Opinie o Medvita24 w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medvita24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Medvita24 o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medvita24 w Warszawa

Boszka

Czytam czasami ich ogłoszenie o zapotrzebowaniu na opiekunkę i jeszcze ani razu nie było napisane że trudna schtela tylko wszystkie łatwe. Kochani, skoro są takie łatwe to sobie sami jedźcie a jak nie to chociaż uczciwie napiszcie jak wygląda sytuacja na miejscu.

medvita!
@Boszka

U nas nie ma min. Wszystko jest sprawdzane. Wszystko jest w porzadku.

Boszka Nowy wpis

Jerzy Nowy wpis
@Boszka

Czy wiesz może jakim doświadczeniem na podobnym stanowisku trzeba się legitymować, aby w ogóle móc myśleć o zatrudnieniu za pośrednictwem firmy Medvita24 na stanowisku opiekunki? Nie ukrywam, że kwestia ta mnie ciekawi, więc może od Ciebie dowiem się tego? Daj znać, proszę.

Zgadzam się Nowy wpis
@Boszka

Wszyscy piszą łatwa sztela a pózniej na miejscu cyrki wychodzą bo firmy zatajają

medvita! Nowy wpis
@Boszka

U nas nie ma min. Wszystko jest sprawdzane. Wszystko jest w porzadku.

irenka

Moi mili! Pisałam już tutaj wcześniej - przed wyjazdem z tą firmą. Byłam, polecam, jadę jeszcze raz! Mam prywatne ubezpieczenie, kartę ekuz, przemiłą koordynatorkę, pieniądze na czas - wypłata taka na jaką się umawiałam. Umowa? Jeżeli ktoś się boi podpisać dokumentu, gdzie widnieje kara za np. spożywanie alkoholu, to sami widzicie jak świadczy to o tej osobie - nie o firmie. Całuję! :*

Misiek
@irenka

taaa...to akurat najmniejszy problem w tej umowie....w kazdej umowie sa zapisy o karach, ale takie zapisy, ze PDP potwierdza poprawnosc wykonania zlecenia, przekazuje informacje po ktorej dopiero jest wyplata i jeszcze zgadzam sie na potracanie kar wynikajacych z nieprawidlowego wykonania POLECENIA od PDP jest niezgodne z prawem zarowno polskim i niemieckim... Agencja umywa rece od tego, ze to ona jest zleceniodawca i ma dowolnosc w placeniu...jak sie trafi na nieuczciwa rodzine albo trudnego PDP z demencja starcza mozna wogole nie ujrzec wyplaty... Podpisac taka umowe to jak na starcie strzelic sobie w kolano i myslec, ze wszystko bedzie dobrze...

@Misiek

co taki pdp z demenz ma do gadania,hmmmto moge wyplaty nie zobaczyc ,smutne wiec musze sie jutro wycofac,dziekuje,pozdrawiam

Langenau
@irenka

Potwierdzam, jestem w Niemczech juz kilka miesięcy ( i ze względu na bardzo dobrą współprace postanowiłam zostać jeszcze kilka ), znaleźli mi wspaniałą rodzinę ( mimo, że nie mówię po niemiecku tylko po angielsku ( płynnie) ), wypłata co do dnia i co do grosza wszystko się zgadza. Kontakt bardzo miły, jedyne czego bym się mogła przyczepić to przekombinowana umowa, ale takie mamy czasy. Wszystko na czas, rodzina idealna, kasa się zgadza. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń i polecam z czystym sumieniem ( kontakt z biura w Warszawie )

Dalia
@irenka

Istny żart z te firmą. Okłamują ze stanem pdp, przekonałam sie na własnej skorze. NIE POLECAM, OMIJAĆ NA KILOMETR!!!

I ja

I ja dołączę się do pozytywnych opinii, przyznam szczerze, że bardzo bałam się współpracy z jakąkolwiek agencją po zapoznaniu się z materiałami o agencji promedica 24 na przykład. Jesli zaś chodzi o Medvita24 nie mam absolutnie zadnych zastrzeżeń, wynagrodzenia powyżej 1300 eur wypłacone na czas, kontakt z firma bezproblemowy ( ja kontaktuje się z panią Małgosią z Warszawy, ciepłą, pomocną, zawsze otwartą na rozmowę i zawsze odpowiadająca na moje pytania czy wątpliwości) zlecenie na jakie trafiłam, początkowo na 2 miesiące, teraz już na niemal pół roku doskonałe, wszystko zgodne z opisem, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń i ze spokojnym sumieniem polecam tą firmę. Opowieści jakie czyta się na forach, w istocie jeżą włos na głowie, na szcescie żadna z nich póki co nie stała się moim udziałem. Bardzo polecam współpracę z Medvita24, zostaw maila jeśli masz pytania. Pozdrawiam wszystkie opiekunki i opiekunów. Stay safe :-)

