Opinie o Invest Partner Arkadiusz Matuła - sp.k. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Invest Partner Arkadiusz Matuła - sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Invest Partner Arkadiusz Matuła - sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest Partner Arkadiusz Matuła - sp.k. w Lublin

Czy w Invest Partner Arkadiusz Matuła - sp.k. występują paczki/bony świąteczne?

Były pracownik Nowy wpis

Haha ja bym się zastanawiał czy dostaniesz wypłatę a nie paczkę ????

ZAM Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tym panem.

Jaga 24 Nowy wpis

Oszust nie zapłacił za chorobowe urlop A wolę to się nie rozłożył z pracownikami sprawa w sądzie

Firma pulawy

Faktycznie byly oppuznienia z rozliczeniem ale wszystko rozliczone zgodnie z umowa.pracownicy tej firmy raczej nie narzekali na zarobki raczej na mróz

Jag24
@Firma pulawy

Pracowałem u oszusta odradzam współpracę z nim

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Invest Partner Arkadiusz Matuła - sp.k.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Witam ja pracuje w tej firmie 2 lata jest wszystko ok.

Broda
@Marek

Jak tak twierdzisz to klamiesz.

Jag24
@Marek

Na jakim stanowisku Płaci ci chyba za ucho

Zabójcze metody w kierunku płatności. Każdemu coś nie dopłacił zarówno w tej firmie jak i w innych, które niby prowadzą jego krewni i powinowaci wraz z żoną. (usunięte przez administratora) pierwszej wody.

Witam, proszę o przesłanie kopii umowy na windykację. Mam sprawę po bezskutecznej egzekucji. Pozdrawiam

Lublin

Oszust!!!!!!!!!!!!! Nie płaci podwykonawcom- z daleka od tej firmy!!!!

Zbrojarz, cieśla, akrobata.

Matuła ty stary rowerze, coś Ci nie pyklo. Inspekcja Pracy do (usunięte przez administratora) się dobrała. Nie pozdrawiam ????

Zbrojarz cieśla akrobata
@Zbrojarz, cieśla, akrobata.

Zachciało mu się wystawiać wypowiedzenia , to teraz karma wróciła. I bardzo dobrze oszuście.

zam

Oszust nie dotrzymuje umów - ostrzegam wszystkich, którzy chcieliby z nim współpracować lub u niego pracować. Jak się boi to nie odbiera nawet telefonu.

Artur

@K.iA. matoły to dość niepokojące wieści. Możesz napisać, czy to pewne informacje oraz czy takie sytuacje zdarzają się w Invest Partner Arkadiusz Matuła - sp.k. często? Obecnie regularność wynagrodzenia jest bardzo poszukiwanym aspektem zatrudnienia, ponieważ wiele z pracowników ma własne zobowiązania finansowe. Więcej informacji na ten temat jest więc bardzo potrzebna.

Olgierd

Współpracuje z wieloma firmami w Lublinie i śmiało mogę stwierdzić, że z tym kontrahentem da się jeszcze dogadać. Są o wiele gorsi od których nie ma możliwości odzyskać swoich należności. A tak na marginesie to każda z firm ma swoje wzloty i upadki. Nie znam firmy w Lublinie żeby była idealna i terminowa.

Wąs
@Olgierd

Więc nie ma co pracować w Lublinie hahaha dobrze że mówisz

Olgierd
@Wąs

Pracować trzeba bo taka nasza natura, ale należy czasami zrozumieć też swoich przełożonych czy kontrahentów. Ógólnie na dzień dzisiejszy rynek budowlany jest trudny i dość ciężki(nie tylko w Lublinie) choćby nawet przez nieustabilizowane ceny materiałów.

Wąs
@Olgierd

Więc liczcie tylko na emerytów... " Polacy wracajcie do kraju" haha

Nagły atak spawacza
@Wąs

Kierownictwo nawet jeśli powinno informować pracowników a nie obiecywać , mowi się jasno, wtedy wielu skutków można uniknąć

Kogucik

Witam , te pozytywne opinie czytałem już dwa lata temu , taka sama treść pisana chyba przez właściciela firmy, ja nie robiłem nic z opóźnioną płatnością , ale ciężko było poprosić o zaliczkę i wypłatę całości za wykonanie

Operator wózka widłowego

Opóźnienia były spore co nikomu nie jest na rękę wiadomo. Nie bronię ale i nie atakuje. Rozliczony zostałem wg. Przyznanych warunków. Jest jeszcze rozliczenie za marzec w drodze

Firma lublin

Zdarzały się trudniejsze okresy natomiast na dzień dzisiejszy rozliczenia przebiegają bez problemu Słyszałem o pseudofachowcach po których skuwalem posadzki i wylewałem ponownie. Jak widzę piszą chyba tylko ci pseudofachowcy

Rafał
@Firma lublin

Chyba masz na myśli pseudo kierowników i inżynierów.

tade

Witam a jak pracownikom płaci za pracę mam zamiar podoić pracę .

Blondas
@tade

Kiepsko i nieterminowo

Marcel

Powiem tak dziwne terminy rozliczeń, Dziwna współpraca grupowa, Organizacja jakaś skomplikowana. Ci ludzie dbają chyba raczej tylko o siebie.

A kto ty jestes

Kot

Powiem że jak się robi to co się obieca to problemów żadnych z płatnościami.Pracuje z nimi już ponad rok i wszystko się zgadza.A dziwne opinie wystawjają te którzy odwalają fuszerkę a potem niby się im należy.......

Zostaw merytoryczną opinię o Invest Partner Arkadiusz Matuła - sp.k. - Lublin

Invest Partner Arkadiusz Matuła - sp.k.
3.1/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Hutnicza 3
    20-218 Lublin

Invest Partner Arkadiusz Matuła - sp.k.