Imperial Tobacco Polska S.A.

Jankowice

Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A.

====================== 2014-06-17 19:03:35
niestety robol ma rację.......kazali tak ci napisć????
Papużka 2014-11-07 16:26:02
Witam, dostałem dziś telefon z działu marketingu że zapraszają mnie na rozmowe kwalifikacyjną. Pracował ktoś w tym dziale firmy ? Jaka tam panuje atmosfera, jakie zarobki ? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ? Pozdrawiam
edek 2015-06-28 14:45:39
jeśli chodzi o produkcję to jeśli nie masz tam kogoś z rodziny na wyższym szczeblu, albo twój ojciec nie był w wojsku z którymś z decydentów, albo po prostu nie masz odpowiedniego nazwiska to możesz sobie darować składanie papierów. w innym przypadku czeka cię tu szybki awans na ciepły stołek i dobra stawka
w3rr 2015-09-08 17:59:12
jeśli chodzi o prace w firmie Imperial Tobacco Polska S.A. to widziałam że poszukują osób do pracy na stanowisku przedstawiciela do spraw sprzedaży i dystrybucji w Kielcach, mechanika maszyn w Radomiu, poszukują pracowników o zdolnościach technicznych, pragnących stale doskonalić swoje umiejętności i wiedzę, otwartych na nowe wyzwania, pomysłowych i zorientowanych na wyniki i cele..
nowy 2015-11-12 12:29:42
Witam. Jakie są zarobki jako operator przez agencje pracy???
stary wyjadacz 2015-11-16 13:31:34
ok. 1800 netto, praca na 3 zmiany, w hałasie rzędu 86db, w brudzie i pyle, w wiecznym ciśnieniu na tempo, gdzie zarząd ma cie za nic, bardziej dbają o maszyny bo to koszt nieraz setek tysięcy, a ciebie można wymienić na innego za darmo, za darmo są też weekendy pracujące -dostaniesz za nie wolne kiedy firmie będzie pasowało, za 3 miesiące, za pół roku, czasem wcale bo nagle znikną ci nadgodziny. taka prawda niestety. właśnie trwają nabory świeżej krwi bo sporo ludzi uciekło i nie ma kto pracować
stary wyjadacz 2015-11-16 13:41:56
zapomniałbym, do pracy w weekendy są wyznaczani "ochotnicy", obwieszczają listę najczęściej w czwartek lub piątek i nie ma żadnej wymówki i nie ważne czy idziesz na ślub kuzynki czy pogrzeb kogoś z rodziny, jak nie przyjdziesz -masz NN, ostatnio jednemu kazali wybierać praca albo studia zaoczne. wybrał studia, a w nagrodę wpisali mu do świadectwa porzucenie pracy.
Florek 2015-11-17 22:44:57
Nie wejdę w dyskusję bo średnio w temacie jestem, ale znalazłem ogłoszenie z ITP na przedstawiciela. Domyślam się na czym praca w Tobacco polega i chciałbym to robić. Firma oczekuje tylko średniego wykształcenia i roku doświadczenia + prawko i samochód, więc wymagania są całkiem konkretne i można im sprostać.
poak 2015-11-20 03:01:12
faktycznie @Florek dają tutaj konkrety, a rok doświadczenia to już naparwde jest najmniej jak mogli dac.
kifi 2015-11-22 06:17:15
@poak, bez przesady, czasem nie wymaga się w ogóle doświadczenia, widac nie sa jeszcze tak zdesperowani.
PAblpo 2015-11-24 11:26:02
No to nie są duże wymagania. Rok doświadczenia to jeszcze brzmi sensownie. Ja bym startował ale nie mam tego wymaganego samochodu.
Yapko 2015-12-26 16:06:44
odradzam zatrudniania się na produkcji, jest mega wyzysk i nieszanowanie człowieka, ja rozumiem że w okolicach kościana nie ma zbyt dużo ofert pracy, ale firma to wykorzystuje i traktuje pracowników jak śmieci bo wiedzą że ludzie stamtąd nie mają innej opcji. puszczają autobus do kościana i myślą że zwabią świeżą krew bo sporo zwolnień było. jeśli chcecie się upokarzać to zapraszam.
w3rr 2015-12-30 16:21:40
hej, widze ze nadal firma Imperial Tobacco Polska S.A. szuka przedstawiceila do spraw sprzedazy i dystrybucji i to w Gdansku, Bełchatowie i Limanowej..
