Opinie o Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda w Reda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda w Reda

uczeń

z perspektywy absolwenta muszę przyznać że pod kątem organizacji i ogólnej panującej atmosfery w tej ''placówce'' to była #ujowizna. nauczyciele mieli ze mnie beke nawet słyszałem odrobinkę pogardy w głosie. Jeżeli chodzi o poziom nauczania to był taki se. To znaczy jeżeli trzymałeś poziom to stosunek pomiędzy tobą a nauczycielem był ok. natomiast jeżeli spadłeś ocenowo to miałeś #rzejebane. traktowanie jest tu na niskim a nawet bardzo niskim poziomie. Słaba szkoła. Chce się edukować i pracować w polsce ale jeżeli sytuacja się nie zmieni będe musiał wyjechać z mojej ojczyzny.

Ale nie rozumiem dlaczego na forum pracowniczym ,są wpisy od osób zainteresowanych nauką?

Grzegorz

Może trzeba być bardziej zaangażowanym pracownikiem i wówczas nie byłoby rozczarowania?

ktos
@Grzegorz

nie warto pisac takiej lojalnej wazeliny, nic z tego nie bedziesz miec. pani dyrektor ma kaprysy jak nastolatka dzis lubi jednego a jutro odwraca sie i kocha kogos innego

Rodzic

Jestem matką jednego z obecnych uczniów szkoły i nie zgadzam się z opinią, że szkoła się rozwija i potrzebuje dobrych nauczycieli. Gdyby tak było to szkoła dążyłaby do posiadania stałej kadry A nie nauczycieli objazdowych. Dlaczego co roku moje dziecko uczą inni nauczyciele, dlaczego w tym roku klasy technikum nie miały stałego nauczyciela języka polskiego przez dwa miesiące. Od we,wiśnia do końca listopada zmieniło się dwóch nauczycieli. Odeszli Czy też wyrzucono ich? Uważam, że szkoła idzie na ilość A nie jakość nauczania. Pewnie dlatego, że jest jedyną szkoła średnią w Redzie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Reda
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (101)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Młodszy kucharz / samodzielny kucharz/- Reda
Reda
Gastro Magazyn Sp. z o.o.
Magda

Czy są wolne wakaty?

Jajaja
@Magda

Cały rok są. Już dwóch od września odeszło, tylko cicho sza!

Roksana

Czy w Liceum jest profil Humanistyczny czyli rozsz. Wos ang historia polski

Ela 81

Witam syn jest w 8 kl. i stoi przed wyborem szkoły bardzo interesuje go wojsko chciałabym poznać opinie osób uczących się w liceum mundurowym ( wojsko)

Tutam

Pracuję w PZS Reda od września 2019r. Przed zatrudnieniem nie czytalam opinii na temat tego pracodawcy. I to był błąd. Jest dużo prawdy w tym, co piszą byli i obecni pracownicy. Relacje pomiędzy dyrekcją A pracownikami nie należą do najlepszych. Też mam umowę tylko na rok. Też mnie zdziwiła ilość nowych nauczycieli. Teraz już wiem dlaczego. To nie jest pracodawca godny polecenia.

zadowolony pracownik
@Tutam

Zwolnij się.Skoro jesteś takim super nauczycielem na pewno szybko znajdziesz szkołę gdzie przyjmą cię z otwartymi rękami i docenią twój "talent".

Reda

Chore ???????????????? Szkola informuje ucznia o 19.50 w niedzielę o zmianie planu lekcji (zajęć????) jak miał się przygotować uczeń przez weekend do poniedziałku, jak nie wie jakie ma lekcję. Np.W poniedziałek miał mieć matematykę i sprawdzian ale jej niema zamias tego ma 2h j.polskigo i Pani ****** bierze do odpowiedzi uczenia nie jest przygotowany na lekcję dostaje 1 tłumaczy się że został zmieniony plan ale nauczyciela to nie interesuje uczeń powinien być przygotowany ???? Pozdro dla tych co o 19.50 informują o planie ????

