Opinie o POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Wiadomo czy firma Ogólnopolskie Centrum Medyczne przyjmuje na staże bądź praktyki? Macie jakieś informacje na ten temat?

@Marcin

O tym czy w obecnej chwili w firmie Ogólnopolskie Centrum Medyczne jest prowadzona rekrutacja najszybciej dowiecie się z ich strony klikając w zakładkę kariera ((usunięte przez administratora)

Maraz

OCM to firma przyjazna pracownikom - każdy ma tutaj szansę na rozwój. Przez 4 lata pracy mogłam się wiele nauczyć, pracować przy rożnego rodzaju projektach i co ważne, przeżyć przy tym super przygodę. Struktura firmy jest płaska, przez co nie ma mikromanagementu. Płace są na rynkowym poziomie, benefity to przede wszystkim pakiet medyczny i sportowy, a zatrudnienie jest z założenia na dłuższy okres czasu. Pracując tutaj można być pewnym, że ma się wsparcie swojego zespołu, nie jest się narażonym na duży stres czy presję.

Ar-to

Ludzie nie wierzcie-(usunięte przez administratora)

Dawid

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy? Na jaką umowę można liczyć na starcie?

@Dawid

Atmosfera całkiem spoko. Ja miałam na start umowę zlecenie a po okresie próbnym umowa o pracę lub umowa o współpracy w zależności od zajmowanego stanowiska.

Filip
@Kasia

Miałem tak samo, z resztą od innych wiem ze zawsze się można z kadrową dogadać co do formy zatrudnienia

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Magdalena H.

Od roku jestem "jeleniem" złowionym przez osoby takie jakie wypowiadający się powyżej - akwizytorów szukających naiwnych staruszków. A przecież istotą działalności OCM są usługi medyczne. Wobec zapaści publicznej służby zdrowia OCM z obietnicą szybkiego dostępu do specjalistów jest jakimś rozwiązaniem. To prawda, że kosztownym, ale kiedy jeżdżę na umówione wizyty widzę, że w każdym nowym apartamentowcu (w Warszawie) znajduje się jedna a czasem kilka firm medycznych. Ktoś kupuje w nich usługi medyczne i raczej nie młodzi i zdrowi tylko starsi i narzekający na pięć schorzeń jednocześnie. Oprócz tego, że nie muszę o 7-ej rano stawać w kolejce, żeby mnie zapisano na wizytę za kilka miesięcy mam poczucie, że odciążam ten niewydolny system. Czesi przeznaczają prawie 7% PKB a u nas powyżej 4%. Żadne reorganizacje kasy Chorych, Fundusz Zdrowia, likwidacja Funduszu, liczba lekarzy na 100 tys. mieszkańców połowa tego co w innych krajach Unii nie pomogą. Ważniejsze jest ratowanie kolejnych amerykańskich zakładów zbrojeniowych. Daje nam to poczucie siły i pozwala obgryzać po kostkach potężnych sąsiadów. Ja na razie z podpisanej umowy jestem zadowolona. Oby tak dalej. Jeżeli nie będzie mnie stać na ubezpieczenia w OCM wrócę do publicznej służby zdrowia, na którą płacę od 50. lat składki.

Ryś
@Magdalena H.

NFZ powinien służyć wyłącznie pracującym . Emeryt om wypłacać wg. stawki brutto i usługi medyczne odpłatne , zmniejszy to kolejki .

Romek
@Ryś

Panie Rysiu gdyby wszytsko tak kolorowa działało nie było by potrzeby leczenia prywatnego

gośka24

Ciężko jest teraz znaleźć dobrą, stałą pracę, także zatrudnienie w Ogólnopolskim Centrum Medycznym (umowy o pracę jeszcze nie mam) szanuję i staram się działać jak najlepiej. Planuję dłuższą współpracę.

Max
@gośka24

Też podobnie zaczynałem, ale z upływem czasu dają duże lepsze warunki trzeba się tylko trochę wykazać

Zoly

Pracowałam tam ponad 3 lata jako pracownik terenowy i pewnie pracowałabym dłużej gdyby nie sprawy prywatne i próba osiedlenia się na miejscu. Warunki pracy mają bardzo dobre, zapewniają transport, noclegi i do tego jeszcze dobrze za to płacą. Często organizują szkolenia, które są połączone z integracją co zapewnia super atmosferę w firmie.

