Sanitgaz CM Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Sanitgaz CM Sp. z o.o.

Anonim Sanitgaz 2012-05-28 20:16:24
Jakie prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Z tego co ja widzę to ta firma prowadzi tylko i wyłącznie do upadłości. Praca było by może tutaj fajna, towarzystwo także zgrane częściowo ale o dobre zarobki to można pomarzyć. Szef [usunięte przez moderatora] jednym słowem. Nie polecam jako pracownik ciężko poszukujący innej pracy.
nie św. Mikołaj 2013-07-02 21:45:03
Popieram. Trudno doprosić się o kasę za nadgodziny, a jeżeli dojdzie do wypłaty za nie to- albo w ratach albo zwrot wykorzystanego urlopu. Miesięczna wypłata tez w ratach. Cała firma zmierza w jednym kierunku
podwykonawca 2014-01-30 13:30:30
Nie płacą podwykonawcom. informacja na sekretariacie zbywająca, prezes nigdy nie osiągalny, a pieniądze u nich na koncie. Gratuluje podejścia..
podwykonawca 2 2014-02-18 09:08:10
(usunięte przez administratora). Należy trzymać się z daleka. (usunięte przez administratora)
ktos 2014-12-19 22:11:04
Prezes to osoba która nie szanuje ludzi, pracy. Prezes tej firmy dba o dobre ciuch niż o pracowników. Prezes tej firmy to nienachapany małolat, kombinujacy jak by tu przekręcić trochę kasy na nowe gejowskie różowe spodnie. Firma tonie w długach, ponoć nawet komornika juz ma. Reasumując krętacz, złodziej, oszust! Omijajcie z daleka ta firmę, szkoda waszego czasu i nerwów.
Podwykonawca 2015-02-10 18:44:44
Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami. Wykonywałem dla tej firmy usługi na zlecenie. Ostrzegam wszystkich, którzy chcą cokolwiek dla sanitgaz wykonać, lub pracować na umowę. KASA Z GÓRY. Podobno gdy firmę prowadził senior rodziny to była OK, ale ten pan w różowych spodniach :) to jest żałosnym bezczelnym krętaczem. OMIJAĆ Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA MI TYCH LUDZI KTÓRZY PRACUJĄ U NICH I SA PONIEWIERANI JAK NAJGORSZE ........ .
kami 2016-04-21 17:43:45
Włąsnie czytam wasze opinie i się tak zastanwiam, z pozoru firma wydaje się w porzadku tym bardziej że mają już parę lat doświadczenia i działąją w tej branży, a z drugiej strony piszecie ,ze to oszust.
Zostaw swoją opinię o Sanitgaz CM Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanitgaz CM Sp. z o.o.