Opinie o Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe w Katowice

Kandydat Nowy wpis

Chciałbym się zapytać czy wypłata jest 10 każdego miesiąca czy trochę wcześniej

Kosmo Nowy wpis

No kolega chyba musi mieć wykształcenie techniczne @23we4r o ile chce się zatrudnić na inne stanowisko niż na produkcję, bo tam takiego wymogu akurat nie ma. I w sumie nie tak ciężko na produkcję się dostać.

widmo;) Nowy wpis

Pozwole sobie napisac to co mi slina na jezyk przyniesie. Prosze nie piszcie na kierownika fo.... co on jest winny gdzie prezes znajdzie innego giermka jak on?chlop bez szkoły bez pojecia taki, przynies klucz zawiez im tam skrzynke itd...karzdy chce pracowac a on w tym wieku gdzie znajdzie prace ?dobry jest!!! przyjedzie zagra ala... prezesa (malo wie a wiecej nic nie powie) taki pospolity gamoń jeden z wielu....

PEDAŁ Nowy wpis
@widmo;)

baranie kiedys firma wnajmowala samochody i ludzie jezdzili sluzbowymi:) -zgodziliscie sie jezdzic prywatnymi to jezdzicie:) firma zarabia.... -zaczeliscie jezdzic do domu raz drugi na wlasny koszt to jezdzicie:) firma zarabia. firma ma sie dobrze:) tylko ludzie co tam pracuja to kretyni:) POZDRAWIAM PALANTÓW!!!

elo

w firmie coraz gorzej za przejazdy niekcom wracac za mieszkanie niekcom placic jak sie pojedzie na urlop to potroncac z pensji jak tak dalej pujdzie to ta firma upadnie spamientajcie sie szybko bo ludzie odejdom waf upadl a teraz carbo to czeka zamiast sie poprawic we firmie to sie robi coraz gorzej

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kasa

Mamy juz 29.01.2015 i jestem ciekawy co dzieje sie z moimi pieniedzmi.Skoro na umowie jest wyraznie napisane do 10 kazdego miesiaca .CZY ZNA KTOS ODPOWIEDZ NA TAKIE PYTANIE?

p.k.

jestem osobą młodą, na dobrą sprawę dopiero zaczynam swoje życie zawodowe, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii. Interesuje mnie szczególnie czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo,jaki jest kontakt z przełożonymi a szczegolnie jak wyglada u nich rozmowa kwalifikacyjna??

auslander

Ja jakoś pracuje w tej firmie od dwóch miesięcy i nie narzekam, niczym nie różni się praca od innych polskich firm w których pracowałem w Niemczech, a to że kierownicy nie kumplują się z załogą to nic nowego

Alien

Ogólnie nie polecam. jak ktoś musi bo np ma kredyt to pewnie skuli ogon i wytrzyma. Ale nie jest tak wesoło ja na początku wszyscy obiecują. Później okazuje się że są inne zwyczaje, obyczaje, stawki, które też zależą nie wiadomo od czego, pewnie w księgowości nawet nie wiedzą od czego... pan kierownik (niestety nie można napisać który) uważa się za nie wiadomo kogo, bo przecież to on wykonuje najcięższą prace i jest najbardziej zmęczony(usunięte przez administratora)Często lepiej robić za miniejszą kase, ale w normalnej atmosferze.

brygadier do elektryka

Kochany elektryku - idz biegiem do firmy niemieckiej, bo tam na twoja fachowosc czekaja. W firmie niemieckiej - placisz za mieszkanie i do pracy dojezdzasz na wlasny koszt. Jezyk niemiecki znacie na pewno z czterech pancernych(usunięte przez administratora)

elektryk

Pan Kierownik chce wprowadzać nowe zwyczaje i nie wie i nie pamieta że kij ma dwa konce. Wprowadzenie przelania kosztów jazdy do Polski na pracowników już kiedys spowodował zwolnienie wielu osób z firmy przed kilkoma laty/ chyba miało to miejsce w Promusie. Teraz są inne czasy i wielu pracowników ma propozycje pracy w innych formach np bezpośrednio w firmach niemieckich lub pośredników niemieckich na warunkach niemieckich. Ludzie znają lub nauczyli sie jezyka i nie potrzebuja żadnego pośrednictwa firmy polskiej która okrada swoich pracowników.Ludzie odejda a Pan Kierownik zostanie bez pracowników a trudnosci juz teraz firma bardzo dotkliwie odczuwa. Jak to mówi jeden z prowadzących Nie ma Generałow bez wojska .... Panie kierowniku niech się Pan lepiej nad tym zastanowi,,, W innej firmie- jak Pan ja znajdzie nie będzie Pan Kierownikiem bo szkoły i kompetencji brak A Pana ludziom tego własnie nie brakuje... Pozdrówka

Firma

Co za firma? Warsztat samochodowy!!!

Związkowiec

ZALADAMY ZWIAZKI ZAWODOWE!!!

dyzma

baranie liczy sie to co mam na reke a nie twoje brutto ja wiem ze 10 euro lepiej brzmi ale fakt jest taki ze do lapki sie liczy:)

normalny

Jestes prostak. zawsze jest stawka godzinowa brutto. Skoro jestes elektryk to umiesz troche liczyc, a nie tylko mendzic.

Kto

Elektryk zarabia 7€ Fatalne warunki.

biedak

[usunięte przez moderatora] każdemu pracownikowi skubnąć po trochu i coś się zaoszczędzi, z i tak marnych pieniędzy.

Krys

Mam pytanko - ile zarabia w firmie elektryk z doświadczeniem w niemczech i czy można dostać się do pracy bez znajomości języka ?

inny

fatalna firma

?

FAJNE BZDETY PISZECIE WEŚCIE SIE ZA PRACE A NIE NARZEKACIE TERAZ JEST DUZO LEPIEJ JAK NIE MA WARIATÓW A CI CO NIE CHCA PRACOWAC I MYŚLĄ TYLKO ZE KASA IM SIE NALEŻY BO SĄ W NIEMCZECH TO WYPAD Z TEJ FIRMY . JEST JESZCZE PARE OSÓB NA SAMOCHODÓWCE CO MĄCĄ I NIC IM NIE PASUJE ALE MOŻE KTOŚ ZROBI Z NIMI PORZĄDEK NO I FACHOWCÓW TROCHE BRAKUJE ,MAŁO JUŻ ICH ZOSTAŁO W FIRMIE .POWIEM JEDNO KTO CHCE PRACOWAC TO PRACUJE I ZAROBI A KTO NIE CHCE TO WYPAD Z FIRMY

Technik nie mylic z ???

Slysze ujadanie pieskow na [usunięte przez moderatora]. Myslicie, kto pisze dzisiaj opinie. To ja - jeden z was, lecz nie pijak, lecz uczciwy pracownik. Nie podoba sie wam - to idzcie : do [usunięte przez moderatora]. C. Ewakuacja od dziadkow z czestochowy sie zaczela. Nawet ktos im powiedzial ??? - ale to nastepnym razem. Na [usunięte przez moderatora] mozecie bluznic, lecz[usunięte przez moderatora] was kopnie w [usunięte przez moderatora]Zuczki skoncza przed zima, lecz gdzie ???

Zostaw merytoryczną opinię o Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe - Katowice

• Jak się pracuje w Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carbosprzęt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Szopienicka 58
    40-432 Katowice