Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

ta

(usunięte przez administratora) nie biuro

Pańcia
@ta

Praca w obcym kraju zawsze będzie bardzo stresująca. Czasami bariera językowa powoduje wiele nieporozumień. Ja mam jechać do Holandii do sadzonek, mam nerwy ale to normalne. Ile powinnam zarobić, może ktos wie?

wilk18

Witam mam pytanie pracuje ktoś w tej firmie koło hagi na produkcji mam oferte by wyjechać ale po tylu nieciekawych opiniach mam obawy.

Dajoros

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna przez skejpa? Czy konieczne jest to zaświadczenie o niekaralności?

Szaman

Lipa. Chciałem jechać do Holandii na magazyn, doświadczenie w pracy na magazynie posiadam i znam dobrze angielski, jestem osobą młodą podczas rozmowy rekrutacyjnej na skype nie dało się uzyskać informacji odnośnie zarobków netto. Oferowali 4,8brutto na godzinę co i tak według mnie jest śmieszne, a za zakwaterowanie z ubezpieczeniem chcieli 80euro tygodniowo wychodzi na to, że bakasz na domek i na jedzenie zero perspektyw.

kordas
@Szaman

jestem po rozmowie z nimi podali mi calkiem inne stawki. 6 euro to niby najmniej ile dają więc to ciekawe skąd te 4,8 euro. Szaman a do jakiej pracy chciałes jechac? może to zależy od oferty?

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Migotka

Hej czy ktoś ostatnio wyjeżdżał do ND z tego biura? Czy mogę liczyć na jakąś opinię z ostatniego czasu? Jak to wygląda na miejscu (głównie chodzi mi o warunki mieszkaniowe)? Pozdrawiam

Mysza

Tak czytam te opinie ze niby w holandii sami alkocholicy nieudaczniczy itp itd Pracowalam w polskich firmach przez 9 lat i niestety tez ludzie mieli problemy tez pili w pracy i ludzie dla siebie tez byli podli Bledem jest wypisujac ze tylko w tej holandi tak jest ja jestem tu 3 lata i czasami mi sie wydaje ze nie ma zadnej roznicy Acha a ci co tak narzekaja poprostu nie umieja sie dostosowac A w polsce niestety tez jest patologia i to jeszcze wieksza niz tutaj tyle w tym temacie

mewa21
@Mysza

wieksza patoogia w Polsce? Chyba ci sie kolezanko w glowie od maryski poprzewracalo. W NL nie masz praw, jak sie odezwiesz to wylatujesz, w Polsce jest wieksza kultura bo nie ma takiej patologii jak za granicą.

Lukas

Witam. Czy ktoś mi może powiedzieć czy pokoje w domkach są zamykane na klucz?

basia
@Lukas

nie sa zamykane, kazdy moze wejsc i grzebac

gość
@Lukas

Zależy na jaki domek trafisz bo na domkach pokoje zamykane na klucz

Marti
@Lukas

Pokoje nie są zamykane na klucz zdarzają się kradzieże. Mieszkałam na większości ich domków

Lukas

Witam. Potrzebuje informacji odnośnie zakwaterowania. Czy pokoje w domkach są zamykane na klucz tak jak potwierdzają w agencji?

dutch
@Lukas

W większości mieszkań nie są. Muszą przecież robić nagminne kontrole z biura czy jest mieszkanie ogarnięte;)

Dawid
@Lukas

Tak. Są zamykane na klucz. To jedyna zaleta tej Firmy...

Paulina

Dlaczego oni ciągle szukają ludzi na orchidee? Coś mi tu śmierdzi....pewnie jakieś akcje mają :/

Ish

Witam. Czy jest ktoś kto zdecydował się na prace jako pracownik produkcji - bez doświadczenia; Miejsce pracy: Holandia? Jeśli tak prosze o kontakt na: ishia1@o2.pl

alvin

edek napisal jak jest, podpisuje sie. Wpis osoby o nikcku "polecam" to wpis koordynatora z biura, najlepsze ze te dzidy myslą ze tego nie widać :) Jesli szukacie pracy za granicą to jest pelno lepszych biur.

Fg
@alvin

Jaki np?

Magda.N
@alvin

Jakie niby biuro jest dobre, gwarantuje stała pracę, bo o to nam tylko chodzi jadąc na 1-4mc. Jaka niby firma jest ok, najlepiej w Niemczech?

edek

Firma Duijndam to bardzo fajnie zrobiony produkt pod względem marketingowym . Eleganckie samochody firmowe mogą dawać do myślenia .Niestety od środka nie jest już tak kolorowo . Wprawdzie warunki mieszkaniowe są w miarę dobre , natomiast z pracą bywa różnie . Jeżeli ktoś przyjechał w marcu lub kwietniu i zaczepił sie na stałą firmę to jest w miarę Ok . Przyjazd w trakcie sezonu wiąże się z ryzykiem , ciągłą rotacją i brakiem pracy . W moim przypadku bywało tak że w firmie której pracowałem jeden odpoczywał na domku a drugi przychodził do pracy .Słaby tydzień przeplatał się z troche lepszym , za dużo kąbinacji i nieszczerości wobec koordynatorów . Jeżeli ktoś chciał przychodzić codziennie do pracy to stawał się osobą niewygodną . Z tego względu zrezygnowałem z Duijdamu po krótkim czasie . To nie jest odosobniony przypadek , każda firma działa według określonych schematów .Najgorsze w tym wszystkim jest to że zawsze cierpia na tym pracownicy . Jeżeli firma zatrudnia osoby ponad stan powinna zagwarantować swoim pracownikom określone warunki - a tak nie jest .

