Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imperial Tobacco Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imperial Tobacco Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Warehouse operative

Widzę że tu tylko hejt I nic więcej... Pracuje od ok roku jest super wiara normalna jak to na magazynie. Stawka ok 4k brutto... To moja pierwsza praca po zagranicy i na prawdę sobie chwalę... Ludzie myślą że pieniądze lecą z nieba i najlepiej za siedzenie na (usunięte przez administratora) Brać kasę... Firma daje możliwość rozwoju i to jest fakt.

@Warehouse operative

Chciałbym się dowiedzieć czy ty sam sobie załatwiłeś tą pracę na tym stanowisku. Czy przez kogoś znajomego? Bo słyszałem wiele pogłosek na temat tej firmy, że bez znajomości to ciężko się dostać do tej firmy.

Piro
@Warehouse operative

Naprawdę masz inspiracje na magazynie 4k brutto .w De masz 3 K brutto tylko że euro.pracowalem to wiem nastepny stażysta który pisze głupoty wiem taką Twoja praca i szanuje to ale każdy ma wybór?masakra jakaś myślałem że w Radomiu maja zryty beret

Czy Imperial Tobacco Polska S.A. zatrudnia studentów?

Tak

Cyc

Tak za najniższą krajową

Ciekawe czy w tym roku Imperial tez dostanie nagrodę Top Empoyer ?

Spar

Jest ogłoszenie na stanowisko pracownik transportowy ile na tym stanowisku płacą?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Imperial Tobacco Polska S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Jakie są mocne strony pracodawcy Imperial Tobacco Polska S.A.?

Popuś2000

Mocne strony to: - obiady po tajności - przychodnia zakładowa. Więcej mi do głowy nie przychodzi. Pozdrawiam.

@Popuś2000

Przepraszam chciałem napisać obiady po taniości.

Wacław Pieniążek

Pytanie, jak na rozmowie kwalifikacyjnej. Dobre strony to, że mają pieniędzy jak rusek wojska. Zła, że nie tak chętnie się nimi dzielą i to, że to spółka akcyjna. Dzisiaj są, jutro ich nie ma. To tylko decyzja kilku ludzi, którzy nawet w tej fabryce nie musieli być. Jak wyjdzie z obliczeń, że gdzieś można zarobić dolara więcej to tam przeniosą

byly
@Popuś2000

jeszcze jedna mocna strona zwalniac ludzi i (usunięte przez administratora)na kase

Bubu

Mocne są takie, że jak masz w D.O. adnotację o zameldowaniu Kościan lub okolice to przeżyjesz w tym b@gnie, ale jeśli jesteś z innego kierunku najlepiej nie zawracaj sobie głowy tą firmą. Pozdrawiam

robol

czesc ,,,tyle lat pracy w tej firmie ,,,traktuja jak go...czlowieka z produkcji zwalniaja a w burach coraz ich wiecej ,,,,to nie firma dla ludzi zrobilo sie wielkie nic ,,,

@robol

Korporacja. Nie oczekuj niczego. Dój krowę ile się da i nie licz na to że coś Ci się należy

robol
@AH1N1

nie chodzi ze masz doic ,,, pracownikom poprostu tez nalezy sie saczunek,,,widac ze jestes mlody czy sie lezy kasa sie nalezy

@robol

Ani jedno ani drugie. Nie zrozumiałeś co napisałem. Nie masz wpływu na to jak będą traktować pracownika. Tak to poprostu działa. Jeśli się na to godzisz masz szansę trochę więcej zarobić

SanDiego

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać jako ekektronik-automatyk? Bo widzę że wisi ogłoszenie i nie wiem czy warto składać papiery :) Proszę aby ktoś kto już pracuje lub pracował żeby się wypowiedział .

@SanDiego

Realnie ok 4k netto w górę.

