Opinie o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku w Białystok

pacjent Nowy wpis

12 godzin na SOR . wielka porażka lekarze maja wszystkich w(usunięte przez administratora). m(usunięte przez administratora) kieruje oddziałem jakiś arab albo inny ........ ludzie padają ZE ZMNEZCZENIA I BULU. NIGDY WIECEJ. nie polecam, lepiej nie chorować. nie do tego szpitala

Czy w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Mariusz. Nowy wpis

Ostry dyżur to porażka. Z ostrym bulem brzucha kierują po skierowanie. Później godzinami siedzi się w poczekalni a lekarze zamykają się w gabinetach i siedzą sami po pół godziny lub więcej. Prędzej człowiek może umrzeć z bólu jak zostać przyjętym.

Zła Nowy wpis

Co to jest chorych ludzi co maja schorzenia nie przyjmuja do szpitala a covidowcow po 90 lat przyjmuja. Sprawa zostanie nagloszona w odpowiednia służby .przez was ludzie ze poważnymi chorobami umieraja...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Nergal

Najgorsz szpital w mieście omijać szerokim łukiem!!!Porażka i Dramat to mało powiedziane!!!

Kaxperr
@Nergal

Racja omijać szerokim łukiem Trafiłem na sor po 6 godz "diagnozy" Powiedzieli że mam stłuczone kolana Teraz jestem po operacji lewej nogi a za kilka dni prawa do operacji

Gypo
@Nergal

Popieram na podstawie niezadowolenia pacjentów, którzy muszą kontynuować leczenie lub jego powikłania w innych jednostkach

Czy w tym Szpitalu jeszcze pracują jacyś specjaliści na Oddziale Położniczym położne narzekają ze sami tylko rezydenci na dyżurach jak może stażysta czy rezydent odpowiadać za porody

pacjentka z Bielska

bylam pacjentka w 30 tyg ciazy na Patogii Ciazy zdecydowanie nie polecam lekarze mlodzi przestraszeni bez wiedzy nicnie informuja na dyzurze starsz emeryt po 70 szok dobrze ze rodzilam w Szpitalu w Bielsku ordynator mily sympatyczny kompetentny nie to co w Bialymstoku

Pacjentka

Trafiłam na SOR jestem w ciąży w 11 tyg z powodu krwawienia niestety trafiłam na Ordynatora jak się dowiedział ze jestem pacjentka dr Ulasiuka zaczął się dramat podważanie kompetencji lekarza wyśmiewanie się (usunięte przez administratora)

dorota

Bylam pacjentka Pat Ciazy i Sali Porodowej rodzilam 23 h,horror,jedynie mile polozne na Pat Ciazy lekarzy brak stazysci wylacznie ,brak kultury i dobrej opieki,nic nie mozna sie dowiedziec ,ordynator tylko daje swoje wizytowki prywatnego gabinetu i zmusza polozne do dawania pacjentkom dramat i szok gdzie jest dyrekcja

barbara

Poloznictwo i Sala Porodowa dramat brak opieki brak lekarzy specjalistow wszyscy specjalisci dobrzy odeszli do Arciszewskich sami stazysci i rezydenci tylko brak wiedzy doswiadczenia decyzjii i ordynator tyran z przerosnietym ego szok ostatni bastion socjalizmu pozbywaja sie najlepszych lekarz Ulasiuk Grenda Kulig (usunięte przez administratora)

Pacjentka z Sali Porodowej koszmar dramat brak opieki brak lekarzy tylko stażyści i rezydenci brak kompetencji dawny PRL

Ewac

Najgorszy Odszial Ginekologii tragedia brak lekarz specjalistów wszyscy odeszli tylko rezydenci i stażyści Oddział pusty ostatni gasi światło

Ola

Ten szpital to jest wykańczanlnia Ci lekarze którzy tam pracują to konowały zbieranica skąd tylko się da mylą pacjentów, wielką łaskę robią żeby podejść do pacjenta moja mama trafiła do nich w dobrym stanie co banda konowałów zrobiła że kobieta walczy o życie nabawiła się zapalenia płuc i innych chorób robili zabieg i co źle zrobili i jeszcze lekarz twierdzi że wszystko. Ok parametry wróciły do normy gdzie pacjentka źle się czuła nic nie reagują tylko swoje robią te pielęgniarki wyganiaja rodzinę która przychodzi się tylko spytać o stanie zdrowia pacjentki pracuje sama w służbie zdrowia ale jeszcze nie widziałam takiego podejścia lekarza i reszty personelu do pacjenta i rodziny traktują jak śmieci pacjenci biedni lerzą zwijaja się z bólu im się nie śpieszy

Zostaw merytoryczną opinię o Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku - Białystok

• Jak się pracuje w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku?

Zobacz opinie na temat firmy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony Im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku?

• Marii Curie Skłodowskiej 26
    15-950 Białystok