Opinie o Concept Stal Sp. J. w Chełm

Firma Conceptstal posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji linii do profilowania i cięcia blach. Jest jednym z największych producentów tego typu maszyn w Europie Środkowo-wschodniej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concept Stal Sp. J. w Chełm

Odradzam ta firme. Nie bez powodu jest tam taka rotacja pracownikow i nikt nie chce tam pracowac. O szefie starym Lejmanie nawet nie wsponmę bo szkoda słow na tego durnia. Nie znam nikogo kto by mowił dobrze o tej firmie. Pozytywne komentarze na tym forum to chyba sam Lejman pisał.

@Paweł

Rotacja może być duża bo praca wymagająca, zwłaszcza myślenia. Nie każdy jest na to przygotowany i nie każdy sobie z tym radzi. Ludzie są różni. Lejman gdyby był durniem to siedział by Mopsie( instytucja, nie mylić z psem), a nie prowadził firmę, dając wiele miejsc pracy. Fakt, potrafi się unieść i uprzeć, ale z drugiej strony, gdyby nie upór nie byłoby Conceptu. To działa w obie strony.

@Życie

Rotacja nie wynika z tego że ludzie nie potrafią myśleć. Wynika że zgoła innych czynników o których można by napisać książkę. A jeśli chodzi o Pana Lejmana, to rzeczywiście nie jest durniem. Jest natomiast zadufanym w sobie ignorantem uważającym się za Boga i taka jest prawda o nim. A historia tej firmy pokazuje że to nie jego geniusz ją zbudował TYLKO LUDZIE którzy tam pracowali a których niestety już nie ma z różnych zresztą powodow

Ups

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. (usunięte przez administratora)

@Ups

Drogi pracowniku, czyżbyś był kolejną osobą, która rozpoczynając swoją pierwszą w życiu pracę z "ogromnym doświadczeniem", oczekuje na samym początku średniej krajowej? Wiem, szefostwo jest wymagające ale to akurat jest atut, ponieważ takie zachowanie motywuje ambitnego pracownika.

Roco
@Concept Stal Sp. J.

Wymagajace???? Skąd to wzięte???? Są nerwowi, chamscy, bezczelni, aroganccy, wulgarni, zadufani..itd...itd. Brak słów noemalnie

Malpa
@Roco

A ty bys chcial z 5 kola za nic pewnie. Ovzywiscie ze sa wymagajacy. Idz do pracy tam gdzie niewymagaja i jeszcze ci zaplaca. Pewnie cie wywalili albo sam odszedles bo i tak by cie wywalili to piszesz bzdury. W firmie nie ma miejsca dla partaczy a wiadomo ze tacy to zawsze pisza jaka to zla firma, jak zle traktuja, jak malo placa, a jakie (usunięte przez administratora) Po wielu wielu latach pracy w roznych miejsach i na roznych stanowiskach wiem z doswiadczenia ze firma jest bardzo przyzwoita ale owszem wymagajaca i majaca aspiracje. A ty jakie masz aspiracje?

Jaki jest wkład kierownictwa Concept Stal Sp. J. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Życie

W superlatywach wyrażają się o współpracownikach, nie wtrącają się w relacje między pracownikami, są otwarci na różne pomysły, doceniają kreatywność. Ważne jest też to, że nie proponują i nie zachęcają do donosicielstwa, co niestety w wielu firmach jest codziennością.

Malpa
@Życie

Wiele zlego zawsze mozna powiedziec o wszystkim i kazdym. Dobrego sie zazwyczaj nie mowi. Pracuje w firmie od niedawna i myslalem ze bedzie zle po komentarzach ktore przeczytalem ale jest calkiem odwrotnie. Dyro OK, wymagajacy ale rozgarniety i ma wizje i widac ze bardzo duzy potencjal na przyszlosc. Szef sie nie czepia. Koledzy bardzo pomocni. Pensja dobra i na czas. Ostatnio dostalem podwyzke jak dyrektor obiecal ze po 3 miesiacach bedzie. Mialem rozmowe i widac ze chce inweatowac w przyszlosc zalogi. W firmie czysto. Maszyny zadbane. Z minusow, jak zawsze: trzeba pracowac. Moja ocena 8 na 10.

