Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imperial Tobacco Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imperial Tobacco Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

masz racje nie szanuja ,nie liczy sie nasze zdrowie czy samopoczucie,,my nawet nie wiemy co sie firmie dzieje ,,chyba nawet jak by byl jakis przypadek to i tak by nas nie zawiadomili,,, nie ludzie tylko ,,kasa,kasa i jeszcze raz kasa

ktos

co tam produkcja ,,niech zapiepszaja,, zle sie czujesz idz do lekarza ,ale i tak bedziemy kontrolowac wasze zwolnienia,,ZENADA,,,,nikt nie informuje nas co sie w firmie dzieje,,no bo po co? to tylko robole to nic nie rozumieja

Jurek

@OTP przez epidemie ?

zacznijcie interesowac sie ludzmi na produkcji,,,jedna osoba na l-4haha chyba kwarantanna ,,druga tez do domu bo byla w mak-donald ,, a reszta to co ? w niepewnosci ,,,masakra

@pracownik

Właśnie przeczytałem na jednej ze stron komentarz, że pracownicy produkcji są fundamentem cywilizacji, reszta może paść :) Ale nie plotkujmy o kolegach i koleżankach, którzy z różnych powodów są na zwolnieniach lekarskich, darujmy sobie wszystkie "chyba" i "podobno" :)

@Anon

widac ze pracujesz w biurze,,,, nikt nie plotkuje o kol. chodzi o to ze firma nic nie robi w tym kierunku ,,, zeby chronic ludzi na produkcji ,, nawet czlowieku nie wiesz jak ludzie sa zestresowani

@pracownik

Nie pracuję w biurze i dobrze znam te nastroje, doskonale to rozumiem. Wybacz, źle się wyraziłem, sam jednak napisałeś "chyba kwarantanna", a ja z troski o kolegów i koleżanki po prostu poprosiłem, by nie mówić o tym, co nie jest pewne. Ale to wynika z niepewności lub wręcz strachu, więc to co napisałem mogło zostać w tym momencie źle odebrane, przepraszam. Wszyscy chcemy jak najlepiej.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Imperial Tobacco Polska S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
zaciekawiony

Czy w związku z restrukturyzacją produkcji ,część pracowników z Kościana przeniesie się do Augustowa lub Radomia? Podobno nie dla wszystkich starczy budek z hot-dogami.

@zaciekawiony

No nie dla wszystkich, zajmiemy Twoje miejsce w jakiejś poznańskiej

Totalne bzdury Piszesz,znam Przemka od lat,pracowalam z Nim na maszynie,Siper Gosc,a moze cos chcialas od Niego???????????????a On Cie olal???!!!

Zenada to co wypisujesz,widocznie sie nie nadawalas i Cie zwolnili,Przemek to super Gosc,chyba ze cos chcialas od Niego a On cie olal???????????????????

XXX

Wcale nie prawda pracuje z Przemkiem i jest bardzo pozytywnym gościem. To co piszesz to bzdury!! Przemek wszystko wytłumaczy że spokojem,gdy się czegoś nie wie zawsze powie albo pomoże.!!

ŚmiejeSię

Firma bardzo słaba dziś pracujesz , a jutro kto to wie... Zarobki średnie 2800-3200 na reke przy 1 roku pracy. Dodam ze praca 12h lub 4ro brygadówka.... człowiek (usunięte przez administratora)jak pies. Ogólnie nie polecam się zatrudniać bo i tak tytoniówka już zaczeła upadać no chyba że ktoś planuje prace 2 - 3 lata tzw. Przeczekać za Swoim interesem , uczy sie czy coś ale czy się nawet te 2 - 3 lata utrzymasz ? Hmm Pracowałem i zrezygnowałem ponoeważ nie szukam pracy na chwile tylko na stałe aby pare lat popracować , a nie pracować w stresie że znów ludzi zwalniają i się (usunięte przez administratora) zastanawiasz czy polecisz czy nie....

@ŚmiejeSię

Dwunastki akurat bardzo wiele osób chwali, ale oczywiście, nie każdemu może to odpowiadać. Czterech brygad na produkcji papierosów (mam na myśli standard i speedy) obecnie nie ma, są na filtrach :)

mrowino9876@interia.pl

Witam! Jak wyglada u Was praca mechanika ,jakie zarobki, na ile zmian praca czy przedluzaja umowy?