reklamacja

5.08.2019 zgłosiłam do rejestracji drogą mailową , kilka dni póżniej reklamowałam u rejestratorki telefonicznie ,o zarejestrowanie na badanie próby wątrobowej i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam potwierdzenia zarejestrowania.Jestem pacjętką onkologiczną i muszę regularnie badać stan próby wątrobowej.Tydzień póżniej tj. 12.08.19. równięż zgłosiłam siebie i męża do lekarza internisty( drogą mailową) dzisiaj dzwoniłam kilkakrotnie i po 15 min. połączenia zostałt zerwane ,czekamy na rejestracje w ofercie OCM zapewniano nas ze czas do specjalistów nie trwa dłużej niż 3-4 dni.W tej chwili niema możliwosci rejestracji do lekarza Geriatry ,co było główną zachęta podczas prezentacji OCM w Wrocławiu.Jeżeli w dalszym ciągu będą wystepować takie problemy, bo nie są to pierwsze utrudnienia ze strony OCM.zwrócimy się o wypowiedzenie umowy z OCM z powodu nie wywiążywania się z warunków umowy przez OCM.Ewentualnie sprawa trafi do sądu. Z poważaniem Józefa, Fryderyk Olbrych

halszka

Do pozwu zbiorowego... moj telefon kontaktowy 604 429 720

Mira

Chętnie się przyłączę

Tereza

Podobnie jak inni bezskutecznie usiłuję się dodzwonić i zarejestrować na badania i wizytę !!!!

Mira
@Tereza

Również nie mogę się zarejestrować od 13 sierpnia. Na emaile brak reakcji, telefonów nie odbierają. Może pora na prawnika.

Jan

Chyba każdy z nas może powiedzieć coś złego na Państwową służbę zdrowia, na szczęście jest coraz więcej takich firm jak OCM, które są w stanie w realny sposób pomóc ludziom.

Hieronim
@Jan

O polskiej służbie zdrowia to naprawdę można rozpisywać się godzinami, dlatego takie firmy powstają i powstawać będą. To jak zdobywają klientów to ich sprawa, najważniejsze że pomagają

@Jan

Ja akurat na polskie szpoitale narzekac nie moge bo nie raz mi pomogly ale opieka w tym centrum jest na znacznie wyzszym poziomie.

@Ana

Ja nigdy nie korzystałem i nie zamierzam korzystać z funduszu, a pieniądze ze mnie zdzierają. Dobrze, że są takie firmy jak ta, które dają możliwość leczenia się za normalne pieniądze

@Modesto

W pełni się zgadzam, sama za każdym razem musiałam wspomagać się prywatną służbą zdrowia, ale tak jak ktoś to wcześniej napisał, o polskiej służbie zdrowia każdy może coś złego powiedzieć

@Jan

czy Pan jest pracownikiem tej "firmy"?

@Hieronim

mnie właśnie pomogli stracić 6800!

Iza

Kończy mi się właśnie abonament i nich i zastanawiam się nad tą opcją comiesięcznego użytkoania. Korzystałam z ich regularnie, 2/3 razy w miesiącu, ale nie wiem czy ostatecnie mi się to kalkuluje, liczył to może ktoś z was?

@Iza

Opłaca, może nie jeśli chodzi o portfel, ale głowa jest spokojna, bo człowiek wie, że zawsze się może do nich zgłosić

@Iza

Uważaj dziewczyno, bo oni prawdopodobnie zakończyli swoją działalność, wiele osób płacze!

kris

Bylem na dniu próbnym, ludzie po 55 roku życia umawiani na spotkanie przez cc. Na miejscu proste badanie spirometryczne mające na celu zachęcić ludzi do odbycia spotkania. Prezentacja przygotowana przez lidera od początku do konca ma zrobić pranie mózgu starszym ludziom żeby na końcu wykupili pakiet. Niektórzy wychodzą w trakcie i dziękują za spotkanie. Niezapomne tekst prezentera do reszty: "i tak jutro wrócą i kupią abonament", hehe jasne... Ogólnie bardzo mało jest ludzi którzy naprawdę chcą wykupić abonament, 4 na 5 osob musisz namawiać do wykupienia go, mało tego, muszą zapłacić na miejscu więc dymasz z nimi do banku żeby wybrali kilka tysi i Ci dali do łapy albo przelew zrobili lub wzieli pożyczke na to, śmiech na sali. Nie pamiętam dobrze jak wyglądają prowizje ale to dobra i pewnie dobrze płatna praca dla ludzi mało empatycznych którzy za nic mają to, że starsza pani ma 800 zł emerytury i wydała na abonament ostatnie oszczędności.

Danuta
@kris

No niestety nie mam dobrej opinii nt. pracy. Prezentacja przygotowana przez lidera ok, spirometria i inne jak skierowanie na badanie laboratoryjne + pobranie pieniędzy za dodatkowe badania laboratoryjne , nie mówiąc o paru tysiącach na już za pakiet w OCM. A kto ma przy sobie tyle kasy. A potem okazało się że we wskazanym laboratorium we Wrocławiu nic nie wiedzą i nie robią tych badań dla OMC od 1,5 roku. A gdzie moje 40 zł. Dobrze że nie dałam się zaciągnąć do banku po kredyt ha.ha Chyba coś nie tak panie i panowie sprzedawcy.

