Opinie o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Reda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Reda

Witam to nie jest MOPS tylko (usunięte przez administratora) na kółkach

Zawiedziona

Dlaczego MOPS zatrudnia pracowników którzy odwracają się od swoich podopiecznych w momencie kiedy oni mają problemy? Na tym polega praca ich a im sie nie chce pracować i w przypadku problemów wypinają się.

była pracownica

Podobają mi się te wszystkie opinie o okrutnej dyrektorce stosującej mobbing na pracownikach , też jestem tego zdania

Redzianin

Kierowniczka z MOPS w Redzie powinna już dawno być odwołana z tego stanowiska choćby za, brak predyspozycji, a przede wszystkim za mobbing, !! Z pracownikami w ogole nie da sie porozmawiać ... chodzą znerwicowani . Nie jedna Pani ze łzami w oczach ... Pracownicy są zastraszani, niskie zarobki itp. Skandal co tam się dzieje Burmistrz naprawdę tego nie widzi że ludzie którzy niosą nam pomoc są kompetentni przez swoje kierownictwo ściągani są w dół! Skandal co tam się dzieje ...odsyłany dzisiaj bylem od Pracownika do pracownika...bo albo kogoś nie maalbo na zwolnieniu ....nikt nic nie wie ...

@Redzianin

Tak właśnie jest

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Reda
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (097)
Reda
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Były pracownik ps

Szanowna Pani sama odeszłam po krótkim czasie do bardzo normalnego ośrodka gdzie szacunek życzliwość jest na pierwszym miejscu a nie zakłamanie ciągłe afery narzekanie jak u Was . To jak jest U Was świadczy ciągła rotacja , braki i odejście tak sporej liczby osób w zeszłym roku . Opinie innych ośrodków i byłych pracowników na emeryturze. Wasze charaktery jako ludzi w większości bo są tam normalni nieliczni ludzie nijak.się maja do specyfiki tego zawodu.

@Były pracownik ps

tak to prawda, ja też odeszłam do innego NORMALNEGO ośrodka ten ośrodek to pomyłka

@Były pracownik ps

Zgadzam się z tym całkowicie.

Były pracownik ps

Nikomu przy zdrowych zmysłach nie polecam tam pracy.... Ci ludzie od kierownika do niektórych pracowników to pomyłka

@Były pracownik ps

Zgadzam sie w 100% od kierownika do niektórych pracownikow. Szczególnie jedna osoba żyje tylko dlatego, aby poniżać i gnębić innych, chyba jest bardzo nieszczęśliwa. Miałam juz doświadczenie zawodowe i rożne osoby spotkałam w moim życiu, ale nigdy tak wrednej baby. Te z Was, które odeszły , napewno wiedzą o kim piszę....

Dodam jeszcze, że Panie w rodzinnym były zawsze bardzo życzliwe dla klientów i pomocne, rownież Panie z księgowości. Dla mnie rownież...

Byłypracownikkolejnyzwielu

Wiem......odradzam tak jak koleżanka

Tak wszystko się zgadza

Małgorzata

@były pracownik, czy nowy pracownik ma zapewniony dostęp do wstępnych szkoleń w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej? Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje odnośnie aktualnych ogłoszeń o pracę? Jak wyglądają oferowane warunki zatrudnienia na początek?

Kolejny były pracownik
@Małgorzata

Ja osobiście nie miałam żadnych szkoleń. Była to pierwsza moja praca w tym zawodzie, miały mnie uczyć koleżanki, lecz niestety każda mowila mi co innego, a potem słuchałam oskarżeń od przełożonych