Śmiech na sali

Powstał jeden wielki Mobing. Przychodzą kordynatorzy przedstawiają nam w sumie wersje nie do odrzucenia . Jeśli zapytasz czy musisz wyrazić zgodę , usłyszysz „inaczej będziemy musieli się pożegnać „ gdzie ten stary imperial . Gdzie przychodziło się z uśmiechem z chęcią do pracy . Ludzi rodzialaja po innych zmianach każdy nerwowy bo tak naprawdę nie wiedza co dalej z nimi będzie . Ale kogo to intresuje . Ważne ze biały domek i biura maja zawsze mało osób i ciagle brakuje ludzi . Najważniejsi są ludzie . A tak naprawdę ludzie dla nich to nikt . Chyba ze chodzi o ludzi z biura to tam zawsze oni są i będą na pierwszym miejscu bo bez nich przecież nie było by produkcji ????

@Śmiech na sali

Koordynatorom raczej byłoby na rękę, gdyby ludzi na produkcji było jak najwięcej i nie trzeba było zatrzymywać maszyny lub kombinować, gdy zabraknie jednej osoby, ich bym za redukowanie kadry nie obwiniał, dostają wiadro g... i mają je porozlewać, wątpię, że ich to cieszy.

Masakra

Przykre jest to ze wyrzucają ludzi którzy chcą pracować . A są ludzie którzy spijają kawkę w biurku i tylko chodzą za 2 osoba trzymając ręce w kieszeni i patrzą co dana osoba wykonuje . Ciężko się zabrać do czegoś a gdzie dalej . Ważne ze herbatę i kawkę się dobrze trzyma ????

Admin 666

W imperialu na dziale otp Kościan króluje, możesz wiedzieć więcej niż pozostali, a i tak Cię nie doceniają, bo przecież zaufane osoby koordynatora biorą po trzy dni urlopu na żądanie w miesiącu, bo uszko boli, bo Katarek, bo w weekend sobie poradzą jak są same na maszynie. Tylko ja się pytam co z resztą, reszta to nieudaczniki i osoby które się nie nadają, cztery brygady mają Cie za nic, jesteś jak powietrze. Gdzie tu miła atmosfera?

oczyWIŚCIE
@Admin 666

A czego innego się spodziewałeś?Skąd to zaskoczenie?Poszukaj dobrze,może masz wujka,ciocię,kuzynkę albo chociaż kolegę z wojska z Kościana.Jeśli nie ,to pozostaje już tylko kupienie słownika polsko-kościańskiego( no.tyż,wajcha,ajzol,dynks)

Dj mąka
@oczyWIŚCIE

+ Dj "monka" Tyle mąki w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze "popacz" o "popatsz"....(Znajdziesz ją teraz w paczce ćmików i na mieście....)

@Admin 666

Domyślam się kto to napisał

Anty Kościan
@Admin 666

Tu masz rację ten dział to patologia 90% to Kościan jak nie jesteś z nimi to cię zgnoją jak psa te przygłupy w robocie zachowują się jak stado niepełnosprawnych wilków jeden zacznie kąsać reszta się zbiegnie żeby też sobie poużywac a koordynatorzy mają jeszcze z tego ubaw i żaba trwa kosztem słabszych i silniejsi dadzą sobie radę.

wkurzony

Szok jak sie traktuje ludzi w tej firmie. Kobiecie obiecano prace przez Imperial przeprowadzono czly proces adaptacji a na koncu powiedziano jej ze nie zostaje przyjeta. To się nazywa dac z liscia w twarz. Tam zeczywiscie zostaja przyjeci tylko ci co właża w (usunięte przez administratora) i tacy co niechce im sie robic zato dobrze liża (usunięte przez administratora)

@wkurzony

Sytuacja tak żałosna, że nawet nie chce się tego komentować. Co do drugiej części Twojej wypowiedzi - przyjdź i spróbuj nic nie robić, tylko właź w tyłek, powodzenia, będą Cię szanować i będziesz żyć długo i szczęśliwie - ale nie tu :) Tu trzeba trochę robić i czasem dać od siebie coś ponad normę, choć i to nie jest gwarancją, odeszło wielu dobrych pracowników, gdy redukowano kadrę. Na włażeniu komuś w (usunięte przez administratora) firma w każdym razie nie zarabia, ale to słaba wymówka, "ja byłem cacy, to cała reszta jest zła i sprzedajna".

Fifi
@wkurzony

Nie była na midach więc wyleciała tam wystarczy uśmiech i umowa jest.

