Opinie o Sanitgaz CM Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sanitgaz CM Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanitgaz CM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanitgaz CM Sp. z o.o. w Lublin

Józef Nowy wpis

Zgadzam się z komentarzem poniżej, miałem wątpliwą przyjemność uczestniczenia w rozmowie kwalifikacyjnej.Prowadził ją chyba właściciel, nawet się człowiek nie przedstawił więc niewiem kto to..bez żalu zrezygnowałem z tej oferty pracy.

QWERTY Nowy wpis

Jako kandydat do pracy w tej firmie odradzam. Z wielką łaską prezes oferuje najniższą krajową pracownikowi z kwalifikacjami i wiedzą nt danego stanowiska. Na podstawie rozmowy stwierdzam, że to cwaniak i (usunięte przez administratora) Odradzam aplikacji na jakiekolwiek stanowiska w tej firmie

Dostawca towarów Nowy wpis

Uwaga : Nie płacą za usługi i zakupione towary. Nawet nakazy sądowe są trudne do egzekucji.

Tedy Nowy wpis

Bardzo sporadycznie korzystacie z forum, czy jest ku temu powód? Warto starać się o pracę?

Czy kandydat na stanowisko Monter w firmie Sanitgaz CM Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Lukasz

(usunięte przez administratora) Proszę omijać tą firmę z daleka nikomu nie płacą za usługi lub materiały polityka firmy oparta jest na braniu wszystkiego na przelew i nie płaceniu uczciwym firmom. To spółka która nic na siebie nie ma komornik nie ma z czego ściągnąć należności.

Geolog

Wykonywałem dla nich usługi w styczniu. Najpierw w kwietniu kręcili że zgubili moją fakturę. Jest sierpień i kasy nie ma. Już podałem ich do sądu. Trzymajcie się od nich z daleka.

Uregulowali w końcu

Dawid
@Geolog

Jesli mozna prosze o kontakt. Tez mam nie uregulowane naleznosci za transport rur. dawid_pikula@interia.pl

Uregulowali

Gog

Nie zapłacona faktura za wykonanie uslugi

bierzgał

Podpowiecie czy firma prowadzi rekrutację? Od dawna nikt nie napisał opinii, dlaczego?

przedsiębiorca

Brak opłaconej faktury, (usunięte przez administratora)

Kamil

Z informacji, które znalazłem na oficjalnej stronie internetowej firmy Sanitgaz, wynika, iż firma istnieje na rynku od 1995 roku. Starałem się znaleźć informacje o ewentualnych naborach do pracy w tym miejscu, jednak nic takiego nie znalazłem. Czy ktoś z Was wie może, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników? Może ktoś z Was będzie tak uprzejmy i przedstawi, jak wygląda praca w tym miejscu? Będę wdzięczny za rzetelne informacje na ten temat.

Belberuk
@Kamil

Dobra robota to i dostać sie trudno.

podwykonawca

Potwierdzam, nie płacą za wykonane usługi. Usługa wykonana w sierpniu, a do dzisiaj nie mam pieniędzy.

part

tel o płatności 518 665 272

Robert

Od dawna nikt nie pisze to takie zastanawiające. Dobrze się dzieje w firmie?

AA
@Robert

Witam Niestety nie dzieje sie dobrze. Naszej fimie równiez zalegaja z zaplata za usługę-badania medycyny pracy. Właśnie wypowiadamy im umowę.

Dostawaca

Potwierdzam - nie płacą dostawcą, najpierw kasa potem można z nimi rozmawiać.

kami

Włąsnie czytam wasze opinie i się tak zastanwiam, z pozoru firma wydaje się w porzadku tym bardziej że mają już parę lat doświadczenia i działąją w tej branży, a z drugiej strony piszecie ,ze to oszust.

Podwykonawca

Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami. Wykonywałem dla tej firmy usługi na zlecenie. Ostrzegam wszystkich, którzy chcą cokolwiek dla sanitgaz wykonać, lub pracować na umowę. KASA Z GÓRY. Podobno gdy firmę prowadził senior rodziny to była OK, ale ten pan w różowych spodniach :) to jest żałosnym bezczelnym krętaczem. OMIJAĆ Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA MI TYCH LUDZI KTÓRZY PRACUJĄ U NICH I SA PONIEWIERANI JAK NAJGORSZE ........ .

Be
@Podwykonawca

Tej firmy nigdy nie prowadził SEnior :) A ludzie są traktowani tak jak sobie na to pozwalają. Ale na pewno nie poniewierani jak najgorsze. W tej chwili płynność finansowa wielu firm jest taka, że najlepiej jest się rozliczać gotówką, albo przedpłatą. A zawdzięczamy to bardziej naszym politykom, największymi w Europie stawkami Vat i ludziom, którzy chcą mieć wszystko od razu podane na tacy...

ktos

Prezes to osoba która nie szanuje ludzi, pracy. Prezes tej firmy dba o dobre ciuch niż o pracowników. Prezes tej firmy to nienachapany małolat, kombinujacy jak by tu przekręcić trochę kasy na nowe gejowskie różowe spodnie. Firma tonie w długach, ponoć nawet komornika juz ma. Reasumując krętacz, złodziej, oszust! Omijajcie z daleka ta firmę, szkoda waszego czasu i nerwów.

podwykonawca 2

(usunięte przez administratora). Należy trzymać się z daleka. (usunięte przez administratora)

podwykonawca

Nie płacą podwykonawcom. informacja na sekretariacie zbywająca, prezes nigdy nie osiągalny, a pieniądze u nich na koncie. Gratuluje podejścia..

Zostaw merytoryczną opinię o Sanitgaz CM Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Sanitgaz CM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanitgaz CM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sanitgaz CM Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Turystyczna 44 K
    20-207 Lublin