zadowolona

aktualna pracownica Do wszystkich niezadowolonych pracuje kilka miesiecy teraz przenieslismy sie do nowego biura TO JEST DLA MNIE SZANSA JAKA DOSTALAM chyba jestem szczesciara biuro super warunki jak bym pracowala w jakiejs zachodniej firmie pieknie gustownie urzadzone czysciutko jest wszedzie dbaja o to moge robic sobie przerwe kiedy chce na kawe a kawa z profesjonalnego ekspresu dostepna dla wszystkich lodowecki na posilek kuchenki mikrofalowe zaplecza kuchenno-sniadaniowe bajka w domu mam gorzej nie ma mobbingu ,szefostwo wymaga ale w granicach rozsadku chcialabym sie starac zeby tam dlugo pracowac a zarobki porownujac do nauczyciela z 30-letnim stazem to jest na rowni a mam o wiele spokojniej i mniej papierologi jak moja mama w szkole POLECAM

Xxx
@zadowolona

Jeśli w tej "cudownej'', firmie masz 10 zł za godzinę to nic dziwnego że w domu tego nie masz.

@zadowolona

Jeśli w tej "wspaniałej" firmie płacą 10 zł za godzinę to nie ma co się dziwic że nie masz tak w domu :D

byly pracownik
@zadowolona

No super, same superlatywy,(usunięte przez administratora) Ciekawe jaka teraz jest w biurze w te upały, jak zwykle napojów nie ma, pewnie klima wiecznie w naprawie? Ktoś chyba robi z nas durnia. Rotacja w tej firmie jest taka, że pewnie klima nie musi działać bo pracownicy tak się zmeniają, że wiatr się od tego robi :)

xxx
@byly pracownik

Przełożony ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom wodę pitną bez ograniczeń. Jej źródło nie może być oddalone o więcej niż 75 metrów. Jeżeli temperatura przekroczy 25 stopni na zewnątrz lub 28 w budynku, pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom napoje zawierające odpowiednią dawkę soli mineralnych. Przepisy nie mówią o żadnej konkretnej ilości, jednak wody powinno wystarczyć dla każdego na cały dzień pracy. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić pracownikom komfortowe warunki podczas upałów. Mowa tutaj o odpowiedniej cyrkulacji powietrza i utrzymanej optymalnej temperatury. Klimatyzacja musi być regularnie czyszczona i odgrzybiana. W oknach powinny zostać zamontowane rolety, które chronią przed nagrzewaniem i odbijaniem się promieni słonecznych w monitorach. Ważne jest również, aby zbyt mocno nie wychładzać pomieszczeń. Duża różnica temperatur sprzyja zachorowaniom.

Ktos taki
@zadowolona

Moze i tak jest jak Pani mowi ale ta pyszna kawusia to chyba tylko dla wybranych... Co ma powiedziec pracownik ktory zap.... Na hali gdzie tem przekracza 30 stopni... Bez zapewnionej chociazby butelki wody .. A w tej chwili w biurze jest wiecej osob niz zwyklych pracownikow ktorzy musza na ta pyszna kawusie dla Pani robic... Znam ta firme lepiej od Pani i prosze sie tak nie cieszyc bo takich bylo juz wiele i jeszcze wiele bedzie... Milej pracy

Ojoj nie zesraj się

No szczyt marzeń faktycznie

@zadowolona

Podobno osoby z biura maja obowiązek pisać pozytywne komentarze na polecenie szefostwa Nikt kto miał coś wspólnego z ta firma nie napisałby takiej opinii i wszyscy byli i obecni pracownicy to doskonale wiedzą Dobra kawa ??? Czy to rzeczywiście to taki ogrooomny plus pracy w tym miejscu ??? Niepłatne nadrodziny Wygórowane oczekiwania nieadekwatne do zarobków To jest chyba ważniejsze

Marco
@zadowolona

Boże... kto to Ci to napisał dziecko????

