Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imperial Tobacco Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imperial Tobacco Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Dawid

Czy mechanik musi mieć duże doświadczenie?

Mechatronik
@Dawid

pytanie durne. Nie nie musi mieć zostanie mechanikiem z dnia na dzień i będzie liderem w UTR naprawiającym samodzielnie wszystko. Człowieku pomyśl to naprawdę nie boli .

@Mechatronik

Pytanie wcale nie jest głupie. A przynajmniej nie tak jak Twoja odpowiedź. Mechanik nie musi mieć dużego doświadczenia. Ogólnie trzeba mieć pojęcie o mechanice. Musi się chcieć. Różni ludzie tu pracują, z różnymi zawodami. Młodzi po szkole i starsi przed emeryturą. Jeśli masz wiedzę praktyczną i doświadczenie to czy masz zawód piekarza czy murarza nie będzie miało kluczowego znaczenia. Jeśli nie masz doświadczenia to musisz nadrobić wykształceniem i chęcią do pracy. Powodzenia!

Karol

Witam ile na takim załadunku paczek idzie wyciągnąć na miesiąc?

Xxxxx

Podszywanie się pod kogoś jest karalne

Xxxxx

art. 190a § 2 kodeksu karnego za podszywanie się pod inną osobę poprzez wykorzystanie jej wizerunku lub innych danych osobowych grozi do trzech lat więzieni

Żal

Drugi raz podszywka pod tę osobę na tym portalu, ktoś chyba naprawdę musi ponieść konsekwencje, żeby coś dotarło.

Inny_pracownik
@Żal

Zapewne jest to jedna z tych wiecznie niezadowolonych starych bab. Jest zazdrosna zapewne o to, że nikt jej nie lubi i mści się na bogu ducha dziewczynie z którą większość lubi pracować.

Produkcja

Nie stare tylko bardziej doświadczone. I jak one widzą te młode z tipsami na 3 cm do tego wiecznie w komórkach i rozglądające się za chłopakami bo może który zwróci na nie uwagę to nie dziwcie się że szlak ich trafia.

Żal
@Produkcja

Po pierwsze, to raczej nie jest opis naszej koleżanki, po drugie, ktokolwiek ten wpis zamieścił, już w tej firmie pracować nie powinien i serdecznie mu/jej tego życzę, po trzecie - można pracować 15 lat dłużej i mimo tego być gorszym operatorem i współpracownikiem.

Ciekawi mnie, dlaczego osoba co się pod nią podszywa otwarcie tego jej w twarz nie powie. Tylko jak jakieś zakompleksione dziecko wylewa na dziewczynę żale w internecie? Brak odwagi? Niech tylko pamięta, że jeśli ona zgłosi to na Policję to spokojnie ustalą kto to był, a publiczne pomówienie w Polsce jest karalne.

Produkcja
@Żal

Do żal. Co taki adwokat z ciebie, że wszystkich paragrafami straszysz albo zwolnieniem. Mądrości swoje przy maszynie wykaż. Pracą się zajmij a nie plotkami.

PP
@Żal

Żal to mi ciebie. Nikt nie zamieszcza tu nazwiska żadnej dziewczyny więc o co robisz raban. Pewnie to ciebie dotyczy. Widać że jesteś strasznie agresywna i kłótliwa.

Poznaniak 31

Witam. Czy ktoś się orientuję jakie są zarobki na stanowisku mechanika pod Poznaniem?

Speed buster
@Poznaniak 31

Jako mechanik nie waż się brać mniej niż trzy tysiące złotych na rękę na początek. Po kilku, kilkunastu latach stażu w jednej firmie powinieneś mieć 3,5 do 5tys zł na rękę. To już zależy od firmy, twoich umiejętności i wielu innych czynników

Poznaniak31
@Speed buster

Myślałem że jest to kwestia stawki z góry określonej a nie kto jak się "dogada" ????

Speed buster
@Poznaniak31

Stawki z góry były za komuny teraz są widełki. Jak nie powalczysz to dostaniesz minimum. Warto wiedzieć w miarę dokładnie, ile zarabiają w konkretnej firmie na stanowisku o które się ubiegasz. Wtedy jesteś w stanie wycisnąć najwięcej i nie przesadzić bo Cię nie zatrudnią

Poznaniak31
@Speed buster

Nie zgodzę się. Pracowałem w VW w Poznaniu i tam nadal nie ma "widelek" wszystkie zaszeregowane stawki za do pewnego momentu zależne od stażu pracy. Dalej już kwestia przełożonego. Dlatego moje pytanie o zarobki w imperial tabacco w Poznaniu?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Imperial Tobacco Polska S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Witam. Jak wyglada praca dla mezczyzn. I jak jest ustawiony grafik 4ro brygadowki?. Pozdrawiam. I dziekuje

Bardzo dobra firma

pracowałem jeszcze w WWT Poznań i doczekałem sie obfitej 'Emerytury chcieli byście teraz tyle zarabiać

Były robol

Firma jak każda inna. Może i dobrze płaci ale szacunku do człowieka nie ma. Cały czas gonią za jakieś maseczki, wpisują upomnienia, a koordynacja sama ich nie nosi. Jak przyjdzie do oceny to wtedy każdemu powiedzą, że podwyżki nie będzie bo sie nie stara. Ale jak pracownicy robią w pojedynke na stanowisku, na ktorym powinni byc przynajmniej we trzech to juz tego nie doceniaja. Wiecznie wymagaja, gonia i strasza karami, brakiem nagrod i trzynastek. Wszedzie ładują tylko te dwunastki i czterobrygadowki, a jak sie nie zgodzisz to dostajesz koperte z wypowiedzeniem. Zero szacunku do pracownika dlatego sie zwalniam, bo lepiej robic za mniej, ale miec spokojną głowę niż za wiecej i byc traktowanym jak pies. A pandemia jest taka, że w firmie było już kilka przypadków, tylko zostały zamiecione pod dywan. Dlaczego nie zrobia wszystkim testów? Bo by musieli stanąc. Ale predzej czy później tak sie stanie.

Dorka

Wczoraj kupiłam w żabce tyton ps czarnego zwykle siano tyton ani jednego papierosa mąż nie mógł zrobić masakra poszłam do szefowej ząbki i mówiła żebym napisała opinie a 14.99 straciłam proszę o zwrot pieniędzy

Żyłę pakujo
@Dorka

Opinia na tym portalu, niestety, niewiele Pani pomoże, raczej powinna się Pani zwrócić do Działu Reklamacji w celu wyjaśnienia.

Paw

Pytanko , ile zarabiają mechanicy utrzmania ruchu , ogarniety ?

AH1N1
@Paw

Około 6000zł brutto

Hmm

Podszywanie się pod kogoś jest karalne, wiesz? Nikt tutaj się nie podpisuje nazwiskiem ... Ciekawe co ta „pracownica „ ci zrobiła ????

Witam prosze o kontakt maila w sprawie pracy na produkcij papierosow.Podaje swojego maila kasiawysocka80@wp.pl.Renata.

Fenomen
@Kasia

Kochana tylko nie tam

nnn

(usunięte przez administratora) a ta osoba ludzi z itp obraza

Pan Jezus

Każdy kto pracuje Imperialu powinien być świadomy że przykłada rękę do produkowania trucizny a jego sumienie powinno być obarczone współudziałem w umieralności i wszystkich chorób ludzi przez palenie tytoniu. Jesteście pionkami koncernu który produkuje śmierć.

Mechanik
@Pan Jezus

O Jezuu! Czemu nikt wcześniej mi o tym nie powiedział?!

@Pan Jezus

Chyba nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Też mnie ten aspekt nurtuje, tylko odwagi brak żeby to zmienić :(

@Pan Jezus

Kiedyś to liczyłem, że w ciągu miesiąca przez papierosy które wypuszczamy na rynek umiera minimum 4000 ludzi. To jest około 140 osób dziennie. To są szacunki bardzo ostrożne, ta liczba może być dwukrotnie większa. Nie licząc tych którzy zmagają się s licznymi chorobami.

Hanibal
@Pan Jezus

No i? Czy my kogoś zmuszamy do palenia? Na siłę wkładamy im te wyroby do ust?

prac

jezeli sie czujesz winny , to zmien prace,, jezeli nie palisz to nie siedz w palarni,,,

@prac

Czytaj ze zrozumieniem. Nie siedzę w palarni a pomimo tego jestem zmuszany do wdychania dymu

prac
@Puls0

no moze nie siedzisz ,, ale przez szpaler chodzisz przeszkadza Tobie dym twierdzisz ile to umiera przez nasza prace ,,dlatego zmien firme gdzie nie wolno palic

Lucyfer
@Puls0

Dobrze, ale co te wasze wys*ywy na temat szkodliwości palenia wnoszą do dyskusji? Każdy ma swoje sumienie i robi to co uważa za słuszne. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w ITP.

@prac

Już pisałem, że zrobiłbym to tylko odwagi brak

Puls0

No właśnie przez myśl nawet nie przeszło. Coraz rzadziej ludzie myślą o innych, a moralność zakopaną głęboko pod własnym egoizmem

Korona i wirus
@Puls0

Tak, masz rację! Musisz zmienić pracę bo jesteś odpowiedzialny za śmierć milionów palaczy! Może do VW? Nie! Będziesz odpowiadać za wszystkich zabitych na drogach: kierowców, pieszych, rowerzystów. A może handel: Lisner, Unilever, Wrigleys? Przecież oni dodają do żywności więcej chemii niż jedzenia. Sama trucizna, nic naturalnego. Wiesz co, mam pomysł - pogadaj z Elonem Muskiem! ????????

nnnn
@Puls0

kim Ty jestes ze tak piszesz o pracownikach ITP,, zarabiaja na swoje utrzymanie rzetelnie ,,,to pewnie o tych co produkuja alkohole tez masz takie zdanie ,, a to chyba wieksza trucizna ,,, tylko jak by te firmy nie istnialy to pl ,, by tez nie istniala nasze podatki i akcyza utrzymuje takich madrali jak Ty ,, zmien ten nik puls 0 ,,, osmieszasz sie ,,,jezeli pracujesz w ITP to nie pisz zle o swojej firmie ,,, masz na chleb ,,,,albo idz do klasztoru moze bedziesz mial lepiej

@Korona i wirus

Kto to jest?

@Korona i wirus

Swoją drogą porównanie dość nietrafione. Znajdź choć jeden pozytywny aspekt palenia. Chyba jedyny że na sylwestra jest czym rakietę odpalić

Severyn2

Tylko ludzie niewykształceni lub niedojrzali moralnie nie widzą swej winy przy współodpowiedzialności za produkcję śmierci. I to wypieranie przez ego z bardzo niskich pobudek odniesienia korzyści majątkowej nie całych 4000 brutto....pies i małpa mają ma więcej moralności w sobie.

it
@Severyn2

a Ty masz wykształcenie? chyba marne ,,,(usunięte przez administratora)co ma wielkie mniemanie o sobie ,,,,zanim kogos obrazisz,,to pomysl

Dla kolegi lub koleżanki, nie wiem kogo dotyczył ten list, dużo zdrowia i przede wszystkim świętego spokoju, list o "kontakcie" mógł tyczyć się każdego z nas :)

Severyn

Robert Oppenheimer który pracował przy konstrukcji pierwszej broni jądrowej, gdy zobaczył przerażający skutek swych prac przepraszał Boga za swój czyn i nie prosząc o wybaczenie....podobnie jest z tytoniem gdyż zabija masowo ogromną liczbę osób tyle, że wolniej. I jako palacze nie trujecie tylko siebie ale osoby w pobliżu które tego nie chcą podobnie jak wszyscy nie chcemy wojny jądrowej..... Więc wszyscy bierzecie współodpowiedzialność za śmiertelny skutek tego co produkujecie.

Fenomen

Praca kiepska dla ludzi bez ambicji jak nie ma się wykształcenia można sobie pójść żeby nabrać doświadczenia ale góra 2- 3 lata i uciekać to nie jest firma która dba o człowieka tylko do wykorzystania człowieka w zamian nie dając nic te trzynastki i premie każda firma daje jeszcze więcej inne firmy dają bez łaski i bliżej miejsca zamieszkania

Chińczyk
@Fenomen

Jak złapią pracownika to jesteś już ich niewolnikiem. Twoje prywatne życie się dla nich nie liczy. Nie liczą się weekendy i ŚWIĘTA tym bardziej. Masz się podporządkować dla dobra firmy. No właśnie dla firmy czy dla młodych karierowiczów rządzących tą firmą i szerzących niewolnictwo. No takiego traktowania w tej firmie za innych rządzących nigdy nie było. Nawet jak Niemcy rządzili. Polak to jednak .... i nie dokończę bo cenzura.

Chińczyk

Ja posiadam swoją godność i wartość i nie lubię jak ktoś mnie nie szanuje. Widzę też jak inni są traktowani.Dlatego wyrażam swoją opinię. To kim ty jesteś i za kogo się uważasz to już twój wybór.

Do She - ty to chyba lubisz gnębić innych albo i samego siebie. No cóż, jedni lubią pomarańcze drudzy jak im nogi śmierdzą .

OTP

Siemka wiecie może o co chodzi z tym na otp ze mają przyjechać jakieś maszyny od naszej konkurencji z Krakowa? Przejmują oddział czy cały zakład ?

@OTP

Któż to wie :)

Foczka

Robią sobie z ludźmi na produkcji co chcą szarpiesz jak dzik godzisz sie na różne systemy pracy do tego walisz nadgodziny a jak ie jestes potrzebny daja propozycje nie do odzucenia na inny dział i jeszcze mowia Ci ze to awans dzięki za taki awans daja cie na inny dział żeby Cię zwolnił żeby im statystyk nie psuć. Jak nie trzymasz palca w (usunięte przez administratora) koordynatorowi to bedziesz ciągle ruchany w (usunięte przez administratora) i traktowany jak pionek. Twój maz tata jest mechanikiem o pracę sie nie martw. Nawet umowa na stale nie gwarantuje Ci ze będziesz stale na 1 dziale. Robią sobie z ludźmi co chcą.

Operator
@Foczka

Dokładnie jak mówisz człowieka mają za nic nie masz znajomości i palca nie trzymasz to zapomnij o posadzie niestety ta firma żądza układy układanki. Reka rękę myje

PRACOWNIK

KLOCICIE sie o staze itp.. a w tej firmie kordynator ma swoich ludzi ,,(usunięte przez administratora),z tym nie chce i to ma a inni mimo wszystko musza za innych (usunięte przez administratora) jest normalne ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Imperial Tobacco Polska S.A.?

Trak

Aktualnie przez aplikację Teams

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Tobacco Polska S.A.