Takiemu to dobrze haha. Pozdrawiam

Takiemu to dobrze haha. Pozdrawiam

Speed buster

XD

gogo

Pracowałem jeszcze w latach 60 i nie narzekałem ,Wam teraz tylko 500+ i komórki w łapki .Na złotówki trzeba zapracować ,umiejętnością i pracą My na skodach c4 przechodziliśmy chrzest Nie tak jak teraz stary pomorze ,mechanik UTR naprawi i ustawi a młody gdzie w palarni na papierosku i ha,ha,ha,

Martina

Czy ktoś wie ile płacą na Graduate Programme? Chodzi mi o staż 2 letni w Radomiu dla absolwentów

Małgorzata
@Martina

Podłączę się pod Twoje pytanie bo także chętnie się czegoś dowiem na ten temat. Czy ktoś będzie tak miły i udzieli jakichś informacji odnośnie tego? Pewnie znajdzie się więcej osób zainteresowanych takim stażem więc napiszcie.

Trele morele

Ciekawe ,że są zwolnienia grupowe ponad 60 osób do zwolnienia albo juz jest zwolniona a cały czas sa ogłoszenia na mechaników maszyn (usunięte przez administratora) sie zrobił ostatnio .

@Trele morele

ogloszenia na mechanikow,,,,dyskryminacja kobiet poprostu

@fifi

Mechanik jest określeniem zawodu zarówno mężczyzn jak i kobiet. Oczywiście są ludzie, którzy nie mogą zaakceptować takiego nazewnictwa i na nie powiedzą "pani psycholog" tylko "psycholożka". Swoją drogą znajdź mi kobietę mechanika. Z elektronikami płci pięknej jakoś nie idzie bo szybko uciekają, co dopiero z mechanikiem gdzie praca jest fizycznie cięższa.

@AH1N1

nie chodzi mi o to ze kobieta ma byc mechanikiem,,ciezka?nie zartuj sobie widzialem co nie co ,,,,zwalniaja ludzi a sie oglaszaja paranoja;;;

@fifi

Ty widziałeś a ja odczułem. Porozmawiaj z mechanikami z UTR ilu z nich miało urazy kręgosłupa

@AH1N1

kregosup to kazdego boli co tam pracuje,,czy to mechanik czy maszynistka wiec nie uzalaj sie nad soba ,,bo nie jestes jedyny

@fifi

To nie zarzucaj ludziom z UTR że mają lekką pracę

G.J.

Firma ogłosiła konkurs, więc na spontanie skorzystałem wysyłając sms-a. A tu sms zwrotny, cytuję "" kod jest błędny "" i instrukcja do ponownego sms-a. Mam w nosie ten konkurs i nie róbcie z kogoś (usunięte przez administratora) ŻEGNAM OZIĘBLE...

Mar

Dużo zmian na gorsze. Na MDS nie ma mocnych. Atmosfera i morale siadają .

Jan

Na jaką podstawę można liczyć ?

@Jan

Na jakim stanowisku?

Jan

Doradca handlowy

@Jan

Niestety nie pomogę. Nie orientuję się co do tego stanowiska

weselny pyton

Najwiekszy polew mam z hierarchii jaka tam panuje ci z Kosciana traktuja ludzi jak smieci a przeciez sami tez zaczynali.Tak naprawde nie ma sie kto tym zajac juz dawno powinien zainteresowac sie tym PiP .

Smutne to

Ostatnio trwają rozmowy odnośnie zniesienia jubileuszy Zrobili sondaż z wieloma pytaniami a kazali wybrać tylko 5 ważnych co jest totalnym zakłamaniem. Teraz szantażują związki zawodowe aby zmienić układ zbiorowy Związki krzyczą że oflagują strajkiem firmę. Znając jednak nasze związki, które nie służą pracownikom tylko firmie wcześniej czy później podpiszą zmiany. Tak w zasadzie to u nas związków nie ma. Tutaj ludzie ludziom gotują los. To jest upadek i (usunięte przez administratora) rządzących i związków tylko z nazwy. To są ludzie pozbawieni moralności i człowieczeństwa. Firma jak żadna inna jest w bardzo dobrej kondycji jednak ludzie dla nich to zwykły pracowniczy motłoch.