Eliza

@irenka to super! A możesz powiedzieć gdzie dokładnie jechalas i jaka jest tam średnia wieku pracujących?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medvita24 na stanowisko Koordynator opieki osób starszych z j.niemieckim? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stajenny / pracownik farmy
Lommel
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

A jak ze szkoleniami w tej firmie?

nananana

Pracowałam dzień jako rekruterka. Nie można liczyc na prywatną opieke zdrowotną. Warunki zapowiadały sie obiecująco. Niestety skręciłam kostkę w drodze z pracy, poprosiłam jedynie o kilka dni wolnego. Usłyszalam ze rzekomo nadal trwa rekrutacja i dowiem sie co dalej... ahaaa??? kilka dni pozniej, gdy juz napisalam ze moge przyjsc do pracy otrzymalam negatywną odpowiedź, że od dzis zaczyna prace nowa osoba. Po czym wieczorem widzialam od nowa ich ogłoszenie na olx... no cóż, kierownictwo od początku wydawało się niezbyt sympatyczne i jak widac chce zrobic z człowieka głupią i w ogóle się z nim nie liczy. Pracujący ludzie w biurze natomiat bardzooo mili.

betreuerin

Kariery firmy można uznać za zakończona.BRAWO :-)

krysia
@betreuerin

A co takiego się stało? Możesz napisać więcej?

Alicja

@POKRZYWDZONA PRZEZ GOWORK, czy Twoja wypowiedź ma coś wspólnego z firmą Medvita24? Jeżeli nie, proszę Cię o trzymanie się głównego tematu wątku. Jeżeli chciałabyś skontaktować się w celu zadania pytań lub wyjaśnienia sytuacji skontaktuj się proszę z serwisem. Informacje kontaktowe znajdziesz pod adresem https://www.gowork.pl/kontakt

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Medvita24 o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Odradzam prace w Ustanowie gdzie ta firma ma dom seniora. No,chyba ze ktos jest masochista i uwielbia zeby dyrektorka znecala sie psychicznie nad nim.

Od 1.04.18 dom seniora Zalesie Vita w Ustanowie przestal istniec. Zamkniety niemal z dnia na dzien, rodziny na szybko musialy szukac innych domow dla swoich seniorow, pracownicy wek.

POKRZYWDZONA PRZEZ GOWORK

... a może gowork pochwali się, jak w 2017, gdy następowała zmiana i dostosowanie do nowych przepisów niemieckich postąpiła z pracownikiem, że nie otrzymał wypłaty, choć na nią uczciwie zarobił, bo nie chciał kłamstw podpisać i na święta wielkanocne został bez pieniędzy i miał tylko chleb z masłem i jednego pomidora?

Alicja

@Ja, co mas zna myśli pisząc, że dyrektorka Medvita24 znęca się nad pracownikami? W jaki sposób się to objawia, czy możesz opisać to w sposób bardziej dosadny? jak do tej pory opinie na temat pracy w tej firmie były różne. Jedne na plus, inne na minus. Czy znajdzie się ktoś kto podzieli się swoimi informacjami?

Karola

Medvita24 ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. W życiu mogą zdarzyć się różne przypadki ale trzeba patrzeć jak jest w większości sytuacji.

opiekunka2017

Panie pracujace w Medvita24 przestały się interesowac nami. Tragedia!. One są bardzo "zapracowane", dając bzdurne tłumaczenia, że mają opiekunki, które piją. Więc pytam po co takie zatrudniacie?! Zatrudniają kobiety z tzw. łapanki nie wiedząc jak one pracują. Rece opadaja!!! Ale to jest tylko wymówka, aby nie oddzwonić opiekunce, która prosi o tel. Wielmożne księżniczki! zacznijcie myśleć o nas, bo to my na Was pracujemy i dzięki nam macie pracę!!!

Alicja

@Hanka56 dzięki za komentarz. Jak wszędzie - ocena pracodawcy jest różna, na pewno jest to praca dla osób, które "pracy się nie boją". A jak to wygląda w praktyce - wyjeżdżasz do pracy z Medvita24 w październiku i jak długo tam pozostaniesz?

