Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Również mam pytanie co do pracy przy pakowaniu cebulek kwiatowych. Jutro mam rozmowę na skype, kompletnie nie wiem czego się spodziewać, może ktoś ma jakieś wskazówki, albo ktoś może już miał taką rozmowę i powie mi na co muszę się przygotować :)

Agata
@Anna

Ogólnie rozmowa polega na przedstawieniu warunków pracy, ewentualnie jakieś pytanie odnośnie poprzedniej pracy/posiadanych uprawnień/znajomość języków. Ja w języku angielskim zostałam zapytana o poprzednią pracę, o to jak podobało mi się w Holandii i o plany na przyszłość ;) Czy ktoś już może ma informacje na temat tej pracy przy cebulkach?

bartek

praca przy sortowaniu i pakowaniu cebulek kwiatowych, opłaca się, wie ktoś coś więcej na ten temat?

Ogród2301

Witam czy ktoś znajduje się w pracy przy ogrodnictwie, gdzie miejsce zamieszkania znajduje się rejonie Zuid-Holland.i mógł by mi powiedzieć po ile godzin jest praca i ile mozna zarobić na tydzień na czysto ?

zdesperowany

mam pytanie czy ktos juz jechal na orderpickera i ile tak naprawde jest godzin tygodniowo .... w mojej aktualnej agencji mam tylko do 20 godzin tygodniowo i chce sie ewakuowac .... moglby ktos odpowiedziec ? bardzo dziekuje

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

nie ma problemu, przyjedziesz to w ciagu 3 tyg cie zabiora do urzedu

domi

Witam mam okazje jechac do holandi z biura w rzeszowie juz bylem i posiadam sofi numer wiec babka w agecji byla zadowolona i maam pytanie ogolnie jak z praca czy da cos odłozyc i jak mieszkania i ludzie

marta
@domi

Tez bylam w zeszlym roku przez duijndam prace mialam bo na pakowni caly czas teraz tez jade ale nie wiem jak z praca niektorzy maja stała a niektorzy pewnie od firmy do firmy

(usunięte przez administratora) mogłabyś napisać coś więcej na temat tej sortowni? aż tak źle tam jest?

gg

Witam , ja bym wyjechała dopiero w następny wekend jak by była oferta , też chcę do szklarni

Ja jadę Moniu 18 października

ewa
@Kasia

A do jakiej pracy jedziesz?

kasia
@ewa

do sortowania warzyw/pakowania tulipanów.a TY do jakiej pracy jedziesz i kiedy?

gg

Witam ,jest jeszcze dużo godzin pracy w szklarniach. opłaca się teraz jechać .

monia

czy kyos moze jedzie 18 pazdz do holandii?

Asia

Jesli chodzi o domki to wszedzie jest jedna zasadnicza prawda. Warunki mieszkniowe sa takie jakie zostwiaja poprzedni lokatorzy, agencja co najwyzej moze sie zajac ewentualnymi naprawami jak zepsuty kran czy kuchnia, natomiast reszta zalezy od ludzi ktorzy tam mieszkaja,taka jest prawda. Ja mam w porzadku dziewczyny,porzadne,dbaja o czystosc i porzadek wiec jest czysto.

Asia

MariO Ja tu jestem od środy i nie że mi się nie chce tylko śledzę forum i skoro nie ma żadnych nowych wpisów z pytaniami to co mam pisać. A druga rzecz to do pracy też chodzę więc zależy od czasu. Jak coś to pytać o co chcecie, wiem jak to jest szukać odpowiedzi na forum więc pomogę w miarę możliwości, no i są też inni :)

@Asia

Asiu a jakie warunki mieszkaniowe? W ile osob mieszkacie?

@Kasia

Kasiu warunki mieszkaniowe naprawde spoko, pietrowy domek, czysty bo sprawdzaja, sa kontrole wiec raczej maja porzadek na domkach, mieszkamy we 4 dziewczyny narazie ale jest u nas miejsce jeszcze dla jednej dziewczyny i pokoj trojka dla chlopakow stoi pusty. Na domki nie ma co narzekac naprawde i inni z duinjdamu z pracy tez nie narzekaja tylko jedyny mankament to brak internetu.