@Smutne to

Można patrzeć na to z dwóch stron. Ten co pracuje tu od kilkudziesięciu lat ma na co narzekać. Ten co od kilku lat powinien się cieszyć bo to spory kawałek tortu do podziału

Prawda taka
@Puls0

Puls0 w Imperialu to zespół informacyjny, który sam nabija sobie w swoich ocenach plusy i krytykuje tych co piszą prawdę. Przyjdzie „kryska na metyska”

@Prawda taka

Nie rozumieM nic z Twojej wypowiedzi. To nie czasy konspiracji, pisz zrozumiale

Puls0

Nie znam szczegółów. Jeśli jest kwestią skierowania środków na socjal dający korzyść większej ilości osób to chyba dobrze. Jeśli tak jak sugerujesz przy tej okazji mają zamiar ukraść część z tego tortu, jak to zrobiła PO z naszymi emeryturami to trzeba ostro walczyć o ojcowiznę, do której angole nie mają prawa

Prawda taka
@Prawda taka

Dobrze wiesz o co chodzi więc nie muszę ci nic tłumaczyć. To Puls0 prowadzi konspirację (7)

My swoje wiemy
@Puls0

I właśnie o to chodzi, że ta „wypracowana ojcowizna„ ma być zabrana z pod nosa za wierność firmie przez długie lata. Nie dość że i tak już podwyżki są kosztem pracowników starszych stażem. A niby kto tych nowych nauczył i kto przekazał wiedzę ??? Ale zgłoszenie jakichkolwiek problemów przez pracownika to jest jak z tym deszczem Jeden mówi że plują a drugi że to deszcz pada. Wszystko na swoją stronę przykręcą. Dla firmy ważniejsza jest opinia z hasłami jak za komuny na 1 Maja gdzie ludzie dla wygrania sweterka piszą coś w co sami nie wierzą a firma dumna za te hasła. Firma kiedyś była „wielka” i nie tylko z nazwy i miło było tu pracować. Obecnie jest niestety coraz gorzej i to niestety bo firmę naprawdę stać na większe docenienie pracownika i nawet w czasach koronawirusa wszystko śmiga. Pracujemy po 8 godz i po 12 i jak to mówią w „świątki, piątki i niedziele” ale niestety dla firmy to ciagle mało.

@My swoje wiemy

Słyszałem dobre opinie o Niemcach (Rentsma), angole niestety chcą wycisnąć z tej fabryki czysty piniądz nie dając więcej niż trzeba żeby ta buda jako tako funkcjonowała. Akcje stoją tak nisko że tylko czekać aż ktoś to kupi za grosze. Przyjechało dwóch gości i powiedziało że mają oszczędzić dwadzieścia baniek do końca roku i (usunięte przez administratora) staje na rzęsach (chcąc zachować swoje stanowiska) żeby te pieniądze wyskrobać. Zwiększyć produktywność fabryki nie jest tak prosto. Widać niestety, że jak już nie potrafi się więcej to trzeba włożyć łapę do kieszeni pracownika. Podobnie jak nasza szanowna totalna opozycja robiła w latach swojej świetności. Sorry, że tak na nich jadę ale rypali polaków bez mydła jak rządzili, (usunięte przez administratora). Ciekawe czy Philipe (usunięte przez administratora) szykuje sobie rozpoznanie terenu wstawiając kilka maszyn do naszej fabryki. Co by nie było raczej na tym nie stracimy, myślę o najniższym szczeblu