Kubuś

Pracownikom ze stażem proponuje się przeniesienie na akcję za 16 zł czyli degradacja finansowa . Krótko mówiąc najniższą krajową mają w tej ofercie.Brak zgody to zwolnienie UPS...nie przedłużenie umowy.Malo tego nie zamierzają przedłużać umów . Mówią że pracownikom agencyjnym na początek.Chociaz prawda jest inna, szukają haków aczkolwiek sami ludzie bojąc się o pracę im je dają.Donosicielstwo zawsze było w cenie.Szykuja się dalsze zwolnienia.Produktywnosc jest za mała w stosunku do zatrudnionych.Tylko osoby że stałymi umowami mogą spać spokojnie.Taka jest prawda.

zdziwiony

Zaskoczony jestem postepowaniem wobec pracownikw Kobiecie konczyl sie okres przez agencje i została zapewniona o zatrudnieniu przez IT przeszła cały proces adaptzcji do firmy a na koncu powiedzieli jej ze nie moga przyjac jej do pracy . Wiekszego dziadostwa nie widzialem

Mnie tam wszystko jedno .

Z nowych wieści jest tak dobrze w imperialu że pan i władca z Anglii znów naciska na związki żeby zlikwidować 13 i zrobić coś z dojazdami tu nie mam pewności czy likwidacja czy pracownicy mieliby płacić z własnej kieszeni, a i ponoć 20 osób nadal jest za dużo i nie zostaną przedłużone umowy przez worka tak więc wszystko jest dobrze :)

zaciekawiony
@Mnie tam wszystko jedno .

Czy w związku z tym co piszesz,teraz,nagle ,w Kościanie powstanie 20 nowych warzywniaków albo budek z hot-dogami?

Seba
@zaciekawiony

Nie.Podobno będą tam budować lotnisko większe niż Okęcie.

O jejku

Wybudują port morski i skocznię narciarską,więc bez obaw-każdy chętny prace znajdzie.I nurek ,i skoczek.

Guru
@Mnie tam wszystko jedno .

HS i UHS agencyjni a pracownik że stażem zwolniony!

o jejku

Z nowych informacji wynika,że w tej fabryce o której piszesz ,będzie potrzebnych dużo,bardzo dużo miejsc pracy. Może zabraknąć miejsca dla wszystkich w potrzebie. Czy pierwsze tubki wypróbujecie na sobie?

@o jejku

Z tego co widzę, to nie Kościan tu płacze. Zresztą, poważnie ma dla Was znaczenie czyjeś miejsce zamieszkania? Co Wy macie w głowach, ludzie? Wiele razy miałem wrażenie, że niby jestem w pracy, ale tak naprawdę w przedszkolu, sporo tutejszych wpisów coraz bardziej mnie do tego przekonuje. Że już o żalach typu "jak mogli zwolnić kogoś z Imperialu, zamiast agencyjnego?", nie chce mi się nawet wspominać. Ich wina, że pracują przez agencję? Może powinni przeprosić i zrobić miejsce jaśnie panom? Przy każdych zwolnieniach wychodzi kto jest kim, niestety.

oczyWIŚCIE
@Anon

To nie miejsce zamieszkania ma znaczenie,tylko mentalność małomiasteczkowa z tym związana. A znajomości oczyWIŚCIE nie mają żadnego znaczenia:).

Znajomy
@oczyWIŚCIE

Ja już w portiernii odbijam się paszportem Polsatu

@Guru

Na HS i UHS najbezpieczniej. duża wydajnośc maszyn przy małej obsadzie.Kto moze niech się tyam pcha

Imperialowicz

imperial nie zwalnia !!! NIGDY - chyba że coś odawlisz.. :) Imperial nie przedłuża umów. a Agencja jest buforem żeby nie zwalniać swoich. a po ostatniej zmianie przepisów nt pracy przez agencje w jednym miejscu musieli przyjąć kupę osób. a teraz stosunek swoich do agencji jest zbyt duży

@Imperialowicz

Tak jak pracownik ma prawo nie przedłużyć umowy lub złożyć wypowiedzenie, tak i pracodawca ma prawo podziękować za współpracę, brutalne, ale każdy powinien liczyć się z tym co jest wpisane w papierach, twardy biznes. Jeśli się jednak rozstawać, to warto robić to z klasą i obustronnym szacunkiem, nieważne, że papier pozwala na "Od poniedziałku nie przychodź" lub "Od poniedziałku nie przychodzę", warto być człowiekiem i trzymać pewien poziom. Tego często brakuje.

@Anon

Niestety cyferki musza się zgadzać. Jak góra powie tak nawet Wojtek nic na to nie poradzi, bo jak nie on kogoś to oni jego a cyferki potem i tak beda się zgadzać

Mnie tam wszystko jedno
@Imperialowicz

Teraz to imperial już zaczął wchodzić na wyższy poziom tych zwolnień ,teraz zwalnia mechaników maszyn nawet takich którzy mają jeszcze umowy to sugeruje ,że nie będą już zatrudniać przez dłuższy czas bo w takich przypadkach musi podać.powody zwolnienia jeśli poda redukcja zatrudnienia to nie może przyjąć nikogo w to miejsce.

@Imperialowicz

W strukturach firmy sami jesteśmy tylko cyferkami w systemie, jakkolwiek smutno może to brzmieć, zwłaszcza teraz, gdy nas coraz mniej...

@Mnie tam wszystko jedno

No to wychodzi na to że nie dostana nagrody TOP EMPLOYER w tym roku

On
@Imperialowicz

Najlepszy poziom trzyma ten brygadzista na magazynie z Kościana,razem z kierownikiem logistyki .żenada.maja łby wyprane przez korpo. pracowalem na magazynie i nie polecam.zwlaszcza te ręczne załadunki naczep.porazka.

@On

po tylu latach kazdy jest przestawiony na jedyny poprawny tok myślenia

Mnie tam wszystko jedno .

Ponoć mają do końca roku 20 mln oszczędzić takie chodzą plotki coś tam c mówią o zabraniu nagród jubileuszowych od stycznia nie przedłużyli umów ze 110 osobami sytuacja wygląda tak że kończy się tobie umowa masz pecha .Raczej pracy tu nie polecam bo dostanie tu umowy to jak trafić 6 w totolotka.

Pp
@Mnie tam wszystko jedno .

Kogo chcą zostawią zobacz na midach, ryj mu się nie spodobał więc podziękują a te co paluszki z agencji trzymają zostały. Lepiej wyj... te przez Imperial.

Gogol
@Mnie tam wszystko jedno .

20 milionów ? Przecież 20 milionów to w przybliżeniu wartość produkcyjna w ciągu 1 dnia na OTP (np puszkach). Gdyby chodziło tylko o 20 milionów to nikogo by nie zwalniali, zobaczcie jakie plecy mieli w produkcji w ubiegłym roku od początku do lata. Nawciskali wam bzdur.

@Gogol

Gogol pamiętaj że to 20 milionów przy zachowaniu produkcji na obecnym poziomie i produktywności

@Mnie tam wszystko jedno .

Prąd poszedł do góry, akcyza na fajki też, płaca minimalna również.... koszty rosna a wydajnośc nie! głosujcie dalej na (usunięte przez administratora)

Mnie tam wszystko jedno
@Gogol

20 mln geniuszu czystego zysku a nie brutto , teraz odlicz koszty produkcji plus podatki plus akcyzy a potem zobacz ile zostaje ci zysku mają plecy bo w stanach dostali zakaz sprzedaży elektronicznych papierosów i trzeba to odrobić żeby akcjonariusze byli zadowoleni część naszej produkcji poszło do Rosji i Turcji .

Enenene

Porażka... Ta firma zmienia ludzi na gorsze... Ci którzy są podatni stają się inni.. usłyszałem że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia... Gdzie wartości?! Jeśli są to zapomnij o jakim kolwiek profitach... (usunięte przez administratora) IT! (usunięte przez administratora) Ginger!

Wydali kupę kasy na reklamy rekrutację a i tak mało kto się nadawał po tygodniu lub po paru godzinach rezygnowali. Niestety praca jest ciężka, stresująca niektórzy przychodzą pracować a niektórzy tylko do pracy, oby tylko skonczyli z tymi oszczędnościami na robolu a zaczeli od kordynatorow i dyrektorów bo nam szarym pracownikom i tak nie pomagają te struktury

Guru

Na HS i UHS agencyjni umowy dostawają a pracownicy że stażem wara!

Roberto
@Guru

Masz wtyki? agencyjne zostaną:)

Kosiarz umysłów
@Guru

(dostają a nie dostawają) i dziwić się, że kogoś zwolnili jak połowa pisać nie umie, albo ma coś z umysłem. Poza tym w nie jednej odpowiedzi tak napisałeś więc raczej błąd nie jest przypadkowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Tobacco Polska S.A.