Opinie o Brown Brothers Harriman w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Brown Brothers Harriman. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Brown Brothers Harriman o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brown Brothers Harriman w Kraków

Sandra

Po ostatniej fali odejść szukają nowych pracowników. Rekruterzy dostali polecenie aby kłamać nt. technologii, a nazwy najgorszych projektów, n.p. KYCView, mają zostać zmienione. Nie dajcie się nabrać.

jpm

W zasadzie to o tym pracodawcy przypomniałem sobie kiedy dostałem z HR zwrotkę na swoje CV...po 20 miesiącach. Dziękuję, ale domyśliłem się, że albo zostałem odrzucony albo nikt nawet nie zaglądnął do mojej aplikacji w trakcie procesu rekrutacyjnego. Dobre tempo.

enigma 19

Pracuję w Bbh od czterech lat. Chwalę sobie atmosferę,zarobki i możliwości rozwoju. Management przynajmniej w moim dziale bardzo pomocny, we wszystkim idzie na rękę. Nie robię nadgodzin jeśli nie chcę, premia roczna adekwatna do wkładu pracy. Do gradu 6 podwyżki co pół roku. Jestem zadowolona :)

Johnny
@enigma 19

W HRze są podwyżki co 6 miesięcy?

Lara

Wszędzie jest lepiej niż tej żałosnej firmie.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brown Brothers Harriman padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Transfer Agency KYC Senior Specialist.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Miś

Management z Comarchu. Więcej mówić nie trzeba.

Spartan

Skansen technologiczny. Na rekrutacjach obiecują cuda, a później na naiwnych czekają Java 5-7, EJB, Angular 1 i niedziałające produkty IBMa.

Zastanawiam się nad przejściem do bbh do działu security. Jaka tam panuje atmosfera, jaki szef, jakie zarobki? Jakie szkolenia? Kontakt z usa? Dużo ludzi pracuję w dziale? Są zadowoleni? Polecacie? Co warto wiedzieć?

Maciek

Praca w BBH to moje ostatnie z kilku doświadczeń korporacyjnych i do tej pory najgorsze. Po pierwsze ludzie w zespołach są namawiani, na przyklad na 1 2 1 z liderami do donoszenia na kolegów z zespołu, nie tylko mnie to spotkało, ale kilka innych osób ktire znam. Po drugie jedyne na co mozna liczyć w pracy to bezmyslne klikanie, działy Transfer Agence i Corporate Actions, tam byłem to się wypowiadam. Po trzecie niekompetentny menadżment, który nie umie zapobiec rotacj, utrzymać capacity na pożądanym poziomie, blokuje usprawnienia procesów, wlazi do 4 liter Amerykanom i jedynym lekarstwem na wszystkie priblemy jakie zna są nieplatne nadgodziny. Po czwarte stakeholderzy ze Stanów, tworzą niemiła atmosferę traktując polskich pracowników jak śmieci i nie prezentujący żadnej wiedzy merytorycznej. Po piąte przestarzałe systemy pełne błędów i od 20 lat niemodyfikowane bo firmy ktore jes stworzyly w większości padły w trakcie kryzysu dot.com w 2000. Po szóste w biurze pracuje duzo Amerykanów za amerykańską stawkę, przez co budżet idzie na ich pensje nie na nasze, z 3 letnim doświadczeniem zarabiam 5k brutto więc dobrze nie jest, a na podwyżkę szans nie ma. Dodatkowo około 20% kejsow które się zrobiło idzie na konto tych którzy jedzą obiad z menadżerem lub gości z Ameryki, premie zresztą tak samo. Pracuje tu 9 miesiecy, chcę odciągnąć do roku zeby bylo ładnie w CV i uciekam. Na koniec jeszcze gdzie pracowalem wcześniej żebyście wiedzieli z czym mam porównanie, 4 miesięczny staz w Capgemini, 3 miesiace w Comarchu, 1,5 roku w IBM i rok w AON.

fajny

odnośnie rozmowy to nie licz na feebacki z ich strony , kontakt urywa sie po rozmowie kw jesli jej nie przejdzieszz mają Cie w dupie , a zapytania o feedback z rozmowy zlewają

BB
@fajny

Ktoś ze zarabia tam 15 tys. zł

BB
@BB

Ktoś zdradził mi ze zarabia tam 15 tys. zł

wut
@BB

Dobrze sie czujesz? Ciekawe kto tyle zarabia,bo przecietni klepacza maja od 2400-3500.

Kazio

Firma generalnie bałaganiarska - szczególnie w Krakowie. HRy pracują na zasadzie od przypadku do przypadku, nic nie wiedzą, nic konkretnego nie potrafią powiedzieć poza tym co wklejają w mailach. Kolejni rekruterzy nie rozmawiają ze sobą - nawet nie przekazują sobie kwoty jaką chce kandydat zarabiać. Tak więc jeśli twoje umiejętności pasują do kilku otwartych pozycji - do ostatniej chwili nie wiadomo gdzie trafisz i nie wiadomo kiedy dostaniesz odpowiedź. Na domiar drobnych niedogodności - problem z miejscami do parkowania - nawet na rozmowę kwalifikacyjną i fantazyjne amerykańskie godziny pracy 9-18. Chyba ratuje ich to że wciąż się rozwijają i mają budżet na płace.

