Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Witam , kontaktowali się z wami w sprawie pracy sortowania cebulek tulipanowych ? Spodziewałem się telefonu wczoraj i chcę wiedzieć czy do kogoś dzwonili .

Ika
@Michał

Moolenaar? Pytanie czy wogole jeszcze zadzwonia ????

;)
@Michał

cos ty... cisza tez czekam z kolezanka na telefon od dluzszego czasu

maga

a ile trwa wyrobienie numeru sofii jak zajade na miejsce, zebym mogl juz pracowac? bo czytalem ze wyrabiany jest tam, na miejscu dopiero

maajk

kazdy ma inne doswiadczenie widze, ja 2 lata temu aplikowalem koniec czerwca, a wyjechalem 15 lipca i do sierpnia czekalem na prace, niektorzy siedzieli caly czas na domkach a mi np dali prace na ten okres 15 dni nie na cebulki tylko calkiem cos innego.. nie mam pojecia na czym to wszystko polega, kazda agecja jest inna ale wszystkie musze namieszac i nie dotrzymac slowa, duzo pisania na temat biur moglbym napisac bo 5 razy wyjezdzalem i co roku jest gorzej..wiecej info mogena mail wyzej wyslalem.. mam nadzieje ze w koncu zareaguja i cos postanowia, dla wszystkich jest to niekonfortowe...

pele

moze ktos sie wypowiedziec kto byl w zeszlym roku? moze po prostu sezon sie zaczyna od sierpnia i narazie powoli zwożą ludzi?

duijndamka
@pele

Ja się mogę wypowiedzieć kiedyś duijndam był bardzo dobrą agencją prracuje w duijndamie juz kilka lat z przerwami i jezeli trafisz na stala prace to jest naprawdę fajnie ale jeżeli cie rzucaja to tu to tam to juz gorzej , naściągali teraz studentow to i pracy nie maja a my stali pracownicy siedzimy w domu bez pracy ...Coz moge powiedziec klika lat w duijndamie i czas zmienic agencje bo niestety ale duijndam robi sie coraz bardziej gorszy a koordynatorki nabraly pewnosci siebie i zamiast pomagac to maja wszystko gdzies .Kiedyś oceniłabym na celujący dziś oceniam na dostateczny .

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Katia

No ja też ich nie mogę zrozumieć, najpierw dzwonią co tydzień i pytają czy dalej jesteśmy chętni, a teraz nas zwodzą, że dalej czekają na rozpoczęcie sezonu, a ludzie już powyjeżdżali. Nie spodziewałam się takiego zagrania. A miałam jechać z niego dzięki dobrej opinii koleżanki. W ogóle to według jakiej kolejności biorą tych pracowników? Bo na pewno nie po kolejności zapisu!

Pycior
@Katia

Mialem tak samo. Znjaoma polecila mi i narzeczonej to biuro, wiec sie na nie zdecydowalismy. Jestesmy z okolic Rzeszowa. W ostatnim tygodniu czerwca bylismy sie zapisac do Moolnara i pani powiedziala, ze bedzie dzwonic. Dodalismy ze bedziemy juz od lipca wolni i powiedziala, ze na pewno w lipcu bedzie wyjazd. Przez ten czas tylko raz dzwoniono zapytac, czy nadal jestesmy chetni na wyjazd. Jest juz prawie lipiec. Chcielismy jechac na w 2 miesiace wiec juz raczej nie oplaci sie Nam jechac. Ciekawie, bo specjalnie zrezygnowalem z pracy w PL dla tego wlasnie wyjazdu.. Gorzej byc chyba nie moglo.

@Katia

ludzi na wiekowce wczesniej biora bo maja wiekszy zysk, za osobe ktora ma powyzej 23lat maja za niego za godz pracy okol.. 9 euro a za osobe ktora jest na tzw wiekowce okol. 15 euro , sama pomysl kogo lepiej, ale tez sa napewno inne rzeczy dlatego tak robia

Katia
@maajk

Rozumiem, też do tego doszłam =D i pewnie bez sofi numeru też chętnie. To dlaczego nam naobiecywali pracę, a teraz jej nie dali? Mogą wprost o tym powiedzieć jak się do nich dzwoni pytać o pracę, a nie że dalej czekają na cebulki,pokoje, itd.....Koniec lipca jest to i żadna agencja pewnie nie potrzebuje pracowników. Zostaliśmy na przysłowiowym "lodzie" ;p

Andzia

ja już zwątpiłam, oni nrazie czekaja tam na tel żeby pójść do pracy ..

Andzia

Podobno praca trwa od piątku. Z Rzeszowa pojechały 4 osoby póki co...

