Opinie o Kam-Tech w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kam-Tech. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kam-Tech o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kam-Tech w Toruń

XYZ Nowy wpis

Witam czy informacja na stronie firmy, że poszukują spawaczy jest aktualna. Dostępny jest formularz do aplikowania i chciałbym to zrobić. Jak patrzę na starsze ogłoszenia to oferowali umowę zlecenie, czy coś zmieniło się w tej kwestii i co z tą terminowością wynagrodzeń, już jest jak należy?

Czy w Kam-Tech występują paczki/bony świąteczne?

Hhhhjj Nowy wpis

Jakie zarobki

pracownik Nowy wpis

Kamtech to firma która ma w (usunięte przez administratora) pracowników i co najważniejsze ich wypłaty!!! zalegają wszędzie gdzie tylko mogą , mają długi u większości firm ich obsługujących , przestrzegam przed tą firmą.

Jak jesteś kolejną osobą poszkodowaną to zapraszam. Mam doświadczenie jak odzyskać od nich swoje pieniądze 500 439 095

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kam-Tech? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Stary65

Czy coś się zmieniło na chwilę obecną w firmie czy komentarze z przed dwóch lat nadal aktualne?

Kamti
@Stary65

Zmieniło się na jeszcze gorsze. Firma tonie w długach, nie ma materiału do pracy, wypłaty co miesiąc z opóźnieniem. Kombinowanie na każdym kroku. Szef choleryk i (usunięte przez administratora) Nawet rodzina szefa i kierownicy odeszli. Tylko niezmienna od lat pani. A. Fałsz i obłuda. Nie polecam.

były monter
@Kamti

Kto odszedł w ciągu dwóch lat?

Czy można liczyć w Kam-Tech na prywatną opiekę medyczną?

Taaaa

Jasne. I na wczasy pod gruszą.

Wnkd

Bardzo proszę o wszystkie osoby, które zostały oszukane przez Kamtech, bądź nie otrzymały zapłaty za wykananą pracę. Chcemy zebrać siły i zbiorowo dobrać im się do skóry. 536-396-628

nicki

Dlaczego portal gowork.pl usówa prawdziwe opinie o tej firmie,nie wiem.Jedno jest pewne jako firma windykacyjna,mamy już kilkanaście zgłoszeń,głównie od firm które wykonywały usługi jako podwykonawcy dla firmy Kam-Tech i niestety ilość wezwań windykacyjnych dosłownie przeraża. Jako osoba znająca temat tej firmy od strony płatności, wogóle takiego oszusta nie powinno być na rynku.

Jan Miodek
@nicki

Każdy Pana komentarz powinni "usónąć" bo się nie da tego czytać ;)

nicki
@Jan Miodek

Typowy (usunięte przez administratora) z KAMTECH-u ,przyczepia się o literówkę u kogoś ,nie widząc problemu w swoim bagnie-macie więcej długów niż wam się wydaje a one tylko rosną profesorze Miodek.

Monter

Pracowałem w kilku firmach jako monter. Teraz pracuje w Kamtechu. Rzeczywiście zdarzają się opóźnienia w wypłatach. Ale sporadycznie. A winnych firmach nie ma opóźnień? Nie wiem czemu nie masz nadgodzin. Kto chce ten ma. Może jesteś małoobrotny? Prezes Kamiński jest jaki jest, ale na pewno nie oszukuje na kasie. Ile masz tyle dostaniesz i tyle. Może czas zmienić robotę?...I nie zwalniają tylko cały czas potrzebują do roboty.

Monter 123
@Monter

Pani Anno ile szef pani płaci za pozytywne wpisy?

tot
@Monter

glupich za wszawe pieniadze !

andrzej
@Monter

czy potrzebują tego bym nie powiedział 30 lat pracy na rurociągach spawanie tig pod RTG 20 lat pracy w delegacji potrzebuję pracy na miejscu w toruniu złożyłem ofertę i co i nic pozdrawiam

spawacz79

Witam! Kamtech poszukuje pracowników-spawaczy ,monterów itd.Już miałem wysyłać CV ,ale trafiłem na tę stronę i ze zgrozą czytam te opinie.Włos się jeży na głowie!! Czy to wszystko prawda co tu napisano?Jeżeli tak ,to raczej poszukam innego ,bardziej wiarygodnego pracodawcy!Jestem spawaczem z takimi upr.111 131 114 121 135 136 137 141 15 ktoś coś?