Uczeń
@Reda

Biedactwo, a tak to pewnie byś się uczył całą niedzielę . Współczuję

Ebebe

Jestem absolwentem tej szkoły, i szczerze nie polecam tego czegoś nazywajacym się ,, PZS Reda,,... Jedna wielka żenada i pokazówka klas mundurowych... Nauczyciele to dno nie liczą się z uczniami liczy się Tylko widzimisie nauczyciela... Ty mi się podobasz dostajesz 5, Ty mi się nie podobasz dostajesz 1.. Wybaczcie ale tak to wygląda dyrekcja i władze szkoły by zaprzeczyly tej opinii ale każdy kto przeżył to wie jak jest. Ta szkoła to zły wybór odradzam to gorsze od psychiatryka

Ho ho. Nowy rok, nowi nauczyciele i uczniowie. Z uczniami w tej szkole nikt się nie liczy. Chyba że jest to klasa wojskowa wtedy dyrekcja zgadza się na wszystko. Pozostali to tylko tlo. Ciekawy jestem ilu nowych nauczycieli odejdzie w przyszlym roku. Stawiam na połowę. Ech szkoda gadać. Okropne miejsce.

Anna Mel

Biorę udział w procesie rektutacji na stanowisko pedagoga. Samo spotkanie i rozmawa bardzo dziwna. Pani dyrektor szuka pedagoga na stałe, ale umowa jest tylko na rok, czyli do końca czerwca. Brak dodatku motywacyjnego. Czy ktoś wie, co się stało z poprzednim pedagogiem w tej szkole ? Proszę o opinie.

Była pedagog
@Anna Mel

Pedagog odeszla z powodów rodzinnych.wiec nie ma co kręcić afery. Atmosfera w pracy jest super. Nie znam firmy ktora osobę nieznaną zatrudnia od razu na stałe. A niestety dla pedagogów - ich specjalnością rynek jest nasycony po brzegi i jest w czym wybierać

@Anna Mel

Poprzedni pedagog miał umowę na rok ( jak większość nowych nauczycieli). PZS każdego roku przyjmuje około 15 nowych nauczycieli, pozostaje niewielu. Wszyscy dostają umowę na rok. Radzę szukać innego pracodawcy.

@Anna Mel

Radzę się mocno zastanowić nad zatrudnieniem się w PZSReda. Proszę poczytać opinii pracowników obecnych i byłych na temat relacji z dyrekcją. Grono pedagogiczne jest normalne. Są mili i niemili. Jak wszędzie. Problem tkwi w dyrekcji. Kierowanie to umiejętność współpracy z innymi ale przede wszystkim szacunek dla podwładnych. Tego w tej szkole nie ma.

Anna Mel
@Była pedagog

Nie rozumiem, skąd moje zwykle, proste pytanie spowodowało iż sądzi Pani, ze szukam afery? Kręcę aferę? Bardzo się Pani myli, ale pozostawię te kwestie. Znam również „firmy”, rozmawiamy tutaj o placówce oświatowej , które zawierają umowy na dłużej niż na rok. Na szczęście jest w czym wybierać.

@Anna Mel

Ma Pani przyklad funkcjonowania PZS Reda. Na zewnątrz wszystko musi wyglądać idealnie. Jedna wielka rodzina. Niestety przy bliższym poznaniu traci. Po paru tygodniach pracy tam sama się Pani przekona.

gggg
@Była pedagog

atmosfera pracy w PZS Reda jest super? podaj przyklad, chetnie sie posmiejemy. pedagogami jest nasycenie na rynku? wejdz na strone kuratorium albo trojmiasto pl to zobaczysz .ciekawe kto z tej szkoly pisze takie lojalne komentarze, lista kapusiow i lizusow tam jest duza

gggg

uczen

żalosna szkola, żałośni nauczyciele. ;)

Po tych opiniach widać ze były dyrektor i jego "świta"trzyma rękę na pulsie i nie może pogodzić się z odejściem.

Iga

@Też były pracownik Dziwna jest ta ocena bo szkoła ma opinie dobrego pracodawcy!!

@Iga

Miałam wątpliwą przyjemność być również pracownikiem tej szkoły.Niestety nie mogę napisać niczego dobrego o tym pracodawcy. Pani się dziwi tym opiniom ale jest Pani jedyną, która o PZS wyraża się pozytywnie. Wszystkie opinie niestety są negatywne. Coś w tym jest, że żaden pracownik nie ma dobrego zdania o tej szkole. Nie wiem jak było za poprzedniego dyrektora ale z tego, co słyszałam warunki pracy pogorszyły się z nowym kierownictwem. Ciagła wymiana kadry nie wskazuje na dobre zarządzanie. Trudno zbudować dobry zespół gdy zatrudnia się kogoś tylko na rok - a niestety w PZS to norma.

Też były pracownik

Nauczyciele i pracownicy szkolni nie dajcie się nabrać na miły uśmiech dyrekcji. To tylko pozory. Praca w PZS to drogą przez. mękę. Dlaczego nikt nie zainteresuje się metodami jakie stosuje wobec pracowników dyrekcja. Może najwyższy czas powiedzieć to głośno i zapytać czy to już (usunięte przez administratora) czy tylko zastraszanie?

