Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imperial Tobacco Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imperial Tobacco Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Zainteresowana

Hej ludzie. Chciałabym zatrudnić w imperial pracowałam na produkcji mam doświadczenie. Czy potrzebują do pracy? Nie ma ogłoszeń na to stanowisko a koleżanka mówiła że potrzeba ludzi. Pozdrawiam

Prawda

Oni tylko mówią na rozmowie rekrutacyjnej jacy są super i nie zdesperowani na szukanie ludzi do pracy a w realu tam ludzie uciekają z magazynu na tych zaladunkach te chłodnie nawet nie mają z hali żadnego nawiewu

Na jakie wsparcie w Imperial Tobacco Polska S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

maly

na dzień dzisiejszy nie ma nadgodzin przynajmniej w działach produkcji. a to czy są płatne dodatkowo czy też do wybrania to zależy. oni to robią pod siebie raczej ostatnie lata nie są skłonni płacić chyba że przychodzi koniec okresu rozliczeniowego ale to zależy od wielu czynników 90% nadgodzin do wybrania

NGP Nowy wpis

Jeśli ten post jest prawdziwy… to przecież odwiedza Państwa doradca handlowy. Proszę się z nim w tej sprawie kontaktować. W dobie elektronicznej komunikacji Internet jest jak kartka. Wszystko przyjmie.

Dział sprzedaży Nowy wpis

Dzień dobry, poproszę o pozostawienie do siebie kontaktu na infolinii firmy - 801155155. Oddzwonimy w temacie wyjaśnienia.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Mału

16.01.2024 03:01

Małuikona wywiad

Pracuję w tej firmie w sumie 9 lat. Przez pierwsze 2 lata byłem zatrudniony przez agencję pracy a przez 7 lat bezpośrednio przez firmę Imperial. Przez rok pracowałem w delegacji w Niemczech. W swoim dziale obsługuję wszystkie maszyny. W razie potrzeby potrafię także obsługiwać maszyny na innych działach.

Mariya

Dobry wieczór. A może Pan napisać tel agencją pracy przez które był zatrudniony w Imperial Tabacco.Dziękuje.

@Mariya

na dzień dzisiejszy agencja pracy tymczasowej działa w bardzo małym zakresie. Wszyscy pracownicy pracujący na produkcji są zatrudnieni bezpośrednio przez firmę.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Małuikona wywiad

Pracuję jako starszy operator maszyn. Obsługuję zestaw maszyn pakujących papierosy w paczki pakiety i kartony. Potrafię też obsługiwać maszyny produkujące papierosy. Odpowiadam za: zakładanie materiałów na maszynę, dbanie o porządek, sprzątanie, rozliczanie produkcji, rozliczanie banderoli, przeprowadzanie zmian asortymentu, dokonywanie regulacji drobnych awarii zatorów, segregację odrzutów z maszyny, odkładanie kartonów na paletę. Często także uczę nowe osoby.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

3000-5000 złotych.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Małuikona wywiad

Tak, poleciłbym. Jestem zadowolony ze swojej pracy. Jest to bardzo stabilna firma. Pensja zawsze przychodzi na czas. W trakcie 8-godzinnego dnia pracy mam zapewnione 2 przerwy po 20 minut (jest to zapisane w zakładowym kodeksie pracy). Na hali jest ciepło. Firma zapewnia dopłaty do stołówki.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Małuikona wywiad

Zalety tego miejsca pracy opisałem w poprzednim pytaniu. Mogę podkreślić, że cenię sobie stabilność tej pracy (w końcu z zakładem związany jestem od 9 lat). Pensja jest dobra i wypłacana zawsze na czas. Firma zapewnia odpowiednie benefity.

Starszy operator

Jest jeszcze premiera półroczna i roczna, która jest przyznawana po cichu pod stołem tak by nikt o niej nie wiedział, że dostają ją ciągle Ci sami.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Małuikona wywiad

Z minusów tej pracy mógłbym wymienić brak przypisanej stałej maszyny. Nie ma stałych obsad i często pracuje się na innych maszynach.