@Andzia

mozemy my tez pojedziemy ????????????

maajk

dzwonili do kogos do pracy w molenaar?

Efka
@maajk

Do nas nie a co Cb?

@Efka

tez nie...

Pola

Mogę potwierdzić opinię, że Duijndam to fajna agencja!!!!!

@Pola

skoro taka fajna agencja to dlaczego ludzie od miesiaca czekaja na telefon z biura do pracy... ? to sie nazywa syf a nie biuro, myslalem ze sie biuro zmienilo a jest dalej to samo, ludzie po kilka tyg czekaja na informacje czy bedzie wyjazd do pracy..

Wąski

Witam po jakim czasie moge wrócić do agencji jesli zostalem zwolniony .I jak najbardziej polecam duijndam.

KOSIOR

Biuro spoko ale jak po prosiłem o wypłatę nadgodzin to otrzymałem informację że do 6tyg wyplacaja nadgodziny co nie jest prawdą bo jakoś innym można było a jak miałem ciężką sytuację to pojawił się problem i sobie czekam dalej. Jak mogą przytrzymać czyjeś pieniądze

Gosc

Pracuję na Molenarze już kilka lat i jeszcze nie było tak że praca rozpoczyna się od sierpnia. Sezon już się zaczął i codziennie dochodzą nowe osoby. Praca jest tylko na kilka tygodni.,a nie jak ktoś tam wyżej napisał że do marca. W wrześniu kończy się sezon letni i zostaje tylko kilka stałych osób. Następny sezon zimowy zaczyna się na początku grudnia i też na kilka tygodni a nie miesięcy. Do końca sezonu zimowego jak i letniego zostaje tylko kilka osób stałych, które już jezdzo kilka lat. Pozdrawiam i życzę powodzenia

pele

Ktos jest na miejscu w moolenar na cebulkach i moglby powiedziec czy jest robota ?

@pele

dolaczam sie do pytania..

Niecierpliwa

Czy Dzownili do kogoś z biura w Rzeszowie ? Kiedy wyjazd ? Ponoć wtorek i środa

Anja
@Niecierpliwa

A skąd to info o wtorku i środzie? ;)

Poldek

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć coś w temacie tej roboty w Holandii? Jaka to praca? Ile godzin tygodniowo się pracuje? Jakie załatwiają mieszkania? Ogólnie jak to załatwiać taki wyjazd. Po raz pierwszy chce jechać a, że słyszałem sporo dobrego o tej agencji to z nimi chcę.

Andrew3

W umowie jest napisane ze powyzej 38 godzin zmniejsza się pensja. Wie ktoś może czy to tyczy się wszystkich godzin czy tylko tych "nadgodzin" powyżej 38 ?

Olaaaaa

Czy ktoś może wyjeżdża teraz do Wateringen do cebulek kwiatowych? + jeśli ktoś był to proszę o aktualne informację jak to jest na miejscu?

Łukasz1
@Olaaaaa

Chętnych do wyjazdu jest dużo ;p wszyscy czekają na telefon ;d

Krzychu0007
@Olaaaaa

godzin zero, brak pracy, multum ludzi czeka na robotę, bo firma nie ma zamówień i stoi. Chcesz posiedzieć dwa tygodnie na wakacjach to polecam przyjechać. Piękna okolica. Morze, plaża, ścieżki rowerowe. Bardzo dobre miejsce na odpoczynek

ciamaaa

Ja tez z biura z Rzeszowa czekam na telefon...

Iwash
@ciamaaa

ktos wyzej napisal "nie martwic sie gdzie spac" no brawo, niech zgadne, jestes którąś z tych nieogarnietych panienek z biura? Piszecie o cebulkach. CZekajcie na telefon to wam powiedzą kiedy zacznie sie praca. No chyba ze wolicie juz zjechac i siedzieć na domku, a i nie za darmo bo potem wam to odciągną od wypłaty. 90e/ tygodniowo

Maajk

Początek sezonu jest od lipca ale oni dopiero wszystko przygotowują , nie ściągają ludzi jak jeszcze nie ma pracy , ja 2 lata temu przyjechalem tam do pracy pierwszy raz 15 lipca , to dopiero od sierpnia zaczalem tam pracę , od lipca biorą ludzi stałych.

Maajk
@Maajk

Cos to macie maila po więcej info michal_dziadosz@interia.pl

Andzia420

@Efka Dawno się zapisywałyście? Ja dzisiaj byłam w biurze i w sumie w dalszym ciągu niczego konkretnego się nie dowiedziałam.. Was tez tak zbywają ?

Efka
@Andzia420

W maju już, napisz na iammee@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works