Ola
@Kolejny były pracownik

Niestety jest tam tak cały czas

Alicja były pracownik

pracownicy nibiy tacy biedni są tacy sami a nawet jeszcze gorsi nie wszyscy ale Ci W Ps co siedzą tam od lat .. zawiistni leniwi ... zazdrośni wobec nowych którzy chcą robić coś nowego... teraz te osoby W końcu mogą wymyślać mniej wykosili kierownika PS jest już upragniony etat ...nabór jeszcze została im wieloletnia dyrektor .. do odstrzału... Plan tych pań jest jeden posadzić swoje koleżanki zawsze mówiły o tym głośno ... kto się napracownicy nibiy tacy biedni są tacy sami a nawet jeszcze gorsi nie wszyscy ale Ci W Ps co siedzą tam od lat .. zawiszawistni leniwi ... zazdrośni wobec nowych którzy chcą robić coś nowego... teraz te osoby W końcu mogą wymyślać mniej wykosili kierownika PS jest już upragniony etat ...nabór jeszcze została im wieloletnia dyrektor .. do odstrzału... Plan tych pań jest jeden posadzić swoje koleżanki nana w/w stanowiskach zawsze mówiły o tym głośno ... kto się nadaje kto nie ... ośrodek redzki jest cały do wymiany ...oprócz ludzi ds rodziny tam wszystko działa jak powinno w tym ludzie daje kto nie ...a ośrodek redzki jest cały do wymiany ...oprócz ludzi ds rodziny tam wszystko działa jak powinno w tym ludzie pracownicy socjalni Ci dobrzy juz tam nie pracują a spełniają się w innych .

MAX
@Alicja były pracownik

zgadzam się z tą opinią

Admin

Wszyscy wiedzą, że w MOPS w Redzie od wielu lat nie dzieje się dobrze i co w związku z tym?... nic. Burmistrz nie wychyla czoła poza swój stołek a Urzędy mu podległe mają samowolkę... przykro patrzeć na to co się dzieje...

Wdzieczny Ojciec

A Ja bardzo dziękuję Pani Natalii za wszystko co Zrobiła dla mojego syna i dla Mnie ..Nigdy nie zapomnimy .wspaniała sympatyczna .pełna empatii i przede wszystkim kompetenta kobieta. Ubolewam że tam już.nie pracuje.

Joanna
@Wdzieczny Ojciec

taka Czarnowłosa Pani w okularach zawsze elegancka, pełna empatii kobieta , tyle ile ona poświęcała czasu żadna z Pań nie robiła i nie robi do teraz , pamiętam jak jedna z obecnie pracujących tam Pań skarciła Ją za to że tyle ze mną rozmawiała a ta Kobieta zwyczajnie chciała mi.pomoc a to chyba jest ich obowiązek. Dzięki Pani Natalii znalazłam pracę, uwolniłam się od Ojca tyrana i zbudowaliśmy z mężem.na nowo zdrową relację w naszym domu. Takich ludzi ze świecą szukać szkoda że już jej tam nie ma bo uściskałabym Ją za wszystko.

Małgorzata

Czy ktoś z obecnych na forum byłby w stanie wypowiedzieć się, jak aktualnie prezentuje się sytuacja w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej? Czy MOPS w Redzie zapewnia swoim pracownikom szkolenia i kursy podnoszące kompetencje? Myślę, że pomoże to osobom poszukującym pracy w której istnieje szansa na rozwój.

@Małgorzata

nigdy tego nie robił .. o byle pozwolenie na konferencje trzeba sie prosić

@pracownik

Niektórzy pracownicy są wysyłani na szkolenia ale to tylko wybrani i to te pupilki.

Alicja

nie zmienia się nic .... od kierownictwa po pracownikòw którzy tylko.mówią a gotowi udusić jeden drugiego . zero tam Solidarności współpracy zakłamanie na pocZątku dziennym. o etyce zawodowej i tajemnicy to słyszeli tylko z Nazwy. nikomu ale to nikomu nie polecam tam pracy. świetni ludzie niestety stamtąd odeszli ...ale pracują w innych ośrodkach.

Kolejny były pracownik

Ja również nie polecam pracy w tym ośrodku. To miejsce wykańcza psychicznie, dzieją się rzeczy, które nie powinny mieć miejsca. Kierownictwo to dwie wredne baby, które mają satysfakcję z gnębienia innych. Sprzeczne polecenia, wprowadzanie fermentu między pracowników, mobbing i nawał pracy to tam codzienność. Nie mówiąc już o sposobie przydzielania świadczeń- Pani dyrektor jest w tym najlepsza. Ten nie dostanie, bo jego dziadek to mój znajomy i nigdy nie pracował itp. Po prostu żenada. Leczyłam się przez tą pracę na depresję jak wielu innych byłych i obecnych pracowników tego ośrodka. Jeśli ktoś jest wrażliwy i ma potrzebę niesienia pomocy innym, to niech za żadne skarby nie idzie tam do pracy!

Kierownictwo i co niektórzy pracownicy socjalni to jedna „wielka pomyłka” ... dużo można byłoby pisać kłóci się i to bardzo z instytucją w której są zatrudnieni a notoryczny brak pracowników sam mówi za siebie. Nie polecam !!!

Małgorzata

@były pracownik Dlaczego zrezygnowałeś z pracy dla Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej? Twoje zdanie jest bardzo krótkie i warto byłoby je rozwinąć. Czy miałeś na myśli atmosferę czy warunki wynagrodzenia? Może warto było poczekać z ostateczną oceną. Może chcielibyście napisać coś więcej, kilka osób na pewno zagląda tu od czasu do czasu.

@Małgorzata

Wynagrodzenie i atmosfera która jest niedozniesienia takiej skali.fałszywych ludzi nie widziałam dawno. U nas tego nie ma w ośrodku. Dziękuję Bogu że jestem tu gdzie jestem i odeszłam.z Redy jak wiele sznujacych siebie ludzi .

Ja też się dziwię, że tak dlugo wytrzymałam w tym ośrodku. Atmosfera nie do wytrzymania, odeszłam psychicznie wykończona. Mam nadziejé, że w końcu ktoś odważny sie to zgłosić. Oczywiście pracowały tam rownież bardzo życzliwe Panie... Tylko one same żyły w strachu..

Byłypracownikkolejnyzwielu

Sporo było odważnych....nic to nie dało jak narazie

Małgorzata

Czy ktoś z Was podjął ostatnio pracę w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Redzie? Jak oceniacie wypowiedzi @Były pracownik? Negatywnie oceniła atmosferę pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Redzie. Może coś od ostatniego czasu zmieniło się na lepsze? Przydałyby się na forum nowe informacje.

Mieszkaniec redy

Mops reda to pomyłka . Córka od kilku lat Nie może otrzymać alimentów i 500+ papiery wędrują mops urząd wojewódzki mops reda . Chyba program uwaga lub interwencją coś pomoże. Z naszych podatków opłacamy nie kompetentne pracownice

Alicja

Tak Pani Ewo zgadzam się z Panią Świadczenia rodzinne pomagają na (usunięte przez administratora) przemiła Pani Beata ....zawsze służy pomocą....a panie z pomocy społecznej .. mama....3tygodnie czekałam na wywiad i do dziś nie otrzymała pomocy i żadnej informacji ....wstyd i żal ....na co ta Pani czeka ....co pokazuje władzę wyższość nad kimś kto czeka na pomoc a raczej w tym mniemaniu łaski Pani z Mopsu !

Ewcia z

Dodam jeszcze ze co nie którzy to takie bzdury tu piszą że zal czytać cieszmy się że wogole jest ktoś taki że mogą nam pomóc mają ciężką pracę i za to DOCENIAM MOPS W REDZIE DZIEKUJE

Ewcia z

Witam wszystkich Ja jestem Mega zadowolona z Pan z Mopsu Sa bardzo Pomocne i Zyczliwe są tam dwie panie ktore lubie od poczatku taka grubsza bladynka i pani w krotkich rodych wlosach są poprostu Mega i same 66666 dla nich

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Reda

• Jak się pracuje w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej