Opinie o Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe w Katowice

Motłoch

Panie [usunięte przez moderatora] a co Pan robi z ubraniami roboczymi bo jak wiem tylko kilka osob dostało odzież roboczą a to chyba sie należy.. a może też nie??? Wojuj chłopie z ludzmi to obudzisz sie z ręką w ..........

Bolków Tonie

Panowie to co tytaj ma miejsce to pomsta do nieba. Oczywiscie myślę o ponownym dialogu Pana [usunięte przez moderatora] z Motłochem Panie [usunięte przez moderatora] przesadził Pan. Zarząd poprzedniej firmy nie reagował na to co miało miejsce na stronach Opini WAF. A do czego to doprowadziło wszyscy wiemy. I nie chodzi tutaj oupadek firmy tylko fakt że nie było chetnych do pracy w firmie o takiej opini w internecie. Nie można dopuscic do tego ponownie. W związku z czym proponuję o korespondencje z Prezesem Zarządu Panem [usunięte przez moderatora] i poproszenie o natychmiastowa reakcję. Oczywiście postawimy zaptyanie o wykształcenie Pana Technika jak się nazwał. Wykształcenie tego Pana jest ZAWODOWE. Posiadanie odpowiednich kwalifikacji do sprawowania stanowiska kierowniczego na kontrakcie zagranicznym i oczywiście o poziom znajomości języka obcego co jest sprawą nadrzędna do sprawowania takiego stanowiska. Mamy nadzieje że odzew Zarzadu będzie natychmiastowy i na stronach Opini pojawią sie NORMALNE opinie Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]. Mam nadzieje że jestem rzecznikiem wielu osób chcących pracować w normalnej stabilnej firmie zarządzanej profesjonalnie.

Technik 2

Witamy Panie [usunięte przez moderatora] A więc jednak zledzi Pan fora i niestety ponownie toczy Pan dialog jak to Pan nazwał MOTŁOCHEM. A wiec to jak można Pana nazwać? Podobno ma Pan bardzo duzo pracy a szczególnie jak to Pan nazwał PISANIA . Teraz widzimy o jakie to pisanie chodzi. Sledzenie for i odpisywanie i prowadzenie jałowej dyskusji..... Prosze Pana czy naprawde jest az tak żle z główką????? a tak nawiasem to Won od tych których Pan w swoich wypocinach wspomina.

Technik

Umiecie pluc, a nie rzeczowo argumentowac. Nikt was nie okradl, to wy jak male szczurki udawacie hi hi itd. Nie stworzyliscie nic przadnego w swoim zyciu zawodowym. Chcecie to idzcie do [usunięte przez moderatora] bo dostaniecie 2 Centy wiecej, a pozniej von na zime na bezrobocie. Matoly z torbami [usunięte przez moderatora]. Jezeli jestescie tacy dobrzy, to dlaczego nikt z was nie byl kierownikiem. Elfam czeka, do pol roku, a potem [usunięte przez moderatora]wraz z rodzinka zjedza was. Co za perspektywa.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
xxxx

Roztali sie i pan [usunięte przez moderatora]. zabrał swoich ludzi. a dalej co słychać. Teraz przemondrzały [usunięte przez moderatora] sie ciagle mondrzy ma swoich [usunięte przez moderatora] , . a tak to co nie płaca na czas ponad 3 tygodnie czekałem ale juz dalem sobie z nimi spokój bo mnie [usunięte przez moderatora] Super [usunięte przez moderatora] który przenosi linki samochodowe sam . [usunięte przez moderatora]. co za błazen . Tylu fachowców co odeszli przez tego patałacha to naprawde. Panie [usunięte przez moderatora]. pogoń pan tego psełdo kierownika bo on pana rujnuje i pana reputacje. znajdz pan kogos na jego miejsce i pogon dziadostwo.pozdro carbiki bo juz nie wafiki hihi ]

mjetek

a co się tam w ogóle dzieje? Wie ktoś? Czy[usunięte przez moderatora]. się rozstali? dajcie znaka jakiegos o co kaman!

Wykonczyli waf teras czas na carbosprzet .Ciekawy jestem jak to dlugo potrwa ,znowu bedziemy miec kolejne umowy z firma xxx czy najlepiej szukac nowej firmy?

jan

fatalna firma nie płacą kasy wszyscy odchodza ,żle sie tam dzieje .banda złodzieji w niemczech fatalne warunki płacowe

rocki

Na razie to nie płacą ludzią w Niemczech opóznienia juz drugi miesiac...

Zostaw merytoryczną opinię o Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe - Katowice

• Jak się pracuje w Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Szopienicka 58
    40-432 Katowice