Korcz
@spawacz79

Zgłoś się do sąsiedniej firmy zza płotu-nazywa sie podobnie-KMTech, bo oni maja lepsze warunki i takie fachowcy jak ty, zwłaszcza spawacze -zawsze u nich mile widziani. Byłem kiedys na próbkach, ale potem znalazłem prace w innej firmie bliżej domu

Spawacz79
@Korcz

Daj spokoj !!maja nie lepsza opinie niz ta firma,ale wysle CV i umowie sie .zobaczymy.WKamtechu zmienilo sie cos?

andrzej
@spawacz79

masz dużo uprawnien ciekawe czy to tylko papier czy jestes dobry w tych metodach

Krzychu

Przeglądam na pracuj.pl oferty pracy na stanowisko konstruktor i widzę, że regularnie pojawia się ogłoszenie na w/w stanowisko. Czy mógłby ktoś powiedzieć co z firmą jest nie tak, że co róż jest te same ogłoszenie?

Halina

Dzień dobry, czy składanie CV do tego miejsca ma sens? Na jaki rodzaj umowy można liczyć w Kam-Tech? I czy pracodawca ten jest wymagający?

OnCT

Witam. Czy może ktoś coś napisać na temat pracy na stanowisku inżyniera budowy? jakie warunki itd.?

@OnCT

szkoda Twojego czasu u nerwow

monter

Wypłaty na czas przez ostatnie kilka miesięcy. To tyle

@monter

A za nadgodziny w delegacji!? urlop?! padnie to oj padnie ta pseudo firma!! jedna wielka kupa sie robi!

on88
@monter

Po co ta sciema!!?? w ciagu dwoch lat kiedy tam pracowalem to wyplata byla na czas czyli do 10 kazdego miesiaca moze ze 4 razy!!najczesciej kasa wplywala 20 dnia miesiaca.Tomus zajmij sie spawaczami i gazami ,a nie podpuszczaniem ludzi na forum.wszyscy wiedza kto sie kryje pod tym nickiem.A i powiedz P.Hani , ze tez nie robi na nas wrazenia te pozytywne wpisy. Smiechu warte te wasze proby wybielania szefa i firmy. Normalny czlowiek po przeczytaniu wypowiedzi zda sobie sprawe co jest za brama kamtechu granei nie przekroczy jej!!

Gosc55
@monter

Co kontrakt w Szwecji też poszedł kolo nosa tak jak ten w Belgii 2,5 roku wstecz ?!o jak mi przykro ,że wcale !najpierw tzeba wypelniac standartyi normy polskie,a potem mozna myśleć o kontraktach w krajach UE.czyli nigdy!!

Spawacz

Oczywiście to prawda zdarzają się opóźnienia w wypłatach, ale nie jest to nagminne a opóźnienia nie są duże. Ja pracuję w firmie od 7 lat i naprawdę nie mogę narzekać. Prezes.... jak to Prezes czasem ma lepszy dzień czasem gorszy. Ale ogólnie mogę polecić.

gosc88
@Spawacz

Szymon daj sobie spokoj z tymi pozytywnymi opiniami

Po co to?
@Spawacz

Nie jest to nagminne??!!!miesiac w miesiac spoznienia w wyplatach tydzien dwa.i ty mowisz ze nie jest to nagminne tylko sporadyczne ciekawe stwierdzenie.

Gosc34

Nie polecam!jedna wielka pomylka i żenada!

Spawacz 00
@Gosc34

Potwierdzam w stu procentach zgadza sie !Juz nawet polacy nie chca byc tam kierownikami i brygadzistami.Na tych stanowiskach posadzil ukraincow!!

No problem
@Gosc34

Idzie zima i mrozy! na hali bedzie znowu pare stopni wiecej niz na zewnątrz .Wyrazy wspolczucia ! przydaly by sie posilki regeneracyjne .wszystko zgodnie z prawem szanowny panie K.

agdrtv
@No problem

Prawo w tym kraju jest dla wybranych, jeden s drugim do selmu albo na prezydenta, najpierw odpękajcie roczną prywatkę na pełnym zusie i z pełnymi kosztami potem oceniajcie prezesa

Urwał

Może chcesz zasilić pion techniczny swojjjom wiedzom.Bendziesz korezpondował z klijjjjjentami

@Urwał

dobre dobre ,ale chłopina na pewno dziękuje najwyższemu , że nie jest spokrewniony i ja też .Pozdro dla Mateusza -jedynego wartościowego człowieka w tym balaganie!

Ork
@koles 2

Po co narzekasz, wykorzystaj swoj potencjał w innej firmie i rozwijaj kariere zamiast pisać smuty...chyba że, masz obawy, że z twoimi umiejętnościami gdzie indziej będzie to samo mistrzu bo wszyscy się na ciebie uwzięli

@Ork

Ja już swoje dawno znalazłem po odejściu z tego i nie narzekam.Tak samo jak i wielu innych zwalniających się.Pozostali własnie tylko ci z klapkami na oczach obawiający się zmian i ci którzy boja się weryfikacji swoich umiejętności w innych firmach i oczywiście ci których trzymają tam koniugacje rodzinne i ciepłe stołki

Prywata78
@Urwał

O jak miło!widze ,że trwa medialna nagonka na moją "ukochana firme ,, Widze ,że wypowiadaja sie tutaj podstawieni przez pana K ludzie .Wstyd i hańba panowie jeszcze raz wstyd!!Moze wam (usunięte przez administratora) żyjesie tam swietnie w porównaniu do szeregowych pracowników , ale to nic nie zmieni ta firma to dno totalne i nie ma prawa istniec na rynku!!To tyle w temacie bo szkoda mojego czasu i nerwów.

Gosc88
@Prywata78

Cos w tym jest .ludzie odchodza z firmy.operator wypalarki to kolejna osoba ktora odeszla.pytanie ,dla czego ?

Tomasz

@Ork, a jak Ty postrzegasz pracę w Kam-Tech? Na jakich warunkach zatrudnienia pracujesz w firmie? Czy są dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy czujesz się doceniany przez firmę poprzez pozapłacowe benefity lub premie? Jaka atmosfera panuje w Kam-Tech?

Po co to?
@Tomasz

Wszystkie osoby piszace pozytywnie o Kamtechu , to osoby podstawione tylko po to , zeby wybielic wizerunek firmy.Wiekszosc to osoby z tzw.biura.

Tomasz

Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje o nowych rekrutacjach do Kam-Tech? Na jakie stanowiska poszukiwani są pracownicy? Nie natrafiłem na ogłoszenia więc może powiecie jakie trzeba spełniać wymagania? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na początek?

Tomasz

Kto jeszcze wypowie się co aktualnie dzieje się Kam-Tech? Nie widziałem na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja? Podzielcie się proszę opinią.

łysy
@Tomasz

Witam.Ktoś napisał Zeby nie przesadzac bo firma jest jak kazda inna.Nie zgodze sie z ta opinia bo mam na to dowody i wyrobione swoje zdanie na temat tej firmy i jej wlasciciela.Nic a nic sie nie zmienilo a wiecpo kolei wymienie liste grzechow: glowny i podstawowy to ciagle spoznienia w wyplatach pensji (tydzien to norma ekstrema to 2 tygodnie) nadgodziny jesli sa to platne pod stolem i tu tez tzeba pilnowac bo jakims cudem moga ci zginac godziny i latasz za swoimi pieniedzmi i wyjasniasz.Jesli obiecuja ci podwyżkie to zapomnj o niej juz na starcie(ewentualnie na umowie dostaniesz do 20 procent premi ale i tak jej nie zobaczysz no moze raz lub 2 w roku. o pracownika sie nie dba odierz robocza najgorszego gatunku ktora zniszczy sie po miesiacu noszenia .pojedziesz w delegacje pdobno na tydzien a siedzisz 2 miesiace djety i dodatki mozesz zapomniec ewentualnie z laski objad i przenosiny z hotelu do hotelu bo racunek poprzedni nie oplacony zreszta lokal tez sie zmieni bo faktora niezaplcona.Gdyby w firmie bylo super to nieuciekali by z niej pracownicy.w zeszlym roku ucieklo okolo 10 osob wlacznie z kierownikiem warsztatu i kierownikami budów o szeregowych pracownikach niewspomne stawki glodowe a wymagania duze. park maszynowy prawie zerowy wszystko jak za krola cwieczka. na budowach czesto i gesto pożycza sie sprzet od innych ekip normalnie wstyd obdartusy w polatanych ciuchach.Zdania nie zmieniam a innym polecam omijac ta firme wielkim łukiem .

Gosc6977
@Tomasz

No i kolejna duszyczka miala dosc tego syfu i marnych pieniedzyi uciekla z firmy.Ciekawe jak wielki biznesmen pan K czuje sie z tym faktem ze ludzie maja juz dosyc i uciekaja.

Tomasz

@Gość123, a jaka panuje atmosfera wśród pracowników? Co powiecie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Kam-Tech? Po jakim czasie pracy w firmie można liczyć na podwyżkę? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często? Podzielcie się proszę opinią.

gosc123
@Tomasz

Atmosfera miedzy chłopakami jest nawet znośna,w końcu wszyscy jada na tym samym wózku.Co do podwyżki , to zapomnij .z jaką stawka zostaniesz przyjęty z taka zostaniesz na bardzo długo.Możesz nie wiem jak się starać pokazywac , że dużo umiesz to i tak prezes tego nie doceni.Prezes trzęsie się nad każda złotówka !!Szkolenia tak,raz na rok ewentualnie dla spawaczy ,moze dziwnym trafem dla wybranych na peratora dzwigu i to wszystko.Jak jest w firmie pokazal zeszly rok.Od czerwca do konca roku zwolnilo sie prawie 10 osob, w tym kierownik warsztatu!

Zostaw merytoryczną opinię o Kam-Tech - Toruń

• Jak się pracuje w Kam-Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Kam-Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kam-Tech?

Kam-Tech