@Asia

Dziekuje Ci za odpowiedz.Ten internet to bardzo wazny,bo nawet na skypie nie pogadasz hmmm niedobrze

@Kasia

Wiem :) Ale ludzie tu kombinuja jak moga i zawsze ktos cos wymysli :P Jest tez atrakcyjna oferta w sieci lebara, za 30 e sie doladowuje i ma sie 1000 minut do krajow unii, 100 smsów i 1 gb chyba internetu. Oferta nie taka zla zeby miec kontakt z PL. Dla mnie internet tez jest wazny bo oplacam stad rachunki.

@Asia

Asiu a jak z wyposażeniem w domkach? trzeba brać jakiś śpiwór,poduszkę?

Mari0

Kazdy jedzie to odciety na poczatku pewnie od swiata . Potem to komu by sie chcialo udzielac xDD

docia

nikt nic nie wiem , żal XD

@docia

Konto załóż w PL, po co tutaj. Załóż w PL i będziesz miała z głowy. Zresztą oni też Ci to samo powiedzą. Ja mam w WBK. Co do języka musisz umieć się porozumiewać, z kierownikami, szefem, chociaż wszędzie sa Polacy to coś wytłumaczą jaky co ale dobrze jest znac.

Mateq

SISI lub ktoś na miejscu. a w pracy język używa się czesto ale w jakims prostym zakresie ? ps.Czy pomagali wam przy założeniu konta ?

@Mateq

SORRY DOCIA TO NIE BYŁO DO CIEBIE :) DO MATEQ :)

jyurdcvyc

hej widze ze nieporadzacie tej agencji troche duże koszta nawet za duże i pewnie mało godz pracy

sisi

Witam czy ktoś obecny z osób które teraz na czasie wyjechały do pracy przez tą agencje przebywa w Holandii i mógłby podzielic sie swoją opinią???Jak z godzinami???Jak wygladają warunki mieszkaniowe?

@sisi

Ja przyjechałam tu w środę. Domki ponoć maja spoko, no mój nie ma co narzekać, piętrowy,nas cztery dziewczyny, czysto bo kontrole są często. Z pracą to się okaże,na początku sprawdzają pracownika. No ja wczoraj już byłam na noc do pracy,dzsiaj rano tez ide i w pon na popołudnie,zobaczymy jak dalej. No narazie ludzie którzy tu są przez duijndam to pracują.

Asia

Hej, ja jestem w tej samej sytuacji co Ty ale już mam pewny wyjazd we wtorek rano i w środe już będę na miejscu i też się boję... Mam trafić niby na pakownie warzyw, owoców bądź kwiatów a jak będzie to niewiem. Mówiła że ja mam ten angielski wiec pewnie trafie tam gdzie ten angielski będzie wymagany i coś mówiła o pomidorach,pakowaniu. W pobliżu Wateringen. Do 10 km jako transport dostajemy rower za który jest pobierana kaucja 100 euro a przy ponad 10km ktoś nas będzie woził ale uwaga.. - w mailu ze szczegółami dostałam informacje że transport jest darmowy z wyjątkiem sektora AGF. W tym przypadku koszt dojazdu to max 6e/na dzień. Nie podoba mi się to ale trudno. No i zakwaterowanie max 88 e, zależy ile godzin się będzie pracowac. Przy 40 godz 88 chyba a im mmniej godzin tym koszt zakwaterowania niższy. Ubezpieczenie 20,30. Tyle narazie wiem. Jedzie ktoś może jeszcze we wtorek do Wateringen do Hagi? Ja z lubelskiego. Jak będę miała dostęp do internetu to będę pisać na bierząco wszystko co wiem :)

Nowa

Witam mam do was takie pytanie odnośnie pracy przez tą agencje.Chciałam zapytac jak faktycznie jest z tymi godzinami???Czekam na telefon odnośnie wyjazdu i troche sie boje że pojade a pracy nie bedzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works