Opinie o Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda w Reda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda w Reda

Jak długo czekaliście na odzew z Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda? Oddzwaniają zawsze?

Bebe Nowy wpis

Do mnie zadzwonili tego samego dnia co wysłalam cv

Just Nowy wpis

Trzymajcie się z daleka od tego miejsca

Pracownik Nowy wpis

Baro fejn dostałem ofertę 9500zl / msc + paysafecard 500 zł.

Big Ben

Szkoła to najgorsze ścierwo. Nie polecam nikomu, nauczyciele sami z PRLu. brak motywacji i zaangażowania.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Reda
logo firmy Kierownik Sklepu CCC Reda
Reda
CCC S.A.
.....

Psychopatka, manipulantka i intrygantka na kierowniczym stanowisku zrobiła z tej szkoły przybudówkę PiSu i kółko różańcowe dla rozmodlonych zaściankowych dewotek.

Bardzo nie polecam

Jolanta

mozesz napisac cos wiecej, skad taki komentarz?

Grzegorz

Strasznie słaba szkoła

Uczeń

Masakra. Nie polecam tragedia.

redzianka

Niestety i jak nie mogę nic dobrego powiedzieć o tej Szkole, po za tym prawdą jest, ze bardzo często pojawiają się ogłoszenia o pracę w tej Placówce, czy to na stanowiska nauczycieli czy niepedagogiczne. Gdybym wcześniej przeczytała opinię na temat Szkoły to na żadną rozmowę kwalifikacyjną nie zgodziła bym się. Zresztą poziom, który został zaprezentowany przez Panią Dyrektor na tej rozmowie kwalifikacyjnej to (usunięte przez administratora) dna. Zero szacunku do rozmówcy, rozmowa trwająca 3 minuty (najkrótsza rozmowa o pracę w życiu), po czym i tak zatrudniła rodzinkę jednej z pracownic (taki zbieg okoliczności, że wiedziałam o powiązaniach tych pań). Dopóki ciągle będą te same i nieodpowiednie osoby, siedzieć przez wiele lat, na tak ważnych stanowiskach, to nigdy nie będzie normalnie.

PZS Reda
@redzianka

Ogłoszenia o pracę oraz ruchy kadrowe , jak w każdej placówce edukacyjnej, wynikają z rozwoju szkoły i przybywającej liczby uczniów. Spowodowane są zdarzeniami losowymi (m.in. nieobecności z powodu urlopów macierzyńskich, tacierzyńskich, wychowawczych, zdrowotnych). Liczba ogłoszeń o pracę jest porównywalna z innymi palcówkami województwa pomorskiego. Osoby zatrudnione w PZS w Redzie posiadają wysokie kwalifikacje i umiejętności niezbędne do pracy na danym stanowisku. W celu wyjaśnienia wątpliwości dotyczących procesu rekrutacji prosimy o bezpośredni kontakt.

Marzena
@PZS Reda

Proszę mi wskazać placówkę, w której co roku wystawia się 10-15 ogłoszeń o zatrudnienie. Proszę mi wskazać placówkę, w której są takie roszady nauczycieli w przeciągu toku nauki uczniów danej klasy, Proszę mi wskazać placówkę w której nauczyciel uczący danego przedmiotu, uczy się go razem z uczniami z google na lekcji i w końcu proszę mi wskazać placówkę w której nie ma zajęć dydaktycznych po pozwala się uczniom na "rozruby" podczas zajęć - a Nauczyciel od paru lat uczy w tej szkole.... dlaczego, skoro w jednym z komentarzy przeczytałam, że stawiacie na profesjonalną kadrę....? przeczycie samym sobie. Szkoła, Kadra kierownicza i wszystko co się z tym wiąże porażka.... Nie pozdrawiam Mama byłego ucznia...

Johny

Miałem wątpliwą przyjemność współpracować z tą szkołą parę lat temu i dopisuje wykrzyknik do wszystkiego co zostało napisane - negatywne opinie nt. pracodawcy. Nie szanuję się nauczyciela z wizją rozwoju, tylko nakazuje mu się wpisać w "ramy P.Dyrektor". Masz za dużo do powiedzenia w pokoju...lądujesz na kolejnej przerwie w gabinecie, nie klaszczesz jak inni klaszczą - wymyślą, że nie masz wykształcenia do nauczania przedmioty, który notabene uczysz od września - dziwne prawda - wtedy się ma kwalifikacje, a raptem giną. Szkoda czasu na tego pracodawce i tuszu w drukarce na CV w tej szkole. PS: (usunięte przez administratora)

Reda12292

Szkola porazka, oceny zazwyczaj nie wystawiane za wiedzę a za to czy nauczycielowi spodoba sie uczen czy nie. Bardzo niesprawiedliwe ocenianie. Jezeli ktos chce sie klocic w srodku z samym soba i nie mowic o rzeczach ktore sie nie podobaja,trzymajac buzie na klotkę to polecam :)

Uczeń

Bardzo słaba placówka , zastraszanie na porządku dziennym , źle uczą , masakra , nie polecam szkoda tracić czasu.

uczeń

Straszne ścierwo strata czasu niczego się nie nauczyłem, nauczyciele tragedia, strata czasu.

Helena
@uczeń

Proszę o nieużywanie obraźliwych słów w stosunku do innych w swoich wpisach. Znajdujemy się na publicznym forum, na którym obowiązuje określony regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin. W przypadku nie stosowania się do niego wpis może zostać usunięty a konto zostać zablokowane. Napisałeś, że nauczyciele 'tragedia', możesz przybliżyć dlaczego tak uważasz?

