Opinie o Hanza Poland Sp. z o.o. w Brzeg Dolny

counter
2 30 61 5 1
@Anna Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

czy przyjmują na pół etatu ? czy jak

Antoni Nowy wpis
@@Anna

Jesteś zainteresowana zatrudnieniem w firmie? Niestety nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Może skontaktuj się bezpośrednio z kadrami, wtedy będziesz wiedzieć, czy są wolne wakaty i jakie są możliwości pracy na część etatu. Napisz kilka słów, jeśli się czegoś dowiesz.

Anonim

Witam . Na jakie zarobki można liczyć w firmie na początek na stanowisku operatora lub pracownika magazynu ? Pozdrawiam

Emma Nowy wpis
@Anonim

Najniższa krajowa

Masakra Nowy wpis
@Emma

Masakra. Kto teraz daje najniższa krajowa. (usunięte przez administratora)

Iza

@hehe myślę, że to normalne pytanie, ponieważ w większości firm wysyła się na szkolenia aby podnieść kompetencje pracowników. Rozumiem ,że w tej firmie nie ma szkoleń?

TakNie

Czy w firmie Hanza Poland Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

TakNie1
hehe
@Pytanie

co to za glupie pytanie? nie ma w tej firmie nic poza najnozsza krajową. ta firma byla ok 15 lat temu w wolowie. pewnego razu przez noc sie spakowali i tyle bylo firmy. kiedys to sie sono nazywalo. jaki szanujacy sie magazynier bedzie pracowal za najnizsza jak zaraz za mostem mniej niz 4000 nie placą. to robota dla nygusow bez ambicji.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jeremiasz

Żeby dobrze zarabiać trzeba pokazać co się potrafi zrobić!!!

TakNie5
Nazwa działu: Produkcja

Pracuję w Hanzie już kolejny rok. Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera bardzo fajna. Oczywiście znajdą się osoby które chcą to zakłócić ale gdzie jest idealnie? Kierowniczka- super osoba! Nigdy nie odmawia pomocy, sympatyczna, do pogadania. Jeżeli chodzi o zarobki. Na wstępie człowiek dostaje najniższą krajową. Po trzech miesiącach dodatkowa premia 10%. Kasa na wakacje, na Święta. Imprezy integracyjne. Jak dla mnie firma spoko. Chodzę z chęcią do pracy, a to jest mega plus.

Tak2Nie17
tola

To jedna z wielu firm która szuka desperatów do pracy za niewolnicze pensje . Nie polecam , omijać szerokim łukiem

Tak21Nie2

ost

Zero szacunku do ludzi. Odkąd zmienił się prezes firmy to już totalne dno... widzi tylko cyferki, nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy, zwalnia dobrych pracowników. Perspektyw brak. Firma miała się niby rozrastać i od kilku lat opowiadane są te same bajki na ten temat. Pracownicy się zwalniają bo mają dość, coraz więcej starych doświadczonych pracowników odchodzi, bo wiedzą, że nic ich tam nie czeka. Zatrudniają się jedynie kobiety, które zaraz uciekają na macierzyński...

Tak10Nie
Mmm

Nie polecam , najniższa krajowa, zero perspektyw.

Tak19Nie
Dominika

@gfdg, rozumiem, że nie odpowiada Ci podstawowe wynagrodzenie, a czy pracownicy Hanza Poland otrzymują premie uznaniowe lub inne dodatki do zarobków? Czy poza kwestią finansową masz jakieś zastrzeżenia do pracy w firmie?

@Dominika

premie 10% od stawki ,innych dodatków brak ,wynagrodzenie żenada o podwyżkach można tylko pomarzyć .

Tak3Nie

@pracownik

Rozumiem, że temat podwyżek był w jakiś sposób podejmowany z pracodawcą. Jaka była jego odpowiedź i wytłumaczenie takiego stanu rzeczy? Może warto co jakiś czas podejmować tę kwestię - czy jest taka możliwość w Hanza Poland? Napisz jeszcze proszę, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu.

Dominika

@Ola, możesz powiedzieć, dlaczego atmosfera jest kiepska? Czy pracownicy nie dogadują się ze sobą, czy może nie są w dobrych relacjach z przełożonymi? Jaka umowa jest oferowana nowym pracownikom? Czy zatrudnione osoby mogą się rozwijać w strukturach firmy Hanza?

xyz
@Dominika

atmosfera chyba kiepska skoro coraz więcej pracowników ucieka ,

Ola

Praca nie jest zła , zarobki rzeczywiście słabe . Atmosfera bardzo kiepska przynajmniej na magazynie , co wpływa na pracę . 8 godzin w pracy w takiej atmosferze to męczarnia . Przełożona wiecznie ma jakiś problem . Praca w ciągłym stresie .

Tak19Nie1
gfdg

ZAROBKI- DNO!!!!!

Tak5Nie

ABC

witam parę lat temu pracowałam w tej firmie było całkiem dobrze wiem że teraz też szukają pracowników tylko zastanawia mnie dlaczego mając tak dobre warunki płacy różnego rodzaju dodatki ludzie uciekają do Beso niektóre osoby są dobre w tym co robią ale co nie które to nie wiem czy na pracownika powierzchni płaskiej by się nadawały bo lutować to nie potrafią MASAKRA

TakNie1

XYZ
@ABC

O jakich dobrych warunkach mówisz ?

