Opinie o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Reda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Reda

Noworudzianin

To co tu piszecie to bajki ,kierowniczka tego mopsu to jest tak fałszywa,nawet potraci na poczekaniu cyganie,ino jest problem bo są dowody na jej oszustwa ,nie polecam tego mopsu jest katastrofa.oczywiscie to ciastka nic,atrakcje pracy winko sobie popijają.

gosia lubinianka

Chciała bym ostrzec wszystkie panie które potrzebują pomocy od tutejszego MOPSU .Tutejsza instytucja która ma pomagać potrzebującym kobietom i samotnym ,pomaga mężczyzną w sile wieku którzy nie mają zamiaru podjąć żadnej pracy i żerują na celówkach które są przeznaczone dla kobiet i ich dzieci , które nie mogą podjąć pracy ze względów zdrowotnych . A panie z MOPSU są bardziej za panami niż kobietami i na nich bazują ,każą się dzielić calówkami przyznanymi na bieżące potrzeby.

Gosc
@gosia lubinianka

Witam myśle ze nie jest to rzetelna opinia, uważam ze pewnie nie dostała Pani tego co chciała bądź tyle co Pani chciała.

Iwona

Czy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej prowadzi jakieś rekrutacje? Ciekawa jestem, czy jest szansa, żeby dostać się tam do pracy. Wiecie, czy mają jakieś oferty?

Arkadiusz 15

Bardzo mało obiektywne opinie. Ja z mojego socjalnego jestem bardzo zadowolony.styl i kompetencja i wiedza. Bardzo miłe panie i zawsze uśmiechnięte. Hasło rzucone i odrazu pani jest pod domem . Strasznie fajna pani.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Reda
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (101)
Reda
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
art

Kiedyś miałem możliwość współpracować z MOPS w Redzie. W mojej ocenie kompetencje pracowników na najwyższym poziomie. Ps. uważam, że część opinii ze strony państwa jest nieobiektywna. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Z czego wynika tak zła opinia o pracujących tam osobach? chciałam złożyć Cv ale teraz trochę się boje.

Oburzona
@Kasia

Radzę podarować sobie pracę w tej samowolce. W poniedziałek przyszłam po dokumenty i informacje w sprawie zasiłku za urodzenie dziecka.Bylam wraz z mamą.Pokoje zakluczone a Panie wyraźnie zajęte sobą i na pytanie czy w pokoju ktoś pracuje odpowiedź a pukała pani?bylam z tygodniową córeczka a pani właśnie wchodząc z kawą tak nas potraktowala.Nie zycze nikomu takich urzędników.

Dorosłe

Nie wiedziałem że w Urzędzie Panie urzędniczki mogą zamykać się na klucz od środka. Jest to trochę dziecinne zachowanie i nie stosowne do wykonywanego zawodu. Czy na prawdę nie można zrobić sprawozdań w innym pokoju, tylko w tym gdzie przyjmuje się petentów( i słuchanie tylko i wyłącznie głośnych śmiechów a nie pracowania i skupiania się na sprawozdaniach). Również mogę powiedzieć że w tym dziale jest tylko jedna pomocna i miła pani, także nie dziwię się, że odczuła się pani tak jak odczuła się pani, bo ja również zostałem bardzo nie miło potraktowany w tym dziale. Niech pani nie piszę, że można złożyć elektronicznie bo i tak wzywać bez powodu albo donieść coś zamiast kontaktować się elektronicznie jak składa się wnioski elektronicznie.

Mieszkaniec Redy 2

Nie rozumiem jak można tak źle pisać o Mopsie w Redzie.Ludzie zastanawiam się ilu z Was ma pracę która lubi bo widać że panie w Mopsie kochają to co lubią.Pomimo pracy z trudnymi ludźmi nadal się uśmiechają.Szacunek dla Pań z Mopsu i pozdrawiam Panie Karoliny czarną i jasną bo to dzięki nim zrozumiałem co to życie i odzyskałem wiarę w ludzi. :)

Mieszkanka Redy

To wstyd żeby w Redzie MOPS miał taka złą opinię. Dyrektorka i sporo pracowników powinno odejść z tej firmy żeby w końcu poprawiła się wieloletnia opinia na temat tego ośrodka. BURMISTRZ ORAZ PRZEWODNICZĄCY RADY MIASTA POWINIEN PRZYJRZEĆ SIĘ TEJ SPRAWIE I PRZESTAĆ TO TOLEROWAĆ. wstyd, wstyd, wstyd

Mieszkaniec Redy

Czy ta dyrektorka z Mopsu w REDZIE kiedyś odejdzie na emeryturę? Lepiej byłoby bez niej.

@Mieszkaniec Redy

Jest sporo osób którzy również na to liczą.

Małgorzata

@Kolejny były pracownik oskarżenie o mobbing to poważny zarzut. Kodeks Pracy definiuje go w następujący sposób: "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej zaobserwowałeś takie zachowania przełożonych? @Alicja @Były pracownik a jak wygląda kwestia warunków zatrudnienia? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem wypłacane są jakieś dodatki typu trzynasta pensja lub premie uznaniowe? Poza atmosferą, kwestie płacowe są istotne dla osób, które chcą podjąć w jakimś miejscu zatrudnienie i użytkownicy forum chętnie dowiedzą się jak to wygląda w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Kolejny były pracownik
@Małgorzata

Tak, zaobserwowałam mobbing w tym miejscu pracy. Pracownicy niestety milczą, bo boją się o swoje posady. Przykre

@Kolejny były pracownik

proszę nie byćsmiesznym nikt nikogo nie zastrasza .. tam się dzieje cyrk ... zarówno ze strony kierownictwa jak i pracowników

@Kolejny były pracownik

Zgadzam się..

@były pracownik

Bardzo dobrze napisane. Cyrk, cyrk i jeszcze raz cyrk do potęgi N

Iga

Wiecie może coś o ewentualnej pracy w ośrodku?

morzejestszerokie
@Iga

proszę śledzić na bieżąco stronę ośrodka

@morzejestszerokie

Praca w MOPS w Redzie jest cały czas. Szukają kolejnych pracowników na których mogą zrzucić najgorsze brudy.

Była pracownica

MOPS w Redzie w dalszym ciągu zatrudnia osoby do pracy . ATMOSFERA jest nie do zniesienia i ludzie odchodzą a MOPS dalej zatrudnia. Urząd Miasta udaje ,że nic się nie dzieje. Same układy. Dyrektorka powinna wsiąść na miotłę i odlecieć na emeryturę i nie straszyć ludzi.

Była pracownica

Tak to prawda. Wszyscy tam są siebie warci z dyrektorką i byłą kierowniczką na czele. Dobrana ekipa. Jeden szczuje na drugiego. Zakłamanie.

Mieszkaniec Redy

Dzięki Dyrektorce MOPS w Redzie jest najgorszą placówką w woj. Pomorskim. Mobbing pracowników. Dyrektorka stosuje zatwardziałe stare metody pracy z ludźmi. Atmosfera nie do pozazdroszczenia. Pracownice zaszczute, jedna donosi na drugą.

zygmunt gliwice

jedna wizyta mam trudna sytuacje.....i dostalem wiadro wody na glowe nim zlozylem jakies papiery

sasiatka

Witam jestem sasiatka pewnego małżeństwa maź znęca się nad żona psychicznie i fizycznie opieka społeczna w Kartuzach nic nie robi chce się wyprowadzić lecz nie ma gdzie mops mówi tej pani proszę odejść ale gdzie kartuzy takim ludziom nigdy nie pomagają z powtarzaniem sasiatka pani Marzenki

Baronowa
@sasiatka

Mops czepia się rodzin którzy chcą żyć w spokoju a patologii nie. Dużo słyszałam przypadków że ich zła podjęta decyzja niszczy ludziom życie i chcą matkom wmówić że są złymi matkami. A potem po wielu nerwach wychodzi ze pani z mopsu nie miała racji ale przeprosić nie potrafi i przyznać się do błędu

Hahahahaha

Po tym jak spałem i Nie otworzyłem dzwi opis przujechali do mnie z wydrukiem niby od sąsiadów ze u mnie w domu jest spożywamy alko tylko ze ja nie mam sąsiadów i co jest w tym naj ze przyjechali do mojego rodzeństwa A Nie do mnie A ja musiałem się opowiadać co to jest pomoc nie oni tyłka czekają aż komuś coś się nie powiedzie OPS (usunięte przez administratora) was tam wszystkich ps wat od mojej rodziny

Ja duzo lat korzystalam z pomocy. A teraz poznalam straszna kobiete ktora pracuje w mopsie i jak prosilam o cos to ona caly cza odpowiada:Ma pani 500 plus. Jestem w szoku. Moje dziecko jest niepelnosprawne I ja tez. A ta baba caly czas mi to powtarza. Czy moge cos tym zrobic. Prosze o pomoc

Ktos
@Kasia

Witam Kasia nie Ty jedna dostajesz od nich taka odpowiedz mi wstrzymali wszystkie zasilki nie mam od nich zadnej pomocy nawet nie mam grosza a nie wspomne ze trzeba placic za meszkanie

@Kasia

Polecam ruszyć (usunięte przez administratora) do pracy a nie narzekać, że "coś mi się należy".

Vxjspa
@1234577

Taka prawda. Darmozjady tylko kasę od państwa ciągną i ciągle myślą, że coś im się należy. Do pracy iść a nie żyć za nasze podatki i jeszcze narzekać. Podejrzewam, że niejeden pracownia socjalny zarabianiek niż Wy na zasiłkach a ciągle Wam mało.

SQ 44

Ciucmy zamiast obslugi i pit w pysk zamiast kasy!awruk nie wchodzi jako slowem sad wychodzi bo wniosku nie widze yyno krzywy pysk???? bo sie biedak nie podoba too(usunięte przez administratora)kto ma pomoc?

Janusz

Witam jestem bardzo zawiedziony działaniem mops w redzie na rozpatrzenie wniosku trzeba czekać miesiącami zero odzewu po złorzeniu wniosku

Ktos
@Janusz

Zgadzam sie ja tez czekam z reszta to co oni robia to jakis zart

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Reda

• Jak się pracuje w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej