Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Fasola

Widocznie sie nie sprawdzają... To juz bedzie moj kolejny wyjazd na cebulki bo tez jestem u nich ma liście tylko byłem wcześniej z innego biura no i praca najlepsza jaka moze byc, wszelkie inne sie ubywają, tempo pracy spokojne i sie nie zmęczysz, a jak byłem na sortowni jabłek to była masakra rzeźnia taśma szła migiem, no ale idąc do puenty to było tak ze ktos nowy dojechał do nas wcześniej nie pracował fizycznie i stwierdzał ze jest w h ciezko ... No i 1 czasem 3 dni pracy i koniec zmiana bo nie dawał ludek rady. Tak niestety jest bo były dziewczyny wymalowane pazury, makijaż itd no a takie nie do roboty i pozniej pewnie pisały na forach ze jaka to tragiczna robota była ze zostały wywalone. Z reszta jak bedzie zle to na święta wracam do polski i nara

Marzka

Dzięki Asiu za wszystkie wpisy (na szczęście mam zrzuty ekranu), jak wymyślicie gdzie się najlepiej kontaktować to dajcie jakoś znać, chętnie dołączę do takiej grupy (fb)zamkniętej.

Obserwator

Asiu...a kojarzysz z forum dajdam? Nagle przestała tu zaglądać, co nie? ;)

sara

Hej, jestem zaniepokojona ostatnimi doniesieniami o tej firmie. Miałam jechać teraz na cebulki, jednak przesunięto mi wyjazd na za 2 tygodnie. Co o tym sądzicie? Ktoś jest teraz na tych cebulkach?

@sara

jestem w identycznej sytuacji, też przełożyli mi wyjazd...

sara
@ewka

Zastanawiam się czemu to zrobili. Mogli nas wysłać i byłoby tak jak piszą w komentarzach, a jednak nas przełożyli w dodatku argumentując, że na razie nie ma pracy, ale za te 2 tygodnie będzie.

@sara

Nie, ale przyjechało tam teraz na cebulki 30 osob i nastepne w drodze.

@sara

To samo myślałam i też mnie to zastanawia. W czwartek pojechali ludzie, a resztę wyjazdów zastopowali.

@sara

to samo mi powiedzieli... myślę,że tak lepiej niż gdybyśmy pojechali i siedzieli tam bez pracy...

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

ewka

Wybierasz się na cebulki przez tą firmę?

ewka

to po co jechałaś skoro są takie opinie??

ewka

rozumiem, a w jakiej miejscowości byłaś? i przy jakiej pracy?

@ewka

gmina Westland,biuro wateringen, produkcja i budowa maszyn

@Asia

w każdym biurze są jakieś plusy i minusy, tak mi się wydaje... jast jakieś które polecasz?

Marzka

Asiu, a skąd masz info o cebulkach, skoro na nich nie pracowałaś?

@Marzka

dołączam się do pytania...

@Marzka

Bo czworo ludzi z mojego domku tam pracowało i wiele też osob poznałam z cebulek będąc tam a info na czasie bo dopiero stamtąd wróciłam.

@Asia

Z tego co wyczytałam to pojechałaś tam na początku października, a w dzisiejszym Twoim komentarzu, którego już tutaj nie znajdziecie bo został usunięty pisałaś, że przepracowałaś raptem 2 tygodnie i wróciłaś do Polski. Dlatego pytam skąd ta wiedza u Ciebie :) Też miałam jechać, konkretnie jutro, ale przesunęli mi wyjazd...

ewka

gdzie w tym logika? po co biorą nowych, skoro poprzedni chcą pracować a odsyłają ich...nie sprawdzają się czy jak? dziwne

KolejeLosu

Czy użytkowniczka Asia zagląda tutaj jeszcze? Jestem ciekawa jak jej się wiedzie. I pytanie do osób, które są na cebulkach: Czy robota w dalszym ciągu jest czy faktycznie jest zastój i ludzie siedzą w domkach bez roboty?

@KolejeLosu

Nawet nie pytaj,szkoda słów, dali popracować 2 tyg i kicha, wróciłam do Polski. Zreszta nie ja jedna.

dina

Miałam jechac z tej firmy, ale cale szczęście koniec koncow kordynatorka się do mnie nie odezwala, a ja doczytalam te negatywne komentarze. Znalazlam firme, ktora zatrudnia na podobnych warunkach, ale gwarantują 40h pracy, nie to co ta tutaj.

Ciekawa

Witajcie, dziś (26.11.) był planowany wyjazd do pracy na cebulki, czy on też został odwołany czy jednak puścili dzisiaj ludzi?

@Ciekawa

Dalej planujesz jechać ? Nie widzisz iż prawda zostaje usunięta, ktos juz wypowiadał się o tym , i ja jak i inne osoby, same pozytywne komentarze? hmm bo prawde kasują . Komuna a nie wolność słowa i prawda !!

Ciekawa
@były pracownik

Zadałam jedynie proste pytanie i liczę na jakąś sensowną odpowiedź na nie :)

@Ciekawa

Nie, ten wyjazd nie został odwołany. Przyjechało tam 30 osob 26.11 wlasnie, wiem od znajomych którzy tam są,pracowali wczesniej na cebulkach i miesiac temu zostali zwolnieni i czekali w nadzieji ze wroca na cebulki ale niestety,pojda tam ci nowi co przyjechali.

Micha

Hej jak tam praca jest prosze odpisac

Fg

Cebulki ponoc do kwietnia wiec juz nic nie kumam...

Fg

Dajdam zarobiłaś coś przez te dwa miechy??

dajdam

sorry post mial byc do @hajduk. a ja wam powiem juz tylko tyle. a jedzcie w piz.. to sie sami przekonacie i tak wszystkie negatywne komentarze sa usuwane zeby ludzie nie znali prawdy i te tez zostana usuniete. jedzcie jedzcie, powodzenia, tyle juz na ten temat

ludzie!!! jestem na cebulkach w regionie overijssel i internet JEST! praca też!! W Hadze internetu nie ma, ale czy to najważniejsze? komórek też wam nikt nie doładowuje

dajdam

nie no rece opadaja, masz neta to sie ciesz, macie farta, nie pisalam ze jestem na cebulkach wiec jak nie jestes w temacie to mow za siebie, wystarczy ze 9 moich znajomych robilo na cebulkach i od 2 tyg siedza i czekaja a 2 wyslali do polski. zostalas na cebulkach to sie ciesz ale nie wypowiadaj sie za innych jak nie jestes w temacie.

Fg

Hmmm wysyłają ludzi do pl? Dziwne

Yyy

A zkad masz neta? Przeciez nie ma na domkach

@Yyy

jak to skad, mozna sobie zalatwic we wlasnym zakresie,

hajduk
@Yyy

aha i na domkach jest internet, przynajmniej u nas wszyscy maja neta wiec dajdam nie kłam ze jestes na cebulkach bo nie mialabys potrzeby zalatwiac sobie internetu we wlasnym zakresie skoro na sortowaniu cebulek jest darmowe wifi

Jak sprawa wyglada na dzien dzisiejszy Z praca???

hajduk
@Michał

na cebulkach jest zawsze ok, ostatni tydzien bylo mniej godzin ale teraz juz wszystko wrocilo do normy

On

Dobrze???

On

Jak tam na cebulkach???

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works