Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

G-3

Płace takie że nie odpowiem. Wstyd pisać że na dole w przodku za tyle się w tych czasach pracuje.

co do płatności no to wypłaty w terminie i wszystko też w terminie ( tak jak pod JSW ) a co do wyplat to lepiej nie pytaj ! jakie masz uprawnienia ? co do pracy to przyjęć nie ma :)

janek

Panowie na jakim poziomie są płace w JZR i jak z terminowością wypłat. Chce zmienić robotę.

Majkrzak

A mnie się podoba w G-3... Ja se spokojnie "sypie" trochę na taśmę ale więcej do biura,kasa mi się zgadza i nie wiem o co wam chodzi ?

JZR
@Majkrzak

Masz kotwiarzu specyficzny błąd gramatyczny w pisowni a mianowicie ,,se'' takie słowo w polskim słownictwie nie istnieje ale łatwo rozpoznać kto tak mówi. Ale na marginesie skoro sypiesz ,se' do biura jak piszesz to ,se' syp skoro masz za to lepiej to daj ci boże szczęścia i by ci się nie czkało zbyt bardzo i tak tacy ludzie kiedyś tam gdzie sypią tam łajnem zostają.

Majkrzak
@JZR

Widzę że i ty z gramatyką masz problem "JZR". Zdania nie zaczyna się się od "Ale", z interpunkcją tez masz problem więc zapraszam do szkoły bo Podstawówka to trochę mało by popisywac się "rewelacyjną znajomością j.polskiego" Proszę mnie nie obrażac ponieważ jestem przodowym na przebudowie gdyż mam bardzo chore plecy, do kotwienia nie chodzę mimo iż mam uprawnienia bo znamy się z kierownikiem...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
JZR

Jesteście pokonani. Przyjdą emeryci co zrobią to za was. Biorą fete i robia. 4.000 górnik, strzałowy 4.500 przodowy 4.400 kombajnista 4.400. Reszta co utrzymują ruch firmy tak zwani fachowcy (he,he)3.500. i ok ktoś w końcu pomyślał. Jaka praca taka płaca i vice versa. Więc Panowie ryje do góry jesteście elita więc nie ma się co dołować idzie lepsze.A my tam się znajdziemy.

G-7

W tej firmie nie da się uzyskać jedności załogi a tym samym nigdy chyba nie uda nam się wprowadzić sporu zbiorowego... Ludzie jak tu związek zawodowy ma was wspierać jak wy sami tego nie chcecie ? ZZ mam tu na myśli tylko Jedność resztę uważam jako głęboko bez kompetencji. Wszyscy tu płaczą po 10 każdego miesiąca a przyjedzie prezes na kopalnie to łby po spuszczane i cisza. W tej sytuacji to jest 0:1 dla Dyrekcji bo o to właśnie chodzi aby załoga między sobą nie potrafiła się dogadać wtedy jest najbardziej podatna na manipulację.

abudabi

górnik ja jestem od brudnego haha proszę mnie nie mieszać w związki to chyba ty jesteś w związku sfrustrowanych fizoli co tylko gderają i je-bia dalej za pańszczyznę zamiast postawić się wraz z ludźmi i zadziałać nie trzeba być w związku czekam na rewolucje w takim razie górnik wykaż się ! ! ! a na pewno poprę cię bo walczymy o wspólną sprawę i mam w gdzieś kto u kogo jest ważne by pokazać co razem możemy Pozdrawiam

chopek

Tu nie ma co gadać tu trzeba zacząć lać.

górnik

(usunięte przez administratora) udają ze niby walczą o nasze interesy a nie umieją zjednac załogi i konkretnie zadziałac. Ten abudabi to napewno jakiś mondrala od (usunięte przez administratora). z ZZG Najlepiej naobiecywac,pościemniac a potem i tak zatańczyc jak Dyrekcja zagra. Cwaniaki a nie Związkowcy !!!

b.f.
@górnik

wszyscy mądrzy ale tylko przed kompem, płaczecie po każdej wypłacie i już się zwalniacie, a na drugi dzień jak wszystkie zmiany jadą po jednym bo warunki ciężkie to zmiana przodowego z G-3 pana (usunięte przez administratora)DWA gratulacje mniejsza płaca lepsza praca... byle se pogadać, hipokryci

Hipo
@b.f.

A ty kotwiarzu milcz bo najwięcej się mądrzysz a 2.300 ci wystarcza i twierdzisz że jest ok. więc nie dyskutuj na tematy pracy w przodku bo nic o tym nie wiesz.

mali

"...i spojrzał Pan na naszą pracę i był zadowolony,a potem zapytał o nasze zarobki i gdy się dowiedział-usiadł i zapłakał..."

