Opinie o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ekotrade Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekotrade Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekotrade Sp. z o.o. w Warszawa

Kamil

Ja tam pracuje dorywczo do etatu, wyplate dostaje normalnie na czas, :)

A.D.
@Kamil

Każdy pracownik Ekotrade może sobie jeszcze dorobić roznoszeniem ulotek.

Wojtek
@Kamil

Chyba w biurze ha ha ha ha ha

Wojtek
@A.D.

Mówisz o tych ulotkach co ich na mieście nie widać . O tych co firma Ekotrade ma przez nie sprawy w sądzie. Zastanów się troszeczkę ludzie wiedzą dużo może nawet bardzo dużo proszę nie KŁAM, BO KŁAMSTWO MA KRUTKIE NOGI.

Digggk
@Kamil

Kolego dwa miesiące prawie przepracowane kasy brak za maj

A.D.
@Digggk

Wybaczcie ,ale tak przed sądem pod przysięgą zeznawał prezes -cytuje jak ktoś z pracowników chce dorobić dostaje ulotki do roznoszenia!!!!!!Może ktoś przeczyta Wasze wpisy.Przecież to kryminał tak kłamać.

Ciekawski

Jaka jest prawda Kolego?Napisz chyba że boisz się tak jak większość zatrudnionych w Ekobidzie.

Teresa
@A.D.

Ty też byłeś na tej rozprawie i zapewne słyszałeś co mówił. Albo jesteś kimś z biura komu kazano pisać takie bzdety.

Cooch
@Ciekawski

Ciekawski nie bądź taki ciekawski każdy wie jak jest jak w Eko. Te pozytywne wpisy pisze biuro, przydupaski właściciela. Poczytaj sobie co piszą ludzie to będziesz wiedział jak jest.

As

Wyplaty dalej niema I jak zwykle nikt nie wie kied bedzie ludzie rezygnuja z pracy w tej firmie a nowych chetnych niema ostatnio do pracy przyslali goscia okolo siedemdziesiatki firmy nie stac nawet na zapewnienie wody w takie upaly

Digggk
@As

Kasy jak nie było tak niema coraz gorszy kibel

Seba

Najgorsza agencja ochrony brak wypłaty na czas od pracownika wymagane nie wiadomo jakie rzeczy nie można nawet jeść i pić na służbie bo grożą karami finansowymi praca w tej firmie to wielki błąd pora zmienić robotę na bardziej płatną i lepszą

Ada

Gdzie nasze wyplaty chyba trzeba zaczac egzekwowac to w inny sposob bedziemy chodzic do prac tak jak placa a na obiekcie jest prawie 16 chlopa z pozwoleniem na bron jak nie podejmiemy pracy obiekt wam padnie dzis1maj teoretycznie zalegacie za dwa miesiace kazdy zastanawia sie czy pracowac bo boi sie ze fia pada I nie zobacz zadnych pieniedzy opamietajcie sie bo ludzie odejda

Pracownik Ochrony

Zadzwoniłem z ogłoszenia z "GW" które pisało że szukają pracownika z angielskim na hotel. Jak przyszedłem okazało się że nieaktualne i próbowano mnie pogonić. Powiedziałem wtedy że przyjmę każdą pracę w ochronie. Zaoferowano mi stawkę 6 zł "jak się bedę sprawdzał to 7 zl dostane". Wysłano mnie na obiekt gdzie byłem tego samego dnia pogadałem z dowódcą zadzwoniłem potem i umówiłem się na następny dzień na przyjęcie odzieży. Już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej darto się bez powodów.

1. Czy pity alkohol? 2. Dlaczego praca w ochronie:)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Waluś

To zagadnienie związane z nieterminowym wypłacaniem wynagrodzeń dotyczy całego kraju więc trzeba Panie i Panowie pomyśleć o doniesieniu do prokuratury na tych oszustów.

Waluś

(usunięte przez administratora) i nic więcej. Według umowy termin wypłaty wynagrodzenia to 20 każdego miesiąca, a od wielu miesięcy przeciągają co raz dalej, a w kwietniu na bezczelnego 30 kwietnia wypłacili część, a resztę ?

