Opinie o Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda w Reda

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda w Reda

...

Dzień dobry, zastanawiam się nad wyborem tej szkoły. Bardzo spodobał mi się kierunek technik realizacji nagrań i nagłośnień i jest to jedyna szkoła oferująca taki kierunek w całym województwie. Na tym forum opinie o tej szkole są podzielone, więc szczerze mówiąc jestem trochę rozdarta. Dlatego chciałabym zadać teraz dwa pytania: 1. Czy naprawdę ta szkoła jest taka zła jeśli chodzi o stosunek nauczyli do ucznia? 2. Czy zwracają tu uwagę na wygląd tzn czy nie akceptują np po farbowanych włosów?

Były uczeń
@...

Kochana wyżej 2 nie podskoczysz. Zawsze znajdą sposob żeby obniżyć ocenę. Sprawdź ile osób podchodzi do matury i ile zdaje. Ta szkoła to porażka.

Pawel
@Były uczeń

Nie zgadzam się. Nauczyciele są super. Z tą matura to chyba stare dzieje. Słyszało się co nieco o tym, to już historia. Tak było w liceum. Z tego co mi wiadomo to część zajęć jest na tym kierunku w firmach, zatem super. Jedyny minus to dyrekcja szkoly. Nauczyciele to fajna ekipa.

mama
@Były uczeń

Jak się nie uczysz to wyżej 2 nie wyskoczysz - prawda. Tak jest w każdej szkole, a w tych lepszych jak się nie uczysz - to "wypad'

Nauczyciele, jeśli szukacie pracy, to mijajcie tę szkołę wielkimi krokami. Pracuję rok i już mam dość polityki zarządzania ta szkołą. Na początku wydaje się wszystko takie piękne...Pozory Dyrekcji mylą!

igi boom

Dlaczego w tej szkole tak mało uczniów podchodzi do matury? Czy to prawda, że nauczyciele odradzają zdawanie matury? Czy to prawda, że nie można dostać lepszej oceny niż 2? Tak opowiadają byli uczniowie. Dlaczego tak często zmieniają się nauczyciele?

Mieszkaniec

O tej szkole wszyscy wiedzą, że na stałe tam jest tylko beton. Nowi wylatują po roku. Popytajcie wśród nauczycieli to powiedzą, że tam nikt nowy długo się nie utrzyma. Podobno taka polityka kadrowa zapanowała za rządów (usunięte przez administratora).

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Reda
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (101)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Młodszy kucharz / samodzielny kucharz/- Reda
Reda
Gastro Magazyn Sp. z o.o.
Mieszkaniec

Coś z tą szkołą jest nie tak. Właśnie pojawiły się ogłoszenia o pracę. Znowu ( jak w poprzednich latach ) dyrekcja chce przyjąć około 20 nowych nauczycieli. Poszukuje wszystkie specjalności. Jak to jest, że co roku przyjmuje się nowych i po roku pracy zwalnia. Czy wszyscy nowi są do niczego? A może to z zarządzaniem jest coś nie tak. Już nawet uczniowie robią zakłady, który nowy nauczyciel przetrwa dłużej niż jeden rok.

Pracowałem w tej szkole przez rok. Nigdy więcej. Na początku wszystko wydaje się wspaniałe ale potem..... Informacje przekazywane na ostatnią chwilę, zastępstwa wstawiane o 23,30, Dyrekcja, która zmienia zdanie co godzinę. W pewnym momencie nie wiedziałem , co mam robić. Każda z Pań dyrektorek chciała ode mnie czegoś innego. O tym pracodawcy dużo mówi ciągły przepływ pracowników. Jest tzw. stała "ekipa", nowi pracują najwyżej rok i odchodzą. Razem ze mną zatrudniono chyba 10 osób, po roku odeszło 8. Radzę szukać zatrudnienie w innej szkole chyba, że zmieni się dyrekcja i szacunek dla pracownika.

SZLACHTA

Kiedyś padnę na zawał przez tą szkołę , będę się leczył na nad ciśnienie. NIE POZDRAWIAM

Adam Małysz

Ta szkoła to jakiś (usunięte przez administratora)

W ostatnim czasie mało piszecie na temat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Reda. Być może teraz to się zmieni. Szkoła ta poszukuje bowiem nauczycieli geodezji, logistyki, a także portów i terminali. Ogłoszenia te bez problemu znajdziecie w Internecie. Czy ktoś z Was poszukuje w tym momencie pracy w takim właśnie charakterze? Zachęcam Was do wypowiedzenia się na tym forum.

grafik

uczę się w klasie graficznej jestem mega zadowolony , mamy dwóch nauczycieli od zawodowych - egzaminatorów, dodatkowo dyrekcja ciągle wymyśla jakieś dodatkowe kursy, warsztaty( dostajemy certyfikaty ukończenia) a to dopiero klasa druga, jak ktoś ma problemy to na pewno pomogą nikt nie zostaje sam, jeden minus uczyć się trzeba, z matmy cisną z polaka ledwo zipiemy tak ciśnie, o zawodowych nie wspomnę, ale jest fajny klimat jest wesoło

Witek
@grafik

Dwa nowe posty w odstępie 30 sek.... :) - pozdrawiam PR ZSP Reda

Bernadka
@grafik

Mój syn też uczy się w klasie graficznej i jest bardzo zadowolony. Wiadomo uczyć się trzeba i nie jest łatwo, ale warto.????

