Opinie o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. w Słupsk

Rozczarowana

Poszłam do firmy nie sugerując się komentarzami, ponieważ ludzie są różni i nie wszystkim dogodzisz, ale poszłam i zobaczyłam i się załamałam. Pomijając fakt, że zakład jest pełen Ukraińców ale mniejsza z tym, żeby chociaż były one(Ukrainki) miłe, ale niektóre są tak chamskie(drą buzie na człowieka, pomimo że człowiek ich nie rozumie, do tego wkurzają się, że się ich nie rozumie) że to jest przerażające. Ale czego się spodziewać po takich ludziach. Niektóre brygadzistki nie powinny być w ogóle brygadzistkami są chamskie mają złe podejście do ludzi. Niektórzy szybko pokazują swoją prawdziwą twarz a inni później. Miejcie do siebie trochę szacunku nie pozwólcie, żeby ktoś was mieszał z błotem i źle traktował, ponieważ nie jesteście czyimiś workami treningowymi, bo dana osoba ma nieszczęśliwe życie prywatne lub zawodowe. Do pracy przychodzi się dla pieniędzy a nie tolerowania czyjegoś chamstwa. Praca ma być przyjemnością a nie przymusem/strachem. Pamiętajcie róbcie to co kochacie a nie przepracujecie ani jednego dnia.

Pyśka

Sami rezygnują bo za te wypłaty lepiej to isc w jantarze ubrania układać niż próbować coś tam osiągnąć!

Fhj
@Pyśka

To idź i układaj te ubrania. Przekonasz się, jak wygląda praca w handlu.

Paulina
@Pyśka

Za te wypłaty, czyli co tam nie tak jest z nimi?

Vera

Dlaczego usuwacie komentarze o mobbingu pod oknem dyrektorki? to jest kluczowa opinia o firmie Perla, zajezdzaja pracujacych ludzi na zywca

Xyz
@Vera

Hhe też o tym słyszałem bo juz głośno, a później ludzi do pracy szukają, myślą że to chiny ,szkoda ludzi pracujących

@Vera

Jeżeli jest (usunięte przez administratora)to trzeba złożyć oficjalne pismo w kadrach, a nie opisywać bzdury na forach. Nikt nie trzyma ludzi na siłę w pracy.

Paulina
@Vera

to o co chodzi z tym rzekomy mobbingiem ? w czym on się przejawia jeśli w ogóle takowy ma miejsce ?

Kami
@Paulina

Hej czy ty pracujesz w perla w Słupsku

Lusi

Tylko nie integrujcie się zbyt mocno! Bo mogą z tego wyjść ,, niespodzianki''. Jak tak to w damsko - męskim towarzystwie bywa. Można się zapomnieć!!! I I odlecieć..... !

xxl
@Lusi

noooo z tego co wiem to nie jeden już odleciał

Marzena
@xxl

A jakie integracje ostatnio organizowane mieliście? Wszystko firma ogarnia?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy ktoś pracuje w Perle na nowym zakładzie jako etykieter i może coś powiedzieć o tym stanowisku i jaka jest atmosfera w pracy.

Naaada

To co mówią o tym miejscu to prawda - ludzie uciekają z MOWI do Perli będąc omamieni „lepszymi” warunkami po okresie próbnym, wmawiają ze tu jest inna specyfika pracy, większy asortyment i musza się zapoznać zanim dostaną lepsza wypłatę, a nawet jak już się ktoś nauczy i ogarnia to nie potrafią później dać chociaż w polowe tak dobrej wypłaty jak w MOWI. Ja mam nadzieje, ze to niedługo tam wszystko upadnie, bo tak (usunięte przez administratora) to nie byłam jeszcze nigdy…

@Naaada

A w jakim dziale pracujesz?

Naaada
@Anna

Żadnym bo już tam nie pracuje? No c’mon. ????

Marzena
@Naaada

A więc jaki to był dział w takim razie jeszcze przed Twoim odejściem?

hiacynt

Bardzo polecam prace w firmie PERLA POLSKA. Przenosiny na nowy zakllad wyszły wszystkim na dobre. Dobre pensje, podwyżki i super atmosfera, niesamowite warunki pracy jakich brakuje w wielu słupskim firmom. Nie pracuje dlugo ale smialo mogę polecic. Jestem dumy ze moge tu pracować. Nie wiem czy w pobliżu znajdzie się lpszy pracodawca. Nie wiem skad tylko negatywnych opinii, jeżeli ktos podejmuje gdzies prace to raczej godzi się na przedstawione mu warunki pracy. Wydaje mi sie ze problem jest z tymi ludźmi nie firmą. Ja osobiscie polecam :)

