp...
chodzi mi bardziej o prace w administracji czy dziale handlowym, ale opinie z produkcji też chętnie poznam.
mala.mi 2015-08-29 21:59:09
Ogolna opinia niezbyt dobra...A na temat dzialu jakosci jeszcze gorsza. Jak pracowalam to kierowniczka tego dzialu (ktora nadal tam jest i z tego co mi wiadomo nic sie nie zmienilo) mobingowala pracownikow za byle bzdure (czasem dlatego ze miala zly humor i ktos sie na nia zle spojrzal).Przy ukladaniu grafikow rzadko brala jakiekolwiek dyspozycje - a pracujac w systemie trzyzmianowy czlowiek tez chcialby miec wlasne zycie i kierownika ktory to rozumie a nie zyje tylko wlasnym zyciem.Nie wspominajac o pracowaniu ponad 5 dni pod rzad (umowa o praca), braku wyplat na czas oraz zerowym wsparciu ze strony kierownika i zainteresowaniu co sie w dziale dzieje. Nic dziwnego ze jest taka rotacja ludzi pomimo szczerych checi.
Anonim 2015-08-31 21:53:08
@mala_mi pracowalas w tym dziale? Widzialem ze nadal wisi ogloszenie...
A 2015-09-10 10:34:53
Ogłoszenie wisi, ponieważ nikt nie wytrzyma tam z obecną kierowniczką dłużej niż okres próbny. Totalny brak kompetencji. Posada po znajomości. Zero szacunku dla pracowników. Zero wiedzy. Ale jak ktoś potrafi wchodzić w D... na pewno będzie miał całkiem nieźle. Z resztą przykładem sama Szanowna Pani "kierownik" . Jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia to mi zdarzały się z ponad miesięcznym opóźnieniem.
xxx 2015-09-30 19:00:33
Gorzej tylko jeśli trzeba się dogadać z paniami z kadr, cały dzień siedzą i nic nie robią zwłaszcza jak nie ma kierownika (kawka, herbatka i malowanie paznokci, że aż śmierdzi acetonem na całym korytarzu)
yyy 2015-09-30 19:03:09
daro 2015-12-04 16:49:25
Witam i prosił bym o opinię na temat pracy i płacy kogoś konkretnego bo chodzą różne opinie pozdro dla wszystkich
daro 2015-12-04 16:50:12
M 2016-04-08 17:50:01
ja myślałam o ofercie w dziale jakości (studiowałam chemię na politechnice), ale powyższe wpisy mnie zniechęciły... Poprzednia praca to istny mobing był, nie chcę tego powtarzać...
monika 2016-06-22 17:25:10
wez zapytaj sie Izabeli , ona powie ci jak robi sie kariere w tej piekarni {:
max 2016-06-22 18:29:41
Jaka panuje atmosfera w zakładzie w Legionowie? Widzę, że poszukiwany jest specjalista do spraw księgowości już od prawie miesiąca, ciągle nikogo nie znaleźli? Chętnie wezmę udział w rekrutacji, więc będę wdzięczny za jakieś informacje o rekrutacji :)
newimage 2016-11-06 15:40:12
Bardzo proszę o informacje na temat pracy w dziale jakości. Zamierzam rekrutować na stanowisko kontrolera jakości. Proszę powiedzcie ilu jest pracowników na tym stanowisku , jak warunki pracy w tym atmosfera.?I tak ogólnie jaka jest wasza opinia. Bo przecież wszystko zalezy od ludzi .Dzięki
Zostaw swoją opinię o Nowel Piekarnia Nowakowski sp. z o.o. SKA - Łajski k. Legionowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowel Piekarnia Nowakowski sp. z o.o. SKA