Opinie o Eko-Hetman Sp. z o.o. w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eko-Hetman Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Eko-Hetman Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Hetman Sp. z o.o. w Nadarzyn

Kasia Nowy wpis

widzę po komentarzach ze po latach już można normalnie dostać auto od firmy podczas pracy jak handlowiec . kiedyś ktoś pisał, że własnym trzeba było jeździć. A jakie teraz dają? nie piszą w ofercie

Kasia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Witam. Czy dysponuje ktoś z Państwa bezpośrednim nr telefonu do Panów co zabierają odpady ( kierowca, lub jego kolega) ? Chodzi mi o rejon Radziejowice?

Samanta Nowy wpis

Tak generalnie to jak w końcu może być z tym tematem umowy? Pewna Pani wprost pytała czy jej nie ma ale nikt się jakoś szczególnie nie odniósł a dobrze jest mieć pewność. Możliwe, że do dziś sporo się zmieniło względem warunków pracy? Chciałam się po prostu dowiedzieć na jakich zasadach jeżdżą sami kierowcy, bo partner ma doświadczenie. Ile by zarobił gdyby mógł teraz dołączyć?

Ewa 1000

Ale można wyludzac od firmy ubezpieczenia, Alicja załatwi pracę na czarno i nie tylko, wydzwania do mojego męża ciągle KOCHANY mam pracę na czarno okej Hetmana, masz zwolnienie

@Ewa 1000

Czyli tutaj pracuje się tylko na czarno.?

Karol 1989 Nowy wpis
@Ewa 1000

Tak, ślini się do każdego a jak jej powiedziałem że mam żonę to gadała nz mnie okropne rzeczy, załatwia chłopakom na zwolnieniach pracę u znajomych, mnie to nie interesuje, zwolnienie mam by odpocząć wyleczyć się a nie zasuwać w innej robocie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Eko-Hetman Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Adrian.Czupryński

Nie polecam tego pracodawcy, wyzysk, słaba pensja. Jarosław Kaczyński powinien objąć tu dowodzenie było by jak w raju.

Jumi
@Adrian.Czupryński

Czy właściciel to ten (usunięte przez administratora)M. G? Jeśli tak to omijać szerokim łukiem wszystkie Hetmany, Ulrichy i inne stwory pod kierownictwem tego człowieka. (usunięte przez administratora) jakich mało. Dośwdczylem na własnej skórze jak każdy kto miał z nim do czynienia

oby

Bardzo dziękuję za tą informację @arek :) Może w takim razie będą poszukiwać nowych pracowników do siebie.

Pracownik Fizyczny

Nie polecam. Najgorszy pracodawca u jakiego miałem wątpliwą przyjemność pracować. Stosunek płacy do wykonywanej tam pracy - żenada

piter

Firma która już dawno nie istnieje i już się nie podniesie , radzę omijać szerokim łukiem .

robson

Firma niepoważna, a właściciel - szkoda gadać... Na początku obiecywanie (usunięte przez administratora) Ostrzegam - zastanówcie się jak nie chcecie błądzić po sądach ! Sprawa wynagrodzeń , to nie tylko mnie się przytrafiło(usunięte przez administratora)Ulrich Polska - uważajcie zatem na wszystkie te firmy (usunięte przez administratora)

jestem zadowolony, normalny klimat, dobre wynagrodzenie

zoro
@Adam

to czemu sie zwolniles i uciekles z zyrardowa

ph

Firma krzak.Wprowadzają w błąd nie podając w ogłoszeniu że trzeba mieć własny samochód do pracy jako handlowiec.Właściciel sprawia wrażenie cwaniaka.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Hetman Sp. z o.o. - Nadarzyn

• Jak się pracuje w Eko-Hetman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Hetman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Hetman Sp. z o.o.?

Eko-Hetman Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Turystyczna 50
    05-830 Nadarzyn