Copy Con Sp. z o.o.

Radom

Opinie o Copy Con Sp. z o.o.

Pete 2014-07-14 12:05
Firma totalnie nie reprezentująca sobą nic, ubogie zarobki - wielkie wymagania i naciąganie klientów na serwisowanie aplikacji internetowych (czytaj branie kasy za nic). Rotacja pracowników i ich traktowanie w tej firmie też daje wiele do myślenia... wykorzystać za najniższą krajową i pogonić, bądź zmusić aby pracownik sam odszedł. Wynagrodzenie nie jest płacone w terminie,
o prowizję trzeba się prosić. Ponadto szkolenia to utopia. Do tego prezesi - nie mają pojęcia o niczym. To pracownicy za nich wykonują rozliczenia z fiskusem, szukają zleceń, sprawują opiekę nad projektami, tworzą dokumentacje techniczne etc. Jeśli jesteś studentem i zależy ci na zdobyciu doświadczenia,
przyjdź do Amazis & CC, porób kilka miesięcy i odejdź. Szkoda nerwów i czasu na taką hołotę.
kd 2014-07-14 20:21
A to jeszcze istnieje ta "firma"? Lucek i jego kompan Szczypior to dwa najwieksze przekrety!
leon 2014-07-19 23:19
zostala stara gwardia, ktora lowi mlodych naiwnych. manipulacja i zastraszanie pracownikow to stare numery, ktore stosuja dwa wyzej wspomniane farbowane lisy.
zreszta wsrod zatrudnionych (dziadkow, a raczej babc co pierdza w krzeslo od przeszlo 6 lat i wysluguja sie innymi) nie brakuje zaklamanych, parszywych, donoszacych na kolegow/kolezanki kreatur. po trupach do celu, aby tylko prowizje wziac i kupic sobie nowe buty, czy szminke. reszta sie nie liczy.
Była pracownica 2015-03-06 15:34
Cieszę się, że już tam nie pracuję. Atmosfera nie do przyjęcia, mobbing i problemy z wypłatą wynagrodzeń. W taki oto sposób traktuje się m.in. pracowników z kilkuletnim stażem. Firma została pozwana do sądu pracy.
Gość 2015-03-10 19:21
Była pracownica
Przez kogo została podana do sądu? Przez pracownika?
Pozdrawiam
Student 2015-08-13 12:35
firma fatalnie zarzadzana, oferta nie spotyka sie z duzym zainteresowaniem klientow, gdyz cena za uslugi jest zbyt wysoka na tle konkurencji, duza rotacja pracownikow. polecic mozna tylko studentom, ktorzy chca zdobyc jakiekolwiek doswiadczenie w swojej pierwszej pracy.
Lejzi 2016-05-22 00:15
Jesli chodzi o radomski rynek IT, to na chwile obecna w firmie Ajmer szukaja pracownikow i u Pawelca.
Ukryty smok 2016-05-22 16:18
Z tym, że u Pawelca za minimalną szukają ze stosem technologicznym wartym znacznie więcej, nic dziwnego, że nie mogą znaleźć. Co do Ajmer, nie wiem, ogólnie uważam, że to nie najgorsza firma.
Ja współpracy nie podjąłem z Ajmer.
Pozdrawiam
Kubson 2016-05-24 22:31
Coz, informatycy nie maja latwego zywota w Radomiu. To nie jest szczyt marzen, aby zarabiac te 2500 zlotych i harowac jak wol.
Pawelec to cwaniaczek, zreszta pracowal kiedys w Copy Con.
Co do Ajmer - tam szukaja za niska place robotow. Rotacja dosc spora - jak w kazdej firmie w Radomiu.
Wniosek: jesli oczekujesz porzadnego wynagrodzenia za wykonywanie konkretnej pracy, szukaj zatrudnienia w wiekszych miastach Polski (Poznan, Wroclaw, Warszawa nie jest juz tak atrakcyjna jak kiedys) lub poza granicami naszego kraju.
ciekawy 2016-09-08 13:52
Skąd wiesz, że te dwie firmy akurat szukają za taką czy taką kasę?
Pracowałeś w tych firmach, że wiesz, że tam robotów szukają a ten to cwaniaczek czy niby wiesz bo ktoś ci powiedział?
Z tego co wiem to i w jednej i drugiej z tych firm były przyjęcia. W ajmerach pracuje akurat mój ziomek od paru lat i jest bardzo zadowolony. Pawelec, nie wiem, niewiele słyszałem z kolei copyc on na rynku już trochę jest.
Ciężko ocenić niektóre wypowiedzi tutaj czy są oby prawdomówne czy pod wpływem impulsu bo ktoś powiedział czy słyszałem.
romek 2016-09-08 15:56
Ja to bym się zastanawiał nad ich benefitami, bo chyba się mialy jakieś socjale pojawić do podstawy zarobków
Zostaw swoją opinię o Copy Con Sp. z o.o. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copy Con Sp. z o.o.