2345 2016-01-11 13:42:36
czesc wszystkim a no ja wlasnie ciekaw jestem na jakie zarobki mozna liczyc na takim stanowisko jak przedstawiciel handlowy ds sprzedazy i dystrybucji..
multio 2016-01-17 16:30:48
hmm to trochę dziwne, że ktoś wprowadził takie zasady, ale pytanie czy na pewno to jest prawda. teraz szukają w bełchatowie przedstawiciela ds. sprzedaży i dystrybucji, jestem z bełchatowa i wiem, że dobrze się tam pracuje i zarabia, koło 3 tys.
want you 2016-01-21 16:16:45
@multio już tej oferty pracy, a szkoda, bo sam chętnie załapałbym się na to stanowisko. Skoro przecietne zarobki dla takiego przedstawiciela to 3 tys, to się nie dziwię, że ich ogłoszenie było popularne.
green 2016-02-18 21:26:29
@want you parę dni temu szukali też przedstawiciela ds sprzedaży w Łodzi i okolicach i też już nie ma tej oferty. Szybko znajdują nowych pracowników. Trzeba być czujnym i szybko aplikować
XXX 2016-02-21 12:46:24
Firma Imperial Tobacco Polska S.A. Jankowice Klony rodzinne Ludzie nie szanuja nowych pracownikow te stare baby wciaż obgaduja nowych zycia nie masz w tej atmosferze .Praca ogolnie fajna ale atmosfera miedzy ludzmi szczegolnie te stare wyjadaczki spokoju nie masz nawet na przerwie a szczegolnie w palarni .To sa wiedzmy chodzace a jak im dzien dobry powiesz to ani ci nie odpowiedza Takich ludzi trzeba tępići na bróg ...
pawel 2016-02-21 17:51:29
atmosfera jest w pracy ważna wiadomo @XXX ale co Cię obchodzą jakieś "baby" nie lepiej stwarzać dobrej atmosfery z tym z kim się ma do czynienia na co dzień? ciekawe czy będą teraz kogoś szukać
pahon 2016-03-10 18:14:53
Wydaje mi się, że nie ma powodów do takich narzekań, szału nie ma no ale sama praca w tej firmie już jest ciekawa, mimo iż bardzo wymagająca, no ale zarobki za to dobre na poziomie 3000 - 4000 pln
p 2016-03-12 10:55:12
jak wygląda sprawa z autobusem zakładowym? Chodzi mi skąd odjeżdża i gdzie się zatrzymuje
Masterwork 2016-04-03 14:09:03
Pytanko mam czy ktoś wie jak dostać się z jankowic do poznania głownego ??Jakiś autobus odjeżdża spod imperiala czy jest tam jakiś przystanek ?
automatyk 2016-04-07 19:39:05
witam, czy ktoś może wypowiedzieć się na temat działu utrzymania ruchu? jaki przedział zarobków, jaki system pracy?
szes 2016-04-09 19:05:54
Zarobki pewnie coś koło 2500 złotych, ale to na rozmowie się bardziej dowiesz
adam 2016-05-09 19:31:30
zarobki ok. 2500 przy czterobrygadówce w świątki piątki i niedziele na 3 zmiany, także szału nie ma
jajco 2016-05-10 17:40:28
adam' aż tak trzeba tam harować? By dostać zaledwie tyle czy to jest podstawa plus jakies dodatki, benefity i inne? Ciekawi mnie to bo widziałem,że szukają przedtswicieli ds, sprzedaży oraz dystrybucji
harnasiowa 2016-05-12 16:03:40
krótko, ja to widze tak: jeśli nie pracujesz na zachodzie lub na zachodnim pomorzu to targety sa na takim poziomie ze nie ma opcji zeby je zrealizowac poza jakimis wyjatkami kiedy doradca ma rzeczywiście dobrze wyselekcjonowana baze. zostają więc dwa wyjścia, oba to cieżki stres na codzień, albo bajkopisarstwo w mniejszym lub wiekszym stopniu albo raportowanie stanu faktycznego i liczenie sie z tym ze mds i asm nie majac zadnego pomyslu zacznie stosowac jakies plany naprawcze, notatki itd, Mam tylko nadzieje, ze przeczyta to ktos na gorze i obudzi sie bo pisze to w trosce o ta firme do ktorej mam sentyment i zalezy mi na niej. POZDRO dla wszystkich ph i dh bo to jedyna mocna sila tej firmy
xxxxxx 2016-05-20 22:13:56
Dla wszystkich szukających pracy zdecydowanie nie polecam tej firmy,chyba że ktoś ma tam znajomości.Nię jest to praca stabilna,rotacja jest bardzo duza,wymagania olbrzymie nawet jesli sprosta się temu to i tak jak już nie jest się potrzebnym wypad na bruk jesli chodzi o zarobki szału nie ma tak jak wszędzie. Tak więc zdecydowanie nie polecam tej firmy,poniewaz im wydaje się ze robią łaskę tylko nie wiem czy sa swiadomi tego że 80%ludzi ma niewiele do emerytury i za chwile nie bedzie miał kto tam pracować.Imperial Tobacco Jankowice zdecydowanie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jojo 2016-05-28 07:40:59
A co to jest ten BRÓG ?????