G-3

Profesor z Krupińskiego wam pomoże.

abudabi

Tygrys jak jesteś w związkach to słabo działasz a jak nie jesteś to czego oczekujesz związek zawodowy to jego członkowie wiec działaj zapisz się i wykaż się nakłaniaj resztę to coś się może uda wywalczyć aha pamiętaj czasy komuny minęły związki już nie maja takiej mocy co kiedyś teraz to my razem wszyscy bez podziałów możemy coś zdziałać a na pewno wtedy dyrektor to odczuje bo wątpię że pan Zagórowski ukarze naszych Bosów za to że robota wykonana a mniejsze zarobki oni są przez to gloryfikowani. A jak będzie robota wykonywana w myśl zasady "jaka płaca taka praca..." to zapewne on też to odczuje gdy tak na prawdę ZRG będzie wychodzić minimalnie na 0 a nie jak to się ciągle nam ciśnie że na minusie jest bo na minusie to nikt chyba w Polsce 10 lat na rynku by się nie utrzymywał . Więc Tygrys zaciśnij poślady i pokarz jaki z ciebie Tygrys a nie kot Bonifacy który tylko grzeje 4litery na piecu. Pozdrawiam

Tygrys

Szkoda ze w JZR niema prawdziwych związków zawodowych które potrafią walnąc pięścią w stół i powiedziec głośno dośc !!! zorganizowac poważny strajk by nawet JSW się tym wreszcie zainteresowało jakie wałki dyrektor ZRG robi w firmie a Prezes przymyka na wszystko oczy i udaje ze jest oki. Może wtedy Pan Zagórowski naszym Bosom ucioł by wypłaty do kwoty np. 3000 tyś. Skoro my możemy przeżyc za 2000 tyś to oni za 3000 tez przeżyją i pewnie im jeszcze coś zostanie bo są świetnymi ekonomistami podobno.

john

Jak dbają o to by wynegocjować z kopalniami jak najlepsze warunki płacowe za zlecone nam zadania do wykonania tak mają później. Sobie oczywiście władza nie ma nic do zarzucenia swoją robotę wykonuje perfekcyjnie a że kasy brakuje to robolowi się wkręci że jest (usunięte przez administratora) warty i nie wydajny dlatego tak mało zarabia.

KTOŚ

ZRG jest solą w oku pana wiadomo którego. Ciekawe co ma obiecane czysty pan (oprócz awansu, który się jemu najmniej należał ze względu na historyczną nieudolność )za wykończenie firmy, którą ktoś chce od dawna zlikwidować, ale ma na to za krótkie ręce ? Więc już wiadomo dlaczego pan czysty awansował - wykonać brudną robotę, czego pewnie ten pan albo nie jest świadom, albo ma poszykowaną super posadkę u pana prezesa. Q-restwa ciąg dalszy na pewno nastąpi .....

zadowolony

Najbardziej cieszy że nawet lizaki nie zarobili i kto teraz będzie wchodził w cztery litery bosom . Oj będą boroki bidne ?

c-iul

uje-bali nas za to że leniwy dozór nie może podjąć żadnych decyzji bo sie natym nie zna o 9.30 do przodka o 12 spier-dolić a to sie jakoś kręci "my" niewinne to górniki niechcą robić- 20 minus- i po sprawie a gdzie dozór wyższy ? w biurze -bo ci sie dopiero na niczym nie znają przyjdą i o drogi ucieczkowe pytają ..bo o co jak tylko tyle z kartki umie przeczytać ! my wykonujemy polecenia !każą robić to to robie jak będe żądził to może z 2 zostawię reszta wypad pierwszy kpp po h-uj on tu jest jak naszych malan uczy fedrować!

@c-iul

Prawda!

bialy murzyn

pan czysty nam wszystkim powie jak sie go spytamy o pieniadze ja mam swoje na koncie a wy to nie wiem odpowiedz dyrektora do pracownikow albo sie spyta do czego sluzy lopata.... to smiech i nic wiecej

G-3

No to się narobiło. Jzr-y nas olały. Olały ludzi którzy im żyć dostatnio umożliwiają. Jak ludzie z firmy odejdą a tak będzie to niestety firma nie będzie w stanie podejmować takich robót jak przodki,dowierzchnie,przebudowy bo już jest ciężko z ludźmi którzy mają jakieś kwalifikacje wystarczy przytoczyć sytuację na Krupińskim gdzie brak ludzi na przebudowy, przodek na styk a nową robotę szykują. Komu! nam? nie! sobie ale niestety za takie wynagrodzenie przynajmniej ja nie skorzystam 2,500zł. mnie nie urządza wydaje się że stać nas na więcej więc dziękuję. Ale jaki Pan taki kram.

G-7

(usunięte przez administratora)Działajmy panowie bo za chwilę to będziemy 2000 netto zarabiać i niszczyć zdrowie pod ziemią

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.