Opinie o Helper 24 w Gliwice

Firma istnieje od 1991 roku. Wizerunek naszej firmy budujemy w oparciu o doświadczenie i wiedzę na

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helper 24 w Gliwice

Aga

ewidentnie robota powyzej pracownikow tej firmy

Krysia49

A ja nie słucham tego co inni mówią tylko sama sprawdziłam ... jestem zadowolona i godnie zarabiam. Byłam osobiście w Helperze wypełniłam dokumenty i wypiłam kawę z Panią [usunięte przez moderatora] z rekrutacji. Jaka infolinia ! Oczywiście jak bym była z Gdańska to bym się cieszyła że mi nie karzą jechać a wszytko załatwią przez telefon ... mamy XXI wiek wiec internet i telefon to raczej nic zaskakującego. Co zaś do sprawdzania języka. Chciała Pani jechać do Niemiec i nie mówić po Niemiecku? A tak na zakończenie oczywiście trawa jest zawsze bardziej zielona tam gdzie nas nie ma i zarobki lepsze i praca lżejsza i Bóg wi co jeszcze. [usunięte przez moderatora]

Aga

pewnie, oczywiscie ze dla kogos kto zarabia 1200 zl to duzo ale znam wiele innych firm ktore za taka prace proponuja od 1100 euro, a na dodaatek te sprawdzanie jezyka i zalatwianie wszystkiego przez telefon jak na jakiesc infolini?!!!!![usunięte przez moderatora]

Krysia49

Pani Ago tak... byłam pracowałam a to ze mogę u babci przebywać cały czas nie oznacza ze pracuje 24 na dobę. Jeżeli uważa Pani że 3600 zł na konto,spanie i jedzenie zapewnione i jeszcze za podróż oddają to mało pieniędzy to obraża Pani ludzi którzy w Polsce pracują za 1200 zł i muszą za to kupić jedzenie i zapłacić wszystkie opłaty. Przykre to ,że tak lekko Pani używa takich słów! W Polsce pracowałam jako salowa za 1200 zł i wiem jaka to robota jak się ma 10 łóżek na oddziale do posprzątania!!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Helper 24, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
aga

JASNE!!!!!!!! Takie zarobki jak tam proponują to czysta kpina, przy pracy praktycznie 24 na dobe 900 euro!!!!!!!!!!!!!!!

Krysia49

Witam. Mogę Cię moja droga koleżanko z Berlina uspokoić :) Jedz śmiało z Helperem. Wróciłam właśnie z Frankfurtu i zgłaszam się do następnego wyjazdu z nimi. Pozdrawiam

Opiekunka Berlin

Szukam nowej agencji do wyjazdu do opieki. Byłam osobiście w tej firmie. Nie wiem czemu Pani niezadowolona. Wszyscy bardzo mili wynagrodzenie jaki mi zaproponowali też OK. Zawsze człowiek chciał by więcej :) ale ja się ciesze bo płacą więcej niż moja poprzednia agencja. Czytam fora z opiniami o wyjazdach i wszyscy narzekają na wszystkie agencje a z kimś jechać trzeba bo pracować trzeba, myślę że zdecyduje się na tą agencje i z nimi wyjadę. Pozdrawiam wszystkie opiekunki z Berlina

KAsia

Jedna z gorszych firm z jakimi miałam doczynienia!!!!!! Sama rekrutacja to jakas pomylka, potem kwestia finansowa to smiech na sali. Rozmawialam z jedna kobietka co pojechala od nich i byla bardzi niezadowolona. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Irena

Drogie Panie jeżdżę od lat jako opiekunka i jeździłam z wieloma firmami. Firma Helper to dobra agencja jeżdżę z nimi od roku nie ma się do czego przyczepić. Przed wyjazdem ustalają stawkę i potem tak jak się umówili rzetelnie się rozliczają. Byłam na badaniach i mi pieniądze oddali.Jak powiedzieli przed wyjazdem że babcia do której jadę jest marudna to się zgadza babcia jest marudna. Nie wiem jakie mają złe doświadczenia osoby tu piszące. Opieka to trudna robota i trzeba się liczyć że w nocy trzeba człowiekowi szklankę wody podać. Pozdrawiam z Essen wszystkie opiekunki.

aniaa

ZGADZAM SIĘ Z [usunięte przez moderatora],NIE POLECAM TEJ FIRMY,ZANIŻONE WYNAGRODZENIE OPIEKUNEK,WYKORZYSTYWANIE OPIEKUNEK,BRAK SZACUNKU DLA OPIEKUNEK,BARDZO DŁUGIE OCZEKIWANIE NA OFERY PRACY,NIE ZWRACAJA ZA LEKARZA,ZATRUDNIANIE W PONADNORMATYWNYM CZASIE PRACY,BRAK ZAPŁATY ZA GODZINY NADLICZBOWE,PRACA 24 GODZINY NA DOBĘ.NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!

Helper 24

Firma Helper 24 w żaden sposób nie oszukuje swoich Pracowników. Od pierwszego kontaktu omawiamy warunki pracy (bardzo rzetelnie), które następnie są przedstawiane w formie umowy pisemnej. Jeżeli warunki są akceptowane przez dwie strony, wówczas jedna jak i druga składa podpisy. Jeżeli Osoba Pani bliska czuje się „oszukana”, bardzo prosimy o kontakt. Sprawa będzie wyjaśniana. Zwracamy uwagę, że czasami osoby przekazujące informacje „dalej” nie powiedzą wszystkiego i dokładnie tak jak wskazywał stan faktyczny. Zachęcamy zawsze do kontaktu pod adresem pr@helper24h.pl. Pozdrawiam serdecznie Helper 24

opiekunka

Helper 24 to agencja wysyłająca do pracy jedynie opiekunki, sama z niej korzystam już od roku i współpraca układa się świetnie. Co do telefonów to ja osobiście zawsze się dodzwaniam i otrzymuję wszystkie informacje które potrzebuję. Polecam tą agencję.

spawacz

Agencja pomyła,no chyba że dla pielęgniarek bo o pracy spawacza i w zakładzie którym się pracuje to kompletnie nie wiedzą,praca w akordzie za śmieszne pieniądze o EKU to zapomnijcie przynajmniej na poczatku BHP brak,nieodbieranie telefonów standard.Ja się zawiodłem

potencjał

no to co w końcu jest z ta firmą??

Tuleczka

Jestem od nich 3raz,i po raz trzeci nie mam karty europejskiej i wogole nie mam ubezpie zenia,mowia ze czekaj,ale ile mozna czeka prawie 2 miesiace?

ondrashkova

co to znaczy? mnie osobiscie raz sie zdarzylo opoznienie gdzies tam w listopadzie ino sie okazalo ze to nie wina helpera ino banku i przelewu w euro. z miesiaca na miesiac wyplaty som na czas wiec pewnie mialas to samo, no ale trzeba by sie dowiedziec w banku

mała

Jak dla mnie ta firma nie istnieje bo kręcą kasa jak zwykle z opóźnieniem

15.01.2013

Polecam te firme, zajmuja sie tylko opiekunkami wiec NIE traktuja nas jako dodatkowy zarobek wsrod innych pracownikow, dbaja o kontakt i dobre stelle, co potwierdzaja niezle opinie

Andrea

Aktualne opinie o tej firmie można poczytać na tym forum dla opiekunek: [usunięte przez moderatora]> Warto wiedzieć jak oceniają ją opiekunki.

lemon_orange

dziwne pytanie czy czytacie umowy, no chyba logiczne, ze lepiej przeczytać niż nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Helper 24 - Gliwice

Helper 24