Operator Cnc

Sami nie wiedzą czego chcą. Proponują umowy śmieciowe za najniższą krajową. Szczerze nie polecam

Pytania były bez sensu. Nie związane z pracą, bardziej z moim życiem prywatnym.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ГолубойМиша

Работники в цеху 90% сборище необразованных людей работающие по лозунгу: "И ТАК СОЙДЕТ". Шефа не интересует как правильно, должно быть так, как выдумала его больная фантазия. Директор просто необразованный и глупый шарлотан, которого как обычно заменят на очередного. Единственная способность директора - это потакать и подлизывать шефу. Отдел продукции/планирования - просто умолишенные подхалимы, работают по схеме "МНЕ СКАЗАЛИ Я СДЕЛАЛ/ПЕРЕДАР", этот отдел доказывает возможность существования человека без мозга. Технологи - бестолковые, но проще сказать что их нет. Украинцы – единственные, кто работает головой при этом ох"евая с того, на что способна польская мысль. Не удаляйте отзывы, а то напишу в отзывы, что сын шефа голубых кровей)))

Jaki dress code obowiązuje w Concept Stal Sp. J.?

była

Generalnie obowiązuje zasada "czym mniej tym lepiej" oczywiście pod warunkiem, że ma się co pokazać. Jak nie masz to nawet się nie pchaj. Szkoda nerwów. Po części wynika to z faktu, że po pierwszej wypłacie może Cię nie być stać nawet na zakup pary majtek. Żadnych golfów pod brodę, spodni i kwaśnych min bo za to się w zawoalowany sposób czepiają i trzeba się zwalniać. Jak kątem oka zauważysz, że wszyscy na hali się za Tobą oglądają to jest dobrze a jak nie to wróć do początku tego posta.

Obiektywnie

Schludnie, czysto, odpowiednio do zajmowanego stanowiska. Nawiązując do poprzedniej odpowiedzi, sorry, ale jakoś nie widać ani w biurze, ani na hali kobiet w wyzywających strojach z biustem i tyłkiem na wierzchu. Pracownicy chodzą normalnie ubrani. Wiadomo, że bluza dresowa, czy szorty to nie jest odpowiednie ubranie do pracy. Wystarczy ubrać się czysto i schludnie. Dobrze też mieć wygodne buty.

Szuka pracy
@była

Hm...w poszukiwaniu pracy aktualnie. Właśnie się zastanawiam czy firma odpowiednia dla kobiet... po przeczytaniu komentarzy mam mieszane uczucia jednak...z tego co slyszałam to jedna kobieta została upomniana za wyzywajacy ubiór i zasugerowane byly...spodnie...czyżby coś się zmieniło czy plotki?komentarz z sierpnia...czy ktoś się orientuje czy coś się zmieniło od sierpnia odnośnie kobiet w firmie? coś ktoś wie? Będę wdzięczna :)

@Szuka pracy

W plotki nie warto wierzyć, firma jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sporo kobiet pracuje, co może zaskakiwać biorąc pod uwagę profil firmy. Warto spróbować. A jeśli chodzi o ubiór, to zarówno spodnie, jak i sukienka, czy spódnica są ok. Dziewczyny różnie się ubierają. Wiadomo, że strój rodem z polo dance nie jest odpowiedni. Nie sugeruj się negatywnymi komentarzami, spróbuj. Jeśli nie będzie Ci praca odpowiadała, to po prostu zrezygnujesz.

Xuz
@Szuka pracy

Odradzam. Pójdziesz na obróbkę z rysunkami czy z czym kolwiek, a zostaniesz "wzięta na oko" (usunięte przez administratora)Ryzykuj jak.lubisz obłapianie. Pozdro

biuro
@Xuz

L. K. jak dużo wypije to już mu wszystko jedno teraz nawet chłopy boją się do tego (usunięte przez administratora) tyłem odwracać.

тодалох

Удаляют отзывы в которых написана правда о сотрудниках цеха и директоре молдавской национальности...

Wiecie może czy w Concept Stal Sp. J. szukają chętnych na staż?