Ogólnopolskie Centrum Medyczne
@Danuta

Szanowna Pani, Dziękujemy za przekazane nam uwagi. Prosimy o przesłanie maila na adres: biuro@ocm24.pl ze wskazaniem punktu pobrań, o którym Pani wspomniała w swojej wypowiedzi oraz podanie numeru kontaktowego, na który osoba z działu obsługi pacjenta może się z Panią skontaktować w sprawie doboru placówki/ lub zwrotu poniesionych kosztów. Pozdrawiam Zespół OCM

aaaaa
@kris

zgłosi pani to na policje i prokuratury z tego co wiem wiele osób już się zgłosiło

annaskrzyp@yahoo.com
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Ta odpowiedż to zasłona dymna.Nie będzie żadnego odzewu!!! Przez rok działało świetnie,apotem się urwało na całej linii .Miało działać 4lata ,skończyło się po roku.Wstąpię na drogę sądową.

tere fere kuku!

Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Szanowna Pani, prosimy o kontakt na skrzynkę badania@ocm24.pl bądź podanie numeru kontaktowego w celu zarejestrowania usług. Infolinia działa. Spółka odbiera dziennie kilkaset połączeń oraz realizuje kilkaset usług dla Pacjentów. Codziennie realizujemy blisko 100 zleceń poprzez skrzynkę e-mail badania@ocm24.pl

Dorota
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Ma Pani szablon" wytnij-wklej"? Wszystkim odpowiada pani to samo. Jak pisałam wcześniej wysłałam do państwa 3 meile 9, 14 i 20 sierpień. I do teraz rejestracji do lekarza brak. Proszęnauczyć się czytać ze zrozumieniem.

halszka
@Ogólnopolskie Centrum Medyczne

To dlaczego na moj email z m-ca czerwca br oraz na pisemna reklamacje o zwrot kosztow do dzisiaj nie otrzymalam dpowiedzi???

Joanna

Przychodnia OCM to jedyna prywatna przychodnia ktorej bylam w stanie zaufac, dobra lokalizacja,swietni specjalisci i przystepna cena adekwatna fo jakosci uslug

@Joanna

U mnie w Bytomiu to najlepsi specjalisci dla nich pracuja

@Ana

W trójmieście też sobie świetnie radzą

TOMASZ

Bardzo dobra przychodnia. Okres oczekiwania na specjalistę do kilku dni, żadnych kolejek. Konsultacje lekarskie "od ręki". Cudowne podejście do pacjenta. Szacunek do osób starszych. Warto korzystac z usług tej przychodni.Wykupiłem tam pakiet dla mojej babci gdyż jest osobą niepełnosprawna a w przychodni można dostosować godziny do mojego czasu pracy, cudownie ludzie z podejściem

@TOMASZ

Tez jestem osoba pracujaca i mam u nich pakiet zawsze dostosowuja terminy do moich godzin wolnych

@TOMASZ

Mnie potraktowali podobnie

Modesto

Pamiętam jak w poprzedniej firmie miałem problem z dostaniem się do lekarza, a tutaj wszystko w ciągu 2/3 dni i komplet badan wykonanych od ręki

Skorzystałam z badań na grouponie, całość przeszła sprawnie i na następny dzień mogłam już odebrać wyniki, gorąco polecam.

Maritta
@Anna

W moim przypadku też działanie było ekspresowe

Muse
@Maritta

Od czasu wykupienia do odebrania wyników 3 dni, jak grupon to tylko od nich!

@Anna

Ja tez do nich trafilam przez grupon pozniej troche poczytalam i wykupilam pakiet, polecam wszystkim

agatahyrycz@gmail.com

Jestem w podobnej sytuacji, mam zamiar zawiadomić prokuraturę.

Tall

Dobre zarobki, jeśli Ci nie idzie a widzą w Tobie potencjał to dają szanse w innym dziale. Częste szkolenia, możliwość awansu i fajne benefity (w tym wyjazdy służbowe)

Edward
@Tall

Mógłbyś sprecyzować dokładnie, jak wygląda wynagrodzenie oferowane przez firmę Ogólnopolskie Centrum Medyczne? Oceniasz je jako dobre, więc tym bardziej chciałbym dowiedzieć się, jakiej jest wysokości. Nie ukrywam, że chętnie dowiem się również, czy występują pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Uzupełnij, proszę swoją opinię wyrażoną w tym wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.7/5 Na podstawie 134 ocen.

POMORSKIE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