Opinie o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Reda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Reda

Janusz

Znowu brak pracowników ciągle zwolnienia ...Panie Burnistrzu czas sie wziąć za tę Mafię ... brak słów do nie których Pań za kogo wy się uważacie?! Gdyby nie sytuacja życiowa w ogóle bym tam nie poszedł. Całe szczęście że chociaż Panie ds rodzinnych są przemiłe i wytłumaczą krok po kroku ... nie to co reszta która sprawia wrażenie jakby była tam za Kare...

lusia757

Matko! Czytam i oczom nie wierze. Zaznaczam, ze nie jestem pracownikiem ani nie mam zadnych znajomych w Mopsie, w Redzie. Natomiast podejscie do klienta i pomoc fachowa (merytoryczna) zawsze otrzymalam od Pan tam pracujacych. Daje 10gwiazdek.

Joanna zniesmaczona mieszkanka Redy

Pomoc społeczna w tym miejscu na poziomie zerowym ...nie wiem człowiek się boi o cokolwiek zapytać te Panie odpowiadają z łaski. Przychodzę do Ośrodka widzę że pracownik z mojej ulicy siedzi za biurkiem i dyskutuje z koleżanka ... chichoty a człowieka wyrzuci z kwitkiem bo jest już po 11 i jedzie w teren . W teren siedząc nad biurkiem?. Panie Burmistrzu czas zobaczyć co się tam wyprawia . Skandal jeszcze raz skandal. Jedyne panie do spraw rodzinnych i te panie w biurze są jeszcze pomocne ale kto wie na jak długo .

Redzianka

.Tamtejsze Panie mają się za Bóg wie kogo ... człowiek przychodzi po pomoc po informacje ... a usłyszy nie ma mnie przyjmuje do 11 ... byłam kilka minut po 11 ...Dacie Państwo wiarę nie zostałam przyjęta ... wróciłam do domu z kwitkiem ... przyszłam drugiego dnia w czasie wyznaczonym by znowu nie wyjść z niczym ... i co usłyszałam tej Pani nie ma a ja się tym nie zajmuje ... Skandal co tam się wyprawia ... to jest Pomoc Społeczna? To są kpiny...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Reda
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (097)
Reda
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
OBURZONY !!!

Mops w Redzie pomaga.... ale o sygnałach informuje swoich podopiecznych. Może raz na jakiś czas warto sprawdzić komu pomagamy. Nie dopuszczalne aby matka dziecka niepełnosprawnego w samo południe leży na podłodze zamroczona alkoholem , a w mieszkaniu panuje bród i smród . Łatwo pomaga się z pieniędzy podatników na odległość. Może damy 1000+ a na dziecko niepełnosprawne 2tyś. Tylko żyć i pić.. do upadłego.

Jolanta Czechowska

Bardzo chciałabym podziękować z całego serca kobiecie o pięknym.i wspaniałym sercu Pani Jolancie Fratczak pracownicy Mops w Zgierzu za pomoc i szybką reakcję Dziękuję z całego serca w imieniu moim i P.Stasi. Pani Jolu oby więcej było takich ludzi na tym świecie jak Pani .Życzę sukcesów i mam nadzieje że dobro które Pani daje powróci kiedyś do Pani z podwójną siłą !!!!!:-) Tego życzę pozdrawiam serdecznie Jolanta Czechowska z woj Dolnośląskiego

mik

a jak dane są wynoszone to cisza wiem że też aby utrzymać się w pracy jedna dziewczyna łapówki dała a zostać tak to robia korupcja wszędzie

anonin

W każdym mieście jest tak samo.Najgorsze jednak jest to jak panie urzdniczki wdzierają się w prywatne życie rodzin jak pluskwy.Z całego serca odradzam decydowania się na bycie rodziną zastpczą. Te chodzące mądrości potrafą tak zatruć życie ,że odechciewa się wszystkiego.No chyba że poza granicami " PRLu". Pozdrawiam

aska

czy ktos z was byl w Osrodku na jakims stażu badz tez praktyce? Mam z uczelni do odrobenia praktyki, najlepiej jakbym zrobila je przez wkakacje, chcialabym podpatrzec pracy tam

Janka

Dobrze, że sprawdziłam te opinie, bo znowu przyjmują tam do pracy ale już się nie dziwie dlaczego po tylu negatywnych komentarzach hehe

....napisze tak : pensja 1400 na rękę, pracy bardzo dużo, zawsze któraś z pracownic na zwolnieniu lekarskim, (w ostatnim czasie 3 osoby) więcej ludzi w biurze niż u podopiecznych, wykorzystywanie stanowiska i zastraszanie przez Kierowniczkę, szkoda że p.Burmistrz tego nie dostrzega, instytucja rodem z PRL.

marco

mops reda to najgorszy urzad w woj, pomorskim, nic niemozna zalatwic, utrudniaja w zalatwieniu spraw. sa to osoby zatrudnione tam niekompetentne . wnioskuje o wymiane calego personelu lacznie z kierowniczka

robos

Witam, szukam kontaktu z panią Adamkiewicz, ta pani o której był reportaż w TVN o odebraniu sądownie dziecka bodajże Agaty, proszę o jakiś kontakt, chciałbym w jakiś sposób pomóc tej rodzinie. Mój mail eryknord18@gmail.com

A ja nie mogę powiedzieć złego słowa na temat MOPSU w Redzie,przy ulicy Puckiej.Pani Klebba-kerowniczka bodajże bardzo ludzka i konkretna osoba-mnie bardzo pomogła w wypełnianiu papierologii .Ma swoje lepsze i gorsze dni ,jak każdy człowiek -ale złego słowa nie powiem .Pozdrawiam .-Ania.

prawnik 1

wyraze sie jasno ! pewne osoby zajmujace stanowiska w mops reda i przynalezne to tzw cwaniactwo urzedowe.pomoc dla ludzi to fikcja.zenada ze takie osoby pracuja i caly system jest do zmian.odpowiednie wladze powiadomimy i to od zaraz.....czs na zmiany te pozytywne

prawnik3
@prawnik 1

zgadzam sie z tym

gosc
@prawnik 1

Pewna Pani z redy po rozwodzie z 4 dzieci nie otrzymuje na dzieci zadnych zasilkow dzieci kiedys mialy polkolonie teraz nic nie maja nawet obiadow w szkole. Tak dziala mops w redzie ,Powiedzieli tej pani ze 500+ dostaje i wzystkuie swiadczenia ktore se naleza zabrali. GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSC

Były pracownik jeden z wielu
@gosc

Mobbing, chamstwo, zastraszanie , i Ci ludzie ...to jedna wielka pomyłka ....co roku to samo ...ludzie rozumni stamtąd uciekają i nawet nie aplikują. Powinni ostro się wziąć za instytucje.

Prawdziwa Władzia

Proszę się nie podszywać pod czyjeś personalia , opinia o gopsie Gniewino jest nieprawdą.Za takie wpisy grożą konsekwencje karne.

Redzianka

Kierowniczka z MOPS w Redzie powinna już dawno być odwołana z tego stanowiska choćby za sam odrażający wygląd, brak predyspozycji, przylizywanie się do burmistrza a przede wszystkim za mobbing, !! Pracownicy są zastraszani, niskie zarobki itp. Skandal co tam się dzieje !

Wladzia

W gops-ch jest dokładnie to samo kierownicy niekompetentni prezencji \\\\\\\"0\\\\\\\" dotyczy to Gniewina,jest stosowany mobbing nie wiem jak długo to wytrzymam,dokształcam się być może pokażę Wielkiej Pani Kierownik z\\\\\\\" szerokimi plecami \\\\\\\" bez matury gdzie jej miejsce. Takie sytuacje są możliwe tylko w Polsce ,jedna wielka korupcja!!!!!!

grześ

codziennie słychać śmiech - rechot jak się tam idzie czy tak zachowują się urzędnicy żenada co na to władze miasta a dla ludzi nie mają czasu

MOPS

praca w MOPS w Redzie to jeden wielki mobbing, z jednego powodu -kierowniczki, która swoją prezencją opycha na odległość nie wspominając, że zero kompetencji do wykonywanego stanowiska, żenada !

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Reda

• Jak się pracuje w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej