Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imperial Tobacco Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imperial Tobacco Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Jak szefostwo w Imperial Tobacco Polska S.A. traktuje ludzi?

Speed buster

To zależy od konkretnego człowieka. W zasadzie jeśli wiesz po co chodzisz do pracy, a każdego polecenia nie traktujesz jak atak na własną osobę to nie powinieneś się źle czuć. Pamiętaj że są wyjątki

@Speed buster

A te polecenia to w jaki sposób są w sumie wydawane, że ktoś mógłby poczuć się zgorszony? Zadań sporo jest? Są jakieś specyficzne?

Nie polecam zatrudnienia w tej firmie - nie bo za mało płacą, bo złe warunki pracy itp., to nie to - odradzam tam zatrudnienie ze względu na kadrę zarządzającą. Prosząc o urlop na miesiąc przed terminem dowiaduję się, że niestety, ale żeby dostać jeden dzień trzeba było go wskazać rok wcześniej w planie urlopowym. Koordynator próbuje mi wcisnąć żeby mi obniżyć premię błędy innych osób, gdzie nie było mnie wtedy na zmianie, albo na wskazywanym przez niego obszarze. Na codziennych zebraniach przed rozpoczęciem pracy przed wszystkimi potrafi chamsko i w sposób uwłaczający godności człowieka ośmieszać cię przed wszystkimi pracownikami. (usunięte przez administratora) Firma ma problemy z zatrudnieniem, bo zamiast dbać o pracowników, którzy chcą pracować zatrudnia ludzi, którzy chcą się podszkolić i uciekają, albo takie melepety, że po dwóch dniach odchodzą, bo im za ciężko - bo za gorąco, bo za dużo pracy. (usunięte przez administratora)

realista

Imperial to chyba już się kończy od 1 lipca mondelez firma obok daje pracownikom 9 procent podwyżki w kwietniu dostali 7 czyli 16 a my 4 śmiech na sali trzeba szukać lepszej pracy tu już raczej nic nie będzie.

@realista

Ale jednak firma mimo tego funkcjonuje, tylko kiepsko z kasą, tak?

@realista

Niestety, robi się coraz większe dziadostwo, widać to po rotacji pracowników. W działach gdzie nie było praktycznie żadnych odejść poza na emeryturę teraz odchodzi jeden za drugim. Tym niby top employer to jakiś żyd pewnie zarządza

realista
@Maria

No w około wszystkie firmy dały pracownikom inflacyjne tu wszystko po staremu czyli nic .

@realista

Aha.xd No ale chyba się kiedyś wezmą za to i normalnie dadzą? Słyszeliście, że inflacja ma być podobno nawet na poziomie ok 27%? Raczej firma podejmie wobec tego jakąś reakcję?

Radom
@realista

Realista proponuje kupić taczki na związkowców i skorzystać z nich ????W Radomiu trwają rozmowy o podwyzkasz nic z nich nie będzie bo znowu przewodniczący związków weźmie premie i podpisze co trzeba.Najnizsza krajowa dogania pracowników z 20 letnim doświadczeniem na produkcji wstyd i hańba.Mlodzi co mają kredyty odchodzą lub szukają nowej pracy inni pracodawcy w regionie dają osłonę inflacyjne na poziomie 10 procent a tu cisza.a sorry dali jednemu działowi logistyce 400zl brutto dzięki młodemu powiedział dyrekcji że za tą kasę to niech się sami przebiorą i (usunięte przez administratora) w 3 zmianach i 4 brygada przepracował całe 40 minut ????

@Radom

Jeżeli serio tak wyszło z tamtym działem to serio bohater. Czyli w tym przypadku według was jedynie związki pomogą? Angażuje się już ktoś w to?

@Radom

To że logistyce dali to czysta kalkulacja. Zapomnij że imperial Tobacco coś da jeśli nie idzie za tym jakiś własny interes. Obok budują się trzy ogromne magazyny, które bez trudu wchłoną wszystkich wózkowych. Próbują zmniejszyć straty, żeby fabryka nie stanęła

@AH1N1

No chyba, że tak... To ciekawe jak oni rozwiążą ten problem jak już tamte trzy ruszą?

Iwona
@realista

Jakieś dowody na to,że dostali 16 procent czy znowu imperialskie ploty?

@Iwona

Pewnie ich wypłata? Trzeba byłoby chyba ich wprost podpytać?

Jacytacy
@AH1N1

Piszesz o tych trzech na Wincentowie a jeszcze następne równie duże w Krogulczy przed Oronskiem zaczęli budować. Pannatoni bierze Radom z dwóch stron.

marek
@Speed buster

Proszę się nie dziwić, jeśli dobrych pracowników rokujących na przyszłość się usuwało lub rezygnowało się z nich ( 1.5roku i do domu chodzi o agencję) ( bo nie należeli do gałązek ..... ) to nie ma co się dziwić .. Teraz się przyjmuje osoby które są z łapanki jak około 15lat temu ... tylko wtedy ( tylu kamer nie było ). Na niektóre działy ( a są takie ) przyjmuje się tylko z polecenia .. bo jak przychodzisz z łapanki to zostajesz tylko 1.5r i do domu ... Nie wina jest pracowników bo( "ogon psem nie macha " - w większości przypadków ) tylko nadzoru... Jest nowy Prezes ( który kiedyś już pracował ) nie zrobi porządku i za " grube ryby "się nie zabierze ... to nie rozbije tej " kultury" wypracowanej latami w czasach gdzie obecnego Prezesa nie było .

@marek

To na jakie stanowisko nie ma szans się dostać ze względu na przyjmowanie tylko z polecenia? I dlaczego, jeżeli jednak jest się z przysłowiowej "łapanki" to po 1,5 roku zwalniają? Dostaje się na taki właśnie okres czasu umowę, a potem jej nie przedłużają, czy dlaczego akurat po takim czasie? Dziwne to wszystko...

Swiezynka

Witam , wie ktoś coś może odnośnie jakiegoś testu ? Składałem podanie , oddzwonili i w mailu dostałem info o tescie . Woe ktoś coś?

Ten
@Swiezynka

Pytanie na jakie stanowisko składasz papiery, na produkcje nie ma żadnych testów

Ten

Na operatora maszyny.

@Ten

widzę, że nikt niestety się nie odniósł. :/ No ale mimo wszystko jak rozwiązała się sytuacja tego testu?

Krystyna
@Ten

A jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na produkcję? Pytają o coś konkretnego, warto się przygotować?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Imperial Tobacco Polska S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
marek ...

Witam, ciekawi mnie jak się pracuje w Imperial w Radom ? jak tam kultura pracownicza wygląda... ? warunki pracy dobre.. .a cała reszta .... ? Czy zaczynając pracę od razu i łatwo wchodzisz w zespól w " rodzinę" czy ciężko... ? A jakie są ciemne strony pracy w Imperial ...?

Ile jest zmian w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Iwona

Wszystkie

Gabriela
@Iwona

Wszystkie?? Czyli? chyba nie bardzo rozumiem

Booob

Witam.... Na jakie zarobki mogę liczyć aplikując na technika utrzymania ruchu (Magazyn wysokiego składowania) i jak wyglądają godziny pracy? Z góry dzięki za odpowiedź....

APLIKANT

Witam. chciałbym aplikować do pracy w firmie. Mam dwa pytania zwłaszcza do obecnych i byłych pracowników firmy. Pierwsze to jaka jest atmosfera w pracy? Jak zwracają się do Państwa przełożeni? A także jaka jest podstawowa stawka brutto za godzinę pracy jako "operator maszyn"? Pozdrawiam

@APLIKANT

Szczerze to nie polecam, wynagrodzenie szału nie robi. System 12h, praca w weekendy. Odpowiedzialność spora. A zarobisz 3000-3500

odpowiedź operator maszyn
@APLIKANT

Atmosfera w pracy jest ok,kontakt z przełożonymi też jest ok.Zarobki jako operator maszyn są ok 3000.Praca po 12 godzin.

Joanna
@Gość

12h pracy codziennie czy 12h pracy i np 36 h wolnego ?

Krzysztof Napierała

Praca po 12h w pyle,hałasie 89db,latem gorąco na hali ok.40 stopni.Raz w tygodniu robisz konserwację całej linii-odkurzasz,używasz sprężonego powietrza i myjesz szmatą.Czyścisz wszystko według listy.Imperial ma problem z utrzymaniem stałej liczby pracowników,jak się komuś kończy umowa to potrafią bez uprzedzenia podziękować za pracę,a za kilka miesięcy jest problem bo nie ma komu pracować.Tryb pracy też nie jest najlepszy jak dla mnie.Pół miesiąca masz wycięte z życia bo w domu nie ma Cię ok.14 godzin.Do tego zlikwidowali dodatek za 4 brygadówkę,czyli pracujesz tyle samo godzin w miesiącu za mniejsze pieniądze.Nie wprowadzą 4 brygadówki bo nie mają ludzi !!! Masakra Jeżeli chodzi o ludzi tam pracujących to nie mam zastrzeżeń ,kontakt z przełożonymi jest dobry,ludzie na halii są ok. Pracownik(operator linii technologicznej) po 10 latach pracy ma ok 3800 na rękę,na koniec roku jest 13 pensja i z łaski swojej może dadzą Ci premię.Z premiami w zakładzie jest różnie,raz jest raz nie ma,jak jest to nie wiesz ile i za co.Dostaniesz ok 800zł na rękę na pół roku i masz się cieszyć,szału nie ma.Do tego masz dofinansowanie do posiłków z automatów no i transport.Jeżeli dojeżdźasz samochodem to takie zarobki raczej nie są za dobre.

majster klepka
@Krzysztof Napierała

Po 10 latach pracy 3800 na reke? pffff

Julia
@majster klepka

No właśnie, też mnie to dziwi, Z takim doświadczeniem to można na rynku lepszą kasę dostać, dlaczego takie osoby pracują tutaj nadal, skoro kasa raczej słaba a do tego jeszcze są te mankamenty, o których mowa wyżej?

@Julia

Ludzie nie wierzą we własne możliwości i boją się zmian. Tylko dlatego słabym pracodawcą udaje się trzymać ludzi latami w słabych warunkach

@Krzysztof Napierała

To jak pracujecie tutaj w pyle i hałasie, to nie macie dodatków jakichś za szkodliwe warunki ??

odpowiedź
@Maria

Na pytanie o pył i hałas firma ma jedyną odpowiedź "środki ochrony indywidualnej",czyli zatyczki do uszy i maski przeciwpyłowe .

Maria

Nie polecam pracy jakoś doradca handlowy w firmie Imperial Tobacco, wymagają odwiedzenia 16 punktów w ciągu dnia, co jest mało realne. Ciągły nacisk na pracownika, premie głodowe. Zniszczą tylko twoje zdrowie. Firma to typowy wyzyskiwacz pracowników. Miałam okazje pracować w okolicach. Pracownicy często się zmieniają, gdyż nie wytrzymują narzuconej presji.

Xhf

Dokładnie zgadzam się

Sylwia
@Maria

Ale na to jest 12 godzin, tak? Pod spodem widzę info o 12 godzinnym systemie pracy... No a te 16 punktów jest mocno oddalonych? Ile km się dziennie robi?

@Maria

Zgadzam się, firma jak (usunięte przez administratora), zero poszanowania dla pracownika, masz iść i zrobić, system niby zadaniowy a czas pracy to ciągle 8 h, menadżerka uważa że jest najmądrzejsza mimo iż nie radzi sobie nawet z organizacją własną. Mimo 16 wizyt po wizytach w punktach z umowami trzeba wysyłać jej zdjęcia mimo że nie ma na to czasu. Co menadżer to inne podejście, firma w firmie. Nie polecam !!! Po restrukturyzacji straszny mobbing. W śląskiej grupie szczególnie.

Shes
@Kasia

To grupa Jankowice, głównie fabryka, cała PL jest w innej

APLIKANT

Trol

Witam, jakimi autami jeżdżą obecnie doradcy handlowi w firmie imperial tobacco ?

XxX
@Trol

VW Golf 7

Dyrrek

Jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu jako młodszy automatyk ?

Trox
@Dyrrek

Cześć , jeżeli masz zamiast aplikować na to stanowisko to stanowczo nie polecam. Pracownicy nie są odpowiednio przeszkoleni. Wynagrodzenie niskie jak na dzisiejsze czasy. I ciągły nacisk góry. Jeszcze raz stanowczo odradzam. Oczywiście można spróbować , ale z pewnością potwierdzi się moja opinia. Pozdrawiam

@Dyrrek

Z tego co wiem to jeszcze nie ma żadnego. Są elektronicy ale różnica jest chyba jedynie w nazewnictwie. Praca w UTR to rzeczywiście bardziej automatyka niż elektronika może dlatego zmienili zapotrzebowanie żeby kandydatów nie wprowadzać w błąd. Praca na trzy zmiany 8h lub dwie po 12h, cały tydzień. Systemy pracy zmieniają się co kilka lat żeby coś się działo. Typów maszyn jest dość sporo, więc nie licz, że kiedyś uznasz, że wszystko opanowałeś. Rotacja w dziale jedna z większych. Jeśli nie podszedłeś do szkoły z przypadku i wiedza rzeczywiście została w głowie to śmiało aplikuj. Myślę że przy takim zapotrzebowaniu na rynku pracy możesz wołać 4-4,5tys zł netto. Chyba że się mylę i dają już więcej. Powodzenia

Xxx

Czy firma zawsze udziela informacji po skończonym procesie rekrutacji ? Nawet jak decyzja jest negatywna i się nie decydują na danego pracownika. Proszę o odpowiedz

Doradca Handlowy - kraj

Jedna wielka porażka, miałem spotkanie , obiecanki cacanki, że damy znać, że odzywamy się do osób z którymi były prowadzone rozmowy , czekam kolejny tydzień....i nic,... chociaż dziękuję, byłem za drogi. wizyty ponad 15 dziennie , jazda po tradycji, powiedziałem 3000zł netto podstawy - już się nie odezwali, takie czasy

Kacper
@Doradca Handlowy - kraj

Może po prostu byli lepsi, po co te nerwy..

Zenek
@Doradca Handlowy - kraj

Tam Kierownik i śmieszny trener tyle ma co widać po posiadlosciach

Bickback
@Doradca Handlowy - kraj

Nie polecam brać udziału w rekrutacji do tej firmy, robią sobie z ludzi żarty, obiecują ,umawiają się na konkretny termin po czym nie oddzwaniają. Uważam , że firma nie jest profesjonalna w tym co robi. Oferują najniższa krajowa w 2022 roku a wymagania maja przynajmniej jak na prezesa. Jeszcze raz nie polecam! Szkoda czasu i pieniędzy na ta firmę. Woj. Dolnośląskie.

@Doradca Handlowy - kraj

3000zł netto to dziesięć lat temu dostałem. Na telefon czekałem tydzień dużej niż miało być. Ale 10 lat to już całkiem inna kadra

Partik

Miałam okazje uczestniczyć w rekrutacji na doradcę handlowego w firmie imperial Tobbaco, szczerze nie polecam. Firma nie szanuje czasu innych ludzi, stawiają wysokie wymagania nie adekwatne do zarobków. Kierownicy pracowników maja za nic. Dział rekrutacji również nie ma się czym chwalić. Obiecują, że po każdej rozmowie udzielają informacji o wyniku rekrutacji, a niestety tak nie jest. Umawiają się na konkretny termin po czym nie wywiązują się z tego. Jeżeli szukacie pracy, polecam omijać szerokim łukiem ta firmę bo stracicie tylko czas. Może ktoś z firmy zainteresuje się tym.

lola

czy potrzebuja do pracy

Jakie narzędzia pracy zapewnia Imperial Tobacco Polska S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

AH1N1

Zależy na jakie stanowisko. Jeśli interesuje Ciebie czy dostaniesz telefon i jest to dla ciebie istotna sprawa skoro właśnie o to pytasz. Myślę że aplikujesz na jakieś niskie stanowisko na, którym możesz go nie dostać. Kiedyś miałem limit 50zł na własne potrzeby. Teraz głównie przymuszeni noszą te cegły przy sobie. Kwadra używała/używa srajfonów

Bakerman

Jestem ciekaw czy ktoś się weźmie za ludzi, którzy nie przestrzegają zaleceń sanitarnych. Wchodzą całymi ekipami do palarni, zamiast spojrzeć w pojemnik z papierosami i dopiero wziąć tego ćmika którego chcą to dotykają łapami (biorąc pod uwagę fakt co można zastać w męskich kiblach jest to obrzydliwe) i zamiast wyrzucić tych których nie chcą to odkładają z powrotem. Wózkowi to chyba maseczki mają dla ozdoby. I nie zgodzę się, że koscianiacy dobrze traktują tylko koscianiakow. Swoim też dowalają na pogaduszkach w palarni. Przerw robią sobie po 5 w ciągu zmiany podczas gdy nowy pracownik idzie na 1-2, bo "nie ma czasu na przerwę teraz". Firma zatrudnia takich geniuszy, że usterki w maszynie naprawiają stoperami do uszu albo banderole na mąkę kleją. Podczas gdy jest wielu kumatych ludzi, którzy walizki nie dostają, bo nie.

@Bakerman

Jest na to proste rozwiązanie, nie pal. Ludzie przejmują się niby higieną, pseudo zdrowiem ale ćmiki ciągną jak by kwiatki wąchali. Sto razy prędzej umrzesz od nich niż od jakiegoś wirusa

Scigacz70

Imperial w Jankowocach to jeden wielki (usunięte przez administratora) Zero, podkreslam ZERO! Wprowadzania nowych pracownikow w proces!!! Jeden raz ci pokarza i masz umiec! Jesli czegos sam sie nie nauczysz... Niewielu ci pomoże! Malo tego, zaraz cie podpier...! Zamiast pomoc wyjasnic itd... Bo za to ze Cie podjebia maja pkt. Do oceny rocznej!!! Ludzie korporacji ktorzy maja klapy ma oczach i robia tak jak im sie karze... Wszelkie innowacje umozliwiajace ulatwienie pracy sa traktowane negatywnie, bo maja swoj system! Utarty od lat..... No ale po co to zmieniac... Stolkow mozna sie pozbyc! Zero, powtarzam ZERO WSPOLPRACY! O MOIM BYLYM /na szczescie/ Juz koordynatorze nie wspomne! Tepa dzida ktora ma tylko slupki i tabelki w tym tepym baniaku!!! Jednym, a nie! Kilkoma slowami... Imperial to jeden wielki (usunięte przez administratora)

@Scigacz70

Korporacja to władza w wielu rękach. Ludzie są bardzo różni. Trzeba mieć szczęście trafić na przełożonego z powołania. Na dobrą atmosferę mają wpływ wszyscy również Ty sam. Często niezadowolenie z pracy wychodzi z własnego złego podejścia do niej. Sam się tego musiałem nauczyć. Trzeba zastanowić się nad własną flustracją, co jest jej przyczyną. Często jest to niezrozumienie własnego zadania i miejsca na, którym zostało się postawionym. Pracuję w UTR gdzie mam kolegów na, których mogę zawsze liczyć, nawet poza pracą. Nikt pod nikim dołków nie kopie. Innowacje, pomysły i uwagi są mile widziane. Relacje pomiędzy przełożonymi zależą głównie odemnie samego. Do tego trzeba dojrzeć, wiem bo w przestrzeni wielu lat i różnych firm, szarpałem się z niemal każdym kto stanął mi na drodze

Ja sam
@AH1N1

Mi osobiście przeszkadzają wszyscy, nic mi nie pasuje , dlatego tam pracuje i nic nie pomagam bo po co !!!

Laik
@AH1N1

W tym dziale co pracujesz to nic nie robicie to dlaczego ķtos pod tobą dołki ma kopać dobrze ze na dpp ludzie są kumaci i tak się ślizgiem caly rok

byly
@AH1N1

chyba sam wchodzisz w (usunięte przez administratora)pracowalem na produkcji kupe lat ,,,teraz wiem ze firma ma w (usunięte przez administratora)ludzi nawet co pracuja prawie tam cale zycie nie maja skrupulow by zwolnic czy nie przedluzyc umowy ,,nawet przed emerytura,, a znajomki maja profity choc dawno im sie nalezy ema

Zenek
@Scigacz70

Przecież są jacyś śmieszni trenerzy ???

@Laik

Jesteś doskonałym przykładem, że na ludziach z UTR nie zostawia się suchej nitki i wini się za co się da. Prawda jest taka, że gdyby nie ten dział to tytoń ładowałbyś szypą na taczkę a papierosy nabijałbyś maszynką z aliexpress

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Tobacco Polska S.A.