Warto zapytać i spróbować

Stefek

Szukają i płacą ponad dwa tysie za brak doświadczenia. Po 3 do 6 miesięcy dostaniesz tak z 2 i pół a potem może i więcej. Praca jak praca nie jest tak źle jak tu piszą. Sam miałem obawy jak przeczytałem te opinie ale po ponad roku stwierdzam że większość to bzdury. Firma nie jest perfekcyjna ale da radę i można się dużo nauczyć. Ostatnio były szkolenia na wózki i sównice akredytowane przez udet.

@Stefek

Pracowałem kilka lat a odszedłem trochę ponad rok temu że względu na przeprowadzkę do Warszawy. Firma trochę źle zoorganizowana i średnio płacą. Ja mimo wszystko nie narzekam bo w swojej ponad 20 letniej karierze w okolicach Chełma Krasnego i Lublina widziałem duuużo gorsze. Ogólnie 6 ma 10. Polecam jak ktoś chce się cnc albo mechaniki nauczyć. Podobno jest tam jakiś nowy dyrektor.

Stefek

Jest nowy dyrektor. Zgadzam się, podobnie przyznałbym tak mocne 7. Nie pracowałem jeszcze w firmie 10/10 a pare ich było w moim życiorysie.

Lutek
@Stefek

A to wszystko za 200 godzin targania żelastwa do dwóch maszyn na raz. Wyjdzie 12,50 zł/h po podwyżce o całe 50 gr/h. Normalnie Boga za nogi złapałeś. Ja rzuciłem to po 3 miesiącach jak się nawet nie mogłem doprosić tej przeogromnej podwyżki.

Stefek

Nie wypisujcie bzdur o tej firmie. Firma płaci na czas, nie ma problemu z zapleczem socjalnym, zarobki nie najgorsze choć wiadomo mogłyby być wyższe. Pracuje ponad rok i oceniam ta firmę na wmiare dobrą. Jak w każdej firmie są rzeczy do poprawy ale tragedia nie ma.

Jestem podobnego zdania

@Stefek

To pisze Stefek czy Stasiek?? Coś mi się wydaje że to ten drugi. Widzę że od nowa wchodzi praktyka szefostwa o pisaniu sobie pozytywnych komentarzy.

Życie

Moje zdanie o firmie jest pozytywne, więc zapewne jesteś pewny że to zalecenie szefostwa. I tu się mylisz. Dziwi mnie, że trudno Ci dopuścić myśl, że inna ocena wypływa od zwykłego pracownika. Naprawdę nie jest tak okropnie jak ludzie piszą. Szefostwo wymagające, to fakt. Ale potrafią również docenić, dają możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Zarobki jak wszędzie, ale dobra praca też jest premiowana. Wiadomo że nie jest idealnie, bo w żadnej firmie nie jest. Jednak nie jest tak źle, jak niektórzy opisują. Jasne, że co człowiek to inne doświadczenie, dlatego z perspektywy czasu i pracy w innych miejscach pracę u tych ludzi oceniam pozytywnie.

Stefek

Propozycja...może sam się przedstawisz? Ani Stefek ani Stasiek. Może być nawet Rysiek jak ten nick lepiej przyjmiesz. Opinia szarego pracownika jedynie. Tak jak wspominałem, firma do najlepszych nie należy ale nie przesadzajmy z negatywem na maksa.Każdy ma swoje doświadczenia i każdy ma prawo do ich opisania jednak czy opinia pracownika zwolnionego czy który odszedł z własnej woli i który nie wie co dzieje się w firmie po jego odejściu jest adekwatna do obecnej sytuacji?? Nie sądzę że zdanie osoby która nie pracuje od miesiecy a tymbardziej lat odnosi sie do rzeczywistosci. Osoby pracujace jeden dzień też średnio poznały realia. Przed podjęciem pracy tutaj przeglądałem komentarze, jednak teraz po jakims czasie widze że połowa napisana z zawiści i nie odnosi sie do rzeczywistości. Także osobiscie radzę podzielic na dwa ten hejt i przekonac sie samemu. Jak wspomniałem, firma ideal to to nie jest ale tragedii nie ma. Nie idźmy w przesadę. Powiem tak: jest lepiej niż było.

