Opinie o Wayss Freytag Spółka Projektowa w Niemcy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wayss Freytag Spółka Projektowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wayss Freytag Spółka Projektowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wayss Freytag Spółka Projektowa w Niemcy

Wiecznie niezadowolony ktoremu się nie chciało pracować. Firma nie będzie trzymać pracownika który nie wykonuje nalezycie swojej pracy a w narzekaniu jest mistrzem nr.1

Czarownica

Panie Mateuszu, odpowiadając na Pana post chciałam poinformować że: 1. W związku z tym że przepracował Pan na budowie raptem tydzień - pana nr podatkowy jeszcze nie przyszedł do skutkowało umieszczenie pana w najwyższej klasie podatkowej. - proszę nie pisać że pan nie dostaje wypłat na czas ponieważ najbliższą wypłatę dostanie Pan dopiero 10 grudnia, 2. Pan to nazywa przerwa śniadaniowa a u nas nazywa się to przerwa zgodnie z zapisami prawa pracy, za przerwę pracodawca nie jest zobowiązany płacić pracownikom. 3. Każdy pracownik jest meldowany w urzędzie Zollamt (do sprawdzenia) 4. Brak bieżącej wody - wyssane z palca. Nie da się funkcjonować bez bieżącej wody, więc co powie Pan pracownikom, którzy nadal tam pracują? 5. Stawkę negocjował Pan osobiście, proszę nie mieć pretensji o zbyt niską płacę. Z wyrazami szacunku

pracownik rabka

Rabka to kpina roszady dziwne akcje nie wiadomo o co biega robote robia rotacja ludzi w dodatku nie wykwalikowanych czeski film w chinskim kinie ta firma . Nic dodac Nic ujac (usunięte przez administratora) jesli chodzi o logistyke i nie tylko zamieszanie nic ponad to

man

pracowalem w tej firmie bardzo krótko i sie pozegnalismy bo nie sprecyzowali w ogloszeniu czy potrzebuja kierowcy czy robola na budowie. Mineły dwa miesiące do dzis nie zostaly mi wyplacone wszystkie pieniadze.Ogolnie mowiac jeden wielki haos w firmie godziny sie nie zgadzają pracownicy dzwonią o swoje pieniądze a przez telefon z nikim z biura nie można tego załatwić

Cieśla

rozmowa odbyła się w biurze wszystko ok pytania na temat gdzie i na jakich systemach pracowałem i ogólne sprawdzenie czy sie znam na tym co robie .Ok wszystko w ok.W odpowiedzi dowiedzałem się 'prosze czekać na telefon '

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Ze wszytkim można się dogadać, kasa zawsze na czas, pracuję u nich od około 5 lat i jestem zadowolony. Dobre pieniądze, warunki i opieka. Polecam

wacek

czy pracują górnicy w już w Rabce przy tunelu jesli tak to jaka kasa

stasek

Gdzie nie popatrzę na jaką stronę to sami oszuści a jednak ludzie u nich pracują. A gdzie się pojawi jakaś dobra opinia to "ty jesteś od NICH". Napiszcie jakieś konkrety bo widać nie ma firm które nie są oszustami. Jakie stawiki, czy płacą co miesiąc - czy nie płacą, co odbijają od brutta, kiedy zjazdy, co opłacają - co mamy sobie sami opłacić, umowa o prace czy zlecenie czy w ogóle brak umowy. Nie trudno napisać OSZUŚCI i nie napisać żadnych konkretów. Chcę pracować jako zbrojarz/spawacz za granicą (z wiadomych przyczyn). Kto mi napisze coś o konkretach.

manio

Jestem zatrudniony w tej firmie. Podpisałem umowie i miesiąc siedziałem na postojowym. Pieniądze z umowy dostałem więc zarobiłem za nic. Teraz pracuje w Niemczech i jest w miarę dobrze. Mieszkania mogły by być lepsze - szukaliśmy z chłopakami ale za 250EUR nic lepszego nie znajdziesz. Poprzednio robiłem w Krakbau, warunki podobne ale tu lepiej płacą.

wacek

po trzech dniach to nie chciało Ci się robić czy co?

Niezadowolony

Witam. Tez zostalem oszukany. Właśnie wróciłem z Niemiec po 3 dniach i też zamierzam założyć im sprawę. Może jak będzie nas więcej to coś ugramy? Pozdrawiam

zawiedziony

Potwierdzam nazw firm co nie miara a przekręty te same,a najlepsza nazwa firmy to Biznes Serwis po 400 euro za mieszkania w Niemczech każą sobie płacić,dajcie sobie spokój z tą grupą firm z Miejsca Piastowego.

Porucznik
@zawiedziony

Popieram kolego będę zakładał im sprawę z tego tytułu mam faktury i jestem oszukany

@Porucznik

Faktury może im masz, a to że ci zwracają 150e do wypłaty to już zapomniałeś, w sumie to mieszkanie wychodzi 250e a jak się komuś nie podoba to zawsze może szukać na własną rękę

wacek

czy ktoś wie coś na temat pracy w Rabce mają drążyć tunel

Krzysiek

Tęz mnie interesuje Rabka. Ponoć tunel i praca 2lata a zarobki min 6tys

@Krzysiek

a skąd wiesz jakie zarobki

@Krzysiek

Dobre żarty robisz kolego! Ta firma to jeden wielki przekręt.

Mirek
@wacek

Wie - czekają na Ciebie, żeby Cię wykorzystać i to wszystko! Będziesz dla nich tylko sztuką w stadzie do orki.

@Mirek

pracowaleś w tej firmie że tak dokładnie wiesz i na czym to polega że nie płacą czy coś innego jakieś konkrety podać proszę

pracujesz tam w rabce

@wacek

ktoś wie jak się dostać do tej firmy na rabke

olaf
@wacek

praca dla włochów ale z polską ekipą (nie trza szwargolic) - stawki może nie tak rewelacyjne jak we frycowie ale nie ma takiej rotacji. Stałe zatrudnienie i umowa o prace - rzadkość ostatnimi czasy. ogólnie zadowolony

W

ja nie narzekam

@W

a gdzie pracujesz

mizerka

Ja pracuję w tej firmie od poczatku istnienia i serdecznie polecam niema co nażekać bo gdżie nas niema tam jest ok

porucznik
@mizerka

oj oj bogdan po trupach i do celu

darek
@mizerka

bogdan kto Cię nie zna to CI uwierzy, jesteś jednym z nich.

@mizerka

Nie do końca Pan wie, co Pan mówi. Poznaj Pan to wszystko bliżej, to zmienisz Pan zdanie gwarantuję.

jaw

Proszę wpisać Budomx Miejsce Piastowe to ta sama firma ,tylko pod inną nazwą.

Piotrek
@jaw

Badz wpisac Mbud, Sbud, Kroscar,Serwis 5+ Ltd., i tak można długo wymieniać... Pomysłów na nowe nazwy im nie brakuje. Spółki im rosną jak grzyby po deszczu. W pewnym momencie człowiek nie wie gdzie jest zatrudniony, w której spółce i jaki ma rodzaj umowy.

tedy
@Piotrek

to faktycznie - trudno się połapać bo co chwilę coś się zmienia. ale jak kasa się zgadza to jest ok.

jaw

Witam ja mam podpisaną umowe z tą firmą tylko nie mogę się doczekać aż mnie wyślą na jakiś wyjazd a umowe już mam miesiąc na dodatek jak dzwonie do biura to pani nawet nie raczy podieść słuchawki i tak dzwonie całymi dniami ale cisza SZCZERZE nie polecam tej firmy sami oszuści. !!!!!!!!

darek
@jaw

uważaj bo to banda oszustów szczególnie w Danii liczy się dla nich tylko sztuka ,a ty jesteś po to żeby zapłacić tylko ich koszty a ty nie zarobisz na swoje wydatki(za 160 godz. 5000 DKK)

Jarek
@jaw

Potwierdzam słowa kolegi - oszuści.

Piotrek
@darek

Prawdę mówisz, tak jest dokładnie. Strzeżcie się tej grupy firm!

arek
@Jarek

Jakieś konkrety ? Bo na jaką firmę nie patrze to wszyscy to sami oszuści - to gdzie mam iść do pracy?

jou

witam złożyłem aplikacje do tej firmy na wyjazd do Danii jako ciesla ale nigdzie nie mogę znależć o nich opinii.Ktoś coś o Nich wie?

Znajacy firme
@jou

Lepiej rzadnej oferty z tej firmy nie przyjmuj!

stasek
@jou

zatrudniaja cie na dunskich warunkach bo maja tam jakas filie. dobra kasa ale trzeba upominac sie o wszystko. zjazdy raz na 5-6 tyg roznie zalezy od budowy. oplacaja transport, ale mieszkania odbijaja od wyplaty ale taniej nie znalazlem. bylem tam pol roku ale dla mnie za daleko od rodziny. ogolnie dobrze

martinez
@jou

Ja tam pracuje już 10 lat. Na różnych budowach w Niemczech, Szwecji czasem w Danii (zależy gdzie cię wyślą) Jak chcesz pracować zawsze znajdziesz pracę. Niezłe warunki pracy, tanie mieszkania i zjazdy do domu co 4-5 tygodni. Transport opłacają więc trzeba tylko się wyżywić i zawsze idzie się dogadać.

arek
@martinez

A konkrety? Ile na rękę za godzinę? co trzeba sobie opłacić samemu?

Zostaw merytoryczną opinię o Wayss Freytag Spółka Projektowa - Niemcy

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wayss Freytag Spółka Projektowa?

Kandydaci do pracy w Wayss Freytag Spółka Projektowa napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wayss Freytag Spółka Projektowa
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Poznańska 21 lok. 48
    00-685 Niemcy