My swoje wiemy
@Puls0

To niech rządzący wsadzą łapę do swoich wynagrodzeń i profitów a nie dobierają się do kieszeni i tak już okradanego pracownika.(usunięte przez administratora)Ile to musieli (usunięte przez administratora) żeby otrzymać nagrodę jako najlepszy pracodawca!!!!!. A ludziom (usunięte przez administratora) w pysk walą i rąbią nas na każdym kroku.(usunięte przez administratora)Tylko słupki się u nich liczą. Pracując w takiej firmie powinniśmy być dumni a nie (usunięte przez administratora)

Produkcja PP
@Puls0

Reemtsma by na pewno takich profitów nie kazała sobie odebrać. Ale oni mają odpowiednie związki którzy pracowników jak lwy bronią.Nasze związki są tak ciency że jakby ich nie było to nikt by nawet tego nie zauważył. (usunięte przez administratora) To jest jak to powiedzenie „śmiech na sali „. (usunięte przez administratora)Firma ma takie zyski, że nawet w okresie pandemii ludzie więcej palą a o żadnym upadku to mowy nie ma. Niech się firma zabierze za te bzdurne wymyślone stanowiska- od nic nie robienia -to pieniądze od razu się znajdą. (usunięte przez administratora) Zrobiliśmy plan kwartalny to nawet 300 zł nie dali bo powymyślali głupie przepisy jakiś tam maszynozmian. Głupota bez granic.

Manipulacji mówimy nie
@Smutne to

Bo z tymi sondażami jest tak jakby spytać się głodnemu czy chce chleba a potem mu udowodnić, że nie chciał. Sondaże są manipulowane i fałszowane. Taki właśnie sondaż przeprowadziła firma. I do tego dużo pytań, żeby zmanipulować i ogłupić pracownika.

@Smutne to

Z tego co ja widziałem na prezentacji odnośnie dodatków socjalnych, to problem w tym, że lwią cześć całego budżetu otrzymuje dosłownie kilka, albo kilkanaście osób w całej fabryce. I tu jest propozycja zmian. Ja się z tym zgadzam, jako, że mam niedługi staż, ale oczywistym jest, że Ci którzy biorą największe kawałki z tego tortu, będą niezadowoleni. Zgadzam się z tym, że za długi staż pracy należy się nagroda, ale staż to nie wszystko, niektórzy pracują 20+ lat i nie potrafią najprostszych rzeczy zrobić i ogólnie nie lubią się przemęczać. Więc moim zdaniem warto sprawiedliwiej podzielić ten tort.

@Mechanik

Widać, że faktycznie jesteś młodziutkim pracownikiem i jeszcze dużo się w życiu musisz nauczyć. Aby dostać tort trzeba się przysłużyć firmie a nie od razu pchać się na „wyżerkę”. Tort jest za staż, za wierność przez długie lata , za służbę i poświęcenie a ty za swoją pracę masz i tak już jako mechanik sporą kasę. Widać że najchętniej byś tych starych mechaników zepchnął ze stołka.

@Maszynistka

Jak to przeważnie bywa racja jest po środku. Rzeczywiście młodzi w zasadzie bez żadnej wiedzy praktycznej chcą mieć więcej niż ci którzy ich uczą. Nie rzadko niestety dostają więcej. Są to brutalne czasem zasady runku. Z drugiej strony młodzi nie mają szansy przepracować całego życia w jednym zakładzie. Imperial nie będzie tu wiecznie. Ekonomia, polityka, narazie jesteśmy, jak długo? Któż to wie

@Maszynistka

Absolutnie nie o to mi chodzi, chociaż spodziewałem się takiej reakcji. Pisząc tort, miałem na myśli cały budżet na wszystkie dodatki, zaczynając od kawy, przez stołówkę, gruszę, goldy i inne dodatki, kończąc na jubileuszach i odprawach. No i jeśli z tego całego budżetu prawie wszystko zgarniają jednostki to uważam że dysproporcja jest zbyt duża. Jak pisałem wcześnie, uważam, że nagrody za staż jak najbardziej się należą, ale nie aż tak żeby przeznaczać na nie prawie cały budżet.

Wkurzona
@Mechanik

Co za bzdury piszesz jaki cały budżet. Nikt obiadu ci nie odbiera Ty chcesz deser za krótki staż pracy

@Wkurzona

No tak, wszystkie dodatki do podstawowej pensji, te finansowe i niefinansowe, mają swój wspólny budżet. Kto był na spotkaniu informacyjnym i słuchał, ten wie. Nie chce teraz rzucać liczbami, bo dokładnie ich nie pamiętam, ale na pewno grubo ponad połowa tego budżetu idzie na dodatki za staż, a konkretniej to garstka ludzi dostaje większość. I tak jak napisał wcześniej Puls0, większość z nas nie będzie miała nawet szansy takich dodatków dostać. Ja nie chce deseru, ani odbierać komukolwiek bonusy, tylko uważam, że pomysł na bardziej proporcjonalne podzielenie tego tortu w stosunku do liczy pracowników, jest dobrym pomysłem.

@Mechanik

No właśnie widziałeś słupki i to jest ta manipulacja. Pokazać i rozbudzić myślenie żebyście myśleli ile to wam kasy wpadnie do kieszeni. Ale po co ci obiad sowity codziennie we firmie jak stołówka w nocy zamknięta a jedzenie niezdrowe przesycone tłuszczami i odgrzewane. Karnet na siłownie jest dla siedzących bo ci co 8 godz się narobią to na siłownie nie maja ani czasu ani siły. Albo kino czy czy pływalnię? Rozdrobnią te pieniądze i dadzą na raty i nawet tych drobiazgów nie zauważysz a później się wchłoną we wypłatę i rozpłyną we mgle jak kiedyś stażowe. W tej firmie to większość jest robiona pod młodych. Tak jak rząd w większości daje młodym a tym w średnim wieku to nic nie daje i tu jest podobnie. Zwerbować młodych i dać pieniądze a oni tylko się wymądrzają i w komórkach siedzą. Pamiętajcie młodzi wy też będziecie się starzeć więc nie pogardzajcie starszymi. A zastrzyk pieniążków na starość też by wam się przydał. A jak piszesz o przypadku gdy firma nie przetrwa, to ja ci mówię, że będzie ci się należała odprawa i to też jest w układzie zbiorowym do którego firma się nam dobiera.

Wkurzona
@Mechanik

Sam piszesz, że garstka to na co liczysz? Na gruby szmal? Obudź się człowieku bo ci się grube pieniądze śnią. Ogłupili cie słupkami. Widać że jeszcze się nie przysłużyłeś dobrze firmie a już ci się nagroda marzy.

@Mechanik

W tym różnica, że ja wolę zjeść bułkę w całości a ty tartą. Rozejdzie ci się w buzi że nawet w zębach nie poczujesz. Nie nasycisz się tymi okruchami. Ciastko należy sobie kupić za wypłatę a żeby mieć drugie ciastko to trzeba liczyć na jubileusz. Nie patrz na prezentacje bo właśnie o to im chodziło, żeby pokazać właśnie to co chcieli żebyś widział. Ale nie każdy jest podatny tak jak ty na manipulacje.

Realista
@Mechanik

Mechanik zajmij się lepiej naprawą maszyn, żebyśmy nie musieli weekendami dorabiać i premia idzie wtedy koło nosa. Możliwe, że też byłeś temu winien.

