Opinie o Zenmar Polska Sp. z o.o. sp.k. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zenmar Polska Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zenmar Polska Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zenmar Polska Sp. z o.o. sp.k. w Dąbrowa Górnicza

Były

Przyjmują operatorów a pracujesz na placu, na umowie etat a w rzeczywistości praca po 10 h dziennie plus dwa weekendy w miesiącu a to wszystko za 3000 zł netto, mają wieczne pretensje o wszystko, ogólny (usunięte przez administratora) brud i pijaństwo zdecydowanie nie polecam !

@prawda
@Były

Zgadza się. Kwota może trochę wyższa, ale reszta to prawda. Pracujący tam pracownicy z tego co widziałem są od wszystkiego. Murarka, wyburzenia, taplanie się w błocie, palenie starych dokumentów na zapleczu budynku i wiele innych. No ale oficjalnie jesteś operatorem. Pomieszczenia socjalne wołają o pomstę do nieba. Możliwe, że w tym roku jest trochę lepiej, bo w zeszłym roku próbowali zlepić nową halę ze starego budynku, który odkupili od sąsiadów. Dwóm pracownikom nie przedłużono umowy nie dając znać do ostatniego dnia. Żałosne zachowanie pracodawcy. Nie wiem jak to wygląda w tym roku, ale jeśli jest takie podejście do pracownika jak w zeszłym roku to serdecznie nie polecam.

Teraźniejszy
@Były

Co ty człowieku piszesz za bzdury ! Firma nie pracuje po 10 godzin i nikt nie pracuje za 3000 netto jak bród to znaczy że dlatego juz nie pracujesz lub też za pijaństwo!!! Kim ty jesteś by pisać takie pomówienia!?

Polak
@Były

Firma godna polecenia ! Tylko barany którzy myślą że są najlepsi tak piszą! I po drugie nawet tacy jesteście zajebisci ze nie wiecie w jakiej firmie pracowaliście

@Teraźniejszy

Wam to odpowiada ale wszystko jest do czasu aż (mam nadzieję że nie wykraczę) komuś stanie się krzywda. Oby PIP zrobił porządek z tą pseudo firmą. Jestem dobrze zorientowaną osobą bo miałem nieprzyjemność tam pracować…

@Polak

Przestrzegam tylko inne osoby żeby nie popełniali mojego błędu przyjmując się do tego czegoś zwanego Zenmar…

Orzech Nowy wpis
@Były

Zgadzam się a w dodatku (usunięte przez administratora) nie płacąc faktur a potem straszą sądami i myślą, że ktoś się ich przestraszy,ale prawda i dowody wygrają

@prawda Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis

Z tego co słyszałem to sytuacja panująca w firmie rok temu nie zmieniła się w żaden sposób, (usunięte przez administratora)

Orzech Nowy wpis

Mnie są winni za wykonany dach 60 tysięcy i wstydu nie mają,sprawa jest w sądzie i próbują jeszcze wyłudzić odemnie pieniądze,wstyd ktokolwiek tam kupuje węgiel

Dr hab

Kupili 5 zestawów wygrali jeden przetarg i na tym sie skończyła przygoda z transportem. Kierowcy uciekali od nich non stop. Chytrosc szefow nie spotykana.Za punkty z tankowania paliwa na stacji szefowa brala sobie fajki.

Kolega
@Dr hab

Bo zatrudniać takich kierowców jak ty kolego to można od razu sobie w łep szczelic nic nie robić a dostawać wypłaty to ci pasowało co ? I w dodatku namawiać wszystkich by robić mniej kursów bo przecież ty byłeś Bogiem!! A co do brania fajek to były szefowej pieniądze a nie twoje (usunięte przez administratora)

Xgd
@Dr hab

W jakiej ty firmie pracowałeś?

Red

Firma rzetelna dbająca o pracowników, rodzinna atmosfera i zgrany zespół.

Pan
@Red

Potwierdzam !

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zenmar Polska Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Franz

Jak wyglada praca jako operator maszyn (koparki lub ładowarki) jakie zarobki? Benefity? Atmosfera? Nadgodziny? Popowie ktos?

Sylwia

W jakim trybie odbywa się praca w Zenmar Polska? Czy jest to praca zmianowa? Może osoby pracujące w tej firmie mogłyby się podzielić informacjami? To istotne kwestie dla tych, którzy chcieliby podjąć pracę w tej firmie, a ja wlasnie tez zastanawiam sie nad zlozeniem cv, moze ktos z pracownikow cos powie?

Gabriela

Zenmar na rynku opałowym istnieje już długo, bo od 2002 roku, stąd trochę jestem zaskoczona, że od kilku lat w zasadzie nie ma tutaj prawie żadnych nowych wpisów. Może ktoś proszę napisać, czy sprzedają węgiel brunatny po atrakcyjnych cenach?

lolo

wieczny (usunięte przez administratora) i brud , pracujonce soboty o wszystko trzena sie prosic, o tym zusie sobie niezartujcie to jest podstawa to jak chwalic wode ze jest mokra

Polak

Super firma umowa o pracę pełny ZUS i zgrana ekipa .! Lubię atmosferę w Zenmar Polska Sp. z o.o. sp.k. za: Kontakt

Pewny

Pełen ZUS dla kierowców i magazynów! !!

Zostaw merytoryczną opinię o Zenmar Polska Sp. z o.o. sp.k. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Zenmar Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Zenmar Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Zenmar Polska Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Fabryczna 1
    42-530 Dąbrowa Górnicza

Zenmar Polska Sp. z o.o. sp.k.