Pracownica

Ja bym jeszcze dodała, że ludzie mają psychicznie już dość i chodzą do tej pracy jak do toalety -bo muszą. Maszynistki są sprzątaczkami. Bogowie maszyn niektórzy,mechanicy,technicy i inżynieria są tak zajęci lazeniem i spotkaniami, że nie mają czasu biedactwa na nic innego... Trzeba wiedzieć, gdzie polizać, donosić na innych to wtedy kariera murowana. Pniesz się w górę w mgnieniu oka. Jako pracownica z wieloletnim doświadczeniem jestem zbulwersowana tym co tutaj się wyprawia

starszy operator

Zastanów się co piszesz! Gdzie ma iść jak brakuje jej w 90% 5 lat do emerytury. A ma świętą racje trzeba wchodzić w (usunięte przez administratora), żeby awansować. Te kobiety pracują tu po x lat mają bardzo duże doświadczenie i wiedzę której często nie mogą wykorzystać i rozwijać bo robi się z nich sprzątaczki i pomiata się nimi. Żaden mechanik nie posłucha tej kobiety a ona ma bardzo często rację.

Małuikona wywiad

Możliwości rozwoju są zapewnione dla tych osób, które odbędą kurs szkoły mechanicznej. Sam brałem udział w bardzo wielu szkoleniach.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Małuikona wywiad

Tak, są planowane. Odbywają się tak często jak jest taka potrzeba. Szkolenia poprawiają między innymi BHP oraz pozwalają na lepszą wydajność pracy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Małuikona wywiad

Atmosfera między pracownikami w takich miejscach jest trudna. Ludzie lubią plotkować i śmiać się z innych osób. Najwięcej można dowiedzieć się na palarni.

Maszynistka

Z tym się zgadzam atmosfera między pracownikami jest trudna, kopanie dołków i trzeba mieć oczy w koło głowy,bo nigdy nie wiadomo kto nóż w plecy wbije, żeby mógł zaistnieć. Najlepiej się nie odzywać.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Małuikona wywiad

Mój bezpośredni przełożony jest w porządku. Relacja z kadrą zarządzającą wymaga poprawy z ich strony.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Małuikona wywiad

Przede wszystkim rotacja ludzi pracujących na maszynach i brak stałych obsad. Trudno jest zachować dobrą atmosferę, kiedy współpracuje się z wieloma osobami. Na atmosferę wpływa także w moim odczuciu nierówne traktowanie pracowników — niektóre osoby mogą pracować na tych samych maszynach codziennie.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Tak, wywiązuje się.

Małuikona wywiad

Tak, jak wspominałem, uważam, że kluczem do sukcesu firmy, zwiększenia wydajności i zadowolenia pracowników będzie wprowadzenie stałych obsad na maszynach.

Jololo

A ile masz tej pensji netto że taki jesteś zadowolon?

@Jololo

pensja jest uzależniona od wielu czynników. dodatek nocny wynosi 40% więc zależy ile zmian nocnych wypada w danym miesiącu. Jeśli idziesz na dodatek w sobotę/ niedzielę otrzymujesz dodatek za pracę w week. jest to uzależnione od twojego stanowiska bo każde ma inne stawki. jeszcze kwestia czy pracujesz w systemie 12 czy 8h więc ciężko jest powiedzieć ile zarobisz. wszystko zalezy od okoliczności

Michaśka Nowy wpis

w internecie znalazłam ofertę na staż w dziale przygotowania produkcji. firma wymaga od pracownika dyspozycyjności minimum 3 dni w tygodniu. czy weekendy też wchodzą w grę, czy tylko dni od poniedziałku do piątku? zwracana jest tutaj również uwaga na znajomość języka angielskiego. czy poziom B1 będzie wystarczający? napiszcie.

