Opinie o Helper 24 w Gliwice

Firma istnieje od 1991 roku. Wizerunek naszej firmy budujemy w oparciu o doświadczenie i wiedzę na

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helper 24 w Gliwice

Opiekunka

Nie wiem czemu takie słowa o Helper 24. Jeżdżę z tą firmą już od dawna zawsze jestem zadowolona. Nie mówiłam dobrze po Niemiecku Helper dał mi szanse. Dostałam podwyżkę i mam stałą rodzinę do której jeżdżę. Pieniądze 10 są na koncie i nie mam problemu z doliczeniem się pieniędzy. Znam kurs euro i umiem liczyć jak mówią 950 euro na miesiąc to tyle dostaje i sprawa jest czysta i prosta. Pozdrawiam cały Helper 24.

BARDZO ZADOWOLONA

JESTEEM BARDZO ZADOWOLONA ZE WSPÓŁPRACY Z HELPER 24. Stale z nimi wyjeżdżam i moge szczerze powiedzieć, że jak ktoś lada od agencji do agencji i chce specjalnego traktowania wszędzie to się NIGDZIE NIE DOCZEKA. Zato Z HELPEREM mam z wyjazdu na wyjazd wiecej pieniedzy i wszystko legalnie. Bzdurą jest, że sie nie da doliczyć wynagrodzenie, doliczyc sie nie mogłam wynagrodzenia z innzmi firmami co to albo umowa zlecenie albo na umowie 1000 a klient mi dawal co miesiac 500 do reki. Zdarzalo sie, ze nie dawal bo mi robil odtracenia, szok. Firme Helper 24 moge polecic na 100 proc., wszystko jest klarownie i jasno. Bzdura tez wyczytalam, ze firma to 2 pokoje, widocznie DALEJ PANI NIE WPUSCILI :)). FIRMA BARDZO ZA OPIKENKA ALE STAWIAJA NA DLUGOFALOWA WSPÓŁPRACE A NIE NA OPIEKUNKI, KTÓRE SZUKAJĄ W 5 INNYCH AGENCJACH. fakt, ze trudno sie czasem dodzwonic, ale jako opiekunka mam na wyjadzach 2 numery tel. zawsze do dzspozycji do p. Asi i p. Anety. Polecam wszystkim. to panie koordynatorki.

solidny

Osobiście mogę polecić firmę Helper24 - wyjechałem z tą firmą na 3 miesiące do opieki nad starszym mężczyzną i było ok. Nie wiem dlaczego mają u was taką nieprzychylną opinię ? Płaca taka jak w innych agencjach . Co do wyjazdu to też bez problemu chociaż musiałem troszkę poczekać - wiadomo facetom trudniej znaleźć pracę w opiece.Dobra znajomość języka to jednak duży atut i niemiecka rodzina szybciej się decyduje na zatrudnienie osoby, która rozumie co się do niej mówi. W przyszłym miesiącu po wakacjach znów postaram się z nimi wyjechać Pozdrawiam - solidny

Opiekunka

Zgłosiłam się do Helper 24 w Grudniu i wyjechałam na święta. Teraz wróciłam po 3 miesiącach i bardzo znów chcę jechać z Tą firmą. Moja Pani koordynator dzwoniła do mnie do Nieniec i pytała czy wszystko u mnie dobrze. Pasek wynagrodzeń dostawałam do Niemiec. Wypłata zawsze w terminie i jeszcze sami od siebie dali mi podwyżkę bo byli zadowoleni z mojej pracy. Na pracę czekałam około 2 tygodnie ale warto było. Polecam wszystkim Helper 24

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Helper 24, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
zawiedziona

Odradzam ubiegania się o pracę w firmie Helper.

haniusia

helper 24 jest odpowiedzalną firmą ,.. wiele razy z nimi wyjezdzałam, i ani razu mnie nie zawiedli ani oszukali ,to co pani po demną pisze to bzdura :) bardzo serdecznie polecam firme helper 24 :)

POWIEM SZCZERZE, ze mam JAK NAJLEPSZE DOSWIADCZENIA z ta FIRMA. wszysciutkiego mozna sie doliczyc, o ma sie PASEK WYNAGRODZENIA; KTORY CO MIESIAC DOSTAJE. PRZEMILE PANIE, ktore N I C NIE UKRYWAJA, wszystko wytlumacza nawet 100 razy. Jestem teraz na przerwie 1 Miesiac bo moja c�³rcia ma wesele i wracam do mojej rodzinki. Moja rodzinka nawet Prezent slubny kupila, o ardzo chca ym do nich wrocila. Ja wyjezdzalam z wielona firmami ale HELPER24 jest najlepsza!!!! Poswiecaja mi czas i otaczaja opieka. JA SOIE SAMA KUPOWALAM BILET!!!. MOZE jest PAni zla opiekunka i nikt Pani nie chce!!!. Niemcy maja dosyc takich kobiet, ktorym nie chce sie pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o Helper 24 - Gliwice

Helper 24