Opinie o ARMADA POLSKA SP Z O O w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ARMADA POLSKA SP Z O O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ARMADA POLSKA SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARMADA POLSKA SP Z O O w Wrocław

Eryk

Wyślij Cv idz na rekrutacje Jesli cie zaprosza. Przecież na forum nikt ci poważny jie powie o stawkach. Negocjuj. Chyba umiesz ;jako doświadczony negocjator :)

Eryk

Luzik. Ja tam wole zostac tu i windykować w Armadzie bo kto normalny do walbrzycha bedzie dojeżdżał zeby na taśmie pracować za najniższa w tym nowoczesnym kruku. To nie jest opłacalne. A windykacja to praca na rok czy dwa. Nie ma czym sie podniecać. A jak narzekasz to teraz jest tyle pracy na przykład w biedrobkach czy w innych sklepach, fabrykach , klubach , magazynach, bankach itd Do wyboru do koloru. Każdy moze wybrać co mu odpowiada.

Mi

Normalnie warunki jak wszedzie. Nie prowadzą rekrutacji juz na negocjatora.

Może ktos podac ile osób pracuje w tej Armadzie?czy firma rozwojowa i jest szansa na jakis awans? Słyszałem, ze warunki finasowe jednak daja kiepskie z porównaniem do konkurencji

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ARMADA POLSKA SP Z O O? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
kezcim

zaczęłam pracę półtora miesiąca temu, początkowo na umowie o pracę ale z powodu iż mam małego synka i nie mogę pracować na dwie zmiany przeszłam na zlecenie. W pracy bardzo fajna atmosfera. Szkolenia byly zaplanowane w czasie, trenerzy przygotowani podejściem do osób bez doświadczenia w windykacji ;) Dogaduję się z tygodnia na tydzien w jakich godzinach będę pracować i tak przychodzę. Wypłata 2 dni przed czasem co również mile mnie zaskoczyło. Pracując wczesniej na słuchawce w CCIG miałam dość mieszane uczucia wracając znów na telefon, ale okazało się ze różnorodność zadań w ciągu dnia sprawa ze 8 godzin leci migusiem. Jedyne na co mogę ponarzekać to to, ze niektorzy pracownicy są dość głośni jak rozmawiają z dłużnikami - co może utrudniać pracę innym no ale cóż to w końcu windykacja

dsad

Nie jest sie łatwo tam dostać? Rozmowa trwa minute,a za 10 minut do ciebie dzwonią,że cie zatrudniają. Zatrudniają osoby bez żadnego doświadczenia, ledwo pełnoletnie.

,,,

@Czarnulka kiedy ty tam byłaś na rozmowie, przecież rekrutacji nie prowadzą od dawna. Dlaczego ? Bo nikt się stamtąd nie zwalnia. Raczej nikt Was tam z ogłoszenia nie zatrudni, a ogłoszeń nie będzie. @zimbo jak masz tam znajomych to będzie ci łatwiej, z ulicy nikt się tam nie dostanie.

Bacardi

Ostatnio pojawia się ciągle oferta pracy w tej firmie. Chciałbym się zapytać, dlaczego panuje tam aż taka rotacja, czy aż tak bardzo się rozwijają czy też po prostu ludzie stamtąd aż tak szybko uciekają. Było wiele nieciekawych opinii zasłyszanych i nie wiem czy to prawda. Prosiłbym o podanie jakie są tam zarobki. Czy tak jak w większości firm windykacyjnych, na samym początku, płacą żenująco niską podstawe na ręke (usunięte przez administratora)zł, czy też można wynegocjować coś więcej. I dlaczego tak wiele tych ogłoszeń.

Czarnulka
@Bacardi

(usunięte przez administratora) zł na rękę? Zapomnij, proponują jeszcze mniej, przynajmniej mniej mi zaproponowali na stanowisku negocjatora telefonicznego. Żenada, mam kilka lat doświadczenia w windykacji a oni zaproponowali mi taką małą stawkę, byłam na kilku innych rozmowach rekrutacyjnych i nikt nie zaproponował mi tak mało. Nie zaśmiałam się im w twarz a może powinnam. Nie polecam, chyba, że ktoś potrzebuje bardzo pracy a nigdzie indziej nie może jej znaleźć.

apple

Niemało. i nie (usunięte przez administratora)netto :) chyba że premii :) I w dodatku w terminie. (usunięte przez administratora)W armadzie łatwo nie jest - wiem, byłem. Trudno się tam dostać. Choć podobno były takie czasy, że zatrudniali każdego. Teraz tylko w większości z polecenia. Ale koledzy pracują cały czas i są zadowoleni. Jestem informatykiem, pracowałem jako negocjator na ostatnim roku. Znalazłem pracę zgodną z moim wykształceniem, ale zawsze będę wspomniał tam kilka miesięcy pracy z uśmiechem na twarzy. Nawet w różowym dało się wytrzymać z fajną ekipą :) Polecam tą pracę dla przyszłych prawników, psychologów czy osób zajmujących się zarządzaniem. Pozdrawiam Szymka. Dzięki za wsparcie !

Mark

Warunki pracy najlepsze jakie do tej pory gdziekolwiek miałem, a we Wro obskoczyłem większość "windyfikacji". Dobra atmosfera, małe zespoły pracowników w fajnych kolorowych pokojach ( pierwszy raz coś takiego widzę). Dobre towarzystwo. Ludzkie kierownictwo. Dobra kasa i sprawiedliwe podejście od pracowników. Złego słowa nie powiem, chociaż rzeczywiście, są schody, ale kwestia przyzwyczajenia.

rise

Niestety nie mogę zgodzić się z negatywnymi opiniami na temat firmy. Gdyby nie to, że musiałam wrócić na dzienne studia to nie rezygnowałabym.Fakt faktem dla osób bez doświadzczenia kokosów nie proponują bo dostaje się tą podstawę to akurat zaskoczyło mnie, że otrzymałam premię za "zaangazowanie" na okresie próbnym ,mimo ze informowali ze premia za wyniki dopiero po 3 miesiacach. Miło wspominam, ciekawe szkolenia, dużo praktyki, miła atmosfera, pracownicy nie traktowali mnie jak "nowego kota " tylko okazali się bardzo pomocni, szkoda było rezygnować, bo spoko ludzie. Wypłata była zwykle na 6-go albo 7-go, zawsze przed czasem. Generalnie gdybym na studia nie wróciła to zostałabym, bo dostałam informację o przedluzeniu umowy i podwyżce no ale musialam odmówic. Polecam, bo fajna robota i dobrze się tam czulam

aw

Jest ok. Tez nie pracowałam długo, niestety musiałam zrezygnować, bo wyjeżdżam za granicę z mężem, ale będę żałować. Nauczyłam się dużo. Z tego co rozmawiałam ze starymi pracownikami bardzo się zmieniło na plus odnośnie zarządzania i siedziby.Kierownictwo fajne. Pani (usunięte przez administratora) kierowniczka windykacji bardzo miła. PS. Wypłatę dostawałam zawsze przed 10, nie spóźnili się nigdy, chociaż po tym co tu przeczytałam miałam obawy,słyszałam, ze rok temu nie było tak wesoło. Najniższa krajową tam się zarabia tylko przez 3 pierwsze miesiące, a później ( moje zdziwienie ) dostałam tyle ile chciałam, może nie kokosy, ale pracowałam wcześniej (usunięte przez administratora) i widzę różnicę. Generalnie fajni ludzie, jedyny minus - trzeba wchodzić wysoko po schodach do firmy, bo nie ma windy.

emo

Bardo dobrze wspominam pracę w Armadzie. Super atmosfera i szefostwo też w porządku. Można się wiele nauczyć i rozwijać. Dają szansę (np mi) komuś kto nie miał wcześniej styczności z windykacją. To co piszą o zarobkach to kłamstwo, na pewno proponują wyższe stawki niż w innych firmach windykacyjnych i w ogóle wrocławskim rynku pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o ARMADA POLSKA SP Z O O - Wrocław

• Jak się pracuje w ARMADA POLSKA SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy ARMADA POLSKA SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ARMADA POLSKA SP Z O O
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.

ARMADA POLSKA SP Z O O