Hejka Jestem zainteresowana stażem w dziale handlowym. Zastanawia mnie jak przebiega rekrutacja na taki staż. Możecie mi coś na ten temat napisać? Np z ilu etapów ske składa. Dzwonią później z feedback iem? Komuś udało się później przedłużyć współprace i przyjąć się na podstawie normalnej umowy o prace ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Imperial Tobacco Polska S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Kandytat

Ile dają na start w firmie nowym

Jololo

Cześć mam pytanie ile dostaje się na start w imperial na magazynie

Mały

Są przestrzegane prawa kobiet w ciąży. Jest nawet program którym są objęte. Mają dodatkowe benefity

@Mały

Super! A można zapytać, jakie są te dodatkowe benefity? To nie jest pytanie podchwytliwe, nie zamierzam zatrudnić się i zajść w ciążę, aby z tego korzystać. Po prostu szukając pracodawcy na lata wybieram takiego, który naprawdę dba o pracowników:)

Mały

Jak urodzisz dostajesz bukiet kwiatów list gratulacyjny i kartę przedpłaconą na jakąś kwotę. Podejrzewam że kwota jest uzależniona od dochodów na członka rodziny FŚS. Wiem że jeśli wrócisz wcześniej/ lub zrezygnujesz z urlopu wychowawczego przysługują dodatkowe dni wolne.

odda
@Mały

Bukiet kwiatów nie to rodziła bym w robocie na przerwie benefity co z tego jak masz okazjonalnie patrz ile masz podstawy tego co masz miesięcznie a nie okazyjnie bo jak wezmą to nic nie zrobisz

@odda

Czytaj od początku. Wszystkie prawa kobiet w ciąży są przestrzegane w naszej firmie. Ja pracuję na produkcji jeśli kobieta jest w ciąży na produkcji nie pracuje dostaje inne stanowisko pracy. 99% kobiet które zaszły w ciąże a pracują na produkcji bierze zwolnienie lekarskie gdyż warunki jakie panują na hali nie pozwalają im pracować np hałas jest jednym z tych czynników. Jeśli jednak kobieta chce pracować zostaje oddelegowana do innych prac które są zgodne z kodeksem pracy

Odda
@Mały

Ogólnie za płace w tej firmie i robotę to podziękowałam są wiele lepsze i lepiej płatne firmy

Pola

Co to znaczy, że płacą tyle, ile muszą? Chodzi tutaj o najniższą krajową? Czy jednak można liczyć na coś więcej? Podasz widełki? Myślę nad aplikacją w to miejsce.

Bardzo były
@Pola

Chodzi o to że mówią że nie ma nadgodzin bo dbają o to żeby ludzie odpoczywali a okazuje się że są odrobki ylem na magazynie to ładujesz tira ręcznie kartonami ledwo koło 4 tys masz za to

@Bardzo były

no to są w końcu te nadgodziny czy nie? a jeśli są, to przynajmniej płacą za nie, czy są do odbioru? tylko 4 tysiące, a jakieś premie?

maly

Jakie narzędzia pracy zapewnia Imperial Tobacco Polska S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ilona

Uuu...a dlaczego wyszła źle i co dokładnie sprawdzali w tej ankiecie? To czego pracownikom brakuje, że ankieta wyszła na niekorzyść pracodawcy?

Jak w Imperial Tobacco Polska S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Romek

A tak na serio? Można liczyć na awans, jakikolwiek rozwój w firmie czy raczej wolą brać osoby z zewnątrz? Możesz normalnie odpowiedzieć, bo i mnie to interesuje?