Sebo

Ta firma to bubel co m-cy nie trzymają się terminu wypłaty aż do dzisiaj nie ma, do inspekcji zgłaszane prze zemnie nie pierwszy raz.

piotr

jedna z lepszych firm w branży

Krzykacz Marek
@piotr

Ty chyba jesteś kierowca siwy Edek i masz na myśli zbieranie złomu. Podaj przynajmniej trzy plusy pracy w ekotrade. Za moich czasów w ekotragedii mieli najlepiej członkowie rodzinny Pana byłego prezesa w niej pracujący.Rodzinny interes.Ja pracowałem tam oj..... długo.Wiem o wszystkich sprawach tylko nikt nie chce słuchać.Wiec dzieciaku nie pisz bzdur. Chyba ,że jesteś cwaniakiem i kombinujesz tak jak osoby z kadr.Wtedy Masz dobrze.

MakumbA

We Wrocławiu oddzialik tej upadającej firemki przeprowadził się ostatnio na ulicę Klęczkowską, aby kierownictwo było blisko miejsca docelowego i się do niego przyzwyczajało chłonąć mikroklimat. Kto we Wrocławiu nie bywał, temu wyjaśniam, że na Klęczkowskiej jest największy wrocławski Zakład Karny.

Natt-WAWA

Witam, Zgadzam się z poniższą opinią. Jak ludzie maja pracować w takich warunkach, gdzie nie szanuje się ich ciężkiej pracy i wiedzy, którą posiadają. Nic dziwnego,że wszyscy odchodzą z działu kadr i płac (usunięte przez administratora)

Wrrr

Ludzie czemu się dziwicie, że wynagrodzenia nie są na czas wypłacane. Jak w centrali w dziale płac nie ma kompetentnych ludzi. Wszyscy odchodzą bo są źle traktowani. (usunięte przez administratora).Nikt nie chce pracować w takich warunkach. A zarząd firmy siedzi cicho i nic z tym nie robi. To jest jedna wielka farsa.

Czarny77

Pracuje na Bogdance Po prostu porażka, panowie z daleka od ekotrade

zybi
@Czarny77

A może jednak się zatrudnić, a tak zachwalali, zawsze to 2-ka wpadnie do kieszeni.

Czarna ręką sprawiedliwosci

CBA i Prokuratura na was czeka moi kochani z(usunięte przez administratora)

Łuki

Kto wysyla wyplaty?

Ada

Wyplaty niet nowych umow niet pitow niet chyba zaczniemy strJkowac na placowkach jutro idziemy do prezesa firmy dla ktorej wykonujemy usluge ochrony I przedstawimy sytacje moze on jakos wplynie

Ekopoznan

Żenada. Wypłaty coraz później.. To już się robi chore. Trzeba szukać NORMALNEJ pracy z TERMINOWA WYPŁATA. Koordynatorzy i szef z Poznania wcale nie pojawiają się na budynku. Pracownicy zostawieni sami sobie. Nikt nic nie wie. Cyrk na kółkach.

Ekopracownik

Czy ktoś może dostał lub wie kiedy będą wypłaty za styczeń?

Wawa

Niestety firma ma problemy z płynnościa,brak kasy na terminowe wyplaty...przykre

@Wawa

Ale dla siebie maja kasę tylko dla tych co na nich pracują nigdy nie starcza, przykre. Raz by sobie nie wzięli a o ludziach pomyśleli

Zbych
@Wawa

A kogo to obchodzi, kasę płaccie

Wa-wa

Gdzie sa moje pieniadze zlodzieje....?coraz dluzej to przeciagaja!!!

Buba
@Wa-wa

Masz rację kolego dziwię się że Pip tego nie czyta koniec miesiąca i kasy brak za grudzień wrr co do stawek też nie wiadomo jak styczeń liczyć gdzie kolwiek indziej wiesz jak masz stawkę a tu ni ciula z 13.70 brutto jak było to stawka nawet nie wyszła 10.50

@Wa-wa

Góra już dawno sobie wypłaciła a szara strefa do zapieprzania nawet nic niewiadomo na jakiej stafce od stycznia pracujemy

@Wa-wa

Masz rację (usunięte przez administratora) a najlepsze że pracownik na szlabanie w innej firmie ma stawkę lepszą i terminowe wypłaty

zielonyberet
@Buba

Jeden z wrocławskich kontrahentów tej grupy przes...tego no firmy ochroniarskiej zgłosił sprawę do państwowych służb. Prawdopodobnie potwierdzili nieprawdę w papierach. Piramida "eko" zacznie się sypać...

Waldi wawa

Jedna z najgorszych agdncji ochrony

zielonyberet
@Waldi wawa

Nie, Waldi. Zdecydowanie - najgorsza.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotrade Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekotrade Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotrade Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotrade Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 7 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ekotrade Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ekotrade Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ekotrade Sp. z o.o.