Opinie o MONTOVNIA SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MONTOVNIA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MONTOVNIA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONTOVNIA SP. Z O.O. w Warszawa

Zamkneliśmy wazny dla nas projekt z montovnia.com I rozpoczniemy kolejny projekt. Skuteczne i odważne decyzje doprowadziły do wielu korzystnych przemyśleń, które zadecydowały że kontynujemy projekt z montovnią dalej. Współpraca z całą załogą agencji jest interesujaca, ciekawa i co najważniejsze skuteczna. To ludzie z doświadczeniem i stażem, czego w wielu innych podobnych firmach brakuje.

Luidzi

Jak firma jest bardzo dobre to widać, że na forum nikt nie pisze. Nie ma na co narzekać?

Wladimir

@ Lidia: z warunkami to jest tak, ze co sobie wynegocjujesz to masz. Jednemu pasuje umowa o dzielo a inny chce etat. Taka branża, ze duzo się robi na zlecenie itp. Na stronie są wrzucane ogłoszenia o prace, warto sprawdzac. Tez wiedziałem ogloszenia montovni na pracuj.pl wiec tam tez mozna szukac. Generalnie jest ok, szalu nie ma, normalna praca. Wazne, ze noe zabierasz roboty do domu, na weekendy itp. A w korpo agencjach to norma. I atmosfera jest spoko. Jest z kim wyjsc na fajka i pogadac w kuchni przy kawie. Mozna trafic gorzej ;-)

MONTOVNIA jako agencja ma jedna zasadnicza przewagę nad konkurencją, podejście do sprawy oraz szacunek do powierzonej pracy. Dlatego jako partner przy projektach agencji nie to że polecam, tylko namawiam do współpracy a na pewno do kontaktu z nimi. Sami sie przekonacie że maja pod włosami głowę z pomysłami. Strona juz sama mówi za siebie że inaczej patrzą na świat. polecam montovnia.com Michał

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MONTOVNIA SP. Z O.O.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rafał B.

Polecam kontakt 5/ pomysły 5/ realizacja 5 CEO 5

Maciej S.

Dobry wieczór, kilka słów bo warto o tym napisać. Zaprosiłem tę agencje do przetargu spodobała mi się ich strona, a i była ona tematem przy kawie. Grono agencji godne, cel postawiony z wysoka poprzeczką. Debata nad wyborem trudna, ciężko się sprawdza "nowe" ale pomysł inny i tu decyzja na tak, Ryzyko się opłaciło a agencja powinna poprowadzić szkolenie dla innych. Dlatego piszę to w opinii bo uważam że powinni inni to przeczytać i się zastanowić a w szczególności Ci ze szklanych domów... dziękuje i polecam!

Maciej S.

Idea

A to prawda, firma jest bardzo profesjonalna i robi naprawdę dobrą robotę, zdecydowanie polecam współpracę

S. M.

współpracowaliśmy przy dużym projekcie. wszystko przebiegło bardzo sprawnie. bardzo dobra obsługa pod kątem graficznym, wszystkie zmiany wprowadzane ekspresowo, z dbałością o jakość, a przy tym z szacunkiem dla wizji klienta. podobnie jeżeli chodzi o programistów - wszystko na najwyższym poziomie. cena nie jest na pewno najniższa na rynku, ale Montovnia z powodzeniem broni się jakością. i nie jest to wyłącznie moja opinia. kolejne prace na pewno u nich.

danie potoczny CEO

proszę o szczegóły na daniel@montovnia.com

Kaśka

Jestem bliską znajomą osoby, która tam pracowała. Szczerze dziwie się ryzykantom podejmującym współpracę z tą agencją. Jest nierzetelna, ma olewacki stosunek do pracowników, chętnie ich wykorzystuje. Jest to raczej mała agencja, która marzy o tym by być rozpoznawalną marką, ale bez szacunku do ludzi tego nie zbuduje. CEO wszędzie węszy podstęp i swoich podwładnych ma za wrogów, żyjąc w przeświadczeniu o własnej doskonałości (jak widać powyżej zwłaszcza ortograficznej), oskarża ich o niestworzone rzeczy. Wszystko odzwierciedla rotacja i wystawianie ogłoszeń co najmniej na kilka stanowisk jednocześnie - domyślcie się dlaczego... Negacja argumentu, że Montovnia nie może odpowiadać za firmy, z którymi współpracuje jest co najmniej niedopuszczalna. O zasługach agencji nie tylko świadczą wyniki ale i kontakty zawodowe.

daniel.potoczny CEO
@Kaśka

Chętnie ustosunkuję się do komentarza powyżej, szczególnie, że sądzę, iż doskonale znam osobę, która ukrywa się pod pseudonimem "Kaśka" :-) Dziwnym trafem negatywna opinia zbiega się w czasie ze zwolnieniem nieudolnego pracownika. Więc do rzeczy. 1. Absolutnie nie zgodzę się z tym, że Montovnia ma "olewacki" stosunek do pracowników. Nigdy nie miała i nie będzie miała. Bo, jak każda firma, moja agencja nic nie znaczy bez pracowników, więc byłby to strzał w kolano. Natomiast prawdą jest, że chętnie ich wykorzystuje. Wykorzystuje ich talent, pracowitość i uczciwość. I dobrze ich za to wynagradza. 2. Agencja jest mała i nieustannie pracuje na swą rozpoznawalność, ale Klienci, z którymi mamy szczęście pracować to potentaci na rynku polskim i na rynkach całego świata. Rozmiar nie ma tu znaczenia ;-) 3. Co do wietrzenia podstępu i wiary we własną doskonałość... Nie można używać takich pustych frazesów celem zamaskowania własnej nieudolności i braku talentu. Jeżeli pracownik po raz kolejny torpeduje wielogodzinną pracę całego zespołu swoim nieprzygotowaniem to nie jest to wietrzenie podstępu tylko fakt. I, chociażby właśnie z powodu szacunku do reszty załogi, takie postępowanie nie może być tolerowane. A co do własnej doskonałości – jesteśmy po prostu dobrzy w tym co robimy! 4. Nie jest prawdą, że rotacja jest duża. I rzeczywiście nie jest trudno domyślić się, dlaczego szukamy nowych pracowników. Mamy to szczęście, że faktycznie pracy w Montovni nie brakuje. 5. Montovnia odpowiada za podmioty, z którymi współpracuje w granicach określonych prawem, natomiast, co zostało napisane w jednej z opinii powyżej, robimy wszystko, żeby ta współpraca była jak najlepsza dla każdej ze stron. Nie możemy pozwolić sobie na fuszerkę. W celu zasięgnięcia rzetelnych, obiektywnych i nie przepuszczonych przez filtr własnych frustracji opinii zapraszam na stronę www.montovnia.com oraz do kontaktu bezpośredniego na adres biuro@montovnia.com. Ps: Znajomość ortografii to rzeczy nabyta. W Montovni cenimy TALENT (niestety dla Autora tej opinii), a tego nie da się wyuczyć!

Malwina

Mogę szczerze polecić pracę w Montovni. Ciężko jest się dostać, ale za to jest gwarancja pracy przy ciekawych projektach, z dużymi klientami. Szef dość wymagający, ale uczciwy, szanuje ludzi. Rotacja pracowników (jak do tej pory) nie jest duża. Atmosfera bardzo w porządku. Siedziba w fajnym miejscu, na starych bielanach. Wszystko na czas i bez ściemniania.

Eulalka

Trochę odbiegając od tematu, ale w nawiązaniu do posta Pana Daniela :) "nie" z przymiotnikami piszemy razem, np.: niepożądane, nieprofesjonalne. Łącze wyrazy szacunku i pozdrowienia.

@Eulalka

oj tam :) ale dziękuje

daniel potoczny

absolutnie się zgodzę, ale ryzyko istnieje, choć nie masz czarno na białym wypisane jakie są intencje innych...dlatego zrezygnowaliśmy ze współpracy z tymi podmiotami.

ezebiusz

Ale właśnie torres (2016-01-24 20:32:44 ) napisał, że Właściciel Montovni załatwił sprawę (trudną przecież) w 1 dzień. Czy to nie jest przykład bardzo pozytywnego, odpowiedzialnego i, jak to się mówi, ludzkiego podejścia do sprawy ?

daniel potoczny

Szanowni Państwo, postanowiłem napisać klika zdań na temat opinii. Na początku dziękuje za nie, jak ktoś pisze o kimś to znaczy się że się nim interesuje, to miłe. Bardzo prosimy jednak nie łączyć Montovni i całej naszej grupy z innymi firmami a raczej o ich nie wypłacalności i polityki zarządzania. Montovnia nie może odpowiadać za nie profesjonalne podejście do biznesu i zobowiązań firm zaproszonych do naszych realizacji. NIKT na czole nie ma wypisanego wszystkiego ...Prosimy również uszanować opisywania Montovnia na profilach innych firm. (InCubi) z tą firma się pożegnaliśmy przyczyna i powód jest jednoznaczny (celnie opisany) ale opisywanie przez prawdopodobnie byłych pracowników tej firmy sytuacji jest dla nas nie pożądane, prosimy nas nie łączyć z tą czy inna spółką. z poważaniem Daniel Potoczny CEO montovnia Sp zoo, Ihuta Sp zoo, ProjektIhuta.com, CEO QuintusGroup Sp zoo

torres

jestem zdziwiony, miałem kłopot z wypłatą od firmy którą zatrudniła agencja montovnia do dużego eventu, szef agencji modeli i modelek nie zapłacił a było 40 dni po evencie, napisałem mejla do montvovni szef agencji sprawę załatwił w 1 dzień, to jest wzorowe podejście i za pomoc dziękuje.

anna_anna

a ja właśnie postanowiłam napisać pozytywna opinię, agencja jest porządna i stawia na dobre zarobki i dobre relacje. Szef jest wymagający ale można się nauczyć i zarobić

montovnia.com

cześć Działamy jako agencja full serwis, nie profilujemy się na field marketingu, do tych działań zapraszamy wyspecjalizowanych partnerów. Naszym głównym nurtem to kreacja, strategia, event i online. zapraszamy na montovnia.com i jak czegoś więcej chcesz się dowiedzieć zapraszamy adres na stronie kawa czaka :)

'!'

Też nic nie znalazłem na ich temat. Jeśli nikt nic nie pisze to oewnie nie ma tragedii. Zazwyczaj na tego typu portalach ludzie piszą negatywne opinie, rzadko się zdaża, żeby ktoś pisał mega pozytywy.

montovnia.com

zapraszam na bloga firmy albo do kontaktu bezpośredniego :)

Zostaw merytoryczną opinię o MONTOVNIA SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w MONTOVNIA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MONTOVNIA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONTOVNIA SP. Z O.O.?

MONTOVNIA SP. Z O.O.
  • Przecławska 9