ja 2016-06-01 13:12:41
nie polecam, wręcz odradzam pracy na produkcji, z początku słodko pierdzą żebyś się nie zwolnił, a później śrubka się dokręca, występują groźby że jak nie przyjdziesz w niedzielę dobrowolnie to i tak ci zmienią harmonogram w taki sposób żebyś przyszedł, później jest problem z zapłaceniem za te nadgodziny, bo trafiają do banku godzin z którego później znikają, kierownictwo nieprofesjonalne, wiecznie nikt nic nie wie, dostać urlop jest ciężko, itp itd, ja to wszystko przechodziłem dlatego odradzam pracy w tej firmie, na szczęście się zwolniłem i nie żałuję
paweł 2016-06-25 16:11:34
Słyszałem, że na produkcji jest różnie @ja ale ja mam pytanie o staż. Wiem, że jest płatny ale jak bardzo czy ktoś się orientuje? Bo za grosze po 8h pracować nie mam zamiaru
Grzesiek 2016-06-29 16:48:15
Witam, chcę wziąć udział w rekrutacji, ale nie nie wiem czy warto, są jakieś benefity ? Multisporty ubezpieczenia medyczne ?
jajco 2016-07-06 21:35:16
Ale mowisz o jakich wymaganiach na jakich stanowiskach? Jak na jakieś biurowe to rozumiem, bo przecież taka ksiegowa czy ludzie od HR musza sie znac na tym i miec dowiadczenie, wiec nie dziwie sie ze wymagaja ale na produkcje? Czego oni moga wymagać ?
madzia 2016-07-13 19:22:02
SŁYSZAŁAM O TEJ FIRMIE ZE DOBRZE PŁACA STAŁYM PRACOWNIKOM NA PRODUKCJI DZIEWCZYNA PEWNIE KOŁO 3 TYS ZŁ NA REKE BADZ WIECEJ NA 3 ZM SZKODA ZE FIRMA NIE MIESCI SIE W POZNANIU TYLKO W JANKOWICACH A TARNOWO PODGÓRNE WIEC BEZ AUTA TO MASAKRA.
Marek 2016-07-13 22:06:20
Tak, dobrze płaca, to akurat jest prawdziwa sytuacja moi drodze
brawo ja! 2016-07-14 20:33:34
kobiety (maszynistki) ok.2200, mężczyźni (mechanicy) 2400-2500, także szału nie ma, jeśli nie masz ambicji na większe zarobki to śmiało
pptf 2016-07-15 11:03:43
dla kogoś kto dopiero startuje to bardzo dobre wynagrodzenie, ja do was będę oczywiście chciaął rekrutować na stanowisko pacy Przedstawiciel ds. Sprzedaży i Dystrybucji w Głubczycach bo proponujecie atrakcyjne warunki finansowe, tylko podstawy angielskiego trzeba mieć ale chodze na korki
madzia 2016-07-15 20:38:23
A ja myślałam ze stażem babki koło 3 tys zł maja na reke myślałam ze nowe osoby maja 22oozł dziewczyny bo ja pracuje w unileverze i mam 2600zł na reke a wydawało mi się ze w tytonowych zarabia się więcej jeśli chodzi o dziewczyny.
ah 2016-07-15 22:43:48
Atrakcyjne warunki finansowe są całkiem obiecujące, ale ktoś konkretnie wie jakie są u nich przeciętne zarobki? W sumie nie dziwię się, że są tak w porządku.
madzia 2016-07-18 20:16:47
A to sa zarobki na początek dla nowej osoby czy ogolnie tak dziewczyny zarabiają co umowę maja na stałe itp.