Waldi

Ha, nawet nie wiesz jak tu jest a piszesz opinie. Robota jak robota. Zarobki jak zarobki. Mi sie podoba. Robilem w kilku firmach w krasnym i tu jest najlepiej. Kierownictwo troche wagajace ale jak sie dobrze wykonuje swoje obowiazki to sa tez premie. Firma stabilna i caly czas sie rozwija.

W sedno

Maks

Okropna firma! Wysoka rotacja pracowników. Będziesz zmuszony robić to, czego nie powinieneś robić. Zły stosunek do pracowników. Bądź przygotowany na to, że nie otrzymasz wynagrodzenia za nadgodziny. Jeśli zostaniesz zwolniony, nie otrzymasz wynagrodzenia.

Xyz

Wiem o kim mówisz. Kiedyś zwróciłem mu uwagę no i miałem wroga aż do mojego odejścia z.firmy, którego zresztą nie żałuję????

antyparówa

Dziś pracownice, jutro pracownicy a pojutrze dzieci. Jak komuś po kielichu sperma do łba uderza to tylko tak się to może skończyć Jak tylu odeszło a na ich miejsce wzieli jakiś nowych to pewnie też obmacuje co poniektórych nie kumatych przy tej tokarce. W więzieniu to wiedzą co się z takim robi, nikt się z taką parówą nie zadaje bo nawet tam obowiązują jakieś zasady najwyraźniej w przeciwieństwie do tej firmy. Jak reszta załogi stała i się patrzyła jak ten typ Cię obmacywał zamiast mu przypitolić a potem skamlanie na forum, że właściciel traktuje jak bydło. Dzięki za info a już miałam składać papiery.

Stefek

Pracuje w tej firmie obecnie i nie ma absolutnie takich sytuacji. Opowiadasz głupoty bo albo do niczego się nie nadawałaś i cie zwolnili albo zrezygnowałaś bo sobie nie radziłaś z obowiązkami. Z tego co wiem w ciągu ostatnich kilku miesięcy z pracy odeszła tylko jedna kobieta. Ja pracuje i nie narzekam. Zarobki mogły by być troszkę wyższe ale i tak nie są najniższe w okolicy. Widziałem dużo gorsze zakłady.

Darko
@Maks

A ja sie niezgadzam. Rotacji pracownikow juz nie ma. Wyplata na czas i rosnie. Premie sa. Dobra firma i tyle. Pracuje tu kilka miesiecy i jest coraz lepiej a nie gorzej.

Michu

@Stefek a dostałeś jakąś podwyżkę po tym roku?

Waldi
@Michu

A Ty dostales? Ja dostalem niedawno kilka stowek wiecej i jak na Chelm to zarabiam juz calkiem dobrze. Jak sie pracuje to dyrektor docenia i daje premie. Firma daje mozliwosci rozwoju i awansu, ciagle sie rozwija, inwestuje, szkoli pracownikow. A Ci co pisza negatywy to prosze wskazac lepsza firme w okolicy.

acv

Czy Concept Stal poszukuje może jakiś nowych pracowników?

ktoś

A więc tak, zgłosiłem się do tej firmy bo w ogłoszeniu o pracę było podane wynagrodzenie. Po przyjeździe na miejsce sam szef powiedział że ta kwota to tylko po to żeby zachęcić ludzi do przyjazdu a nie że tyle będę zarabiać. Więc firma kłamie w ogłoszeniach. W firmie panuje nerwowa atmosfera. Szef krzyczy na pracowników, uważa się za najmądrzejszego, wykazuje się brakiem kultury osobistej i na siłę stara się wykazać że ktoś jest głupi a on najmądrzejszy. Podczas pracy w tej firmie szefowa raz zastraszyła mnie i jednego z pracowników że nie musi nam płacić. Nadgodziny nie były wypłacane. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zwykły szary człowiek.

Jeśli są osoby które lubią pracować dla przedsiębiorcy na dzień dobry -> umowę zlecenie ( taką też mi proponowali jak i wielu innym których widziałem, słyszałem, rozmawiałem) W skrócie ujmując sam fakt zawiązywania umów zleceń wg. K.C.: Należy starannie wykonać zleconą czynność . Jeśli nie zachowa się należytej staranności można nie otrzymać zapłaty, a nawet dopłacić z własnej kieszeni. Pozostaje kwestia terminowości zapłaty w przypadku umowy o prace masz zagwarantowane max.do 10 dnia miesiąca za przepracowany miesiąc , a w tym przypadku ... Kolejna sprawa przy umowie o pracę masz napisane 40 godzin tygodniowo a przy umowie zleceniu....(sam/sama sobie odpowiedz)

Arnold
@Zwykły szary człowiek.

Ja tylko tak napiszę: Umowę o pracę rozróżnia się od umowy cywilnoprawnej na postawie sposobu wykonywania pracy. Umowa cywilnoprawna nie może spełniać kryteriów stosunku pracy, którymi są przede wszystkim: stałe miejsce i godziny pracy, wykonywanie pracy w podporządkowaniu organizacyjnym i służbowym, bezwzględny wymóg osobistego świadczenia pracy, wykonywanie pracy za wynagrodzeniem i ciągłość świadczenia. Zgodnie z art. 22 § 12 Kodeksu pracy, nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy. Oznacza to, iż jeśli praca wykonywana jest w warunkach typowych dla stosunku pracy, to pracodawca nie prawa nawiązać z pracownikiem w takiej sytuacji zamiennie umowy cywilnoprawnej. Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-zakaz-zastepowania-umowy-o-prace-umowa-cywilnoprawna

Abcd

Dowiedziałem się niedawno, ze z firmy odeszło kilku pracowników i to kluczowych operatorów. No i nie ma od kogo się uczyć. Także z tym przyuczeniem baaardzo ostrożnie!

Elektryk

Pracowałem tam jeden dzień! Rozmawiałem z pracownikami, patrzyłem na produkcję, słyszałem wiele negatywów i postanowiłem nie iść do pracy. I wydaje się, że postąpił właściwie...

Życie

Ludzie, dajcie spokój z hejtem. Idealnie nie jest, ale znajdźcie firmę w której jest idealnie. Szefostwo nie musi być słitaśne, ważne by utrzymać zakład, co w naszych realiach nie jest ani łatwe, ani słodkie. Wszyscy żyjemy w stresie i niepewności i zamiast się wspierać to drzemy koty o wszystko. Firma ma pewne niedociągnięcia, jednak nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi. Jest wielkie pole do popisu w komunikacji i trochę w organizacji, ale nie są to sprawy niemożliwe do ogarnięcia. Warto przemyśleć wynagrodzenia, choć czasy trudne. Wiadomo przecież że dobrą motywacją jest wysokość zarobków. Ogólnie nie jest źle, bywają firmy w których okazuje się nagle, że jesteś wolontariuszem i twoja praca jest wyceniana poniżej godności. Piszę tu o swoim doświadczeniu. To dopiero była porażka.

PrzestrodzeKu

W pełni się z Tobą zgadzam. Jak również z wieloma innymi komentarzami. Omijajcie tą firmę bardzo szerokim łukiem.

@PrzestrodzeKu

Nie wiem czy poszło, więc napiszę jeszcze raz. Otóż firma tak dynamicznie się rozwija że zaczęła płacić pracownikom 500 złotych za miesiąc pracy!!! Chyba nie wymaga to komentarza?!

Sprawdzian NIKU

Witamy ,w nawiązaniu do szeregu opisów,zarówno pozytywnych jak i negatywnych ,z przykrością stwierdza się fakt, iż - stan firmy pod względem zatrudnienia jest negatywny,zarówno płacy, jak i pracy ,nadmienia się również błędne pisania ogłoszeń co do zarobków tj.2800-4500 tys.widział ktoś takie zarobki w Chełmie ? Nie stwierdzono ! Pozostaje tylko pytanie czemu to ma służyć ? Pod tym względem kryje się (usunięte przez administratora) ,piszę to po to by przestrzec ludzi ,którzy chcą godnie żyć i godnie pracować ,

@Sprawdzian NIKU

A no już wyjaśniam koledze. Otóż służy to temu by zwabić jak pająk do pajęczyny jakieś ofiary, ponieważ już nikt przy zdrowych zmysłach nie chce się tam przyjąć

Concept Stal

W związku z dużym zainteresowaniem i aktywnością na tym forum pragniemy wyjaśnić oraz zaprezentować warunki pracy w naszej firmie. Od początku roku 2019 w firmie trwają prace związane z realizowanymi inwestycjami: prace budowlane, remontowe, uruchomienia maszyn i obrabiarek oraz zmiana organizacji na stanowiskach pracy. Prace te są związane z rozwojem firmy oraz mają na celu poprawę wydajności, warunków i komfortu pracy. Oczywiście w okresie prowadzenia tych prac występują związane z nimi niedogodności, które są jednie czasowe i po ich zakończeniu warunki pracy znacząco poprawią się lub już poprawiły się na wielu stanowiskach. Obecnie firma realizuje remont budynku produkcyjnego przeznaczonego pod umieszczenie wysoko precyzyjnych obrabiarek sterowanych numerycznie. Zamontowano i uruchomiono wysokowydajny system wentylacji na hali ze stanowiskami spawalniczo – ślusarskimi, uruchomiono nowoczesne kabiny do śrutowania i malowania podzespołów maszyn, pomalowano posadzki hal specjalnymi farbami zabezpieczając je przed możliwością ścierania i pylenia. W trakcie jest remont zaplecza socjalnego gdzie zostanie między innymi zainstalowany system klimatyzacji oraz pomieszczenia dotychczas wykorzystywane do innych celów zostaną adaptowane na potrzeby szatni i łazienek dla kobiet i mężczyzn, zatrudnianych na stanowiskach produkcyjnych. To tylko nieliczne przykłady prac, które wykonano lub są w trakcie wykonania. Zachęcamy do wejścia w poniższy link, gdzie umieściliśmy zdjęcia jak obecnie wyglądają warunki pracy w biurze oraz na halach produkcyjnych: https://conceptstal.pl/aktualnosci/nowa-hala-produkcyjna-z-zapleczem-biurowym/ Osoby zainteresowane poprawą komfortu pracy w firmie prosimy o opinie i pomysły. Przedsiębiorstwo "Concept Stal"

@Concept Stal

Wszystko to prawda ale po części, jak zresztą wszystko w tej firmie. Firma tak prężnie się rozwija że przybywa pracowników biurowych a od roboli wymaga się coraz więcej za coraz mniejsze pieniądze do tego stopnia że wręcz karze się pracować po 10 godzin za najniższą krajową. Park maszynowy jest i owszem tylko nie ma kto tam pracować, dzięki oczywiście genialności i wszechwiedzy właściciela który każdego uważa za idiote zapominając że zbudował ta firmę nie dzięki swojemu geniuszowi którego zresztą, nie ma tylko dzięki fachowcom, ludziom którzy tam pracowali lub jeszcze pracują. Jednym słowem firma nie jest w stanie rozwoju lecz upadłości Więc ludzie jeżeli chcecie zobaczyć jak firma nie powinna działać i chcecie zobaczyć niekompetentną kadrę kierowniczą z Bogiem w roli głównej to zapraszamy. Lecz jeżeli szukacie pracy w której będziecie mogli się rozwijać i doskonalić otrzymując za nią dobre pieniądze TO OMIJAJCIE TEN FOLWARK ZWIERZECY SZEROKIM I JAK NAJWIĘKSZYM ŁUKIEM

Tak tak
@Anonimus

Święta prawda polać temu Panu

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Stal Sp. J. - Chełm

• Jak się pracuje w Concept Stal Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Stal Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Stal Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Stal Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Concept Stal Sp. J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Stal Sp. J.
1.8/5 Na podstawie 84 ocen.

Concept Stal Sp. J.