Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Kacha

Witam, Czy może ktoś coś powiedzieć o pracy przy sortowaniu owoców i warzyw? no i najważniejsza, czy praca w ogóle jest?

Rafał
@Kacha

siema, dołacze się bo tez chce jechać , dzisiaj mam rozmowe kwalifikacyjną przez skype, nie znam angielskiego, takie podstawy podstaw, bo czytałem że beda pytania po angielsku. Jedzie ktoś do tej pracy ? bo w przyszłym tyg ja bym jechał tylko zaczynam się wahać. Jakie tam są zarobki? ile wychodzi na reke po odliczeniu wszystkich opłat? wyzywienie we włąsnym zakresie? Pozdrawiam Rafał

Kreciproch

Witajcie.Dzwonili wczoraj do mnie z Rzeszowa i w poniedziałek mam iść w celu rozmowy i podania dokumentów.Proszę o opinie na temat tej agencji,bo mam wątpliwości co do jej opinii.

Młody

Wie ktoś coś o wyjeździe na sortowaniu i pakowaniu owoców oraz warzyw? Ktoś też ma zamiar jechać? Jade pierwszy raz, nie nastawiam się na super warunki i wygody, poprostu chcem wiedzieć czy jest w miare stała praca.

@Młody

czy jest stała praca? to zależy. raz w tygodniu robisz do 21/22, a raz od 10-15, sorternio-pakownie to największy (usunięte przez administratora) jak może być, ale nie martw się, pewnie i tak trafisz zupełnie gdzieś indziej.;)

Kii

Cześć, jade jutro z dziewczyna na sortowanie cebulek, w piątek mamy być w Wateringen. Czy wyjeżdża jeszcze ktoś do takiej pracy? Jak wygląda sprawa z mieszkaniem, ludzie są raczej w porządku? Bo tego sie najbardziej obawiam. Mam nadzieje, że sie jakoś dogadamy bo atmosfera na mieszkaniu w sumie będzie najważniejsza:)

@Kii

jeżeli chodzi o cebulki to praca jest fajna, multum godzin, ale sezon trwa 2-3 mies

@Kii

jeżeli chodzi o ludzi to jest naprawdę RÓŻNIE. wszystko zależy od szczęścia...zawsze można prosic o przeprowadzkę.

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

hnjjk

a jak teraz ktoś wyjedzie na szklarnie na Pomidory to ma prace ???czy siedzi na domku ?? jak jest na prawde??

Kamila

Ja bylam w tamtym roku z Polluxa i jak bedzie z ukd jak od nich to w (usunięte przez administratora) z takim wyjazdem, jest ktos tam teraz pracujacy na magazynie ?? Moze cos powiedziec o pracy?? Paula ja tez bym jechala w ta niedziele daj do siebie nr telefonu albo emaila i jakos sie zgadamy ale troche sie cykam bo wole nie jechac jak mam wrocic z dlugami i wkurwiona.

ggg

podobno nie ma u nich roboty ??? wysyłaja tylko ludzi i siedzą na domkach bez pracy .czy to prawda????

Magda

Jadę z koleżanką 10-tego w piątek na lilie. Jedzie ktoś wtedy? :)

fashliv

Nie polecam. Idzie się na jeden dzień do pracy a potem czekasz, i czekasz na telefon. W biurze ciągle brak pracy i kontaktu z pracownikiem. Ogólnie bałagan niesamowity.

hjkgdjk

A zapewniaja teraz prace nowym pracownikom na szklarni na pomidorach ,czy siedza ludzie na domkach???

Paula

na magazyn, jeżeli ktoś jedzie chętnie poznam

Pawel

no ja jade

Patryk
@Paula

Hello Patryk ja mam wyjazd na początku sierpnia na jaki magazyn jedziesz

tttt

A ZAPEWNIAJA TERAZ PRACE NA POMIDORACH?????

ggg

a do jakiej pracy jedziesz??

Paula

jedzie ktos w ta niedziele z Rzeszowa?

Kubala
@Paula

Ja jadę ze znajomym w poniedziałek, też na magazyn. Do jakiej miejscowości jedziesz?

pp

tydzień temu wyjechały podobno 4 osoby na pomidory ,maja prace/ ile godzin w tyg? jakie warunki i ludzie????

ktos

podkarpacie i od 3 lipca wraz z chlopakiem wyjezdzamy

koki

Kto do nieuw heeten 3 lipca ? i skąd wyjeżdżacie województwo ??

qqq

To znaczy ?/że na pomidorach jest w miare dobrze ??

qqq

Czy osoby którzy przyjezdzają teraz na szklarnie na Pomidory maja prace ??czy czy siedza na domku?? a może ich żucaja na do innej roboty??

@qqq

Rzucaja wszędzie procz szklarni z pomidorami

lala

kwiaty, początek lipca Czy ktoś był w okresie lipiec/sierpien na kwiatach od Karoliny Nowak? mam kilka pytań

ttyyd
@lala

też jadę początek lipca przyłączam się do pytania

@lala

lala, ja bylem rok temu w zeszle wakacje i bylo wszystko ok, dlatego chc tez przyjechac w tym roku, ale nie mam tel do koordynatorki, wiec jak jedziesz to podeslij tutaj ten numer bo ten z zeszlego roku niedziala. Pisalem tu juz wczesniej ale nie wiem dlaczego ludzie nie chca sie podzielic namiarem na te prace przy liliach, zazdrosni czy co.

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works