@hiacynt

Zgodzę się z przedmówcą, jeden z nielicznych zakładów pracy dla których warto pracować ! Wszystko jest tutaj wspaniałe ! Nie pracuję tu długo ale już wiem, że jeśli firma będzie mnie potrzebować to mogą na mnie polegać. To co zostało mi obiecane na rozmowie o pracę mam w rzeczywistości, naprawdę nie rozumiem skąd ludzie mają tyle negatywnej energii :( Szkoda bo zakład naprawdę się rozwija i idzie do przodu a przez takie komentarze tylko pokazują swoje nieudane życie. Mam nadzieję, że firma Perla będzie liderem na rynku w regionie ! Pozdrawiam wszystkich normalnych pracowników !

Papryczka :)
@Hummusek<3

Hej, a na jakim dziale pracujesz? bo ja na produkcji już jakiś czas i też jestem zadowolona.

@Papryczka :)

Ja pracuję na kuchni, kierownik trochę dziwny ale jakoś idzie :)

Oliwka
@hiacynt

Te pochlebstwa, to chyba z jednego pokoju płyną!

hiacynt
@Oliwka

Nie wiem o czym piszesz, nie pracuje na kuchni i produkcji tylk na magazynie kompletacji...

Oliwka
@hiacynt

To tylko się cieszyć, że jesteś zadowolony.

Falafelek
@Hummusek<3

A cóż to za dziwny kierownik, ale dajesz radę!

@Falafelek

Nie będę operował nazwiskami, najważniejsza jest atmosfera która jest po prostu wyśmienita(jak te nadziewane papryczki)! Mi praca się podoba, zawsze jest co robić a nie jak to się przychodzi do pracy i krzątać się po kątach aby coś do pracy znaleźć. Ja przychodzę do pracy pracować a nie sciemniać, jak by mi się nie podobało to bym się zwolnił a nie wylewał żale w internecie. Wszystkim radzę aby wzięli się za pracę a nie za gadanie.

Ząbek
@Hummusek<3

Dziwny to jest ten z kozią brodą i już Rogacz (nie z Perli)

Falafelek
@Ząbek

A, która to mu przystawiła rogi! Bo integracja trwa!

Vlady

Słabo płaca, wymagania jak z kosmosu, nawet jak się spełnia wszystkie oczekiwania dot. Doświadczenia i wykształcenia. Zero perspektyw na godne „europejskie” trakowanie. Na słowo podwyżka wpadają w szał. Jak ktoś jest wykształcony i ma doświadczenie to radzę nawet nie próbować - ani z tego pieniędzy, ani osobistego rozwoju. Jedyne co można zdobyć to nerwice, zaburzenia odżywiania, lęki i depresję. Okres próbny w tej firmie to próba wyszkolenia kolejnego (usunięte przez administratora) którego tak zmęczą, zduszą i wprawia w poczucie bycia bezwartościowym, że albo się w końcu opuści te firmę, albo zostanie w przekonaniu ze na nic więcej się nie zasługuje niż na najniższa krajowa. Prawo do godnego życia i wypłaty to dla nich jak legenda. Miało być lepiej na nowym, a jest jeszcze gorzej i tylko patrzeć jak ten zakład upada we własnej chciwości i braku poszanowania do pracowników. Nie mam nawet siły opisać jak strasznie się zawiodłem pracując tam chwilę.

@Vlady

A co to za wymagania jak z kosmosu? Oczekują doświadczenia i wykształcenia nieadekwatnego do stanowiska lub pensji? Powiedz więcej o tym.

John
@Vlady

A gdzie pracowałeś, ja też zacząłem pracę, jestem po okresie próbnym i jest o.k . Może nie chciało Ci się pracować?

Valek
@Vlady

A rozmawiałaś z przełożonym? Przecież idzie się dogadać,.A jak nie słucha zawsze można iść wyżej.

Co jaki czas w Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

Pyśka

Ahahahahaaha! W życiu! A jeszcze najlepiej uznać te prace za hobby i nie brać poieniedzy bo w sumie na to samo wychodzi

Pracownica

A ja bardzo polecam. Kierowniczki super moim zdaniem. Kadrowe miłe i wyrozumiałe. Praca jak praca nikomu nie dogodzisz

Tomasz
@Pracownica

Wiadomo, że każdy ma inne oczekiwanie i trudno wszystkich zadowolić. Widzę, że atmosfera jest fajna, a jak z zarobkami? Można dostać na początek więcej niż najniższa krajowa? Bo zależałoby mi na większych pieniądzach.

Jan
@Tomasz

Złóż CV i przyjdź na rozmowę, zarobki są ustalane zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami. Są premie kwartalne, premie świateczne.