@Kazio

Slyszalem ze zarabia sie tam po 15 tys.

wut
@anonymous

@anonymous, Twoja rekrutacja faktycznie trwała dość długo. Czy podczas niej miałeś do wykonania jakieś zadania? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Brown Brothers Harriman w Krakowie? Zachęcam Was do podzielenia się swoją opinią - każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

@Marta

Czesc, Nie mialem zadnych zadan do wykonania.byly to rozmowy z kolejnymi szefami dzialow. Moje CV dosc dokladnie okresla moje kompetencje i doswiadczenie. Nie wiem na ile ktos je czytal i czy managerowie rekrutujacy przekazywali sobie feedback z poprzednich rozmow. Za kazdym razem dostawalem info od HRow, ze feedback byl bardzo pozytywny ale moze jwdnak inny dzual/ stanowisko. Sam prowadze wiele rozmow rekrutacyjnych a nawet szkolenia, jestem w stanie ocenic jak mi poszlo ( pewnie nie do konca obiektywnie ;) ). Dlatego najpewniej chodzilo o doswiadczenie, sxczegoly poprzednich stanowisk, a to wszystko jest w CV + poprzednie rozmowy. Po co wiec zapraszac mnie ponownie i znowu, skoro cos ewidentnie rekruterom nie pasuje? Ale to taki moze urok rekrutacji na stanowiska managerskie.

k

Bardzo nieprofesjonalny sposób rekrutacji - zarobki też bez szału a przynajmniej to co są w stanie zaproponować osobom z doświadczeniem. nie polecam, szkoda czasu

@BB, jesteś zainteresowany pracą w Brown Brothers Harriman? Aplikowałeś już? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w Brown Brothers Harriman? Jaka jest Wasza opinia na temat tego pracodawcy i co możecie powiedzieć o oferowanych przez niego warunkach?

Dramatyczny proces rekrutacji.zwodzenie kandydata miesiacami ze cos dla mnie maja ale w innym dziale.mowi sie ' nie nie pasuje nam kandydatura, dziekujemy' a po kiego grzyba trzymac kogos w niepewnosci przez pol roku i zapraszac na rozmowy o tym samym z roznymi rekruterami? Czy jedna rozmowa i CV nie wystarcza na ocenienie doswiadczenia pracownika i jego przydatnosci w firmie? Prowadze regularnie interviews i ta firma zaskakuje brakiem profesjonalizmu. Polecam jako dodatkowo, przy okazji jak ktos chce pocwiczyc rozmowy z rekruterami. Opinie o tei firmie sa dosc jednoznaczne wiec moze i lepiej ze rekrutacja sie nie powiadla. Opatrznosc czuwa nade mna :)

@Aaa, rozumiem, że aplikowałeś do pracy w Brown Brothers Harriman. Jakie stanowisko Cię interesowało? Czy mógłbyś opisać przebieg swojego procesu rekrutacyjnego? Czy wśród użytkowników forum znajdą się osoby, które pracowały bądź obecnie pracują w Brown Brothers Harriman? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Aaa

Mega nieprofesjonalni już na etapie rekrutacji to co dopiero później

@tom, może po prostu osoby wybrane do pracy na tym stanowisku, nie sprawdzają się? Albo firma poszukuje kilku osób na jedno stanowisko? Tego nie wiemy. @Pam, a czy Ty pracujesz w Brown Brothers Harriman? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @,, to chyba całkiem nieźle, że firma załatwia takie rzeczy, prawda?

tom

Znów rekrutację na Facility Managera prowadzą, co pół roku kogoś szukają...Niezła rotacja na tym stanowisku jest.

Pam

Są śmieszni. Zdają się nie wiedzieć, że w przypadku przeprowadzki do innego miasta pracownika o wysokich kwalifikacjach solidny pakiet relokacyjny i odpowiednio wyższe wynagrodzenie niż w przypadku podobnej pracy w miejscu zamieszkania należą się jak psu micha.

@Pam

Nigdy nie godzę się na przeprowadzkę bez paczki relokacyjnej. Tylko (usunięte przez administratora) się zgodzi. Jedna dodatkowa pensja na urządzenie się to takie absolutne minimum, tak samo jak pokrycie kosztów przejazdu. Wymagam też załatwienia mieszkania przynajmniej na pierwsze tygodnie.

stażystka

Zaaplikowałam na staż. Już następnego dnia (pt) zadzwoniła pani z HR i umówiła się ze mną na rozmowę telefoniczną na poniedziałek. Wyszłam z pracy wcześniej, by na spokojnie dojechać do domu, poczytać jeszcze coś o firmie i poczekać na telefon. Nie zadzwonił. We wtorek zadzwoniłam do biura, by zapytać, czy moja kandydatura odpadła, czy może nastąpiła jakaś pomyłka w HR. Dostałam informację, że ktoś jeszcze dzisiaj się ze mną w tej sprawie skontaktuje. Nikt nie zadzwonił. Wydawało mi się, że to fajna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Brown Brothers Harriman - Kraków

• Jak się pracuje w Brown Brothers Harriman?

Zobacz opinie na temat firmy Brown Brothers Harriman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brown Brothers Harriman?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brown Brothers Harriman