Opinie o Unison Sp. z o.o. w Cieplewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Unison Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Unison Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unison Sp. z o.o. w Cieplewo

Marek Nowy wpis

To jak jest z tą przerwą w pracy? Nadal tylko 15 minut? Bo widziałem tu głosy, że przydałoby się więcej. Wiem, że jak jest dodatkowe wolne w ciągu pracy, to potem trzeba to odpracować i zostać dłużej pół godziny. Więc wcale to nie jest takie dobre rozwiązanie.

Jasiek Nowy wpis
@Marek

A to nie jest tak że jak ktoś pracuje bardzo ciężko to powinien według przepisów mieć więcej przerwy

Paweł Nowy wpis

Janusz pracy, śmieszny kierownik de...,zła atmosfera, dzady

Bezrobotny

Na pierwszy rzut oka to (usunięte przez administratora) przerwa 15 minutowa na jedzenie i palenie to za mało niech ten właściciel sobie sam pracuje i takie ma przerwy nie polecam wielki łuk od tej firmy.

Zbigniew Nowy wpis
@Bezrobotny

Szanowny Panie Bezrobotny, praca jest po to aby pracować. Właścicielowi jak zechce się pracować to będzie pracować. Panu jest płacone i ma być zrobione. A jak się nie podoba to proszę sobie siedzieć na zasiłku.

Lolek

Ciekawi mnie jak się pracuje w tej firmie,czy atmosfera, warunki fajne?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Unison Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Bezrobotny.

Pracę w firmie trzeba lubić jest w metalu.Osoba najlepiej żeby nie paliła bo przerwa 15 minutowa na jedzenie i palenie to za mało.Generalnie w firmie się nie pali.Uważam,że przy pracy na godziny to każdy pracownik powinien co powiedzmy 2 godziny pójść sobie spokojnie zapalić.Dotyczyło by to palących.

Honorata
@Bezrobotny.

Fajnie, że zechciałeś wyrazić tu swoją opinię, ale tak naprawdę jest ona mało konkretna. Skupiłeś się na kwestii przerw w Unison Finishing, co jest oczywiście bardzo ważne. Ale może skupmy się na innej rzeczy. Chciałabym się mianowicie dowiedzieć, czy firma ta zatrudnia osoby, które są zainteresowanie jedynie tymczasowym zajęciem? Będę wdzięczna za udzielenie mi tej informacji.

mm

a jak jest obecnie szczerze

Smiech na sali

Jeżeli ktoś jest desperatem to niech sie zatrudni w "UNISON" na każde stanowisko. Właściciel firmy jest nie słowny nie dba o pracownika, cofnął sie w rozwoju o ileś lat wstecz jeśli chodzi o dbanie o pracowników. Chcesz zaznać mobingu to polecamy "UNISON".

Oddaj kase

Stanowczo nie polecam pracodawca(usunięte przez administratora) cie przy pierwszej okazji na kasę . Nie dba w ogóle o pracownika według niego to masz robić więcej niż mrówki bo myśli ,ze ci łaskę robi ,ze cie zatrudnił. Nic nie wie co się dzieje w firmie ale wszystko wie najlepiej i w ogóle nie szanuje człowieka. W jednym zdaniu to tak jak wyżej Chiny w Polsce czyli przez te lata nic się nie zmieniłlo.

Kpina

Chiny to mało powiedziane firma ma potencjał ale właściciel wszystko zje...

Chiny2017

Nie polecam! Chiny w Polsce.

ex Staff

Firma ciekawa za ambicjami, produkty ambitne i zaawansowane technicznie tylko kultura pracy rodem z IX wieku lub czasów niewolnictwa, właściciel trudny :-( zastanowiłabym się drugi raz nad wyborem tej pracy i to bez względu na stanowisko. Czego byś nie zrobiła to zawsze jest źle. Dyrektor też nie był lepiej traktowany.

Zostaw merytoryczną opinię o Unison Sp. z o.o. - Cieplewo

• Jak się pracuje w Unison Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unison Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unison Sp. z o.o.?

Unison Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 25