NOWEL Sp. z o.o.

Opinie o NOWEL Sp. z o.o.

Witam jestem zainteresowany pracą w dziale utrzymania ruchu. Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Absolutnie negatywna opinia

Coś tu niedawno próbowałam napisać ale niemal natychmiast moje opinie zostały zdjęte (nie pierwszy raz zresztą). Nie złamałam żadnego regulaminu. Tak to jest prawda kogoś bardzo boli. Od jutra będę się kontaktowała z goworkiem w tej sprawie. Dowiem się o co tutaj chodzi..

Zainteresowana

Jak wyglada praca biurowa, np dział księgowy?

TRAGEDIA

@Anonim sytuacja w Dziale Kontroli Jakości jest tragiczna, brak ludzi do pracy a zadań przybywa a nie ubywa. Pomimo starań w powierzone zadania mogę zapewnić, że nie zostaniesz doceniony, ewentualnie dostaniesz kilka uwag, że mogło być lepiej, że słabo się starałeś. Liczyć na pomoc przełożonych przy dużej ilości zadań pomimo obecnej sytuacji czyli braku ludzi ZAPOMNIJ!! Niedługo ten dział kontroli przestanie istnieć jak właściciele nie będą nadal reagować na panującą tam atmosferę. A produkcja idzie pełną parą.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NOWEL Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. Kontroli Należności i Windykacji wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Czy pracodawca NOWEL Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

pracownk

Bardzo rzadko, aczkolwiek zdarza się, np na wózki widłowe.

@pracownk

Bardzo rzadko, zależy od działu. Produkcja? Pojazdy jezdne pieski i też nie wszyscy. Kontrola jakości? Lepiej nie podnosić tematu, żadnych. Technologia? Też bardzo słabo to wygląda.

Consi
@pracownk

Witam jaka wygląda praca na magazynie jako operator wózka widłowego. Warto rozwazyc ta ofertę pracy

Obecny pracownik

Nie ma żadnych szkoleń. Jak chcesz się szkolić to po godzinach i za swoje pieniądze. I najlepiej po nadgodzinach... bo tych może być dużo.

Jak wygląda aktualnie sytuacja w Dziale Kontroli Jakości? Chciałabym wziąć udział w rekrutacji, jednak po przeczytaniu opinii na goworku mam spory mętlik w głowie....

Obecny pracownik
@Anonim

Nie idź tą drogą :) Wszyscy odchodzą. Tyle roboty zwalone na głowę, że można siedzieć cały miesiąc bezprzerwy. Dział zakupów, jakości, produkcja... co chwila ktoś odchodzi.

Czy w NOWEL Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

firma cały czas się prężnie rozwija :D

Atmosfera panująca w dziale kontroli jakości pozostawia wiele do życzenia, a to wszystko przez osoby zarządzające tym działem. Pracując w dziale jakości należy liczyć się z przedmiotowym traktowaniem, grafikiem na ostatnią chwilę oraz wyniosłością kierownictwa działu. Brak zrozumienia, empatii. Oby człowiek więcej nie trafił na takie osoby.

Jakie godziny pracy obowiązują w NOWEL Sp. z o.o.?

To zależy w jakim dziale.. biura coś 8-16.. mechanicy, magazynierzy, kontrola jakości, produkcja.. praca na trzy zmiany..

byłykontroler

W momencie gdy odchodziłam z firmy, sytuacja tam bynajmniej nie sprzyjała pracy tam: wciąż dokładane nowe obowiązki, a część z nich była właściwie bezsensowna (ponowne mierzenie raz zmierzonego już chleba po 3 dniach, gdy problem był z miękiszem). Komunikacja z przełożonymi była trudna (sprzeczne polecenia albo np. traktowanie z góry) lub nie było jej wcale. Duża presja i zła atmosfera wprowadzana przez kierownictwo działu. Delegowanie zbyt dużej ilości zadań na aktualnie przebywający na zmianie skład, w dodatku pracy, na którą się nie aplikowało (przy rozmowie rekrutacyjnej nie usłyszałam, że przynoszenie przeze mnie po 5, 7, 12 kartonów z mroźni będzie normą). Grafik bardzo często układany z kilkudniowym wyprzedzeniem. Ogólnie nie polecam (nawet za większe pieniądze) - szkoda swojego zdrowia i fizycznego i psychicznego.

Szuka pracy

Witam jak wygląda praca na produkcji czy pensja jest na czas proszę o odpowiedź z góry dziękuję

@Szuka pracy

praca jak praca.. a pensja - tak, zawsze jest na czas tzn najpóźniej 10 dnia każdego miesiąca, a często jakiś do trzech dni wcześniej.

Kamila

Z czego wynika rotacja?

bbb
@Kamila

Ze złego zarządzania, niskiego wynagrodzenia, wysokich oczekiwań :)

aaa

Firma jest duża i szybko się rozwija- to fakt. Praca jak to na produkcji , ciężka, monotonna i absorbująca mnóstwo czasu, soboty , niedziele święta. Płaca niezadowalająca, dużo do poprawienia organizacyjnie, merytorycznie etc . Nigdzie nie jest idealnie, ale momentami opadają ręce. (usunięte przez administratora)Ogólnie firma ma duży potencjał i jeszcze większe aspiracje a co najważniejsze ma polski kapitał. Moim zdaniem to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia i przejście pierwszej szkoły zawodowego życia.

Ciekawa

Witam, jak pracuje się na stanowisku asystentki zarządu? Jak z rotacją i ogólnie z pracą ? Dzięki za informacje

@Ciekawa

rotacja dość duża, wymagania również, płaca na poziomie sekretarki, a nie asystentki

Jak jest z awansem w NOWEL Sp. z o.o.?

ktoś takowy

Z awansem w jakiej komórce? Ewentualnie pionie? Generalnie żadna możliwość. Nie ma rozbudowanych struktur, po których można poruszać się. Generalnie żadna możliwość awansu...

Już nie wiem iść tam do jakości czy nie, znowu się pojawiło ogłoszenie na infPrraca.pl. Mogę prosić o jakieś konkrety jak w tym dziale jest - jacy ludzie jakie godziny pracy - czy przewidywalny grafik ( praca w ruchu ciągłym!!- jak to wygląda w praktyce?), traktowanie?

Janka
@Kandydat

Niżej masz odpowiedź na swoje pytania. Wystarczy wysilic się i przewinąć komentarze w dół.

Kontrolkaaa
@Kandydat

Ktoś już to opisał i z tym w 100% się zgadzam - "Zarobki są na strasznym poziomie. Nikt tam nie wytrzymuje dłużej niż próbne 3msc. Widać, że ogłoszenia wiszą cały czas. Praca na 3zm, ciężka, ciągnie kartonów, przyjmowanie dostaw na mroźni. Dla kierownika nie ma problemu ułożyć grafik ostatniego dnia miesiąca i żeby pracownik po nocy z 6 rano przyszedł na 14 do pracy. Praca dobra dla osób mieszkających w Legionowie najlepiej studentów, na garnuszku rodziców. Tylko i wyłącznie do zdobycia pierwszego doświadczenia, zobaczenia jak wygląda i pracuje duża produkcja."

@Kontrolkaaa

Dzięki za bieżące informacje czyli kanał :-(

Była pracownica
@Kandydat

Tak, kanał. Sytuacja opisana wyżej prawdziwa. Praca w Dziale kontroli jakości tylko na przeczekanie żeby znaleźć coś lepszego. Swoją drogą nie widziałam brudniejszej hali produkcyjnej. Zdarzało się że nawet liście walały się po podłodze...

Witam pracowałem w tej firmie ponad 5 lat widziałem naprawdę różne rzeczy. Ludzie ogólnie w porządku sporo Ukrainy ostatnimi latami niestety za marne grosze nikt normalny nie chce już pracować tym bardziej w weekendy. Atmosfera w tej nazwał bym to dżungla ciągła gonitwa (usunięte przez administratora) mechanik nawet nie ma kluczy żeby czymś robić porażka. Chłopaki z dział dur w porządku. Ogólnie nie polecam firmy wyzysk białego człowieka tam rządzi prawo dżungli ....

Czy pracodawca NOWEL Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Szczerze mowiac to raczej slabo jest w tej kwestii.. Chyba jedyna motywacja to premia ktora tracisz jesli masz nieobecnosc lub zwolnienie, ewentualnie jakies razace zaniedbanie. Aczkolwiek jest ona stala i bardzo niska.

Finish

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie(usunięte przez administratora) Okrzyknęli się rodzinna firmą a z żadnej strony tego nie widać... Praca na 3 zmiany 6 dni w tygodniu za marne grosze - śmiech na sali, nie wiem może nadrabiamy np. za Niemców, którzy pracują od pon. do pt. i tylko na 2 zmiany,a o wolnych weekendach można tylko pomarzyć. Poza tym niewyobrażalny brak szacunku dla pracowników i ich ciężkiej pracy, bo przypominam że to dzięki nam -" tyrakom" zarabiacie te grube miliony! Ciągle jakieś zmiany w organizacji pracy a przede wszystkim redukcja osób pracujących na liniach, nic dziwnego że jest tyle zwolnień skoro trzeba tyrać za 2 osoby... Do tego zatrudnianie co chwilę jakiejś nowej osoby do biura, ile asystentów może mieć asystent?!?!? Jest jedno wielkie zamieszanie i dezorganizacj(usunięte przez administratora)Zatrudnili nie wiadomo po co 3 kierowników dla każdej zmiany(usunięte przez administratora)Cała nasza praca wyliczona jest co do sekundy(usunięte przez administratora)Musisz przytakiwać tym z "góry", bo inaczej nie ma szans na zostanie kimś więcej jak tylko pracownikiem produkcyjnym. I jeszcze to określenie że jesteśmy operatorami maszyn(usunięte przez administratora) nawet nie możemy skasować błędu. (usunięte przez administratora)Jeżeli chodzi o atmosferę panującą w firmie...no cóż... jest fatalna(usunięte przez administratora)Nie docenianie naszej ciężkiej pracy, zero pochwał od przełożonych, chociaż co niektórzy jeszcze normalni brygadziści nawet podziękują za zrobienie ponad normy, ale większość ma to gdzieś, co niekoniecznie mnie dziwi, bo wszyscy jesteśmy zawaleni robotą ponad siły i czas. Nic dziwnego, że przestajemy szanować pracę, bo zwyczajnie nie mamy siły i ochoty codziennie tak tyrać, jesteśmy przemęczeni i też mamy swoje życie czy problemy. Niestety osobom z biura brakuje zwykłej empatii a co poniektórzy wykazują się tylko ignorancją ,ale nie ma się czemu dziwić, skoro dostali posadki po znajomości i nie mają pojęcia o pracy fizycznej.(usunięte przez administratora) Można tak pisać w nieskończoność i mnożyć przykłady (usunięte przez administratora)ale czy to coś zmieni? Nie ma osoby, przynajmniej na mojej zmianie, która nie szukałaby innej pracy, ale czy my dalej będziemy tam pracować czy nie to raczej nic nie zmieni, może kiedyś ci z "góry" się ockną jak sami będą musieli zejść i tyrać na liniach. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem poprawy sytuacji w tej firmie jest założenie związków zawodowych (usunięte przez administratora) Nie można oczywiście pominąć faktu, że jedni donoszą na drugich, to jest notoryczne, ciągle jakieś skargi, niedomówienia. Z roku na rok zarabiamy coraz mniej. Na prawdę ta firma potrzebuje gruntownych zmian(usunięte przez administratora)a co najważniejsze nie opłaca się nawet starać, bo nic z tego nie mamy.

Del
@Finish

Ładnie napisane. Takie ja również odnosiłem wrażenie. Szkoda tylko że Twoja wypowiedź jest aż tak bardzo ocenzurowana przez administratora... Naprawdę w latach 20 tych XXI wieku nie można się wypowiedzieć? Co jest tutaj nie tak? Internet powinien być wolnym medium..

pracownik produkcji
@Finish

Nie chce mi się odnosić do wszystkiego ale informacja, że z roku na rok zarabiamy coraz mniej jest totalnie fałszywa. Zaczynając tutaj pracę i porównując swoją pierwszą wypłatę do obecnych wypłat stwierdzam, że obecnie jest ona minimum 2 razy wieksza (100% większa) a porównując do najlepszego miesiąca to doszło by do blisko 3 razy wiecej (200% wiecej). Oczywiście taki miesiac to znikoma ilość dni wolnych. Ale generalnie chcialem tylko ukazać, że zarabia sie coraz wiecej, ale to normalna tendencja dla całego kraju. Więc ktoś tutaj pisze bzdury.

Aja
@pracownik produkcji

To firma pisze ten komentarz. Szkoda tylko, że zamiast podwyżek oraz poprawy atmosfery wolicie tutaj komentarze przerzedzac i próbować wybielic firemke.

pracownik produkcji
@Aja

(usunięte przez administratora) Żadna firma tylko tak jak napisałem pracownik który pracuje juz tam troszkę, a jest tutaj takich dużo. Jest dużo do poprawy, ale ja tylko zwróciłem uwagę, że pisanie iż zarabia sie coraz mniej to totalna bzdura. Ja podałem tylko swój przykład.

Ciekawy,
@Finish

Czyli co nie polecacie ubiegać się tutaj do pracy? O samą pracę nie pytam bo wiadomo na produkcji się ciężko pracuje i ciągle w ruchu. No ale to nie jest najważniejsze liczy się atmosfera w pracy, ważne aby nie być traktowanym jak niewolnik czy maszyna. Jak zakładam po 8h się pracuje nie 12 godzin. Bo wysłałem CV ale po opiniach aż się zastanawiam czy faktycznie jest sens tutaj iść. Pracowałem w jednej piekarni ale krótko przez to że traktowali ludzi strasznie. Drugie pytanie czy nie brakuje ludzi pracujących aby nie pracować jak robot

Aja
@pracownik produkcji

Nic nikogo tu nie boli. Chyba że tylko ciebie. Ja mam wątpliwości co do twojego wpisu i tyle.

UPS
@Ciekawy,

Jeśli będziesz faktycznie pracował a nie ściemniał to jak najbardziej będzie Ci się dobrze pracowało.

Jak wyglądają zarobki w kontroli jakosci?

fred
@Kandydat

Odradzam pracę w kontroli jakości. Ciągła rotacja - zarobki na poziomie około (usunięte przez administratora)netto. Ciągle nowe twarze w tym dziale. Presja na pracownika duża.

Ciepła bułka

Słabo

Xyz

Kolorowanka
@Xyz

Ojapiernicze.... Ciesze sie juz nawet ze mi nie oddzwonili po rozmowie rekrutacyjnej.

@fred

Dlaczego wykasowano zarobki ?

ciekawy
@fred

witam, jesli chodzi o zarobki w dziale kontroli jakosci, to o jakiej kwocie @fred piszesz?

fred
@ciekawy

Najniższa krajowa.

Zostaw merytoryczną opinię o NOWEL Sp. z o.o. - Legionowo

• Jak się pracuje w NOWEL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWEL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWEL Sp. z o.o.?

NOWEL Sp. z o.o.