Hanka56

czytam te niektore opinie i plakac mi sie chce albo smiac. Sama mialam przyjemnosc miec zmienniczke, ktora zostawila istny syf, sprzatalam po niej 3 dni na kolanach i co miala dostac za to kase? z jakiej racji ja sie pytam...nic sie nie robi, a potem placz, ze nie ma pieniedzy bo za siedzenie powinni placic. to moze siedziec w Polsce w sklepie za 1000 zlotych jak sie nie podoba a nie opinie wypisywac w internetach. Tez bylam na ciezkich stellach u ciezkich ludzi z medvita jechalam wiedzac ze przypadek jest trudny ale taki chcialam bo nie lubie sie nudzic. Jak chcialam isc do lekarza i zle sie czulam firma w gotowosci, kontakt byl, pieniadze byly zaraz jade w pazdzierniku znowu. tyle odemnie.

Alicja

@coco wcześniejsze posty nie były dodawane tylko przez niedoświadczone opiekunki, wiele osób pisało o kilkukrotnych wyjazdach z Medvita24. Co prawda niektórzy narzekali na kontakty z opiekunami ale też nie wszyscy. Odnośnie Twojej sytuacji czy Ty tę sprawę wyjaśniałaś właśnie z nimi? Jeśli tak, to jakie było wytłumaczenie z ich strony?

coco

firma....nie zaplaciła mi za tydzień praccy-w styczniu tego roku//dlaczego...nie będę wnikać !! zostałam wprowadzona w błąd i na tzw"MINĘ"...pomyłałam...a niech tam ! najwazniejsze że w porę opuściłam stellę-z toksycznym synem podopiecznej//firma foruje-posluszne opiekunki,które chetnie służą jak pieski/nie powiem jakPSY/...I NIE MAJA RACJI/ w innych firmach spotkałam sie z wyrozumialoscią i naprawde DOBRZE SPRAWDZONA STELLĄ...pozdrawiam te "nowe"-bez doswiadczenia

Alicja

Czyli jak widać są przypadki, w których wyjeżdżający jednak są zadowoleni @Krystyna55, a jak odniesiesz się do opinii innych osób, które narzekały na brak kontaktu z opiekunem czy stan zdrowia podopiecznych, czy Ty coś takiego od innych słyszałaś?

Krystyna55

jestem na zleceniu z Medvita24 i jestem zadowolona, wyjezdzajac mialam obawy bo to pierwszy raz z nimi jechalam, ale z polecenia kolezanki, wiec wiedzialam mniej wiecej jak sie z nimi pracuje. Moja koordynatorka przedstawila mi zlecenie i cale szczescie na miejscu jest tak jak 'przez telefon', wszystko sie zgadza. Juz jestem opiekunka 2 lata i niektore firmy nie przedstawiaja zlecen zgodnie z prawda. Jestem zadowolona, jak mam problem z rodzina to dzwonie do koordynatorki i ona szybko dziala. Niedlugo zjezdzam do domu, ale wracam zpowrotem tutaj. Polecam Medvita24, Pozdrawiam Krystyna

Alicja

@julia50 czyli z dwóch wyjazdów z Medvita24 tylko ten drugi nie był do końca udany? Czy wiesz, jak wyglądały wyjazdy innych osób? Czasami zdarza się, że coś może pójść nie tak - pytanie, czy to był odosobniony przypadek?

Julia 50

Serdecznie witam wszystkie opiekunki i opiekunów.Gdy byłam na pierwszym zleceniu z tej firmy miałam duże wsparcie i pomoc z ich strony.Pani Martyna w każdej sprawie mi pomogła a co nie wiedziałam wyjasnila.Ale na drugie zlecenie wysłała mnie inna pani.Nie mam pomocy w bardzo ważnych sprawach od nikogo.Sprzedali mnie jakieś firmie ,,krzak''nie mam kontaktu z koordynatorem.Podobno koordynator nie ma zwyczaju kontaktować się z opiekunką i sprawdzać miejsce pracy.To po co on jest.Tak więc nie polecam tej firmy.Bardzo się zawiodłam na nich.wysyłają nas na wiochy,gdzie jest straszny brud.Od lat nie sprzątane ,robactwo, wilgoć,grzybica,itp . długo tu wymieniać.Nie informuja o stanie zdrowia podopiecznych.Mocno zastanawiajcie się nad wyjazdem z nimi.Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Medvita24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Medvita24?

Zobacz opinie na temat firmy Medvita24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medvita24?

Medvita24
3.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Puławska 405
    02-801 Warszawa