Zasypowy OTP

Nie polecam pracy w Imperialu, przynajmniej przez agencję (nie wiem czy IT zatrudnia bezpośrednio). W zeszłym roku pojawiły się u mnie problemy natury psychicznej. Ze strony koordynatora i pracowników dostałem pełne wsparcie (Dzięki M. i całe OTP!). Co z tego, że jesteś pracownikiem, który nigdy nie miał żadnych problemów w pracy, który był chwalony przez resztę zespołu. Agencja ma totalnie gdzieś wsparcie dla osób nad którymi są ciemne chmury. 3 miesiące przed końcem pracy z agencją zostałem poinformowany, że agencja ma dla mnie wypowiedzenie, co poskutkowało jeszcze większym wpadnięciem w depresję. Ze strony agencji nie zaoferowano żadnego wsparcia, rozmów ani nic takiego. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Z pozytywnych rzeczy to koordynatorzy na OTP i pracownicy są naprawdę świetni i wszystko cierpliwie wytłumaczą nawet i kilka razy. Trzeba tylko umieć obiema dłońmi umieć znaleźć swoje pośladki i nie będzie się miało żadnych problemów. Jeżeli się tylko słucha to obsługa maszyn nie jest żadnym problemem. Ja akurat byłem na UWP gdzie niejaki Ryba wszystko profesjonalnie wyjaśniał tak, że po kilku dniach już sam ogarniałem większość rzeczy. Potem już zasypywałem na tej jeden hali OTP gdzie ludzie chodzili do koordynatora z różnymi propozycjami byleby tylko mi pracę jeszcze bardziej ułatwić za co jestem im wdzięczny, bo zdjęło to nieco sajgonu z moich barków. Ogólnie to najgorszy etap to praca przez agencję. Pozdro dla wszystkich z 71,8,73! Niech wam nigdy tytoniu w maszynach nie zabraknie, a 73 niech jedzie bez przestojów. :D

Aaaa

Uwazajcie na Agencje Akort Serwis pracownik wykonuje swoją pracę a kierownik potrawi stwierdzić że nie wykonują swojej pracy tak samo z wypłatami niby twierdzą że można odebrać do rąk własnych a okazuje się że nie jak Człowiek chce podać nr konta to twierdzą że nie trzeba a później mowia że nie podał nr konta a te śmieszne kary 800zl za zerwanie umowy

Jolanta
@Aaaa

Ale kto konkretnie tak twierdzi? Dział kadr? Czy z kim się załatwia te kwestie wypłaty? Dużo w ogóle tutaj na start proponują?

@Zainteresowana

Pracowałem tam mówią że nie ma nadgodzin bo dbają o ludzi a później same dni wolne żeby nie zapłacić nawet nie potrafią powiedzieć że nie przedłużają umowy z wyprzedzeniem tylko w ostatni dzień mówią zostawiając gościa na lodzie tam tylko zachwalanie osób które rekrutują jest super

@Były

O to faktycznie nieciekawie. Ja szukam stałego zatrudnienia. Pracowałam w firmach gdzie podobnie traktowanie ludzi. A zarobki w miarę ok chociaż?

Beata

A jakie dodatki miałeś? Jakieś frekwencyjne, motywacyjne itp? Pytam, bo jeszcze nie pracowałam na produkcji, tym bardziej w Imperialu, nie wiem, jakie dodatki można tutaj mieć.

@Beata

Dodatek masz nocny niby jakieś premie są roczne ale jeśli jej nie będzie masz podstawę a to jest ważne bo to zawsze masz ogólnie jeżeli masz możliwość inna odpuść oni ciągle ludzi nie mają więc tam zatrudniać i zwalniać się możesz w kółko

PP
@Zainteresowana

Jeśli jesteś odporna na (usunięte przez administratora)na najwyższym poziomie to spróbuj.

Zbyniu
@Były

Z czego wynika ten brak chętnych osób tam? Ja akurat szukam pracy i chętnie bym spróbował ale kilka rzeczy mnie niepokoi. Ten dodatek nocny to duży jest? Aaa i zapytam, bo zaraz zapomnę. Nocki możemy dogadać, aby mieć kilka razy w miesiącu?

Jaaa
@Zbyniu

Ładujesz ręcznie dwie chłodnie dziennie ludzie którzy tam robią nie mają innej pracy w okolicy kręgosłup ręce wyrwane po 8h praca na trzy zmiany zero nadgodzin jak już idziesz tylko jest za dzień wolnego odradzam

Ksawery
@Jaaa

Ręcznie? Nie ma żadnych wózków widłowych i ludzi z uprawnieniami żeby odciążyć w ładowaniu? Do ilu kg trzeba dźwigać?

AH1N1
@Ksawery

Ręcznie dlatego że jesteś w stanie ułożyć bez palet kartony aż po sufit. Papierosy są na tyle lekkie że opłaca się wykorzystać każdą przestrzeń na naczepie. To spore oszczędności na transporcie

Karolcia

A te rotacje to z czego wynikają? Ludzie z zarobków niezadowoleni? Ktoś tu pisał, że są premie roczne i dodatki nocne, no to chyba nie jest aż tak źle? Chociaż mógłbyś powiedzieć ile tak miesięcznie na rękę u nich wychodzi.

Jaa
@Karolcia

Zarobki za tą pracę i warunki układasz całą chłodnię ręcznie latem sauna zima zimno na aucie ludzie narzekają na ból kręgosłupa i rak niektórzy nie maja wyboru to prawda kartony papierosów są lekkie ale przy ilus tam kartonach robi się coraz ciężej

@AH1N1

I kręgosłup wychodzi (usunięte przez administratora) po 8 godzinach i połowa narzeka na ból kręgosłupa i rąk wyzysk na ludziach którzy nie mają innej możliwości pracy

@Prawda

Aż tak? Przecież można nabawić się kontuzji kręgosłupa. Przez całe 8 godzin tylko ładowanie? Nie ma innej pracy żeby się zmieniać i robić też coś innego? Jest przerwa żeby coś zjeść i złapać oddech?

Prawda

Przerwę na fajkę czy jedzenie masz ale ładuj 2 chłodnie dziennie ręcznie wózek jest tam tyle o ile włożysz paletę na auto i schodzisz i ladujesz

Irmina

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko Specjalisty Rachunkowości Finansowej ds. Procesu Kosztownego. Podobno jest praca hybrydowa - w takim razie ile dni pracuje się stacjonarnie, a ile w domu? Poza tym, to od czego zależy wysokość dofinansowania do wakacji? ( Podano w ogłoszeniu widełki 1200-2400 zł brutto )

Pracował ktoś na stanowisku przedstawiciela handlowego? Może ktoś powiedzieć po krotce jak to wygląda? Jak z dniami wolnymi potem, ile h dziennie pracuje i jak to wygląda?

Gryfinianka

Od dłuższego czasu ta firma kroi nas na kasę za patyki I gałęzie w papierosie, 0,001% znalazłam tytoniu gdzie reszta tytoniu? Pytam się was producenci?. Mało wam jeszcze kasy?. Obrzydliwe to jest jak polak polaka tak kroi. Wstyd mi jest ,że jestem Polką.

AH1N1
@Gryfinianka

Droga pani w papierosach nie ma żadnych patyków. To co może tak wyglądać to poprostu ekspandowana żyła liścia tytoniu. Fakt dzięki temu procesowi już od dawna w papierosach wagowo jest połowę mniej tytoniu. Co mogę pani Pani doradzić to obrazić się na producentów wyrobów tytoniowych i przestać palić. Szybko odczuje Pani ulgę w płucach i kieszeni :)

Jaaa
@AH1N1

Byle jak najtaniej jak najwięcej i cenę podbić

Magdalena

Hej, sporo pisaliście tu o firmie ale o stażu nic a widzę że można dołączyć :) Konkretnie jestem zainteresowana stażem w dziale rachunkowości w Jankowicach. Czy ktoś był? Płacą 24 brutto za godzinę, do wyboru pełen etat lub część etatu, a w praktyce jak to wygląda, sama wybieram ile chcę czasu firmie poświęcić? Czy można dużo się nauczyć? Wymienione są benefity ale w innych ofertach pracy też, czy one stażystom przysługują w takim samym zakresie jak pełnoetatowym pracownikom?

Poniżej minimalnej

Minimalne wynagrodzenie w przyszłym roku będzie musiało wzrosnąć aż o ok. 18-20 proc. Rekordowy wzrost to skutek ustawowego mechanizmu ustalania płacy minimalnej, który z opóźnieniem uwzględnia niedoszacowaną inflację Minimalna stawka godzinowa dla samozatrudnionych i zleceniobiorców będzie musiała wzrosnąć co najmniej do 27,80 zł (a być może nawet do 28,20 zł).

Opis przebiegu rekrutacji na stanowisko pracownik transportowy ( w innej firmie magazynier) - rozmowa telefoniczna, potem trzeba czekać tydzień czasu - rozmowa przez teams. Pytania o udt, doświadczenie, system SAP, bla bla bla a potem okazuje się że ładowanie ręczne kartonów na kontener, a jazda wózkiem raz na jakiś czas dla relaksu - czas oczekiwania na następny etap w nieskończoność, bo pani kadrowa po 10 dniach zapomniała odpisać, przepraszając że był okres polowania na kaczki i wszyscy byli niedostępni. Wynagrodzenie tajemnica gdzie w 99% w innych firmach od razu pracodawca mówi ile można zarobić. Benefit dzisiaj to standard a nie jakieś marzenie. Padło pytanie 3 razy czemu chce pracować w tej firmie - oczekują odpowiedzi że to Twoje marzenie, bo odpowiedź typu szukam pracy bo mam rodzinę na utrzymaniu to daje negatyw do następnego etapu rekrutacji. Nie polecam nikomu tam składać dokumentów, bo to jest brak szacunku do przyszłego kandydata. Proszę nie usuwać mojej opinii jako prawdę która doświadczyłem.

@Kandydat

Byłem nie polecam na kontrze zimno po 8h łapy przy kostkach wieczne odrobki bo nie chcą za sobotę płacić a wystarczy zmienić harmonogram w systemie Zarobki 4500 pierwsze 3 miesiące potem 9 miesięcy 4800 pod warunkiem umowy przez Tobacco zero nadgodzin

Joanna
@Były

kwoty jakie podajesz sa netto czy brutto ? bo jak netto to chyba nie tak źle? często jest rotacja na tym stanowisku, co slyszales?

@Joanna

Brutto

@Były

Jak nie chcą za soboty płacić, tzn wgl nie ma nadgodzin czy odbieracie je sobie potem jako wolne? A umowe jaką macie, umowa o prace na początek jest realna?

Andrei
@Kandydat

Podsumowanie: -ładowanie ręczne kartonów na wózek -pensja tajemnica -benefity tajemnica Fajna rekrutacja :-) aż się chce.

Byly

Pracowałem tam na rozmowie mówią że będziesz operatorem żeby nim być dyrektor zgodę podpisuje żebyś mógł jeździć na wózku bo Twoje udt bez jego zgody są chyba nie ważne a kończy się tym że ładujesz całą chłodnie ręcznie około 2000 tys kartonów na auto nie mówiąc że na chłodni jest temperatura zbilzona jak na dworze ale mówią masz ciuszki zimowe.owia że dbają o ludzi i nie mają nadgodzin to prawda bo firma nie chce płacić i daje wolne ludzie spoko praca dramat ogólnie większość ludzi co tam pracuje nie ma innego wyboru teraz zwalniają przeszkolonych ludzi bo nie zbyt dużo pracy a zaraz będą z powrotem zatrudniać i mówią że nie są zdesperowani bo ludzie sami przychodzą na przepięknie robota ok i tylko to atmosfera spoko

@Byly

Bo to prawda norma na osobę to 2 dziennie tiry i ładuj ręcznie podwyżek nie ma i wieczne podróbki tylko atmosfera ok

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Tobacco Polska S.A.