Prac1
@Tomasz

Można. Jak będziesz dobry to dostaniesz odpowiednia pensje. Nie musisz się martwić.

Zbigniew
@Prac1

Odpowiednią, czyli ile? Podaj jakieś konkrety, bo tak w ciemno to nikt nie poleci z CV jak nie wiadomo ile dają.

Ax
@Zbigniew

Wątpie że ktoś ci poda

@Zbigniew

Czyli najniższa plus premia i nawet niech nikt nie liczy na więcej! Wszystkie obietnice to klina i zart!

Pysiak

NAJGORSZY ZAKŁAD W OKOLICZY! NIE POLECAM! Przeżycie jednego miesiąca tam to jest (usunięte przez administratora) przetrwania!

Live

Nigdy więcej a dwa razy tam byłem za każdym razem w (usunięte przez administratora) bez mydła średnio 2 lata do wytrzymania. Później szukanie dziury w całym i tak na każdym kroku na magazynie fałszywi ludzie i to do przesady pieniądze nędzne. Pani dyrektor obiecująca złote góry a realia (usunięte przez administratora). To co wynegocjujesz na początku masz to samo przy zwolnieniu jednym słowem dla początkujących spoko dla ludzi z doświadczeniem strata czasu

Dla kreatywnych:

Nigdy nie oceniałem po okładce, po opiniach. Sama firma, zespół ludzi przesympatyczny jak cały Słupsk/pomorskie. Do właściciela nie mam zastrzerzeń. Sypatyczna osoba z gustem. Osoby które dokopały się stanowiska, no niestety dwulicowe co od początku dało sie wyczuć, ale spróbowałem. I dzień w pracy rekrutujący dał się poznać, od miłego Pana po besztającego współpracowniczkę przy nowym pracowniku. Rekrutacja do biura to obiecywanie códów na kiju. Nawet gdy ma się idee i czas aby pracować więcej nieodpłatnie po godzinach i przychodząc w wolne soboty, jest to poprostu niedocenione. Brak konsekwencji i organizacji pracy. Brak warunków/spokoju dla kreatywnych. Wymagania i tempo. Nawet chęć wzbogacenia firmy o własny sprzęt nie przyniusł rezultatów. Pracownik zawsze winny, niezorganizowany itp. Umowa na czas próbny, poczym pracownik sie za mało wykazał i propozycja umowy na 6 miesięcy za te same pieniądze :-D Proszę zwrócić uwagę przy podpisywaniu umów. Przykre ale prawdziwe. Charakter rodzinny? Nie zauważyłem. Kreatywnym polecam składać aplikacje do innych firm. Dopiero co wróciłem, zaraz wyjade do innego miasta, gdzie pracodawca oferuje mieszkanie a nie wynajem na własną rękę, stancji robotniczych gdzie dzieją sie różne rzeczy. Dla przyjezdnego to koszmar. Zarobek znacznie wyższy na początek a nie tyle co obiecywano tu. Umysłowym szczerze nie polecam. Tu straciłem zdrowie.

Przemek

Omijać - szerokim łukiem.

Firma ogólnie spoko większość ludzi również pan Janek też normalny facet choć trochę specyficzny, pani dyrektor Agnieszka hmmm. Tak zakłamanej osoby nie spotkałem 3 lata obiecywanych podwyżek stawiania wymagań aby je otrzymać jak już spełniano wymagania pojawiające się nowe tak z (usunięte przez administratora) byle nic nie dać a człowiek już większość firmy potrafił sam obsłużyć. No i najlepsze "Przecież zarabiasz jak kierownik masz dobrą pensję" Chciałbym powiedzieć pani Agnieszko że w mniejszej firmie zarabiam więcej jako pracownik jak u pani jako kierownik.Pozdrawiam normalnych ludzi z firmy.

Szczerze odradzam wszystkim.

Tomsi

Czy pracownik nie ma prawa zgłosić urlopu w tej firmie? Żal.pl

Zawiedziony pracownik
@Tomsi

Nooooooooo taka firma

Natalia
@Tomsi

Jak to nie ma prawa? Prawo ma, ale nic poza tym :D

Zawiedziony pracownik

Nie na akord space

rzigolak

dobrze jest dobrze robiom dobrze to idzie niech sie to trzyma, dobrze chłopaki robiom tak musi byc pozdrawiam chłopaków z zakładu niech sie to czymie

Mariola

Sylwia i Piotr . ????

NINA
@Mariola

a co z nimi?

Zostaw merytoryczną opinię o Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. - Słupsk

• Jak się pracuje w Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 6 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Perla Produkcja Sp.z o.o. Sp.k.