K.S

Powiedziałam dzisiaj mojemu ojcu, że jestem lesbijką. Jego jedyna reakcja: "To mnie nie dziwi, wszystkie lesbijki są brzydkie''

Tak24Nie1
@K.S

coś w tym jest prawdy

Tak1Nie

tylko dlaczego uciekają ludzie z doświadczeniem ,firma zatrudnia już wszystkich jak leci ,coraz gorzej

Tak16Nie1

Zzz

Praca w tej firmie naprawdę mi się podoba i osoby stamtąd też, są sympatyczni. A, że są lesbijki to co wam to przeszkadza? Człowiek jak człowiek, nie patrzy się na orientację tylko jaki jest dla drugiej osoby.

Malutka
@Zzz

Nie w pracy ludzie

Tak5Nie1

Pracuję w tej firmie kilka lat i nie ma tu takich sytuacji, że się zwalnia z byle powodu... Firma zatrudnia, bo potrzebuje ludzi i chce się z nimi wiązać. Po to są różnego rodzaju szkolenia dla pracowników. Jeżeli ktoś przychodzi na okres próbny i okazuje się przez te 3 miesiące niestety nie wypełnia dobrze swoich obowiązków to umowa nie jest przedłużana, to chyba logiczne. Jeżeli komuś zależy i się stara to otrzymuje kolejną umowę. Widzę jakie osoby są przyjmowane i w niektórych przypadkach w zupełności potwierdzam, że nie wszyscy się do pracy nadają. A powyżej mamy chyba komentarz jednej z tych osób, które się nie sprawdziły i teraz mają żal do wszystkich prócz siebie...

Tak9Nie

pracowik
@pracownik

hehe dobre ,nawet bardzo dobre ,też pracuję w tej firmie jakiś czas i jeszcze nie spotkałam się z tym żeby zwalniali pod byle pretekstem , ale tak to jest jak ktoś nie chce pracować to nie będzie ,do pracy się nie chodzi dla upodobań tylko żeby pracować ,upodobania to indywidualna sprawa każdego ...

@pracowik

Zgadzam się, też pracuję ładnych parę lat w tej firmie i nie widziałam żeby zwalniali z byle czego. Firma jest fajna, tylko żeby więcej płacili a nie najniższą krajową.

zdziwiona

Byłam na rozmowie w tej firmie ,rozmowa odbyła się na korytarzu, i muszę stwierdzić ,że obie Panie z którymi przebiegała rozmowa ,w żaden sposób nie były zainteresowane rozmową ,więc nie wiem po co zapraszają ludzi na spotkania .

Tak7Nie

Dominika

@lvkaszek - czy zdecydowałeś się na wzięcie udziału w rekrutacji? Możesz opisać swoje wrażenia? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

lvkaszek

Tak jestem

Dominika

@db - nie wiem czy nadal jesteś zainteresowany/zainteresowana, ale pojawiła się nowa oferta pracy w Brzegu Dolnym na stanowisku serwisant-elektronik. Może ktoś z Was posiada doświadczenie z pracą w Hanza Poland Sp. z o.o. i może przybliżyć, zainteresowanym ofertą pracy, obecne warunki zatrudnienia?

db

Czy sa jakies przyjecia do pracy ?

z Brzegu

a na jakie stanowiska teraz pracowników szukacie, bo rozumiem, że ta wypowiedż to część akcji rekrutacyjnej Działu HR tej firmy? ;-)

iw

Firma poszukuje ciągle nowych pracowników, tylko zapomnieli dopisać że szukają na miesiąc może dwa, jak mają dużo pracy. Mała ilość pracy i zwolnienia pod byle pretekstem np: mało wydajny lub co się na język nawinie. O upodobaniach pani K.S nie wspomnę. Nigdy więcej w takiej firmie!.

Tak13Nie

kaczor donald

menager produkcji- śmiech na sali, nie wiem w jakim celu są brygadziści ponieważ nie mają praktycznie nic do powiedzenia ani możliwości decydowania na własną rękę chociaż znają się i uczestniczą w produkcji bezpośrednio. Donosicielstwo wszelkiej maści na porządku dziennym. Nawet nie chodzi tutaj o sprawy produkcyjne tylko najzwyklejsze relacje międzyludzkie. Menager produkcji zero dyskrecji- wywleka wszelkie sprawy na zebraniach wraz ze szczegółami. Żenada. Poza wyjątkami w stosunkach koleżeńskich super relacje.

Tak6Nie

iw

a co ty niby konkretnie rozumiesz jako ten sukces? w jaki niby sposób do tego miałyby się przyczynić jakieś tam teoretyczne relaCJE międzyludzkie? weź to opisz dokładniej na przykładach bo zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi. dodam że chcę u was brygadzista zostać

maryśka

Oczywiście że są lesby i to nie jedna. Życzliwych też nie brakuje jak w każdej firmie. Atmosfera nie jest zła, zależy z kim się jest na zmianie. Na mojej zmianie mam nawet fajne koleżanki ale trzeba uważać co się mówi.

Tak1Nie1

j23

No to mamy lesby w tej firmie , ta kadrowa to szczególny przypadek powinna się leczyć a nie zajmować się rekrutacją .

Tak8Nie

Somebody

W oddziale dolnobrzeskim kadrowa patrzy nie na umiejętności przyszłych pracowników, a tylko na ich wygląd. Także idąc na stanowisko montera trzeba być miss polonie, i najlepiej by być dobrą w łóżku, bo podobno i takie rzeczy lubi.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Hanza Poland Sp. z o.o. - Brzeg Dolny