Absolwent Szkoly Podstawowej

Zamierzalam wybrac sie do tej szkoly . Zlozylam nawet dokumenty ale z tego co widze nie ma sensu . Szkoda bo uwazalam ze to bylby dobry i przyszlosciowy wybor szczegolnie ze mialam zamiar wybrac sie na technika eksploatacji portow i terminali z profilem agent celny. Bardzo przepraszam za brak interpunkcji niestety moja klawiatura w tej chwili na to nie pozwala;)

Były uczeń
@Absolwent Szkoly Podstawowej

Ciekawe,kto w tej klasie będzie uczył. Od ponad 2 lat szkola bezskutecznie poszukuje nauczycieli zawodu. Chyba już poznali smak pracy w PZS .

Nikodem
@Absolwent Szkoly Podstawowej

Rezygnuj, bedzie miejsce dla mnie. Jesli chodzi o ten kierunek to jest najlepiej prowadzony w tej szkole. Mam znajomych w klasie pierwszej i tylko chwala ten profil. Martwie sie ze nie uda mi sie dostac, zatem jak nie chcesz to nie zatrzymuj miejsca komus kto chce sie dostac!

Ta szkoła to jedna wielka porażka, nie ustalane zastępstwa, klasy zwalniane notorycznie, matematyka przez pół roku nie wykładana bo Pan nie miał przebicia i nie doprosił się ciszy. Pani "Derektor" udająca groźną i zdyscyplinowaną z zapędami do metod gestapowskich przesłuchań nauczycieli i p. psycholog, która się wpycha w każdą sprawę udając niezastąpioną. Strasznie gardzę tą szkołą, pracowałam tam i bardzo tego żałuję. Uczniowie przyjmowani z łapanki, nie rezprezentujący żadnego poziomu, (usunięte przez administratora) że będą chodzili na strzelnicę itp Ktoś powinien w końcu zabrać się za poziom szkolnictwa w naszym kraju i zwłaszcza za takie dyrektorki , które robią sobie ze szkoły swój prywatny folwark. Bez kultury osobistej, z koneksjami, które pozwoliły dostać się na to stanowisko, z polityką kadrowa- dziś ten , jutro tamten będzie zatrudniony. Wstyd za takie szkolnictwo, z cieniasami na czele, wstyd...

Nauczanie w szkole jest na bardzo wysokim poziomie. Moja córka dokonała wyboru tej szkoły w ubiegłym roku. Jest zadowolona. Podobne kierunki są w Gdyni, która chowa się przy Redzie. Nauczyciele mają podejście do ucznia. Są wymagający z dużym doświadczeniem, ale można się z nimi dogadać. W żadnej szkole w powiecie nie ma tak miłej atmosfery, jak w Redzie. Z czystym sumieniem i całym sercem mogę polecić tę szkołę wszystkim gimnazjalistom. Na koniec dodam, iż łatwo dostać się do technikum to nie jest, ale gorzej też utrzymać się. Po prostu trzeba się uczyć. Kto cenił sobie naukę w gimnazjum, to da radę. A w szkole wiele się dzieje. Szkoła jest na drugim miejscu w powiecie pod względem zdawalności egzamniów i matur, a na pierwszym w przypadku szkół olimpijskich. Brawo!

@anonymous

Proszę podać liczbę uczniów którzy przystępują do matur(20% czy 25 % uczniów z klas maturalnych), a później pisać o statystykach zdawalności

@anonymous

Chyba ktoś tu coś brał, pracowałam w Gdyni i w nieszczęsnej Redzie,mam porównanie, ta szkoła jest na poziomie mułu... Poza tym, skąd się ma wziąć poziom, jeśli każdy po kilku tygodniach już wie, że jest tylko na rok,poco się męczyć wtedy i żyły wypruwać?! każdy olewa, poziomu brak, a mundurówka to jeden śmiech i jakaś parodia

Też były pracownik

Hehe. Znów łapanka na nauczycieli. Że też ktoś chce tam jeszcze pracować. Ludzie i tak po roku będziecie szukali nowej pracy. Taka tam panuje polityka kadrowa.

mama
@Też były pracownik

Prawda, jest tu chyba jakiś problem z zarządzaniem

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda - Reda

• Jak się pracuje w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda?

Zobacz opinie na temat firmy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda?

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda