Eko-Hetman Sp. z o.o.

Nadarzyn

Opinie o Eko-Hetman Sp. z o.o.

ph 2013-01-14 22:30:33
Firma krzak.Wprowadzają w błąd nie podając w ogłoszeniu że trzeba mieć własny samochód do pracy jako handlowiec.Właściciel sprawia wrażenie cwaniaka.
Adam 2013-03-05 15:34:56
jestem zadowolony, normalny klimat, dobre wynagrodzenie
robson 2014-02-27 17:18:46
Firma niepoważna, a właściciel - szkoda gadać... Na początku obiecywanie (usunięte przez administratora) Ostrzegam - zastanówcie się jak nie chcecie błądzić po sądach !

Sprawa wynagrodzeń , to nie tylko mnie się przytrafiło(usunięte przez administratora)Ulrich Polska - uważajcie zatem na wszystkie te firmy (usunięte przez administratora)
piter 2014-07-01 20:13:20
Firma która już dawno nie istnieje i już się nie podniesie , radzę omijać szerokim łukiem .
Pracownik Fizyczny 2015-05-02 23:18:43
Nie polecam. Najgorszy pracodawca u jakiego miałem wątpliwą przyjemność pracować.
Stosunek płacy do wykonywanej tam pracy - żenada
Zoro 2015-12-06 17:11:12
Złodziej nic poza tym oszust kasę daje
Pód stołem obciąża za byle co za robotę nie płaci całej kwoty urywa kasę samochody złomy i nic poza tym kazał by robić od rana do nocy
zoro 2015-12-08 21:28:43
to czemu sie zwolniles i uciekles z zyrardowa
oby 2016-05-17 17:42:05
Bardzo dziękuję za tą informację @arek :) Może w takim razie będą poszukiwać nowych pracowników do siebie.
Zostaw swoją opinię o Eko-Hetman Sp. z o.o. - Nadarzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Hetman Sp. z o.o.