alby 2016-07-18 23:13:18
Znajomość podstawowa języka angielskiego @pptf nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia, bo przecież dbałość o takie stosunki zdecydowanie sprawia, że aż chce się pracować. Ciekaw jestem jaka teraz panuje atmosfera w Poznaniu, wiecie może? Pozdrawiam
brawo ja! 2016-07-19 08:38:29
firma obecnie nie zatrudnia kobiet na stałe, ani bezpośrednio, zatrudnienie jest w oparciu o śmieciówkę przez pośredniaka, w firmie jest wąskie grono kobiet (na każdej zmianie można zliczyć na palcach jednej ręki) pracujących bezpośrednio i w/w stawki obowiązują właśnie dla nich, druga rzecz że pracownicy tymczasowi zawsze są traktowani po macoszemu, a obiecanki zatrudnienia bezpośrednio na stałe po przepracowaniu roku/dwóch nie mają miejsca w rzeczywistości- jest to typowy chwyt wabienny, osobiście trudno było mi uwierzyć że niektóre z pań pracują na śmieciówce od 20-25lat, a co niektóre zdążyły przejść na emeryturę co miesiąc podpisując nową umowę, podobno mają w domach ich pełne segregatory
tomek 2016-07-19 10:06:40
ok, wszystko rozumiem.. tylko nie wiem czy ktoś z was ma doświadczenie w pracy jako Przedstawiciel ds. Sprzedaży i Dystrybucji? wydaje mi się, że jednak zarobki tu są dobre, ale bardziej przekonuja mnie jednak chyba benefity tutaj z tego co widze z ogłoszenia.
Zxy 2016-09-02 20:53:56
Więc tak jak przyjdziesz na produkcję na maszynę nie ważne czy jesteś kobieta czy meszczyzna dostajesz stawkę 2300 brutto + premia + dodatek za nocki praca na 3 zmiany. Jeśli będziesz się starał dostaniesz podwyżkę do 2500 a potem możesz dostać do 2850 i to jest umowa przez agencję umowy różne miesięczne tygodniowe lub dłuższe. Dodatkowo dostajesz 117 zł na wykorzystanie w stołówce pracowniczej na obiad śniadanie praca ogólnie do lekkich nie należy ale firma Stara się robić wszytko by pracownik się nie narobił. Wynagrodzenie zawsze na czas. Można sobie wykupić ubezpieczenie 35 na miesiąc i Multi sport. Dla mężczyzn możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez imperial kobiet nie przyjmują. Ja pracuje 1,5 roku bardzo mi się podoba po pół roku dostałem 1 podwyżkę. Ogólnie wisi nas tobą duża odpowiedzialność za która czasem trzeba ponieść konsekwencje. Jak dla mnie praca stresująca ale mi się to podoba bo lubię adrenalinę. W czasie pracy masz 2 przerwy po 20 min oczywiście zależy z kim pracujesz to wyskoczyła sobie na kawę albo papierosa.
Pracownik 2016-09-04 19:41:01
I po co piszesz takie głupoty?? Pracuje na produkcji już 8 lat przez ten czas przeszedłem wiele w tej firmie... Jeżeli chodzi o wypłatę nadgodzin chodziłem często i gęsto i zawsze wszystko było wypłacone na czas i w odpowiedniej ilości!!! Co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Żeby wszyscy dostawali kasę od swojego pracodawcy 1 każdego miesiąca...
pawel 2016-09-05 16:32:04
Jak na produkcję @Zxy to rzeczywiście warunki nie są złe a oni mają jakieś wymagania specjalne jak przyjmują czy zawodówka techniczna wystarczy?
Gig 2016-09-09 19:23:05
Ty mądrala @Pracownik, czym się chwalisz? ze ci ktoś za twoje nadgodziny wypłacił? Tak sie składa, że taki pracodawca jak Tobacco nie ma wyboru i za nadgodziny musi płacić żeby nie wylądować w sądzie i nie zepsuć sobie reputacji. Ale takie pacany jak ty tego nie rozumieją i cieszą się z byle czego.
poak 2016-09-09 22:33:28
Wydaje mi się, że na spokojnie można liczyć u nich na stabilne zatrudnienie. Wiecie jednak czy wypłata jest terminowa?
wit 2016-09-10 15:33:40
To prawda jest stabilnie, ale wypłaty to niestety wypłacane są różnie, raz spóźnione innym razem wogóle. Ale co tam, najważniejsze ze jest stabilnie.
w3rr 2016-09-11 23:29:55
@wit a czy wiadomo może jaki jest ku temu powod? mam na myśli te wyplaty u których tutaj napisales..a poza tym ciekawe ile mniej więcej można zarobić..
Zostaw swoją opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperial Tobacco Polska S.A.