dutch
@edek

To fakt. Ja z początku miałem godziny zapewnione 40h.tydz. na wiosne. W jesieni byłem po 2 dni w pracy, i wypłaty typu 80e./tydz. starczało na jedzenie i domek. Wmawiano nam starym pracownikom że nie ma pracy, a nowi przyjezdni prace jednak mieli... Dla nich liczy się przede wszystkim wiekówka. Najlepiej 18 lat stawka 5,50e i arbeit od rana do nocy i lepiej nie podskakuj...

Grungy

Czesc. Mam wyjechac 9 pazdziernika na cebulki kwiatowe. Powiedzcie mi, czy jest praca? Gwarantuja 50 godzin tygodniowo. Przez telefon rozmawialam z kompetentna osoba, ale czytajac Wasze komentarze nabrałam trochę wątpliwości...

Michaela
@Grungy

Cebulki kwiatowe w okolicach deventer to świetna praca. Lekka, chociaż trochę monotonna, Ale atmosfera fajna i zarobki też okej. Byłam i polecam wszystkim!

alvin

Praca jesien-zima w Hholandii jest ciezko bo Holandia to krakj glownie pracujacy w rolnictwie. Jesli szukacie pracy to lepiej oplaca sie w Niemczech gdzie zycie jest tansze a zarobki takie same. Po drugie przygotujcie sie psychicznie bo to nie jest wycieczka dla slabych osob, za granice wyjezdza patologia. Koordynatorzy niech sie w biurze wezma za ogarnieceie balaganu jaki maja w systemie a nie pisza pochlebne opinie o tutaj na forum( patrz posty wyzej-maksior)

anson

byłam przez tą agencję i NIE POLECAM.. w tygodniu 3 dni pracy - żeby za domek, ubezpieczenie się zwróciło..

Ali
@anson

Anson...A przy czym miałeś pracować?

Ali
@anson

Anson...A przy czym miałeś pracować?

xyz
@anson

Jak się nie chce pracować - tak to już jest ;) Najwięcej negatywów jest tylko dlatego, że wychodzi lenistwo z Polski, a tu, w Holandii pracują nawet 5-7 dni w tygodniu i to bez marudzenia. Fakt faktem, tu jest zapier.dol ale masz z tego porządną kase. Znam wielu polaków, którzy przyjechali, aby zarobić, ale najwięcej marudzą niż pracują, a później gadają, że nie da się zarobić. Tyle w temacie.

Kinga

(usunięte przez administratora) Po pierwsze to za domek biora 88e za tydz,masz dofinansowanie to i tak ok 75 e placisz+22e za ubez zdrowotne. Stawka na szklarni rowna dla wszystkich 9,34brutto. Godzin nie gwarantuja,wiec moze byc tak ze skaczesz i masz godziny np 35 albo nie masz i tylko na oplaty + 50e na jedzenie.. Ale jest tez opcja ze trafisz na jedna firme/szklarnie i bd dobrze wychodzil. My w zeszlym sezonie za 45h dostawalismy 320e na konto(w tym sobota 150%). Zarobki od 190(przy lipnych godz)-320e na reke na szklarni powyzej 21 roku zycia.Jeszcze jedno firma wyplaca tylko do 45h,nadgodziny odkladaja i jak masz mniej to pozniej dokladaja. Mozna zarobic,ale jak beda was rzucac po kwiatkach,cebulkach,florze,szklarniach(dodatkowe zlecenie) to nie spodziewajcie sie cudow. Kolejna sprawa wiekowka(poczytajcie na necie). Domki jak sprzatacie to sa czyste. A koordynatorom nie wierzcie za nic w swiecie! W Pl nic nie wiedza o Holandii. Tu przyjedziecie i bd zdziwieni. Aha zeby ddostac sie na szklarnie trzeba miec doswiadczenie inaczej ciezko. Pozdrawiam

klaudia

hej baniiire i co nie polecasz tej agencji bo ja też oferty pracy oglądałam i chciałam wyjechać

Magda

Czy coś ktoś wie na temat wyjazdu na sortowanie cebulek? Czy ta praca faktycznie jest? Czy warto jechać? Proszę o opinię osób, które były tam ostatnio.

aneko

Witam.Mam pytanie,czy Ktoś z Was pracował przez Duijndam na układanie bukietów? Jak wygląda praca ? Zaczynam od poniedziałku byłabym bardzo wdzięczna za jakieś informacje

jj
@aneko

dziewczyno zapieraj sie nogami i rękami żeby tam nie trafić

Roor

Witam, czy godziny pracy sa gwarantwoane obecnie ile godzin tygodniowo wyrabiacie? Ile dni pracujecie jak domki, umowilismy si ena wyjazd z dziewczyna i czekamy na oferte

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 14 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works