Rafał

W dalszym ciągu skupiacie się jakości usług, które są świadczone w tym miejscu. Chodzi jednak o to, żeby opisać firmę Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda od strony tego, jakim jest ona pracodawcą. Jeśli w związku z tym ktoś posiada jakieś sprawdzone informacje na wyżej wskazany temat, niech się nimi podzieli. Zapraszam do aktywnej dyskusji.

rodzoc

Polecam technikum w tej szkole. Mam syna w klasie portów i jest zadowolony.

nick
@rodzoc

ha ha powaznie???..."Wojak 16.11.2017 11:05 Jestem mega rozczarowany podejściem szkoły do Ucznia - kto im pozwolił na otwarcie takich kierunków bez kadry, która potrafi coś nauczyć. Jedynymi godnymi zaufania nauczycielami w tej szkole to byli oficerowie wojska - reszta szkoda gadać. Przedmioty zawodowe prowadzone przez laików, 0 szansy na rozwój ucznia w szkole, brak kompetencji wychowawczych - ta placówka rządzi się swoimi prawami. Mam syna w tej szkole i to jego ostatni semestr. Dyrektorzy to porażka.." a gdzie ci nauczyciele się kształcili??w porcie czy na poligonie obok portu?? a może w kontenerze wojskowych ...... daleko od terminalu kontenerowego??..haha

@nick

To prawda zgadzam się z tym

Rafał

Czy ktoś z Was posiada aktualną wiedzę na temat sytuacji pracy w Zesple Szkół Ponadgimnazjalnych Reda? Warunki zatrudnienia poprawiły się, czy nadal wyglądają podobnie? Serdecznie zachęcam Was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji, gdyż uwagi i wskazówki w niej zawarte mogą posłużyć innym użytkownikom forum.

absolwentka

Dzisiaj pisałam maturę z języka polskiego. I tak sobie rozmyślałam o szkole. Przypadkowo znalazłam te stronkę. Ogólnie szkola spoko, nauczyciele nawet przystępni. Ukończyłam reklamę. Jestem zadowolona. Nauczyciele od zawodu mega, wiedzą czego uczą, szczególnie jeden z nauczycieli zaraża reklamą. Nie żałuję

Jestem jeszcze uczniem gimnazjum. Stoję teraz przed wyborem szkoły średniej. W ostatnim tygodniu uważnie przyjrzałem się szkołą w powiecie. Z tego co widzę, to technikum w Redzie jest najlepsze. Żadna szkoła nie ma tak rozbudowanej współpracy z pracodawcami i na dodatek certyfikat. Super. To musi być fajna placówka. Widzę certyfikat najlepsza szkoła zawodowa w 2017 roku. Myślę też o innej szkole w wejherowie, ale tam jest chyba nudno. Nie mogę doczekać się dni otwartych i spotkań z nauczycielami. Muszę podjąć trudną decyzję. A te matury.... To myślę, że podchodzi ten, co chce. Po za tym to jakaś ściema, ktoś chce zepsuć reputację tej szkole. Pozdrawiam was.

Witek
@Adam

Adam jako gimnazjalista masz bardzo bogate słownictwo i pięknie się wyrażasz... czytam i czytam i dwa nowe posty nadziwić się nie mogę jakoż pięknie działa PR w tej szkole - szkoda tylko, że lekcje nie odrobione - mimo kierunku reklama i licho to wyszło :) Jestem rodzicem, który zabrał dziecko z tej szkoły i była to najlepsza decyzja w życiu... Adasiu (PR-owco ZSP) życzę Ci (Wam) szacunku do ucznia i do wiedzy którą przekazujecie - bez poparcia praktycznego

Wojak

Jestem mega rozczarowany podejściem szkoły do Ucznia - kto im pozwolił na otwarcie takich kierunków bez kadry, która potrafi coś nauczyć. Jedynymi godnymi zaufania nauczycielami w tej szkole to byli oficerowie wojska - reszta szkoda gadać. Przedmioty zawodowe prowadzone przez laików, 0 szansy na rozwój ucznia w szkole, brak kompetencji wychowawczych - ta placówka rządzi się swoimi prawami. Mam syna w tej szkole i to jego ostatni semestr. Dyrektorzy to porażka....

rodzic

oto kierowanie szkoła w wykonaniu Nowickiej, która do tej pory nie może znaleźć nauczyciela do obsługi podróżnuch w portach i terminalach", woli zatrudniać nauczycieli bez magistra i przygotowania poedagogicznego , ludzi co kończyli szkoły w głebokim PRL-u. KOMUNIE!!, NAUCZYCIEL logistyk, portów i terminali Reda - ZSP Reda Aplikuj Opis Opis oferty pracy: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: NAUCZYCIEL przedmiotów zawodowych w zawodzie technik eksploatacji portów i terminali Miejsce pracy:Reda, Polska WYMAGANIA: Wykształcenie kierunkowe zawodowe z przygotowaniem pedagogicznym. Może być logistyka. Poszukujemy osób kreatywnych, mających twórcze pomysły, pozytywną energię, otwartych na rozwój zawodowy i zdobywanie dodatkowych umiejętności. Mile widziani pracownicy służb mundurowych. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: NAUCZANIE przedmiotów: W wymiarze 11 godzin/tyg. Podróżni w portach i terminalach Obsługa podróżnych w portach i terminalach Obsługa celna OFERUJEMY: Pracę stabilnej państwowej placówce oświatowej, atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie ze stopniem awansu zawodowego. Elastyczny czas pracy. Osoby spełniające wymagania proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail: @ W tytule-maila proszę wpisać: „porty i terminale". Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Redzianka

Lepiej szukajcie innej szkoly.Aspiracje i wymagania są wielkie. Oceny wedlug wygladu ucznia. Słabsi nie mają szans.stres i jeszcze raz stres.

Rodzic
@Redzianka

ha ha...to wiem kto tak wystawia oceny za wyglad(usunięte przez administratora)skoro dyrekcja to akceptuje to...dyrekcji odpowiada

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda - Reda

• Jak się pracuje w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda?

Zobacz opinie na temat firmy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda?

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Reda