Szkoła od 2015r. zwiększa nabór do klas pierwszych, wzrasta ilość klas, ilość przyjmowanych uczniów, nowe zawody. Rozwija się bardzo dynamicznie. Niesamowicie wzrosły też progi punktowe niezbędne do przyjęcia do szkoły. A co z tym idzie wzrasta zapotrzebowanie na nowych nauczycieli. ot i cała przyczyna w ogłoszeniach o pracę na nowych nauczycieli. Nowi dobrzy uczniowie są wymagający więc w szkole nie ma miejsca na leserów i ściemniaczy. Zajęcia muszą być na wysokim poziomie. Resztę można sobie dopowiedzieć. Starasz się pracujesz solidnie to wszytko jest ok.

??
@Kasia

dobry lizus z ciebie , całkiem przyzwoite brednie, te progi punktowe to po prostu odlot, i nieprawda, że szkoła bierze każdego jak leci. niżej jest tylko Hipolit w Rumii.

Były uczeń
@Kasia

Haha, haha . Ale ściema. Ciekawe kto jest autorem tej opinii. Na pewno nikt kto tam kiedyś się uczył czy pracował. Dobrzy nauczyciele są wyrzucani A zostają miernoty. Ale posłuszne. Ot i cała prawda o szkole.

nauczyciel angielskiego
@Były uczeń

Z tego co wiem pracodawca nigdy nie rozwiązuje umowy z dobrym pracownikiem A skoro ktoś już nie pracuje tzn że to takich nie należał

Basia
@??

A Ty pewnie w rekrutacji siedziałes i znasz progi punktowe. Zapytaj przyjetych rok temu ile mieli punktów. Błagam nie kompromituj się jeszcze bardziej już i tak połowa szkoły omija cię wielkim łukiem

Marysia
@Były uczeń

Dobrzy nauczyciele wyrzucani? hahaha.ale gryps .nie da się wyrzucić nauczyciela. To pisze bardzo rozżalony mały człowieczek z małym ego (usunięte przez administratora)

grgrdf
@Basia

jakie progi punktowe, przepraszam? W zeszłym roku siedziałam. Przyjmowano uczniów z wynikiem testów gimnazjalnych na poziomie 7, 12 % , uczniowie z kilkoma ocenami niedostatecznymi zostali przyjęci. jedyne kryterium to ilość w tej szkole, prosze nie wierzyc zadnym bzdurom o jakis progach punktowych w tej szkole kazdy sie tam dostanie. uczniowie z problemami emocjonalnymi rowniez a potem nauczyciele zostawieni sa samym sobie z tym, zadnego wsparcia ani pomocy

Osoba
@Basia

W zeszłym roku sytuacja była wyjątkowa, bo był podwójny nabór i lepsi uczniowie szybko wypełnili miejsca, więc dla tych słabych nie starczyło już, więc proszę się nie powoływać na zeszły rok, bo to sytuacja wyjątkowa i nie zmienia ogólnego trendu w tej szkole, czyli brania jak leci

ewa
@grgrdf

To chyba jednak nie siedziałaś w rekrutacji skoro takie klamstwa piszesz. W szkole jest psycholog i pedagog wiec po co te kłamstwa. Nie wiem czy wiesz ale działanie na szkodę pracodawcy zgłasza się na komisję dyscyplinarna. Powodzenia w tłumaczeniu się życzę.

Rodzic

Ludzie, co z tą szkołą jest nie tak. Znów ogłoszenia o pracy dla nauczycieli. W zeszłym roku też tak było. Dzieci nie miały polskiego do grudnia bo nie było nauczyciela. Dlaczego co roku jest taka sama sytuacja? Dlaczego co roku szkoła szuka nowych pracowników?

rodzic
@Rodzic

I znów ty?Ciągle nie odpuszczasz?wypisujwsz głupoty jak byś miał obsesję na punkcie tej dyrekcji.Musisz mieć wielkie kompleksy że się w ten sposób dowartosciowujesz .Żenada

Nauczyciel

Ruch kadrowy w szkołach to PZS Reda rozpoczyna łapankę nauczycieli na najbliższy rok. Znów pełno ofert zatrudnienia. Czyżby nadal nikt nie pasował do tej szkoły? No cóż za rok ponownie będą szukali pracowników. I nie jest to związane z rozwojem szkoły.

Magda
@Nauczyciel

Pracowałam w tej szkole. Odradzam wszystkim. TERROR

zdziwiony
@Magda

Terror ?W dzisiejszych czasach ktos kto napisał ten post czuje się bezkarny.To są pomówienia. Nawet na Goworku można zlokalizować piszącego. Dziwię się ludzkiej głupocie.Ale cóż dzięki takim prawnicy mają pracę. Pozdrawiam i proszę sprawdzać skrzynkę ale pocztowa nie email.

do zdziwionego
@zdziwiony

a czy to jest juz zastraszanie i grozby?

8klasistka

Polecacie liceum wojskowe albo technikum celnicze?

@8klasistka

Jestem zadowolony z technikum.zawodowe super a ogólne ujda, zależnie z kim będziesz mieć

ktoś

polecicie profil geodezyjny na tle wojskowym czy niekoniecznie?

Ciągle się zastanawiam co opinie uczniów którym nie chciało się uczyć i mają pretensje do całego świata że im w tej strasznej Polsce nie wyszło mają do szkoły jako pracodawcy???

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda - Reda

• Jak się pracuje w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda?

Zobacz opinie na temat firmy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda?

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda