Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

A ty jestes teraz przez to biuro?

To kiedy jechac?

Dd

Chce wyjechac za posrednictwem Duijdam oplaca sie terax Z czy lepiej po nowym roku?

Oplaca sie teraz jechac do pracy??? Jak to wyglada?

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Xxx

No aja ci pisze że dopiero mozna startowac W sezonach jak jest wiecej pracy dajdam

Xxx

Dajdam to czemu nie zjeżdasz Z nl?

@Xxx

przeciez ci pisalam dopiero ze wlasnie sie zbieram do pl (usunięte przez administratora)

Amen

Hun

Narzekaja, ale siedza i co niby za free tam siedza? Nie wierze. Jakby nikt nic ne zarobil to by tam nikt nie siedzial ani nie jechal bo zla opinia szybko leci nie tylko na necie

Xxx

No to tak jak pisze jechac dopiero W sezonie A nie teraz, teraz to moim zdaniem znalesc prace. W pl do rozpoczecia sezonow W nl

Xxx

Nie kumam narzekaja wszyscy prawie A siedzicie dalej tam Ech....mysle że najlepiej jechac jak zaczynaja sie sezony

Xxx

Który negatyw? To W koncu maja godziny czy siedza na domach??

Xxx

Odlężyn od siedzenia czy stania?

He no sorki; )no ale Przeciez cebulki są sezon

Byles teraz tam?

@Xxx

mnie pytasz? jestem kobieta :) jestem tu od pazdziernika i wlasnie sie zbieram do pl. do tej pory uzbieralam 3 tys odejmujac sobie od geby, nie mowiac o reszcie ludzi ktorzy sobie nie zalowali jedzenia, kupienia jakiegos kosmetyku czy spodni bo oni jak to mowia maja tylko na bilet w razie w

Xxx

I jak tam na cebulkach???

Fg

Hej I jak na cebulkach???

Fg

Hej jak na cebulkach duzo godzin macie???

@Fg

na cebulkach wszyscy ktorych znam i rozmawialam maja tyle godzin az odlezyn dostaja

marek

czyli lepiej tam nie jechac?

Boska

A na pakowaniu pomidorów jest praca?

baasiaa

Może ktoś podać namiary na biuro z którym warto pojechać? Wiem że każde biuro musi na człowieku "zarobić", ale są biura które zarabiają mniej i mają lepsze warunki pracy, płacy i zakwaterowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works