@Realista

@Maszynistka @Wkurzona Oczywiście, że firma nie jest bezinteresowna, chce zachęcić młodych do pracy, bo mamy teraz rynek pracownika i za bramą już nie stoi dziesięciu na nasze miejsca. Przedstawili mi słupki z danymi i od razu manipulacja, jak ktoś ma swój rozum to potrafi je samemu zinterpretować. Sytuacja jest klarowna, nowy podział bonusów, niekorzystny finansowo dla starszych, ale korzystny dla większości. Mi się ten pomysł podoba, bo zapewne nie doczekam się żadnych bonusów stażowych (i wolę chociaż tę bułkę tartą pomielić ;d), a starszym pracownikom się nie podoba bo stracą swoją bułkę. I to jest oczywiste, nie mamy się o co kłócić, po prostu mamy sprzeczne interesy i nigdy nie dojdziemy do zgody. A firma jest cyniczna i nastawiona na zysk, jak każda większa korporacja. Rachunek jest prosty, starszy pracownik i tak nie odejdzie przed emeryturą, a młodego można skusić. Ja nie oceniam tego działania czy jest moralne, ale nie ma co owijać w bawełnę, tak to działa. Więc nie złośćcie się na młodych, że chętnie przygarną więcej małych bonusów, bo to nie oni o tym decydują, tylko firma. A co do Multisporta, kina itp, to nie wiem, ja tam mam czas i siłę na jakieś życie poza pracą, są też weekendy. I radzę też czasem się ruszyć, a nie tylko pracą żyć.

Realista
@Mechanik

Jak masz czas na wszystko i rąk sobie w pracy nie wygrywasz to załatw sobie drugą pracę dobrze płatną a nie marnuj nadaremnie sił na siłowni.

@Mechanik

No takich „ mundrych” jak ty to pewnie za bramą stoi wielu. Dorób sobie jak masz czas i siły np w MacDonaldzie. Będziesz miał przyjemne z pożytecznym i do tego żarcie za darmo. Tam tartej bułki będziesz miał ile tylko zechcesz.

@Realista

@Maszynistka Ale po co mam dorabiać, żeby żyć tylko pracą? Nie żyje się po to żeby pracować, tylko pracuje żeby żyć. A nawiasem Multisport to nie tylko siłownia, to również baseny, łyżwy i inne rzeczy, osobiście na siłowni nigdy nie byłem ;)

tytoniowa x lat.
@Mechanik

Ja pracuje x lat i jestem zadowolona z wypłaty bo trojke mam z przodu bez nadgodzin .Tutaj zarobki są dobre i fajny socjal jest.

kobieta z innego zakładu
@Wkurzona

Jakie są zarobki kobiet na produkcji na 3 zm bez nadgodzin czy te kobiety mają 3300zł netto co pracują x lat z umowa na stałe .Jaki macie socjal

tytoniowa x lat.
@My swoje wiemy

Ale dobrze płacą .

Piro
@kobieta z innego zakładu

Banana dostanie na stołówce:)

Cnn

Ostrzegam wszystkich, którzy aplikuja do tej firmy. To jest praca dla ludzi o mocnych nerwach albo tak samo zesputych jak ludzie przy wladzy. Firma ma za nic twój rozwój, kolesiostwo i lizusostwo ida w parze, im bardziej donosisz na innych i wchodzisz komuś w cztery litery tym jesteś lepszym pracownikiem. Sporo osób tu pisze o ludziach z Kościana że zatrudnieni po znajomościach Ale ludzie z Poznania i okolic też (głównie na wyższych stanowiskach) . Szczerze sama nie wiem, ktorzy gorsi, jedni i drudzy to klan. Jezeli jesteście zapalonymi ludźmi po studiach którzy chcą się uczyć i doświadczać to napewno trzeba mieć duże pokłady wytrwałości - po pierwsze nikt wam nie pomoże w projektach- bo to nie jego interes żeby ci pomagać A co najwyżej może przeszkodzić lub ukraść pomysł A po drugie jeżeli projekt będzie naruszal kogoś interesy to pokażą wam gdzie jest wasze miejsce. Napewno firma nie działa zgodnie ze swoją misją i tym co komunikuje na zewnątrz . Życzę żeby się ocknela z amoku. I przestała tylko patrzeć na słupki i je kolorowac na zielono. Firma to ludzie. Ludzie są najważniejsi. A do ludzi nie mają szacunku. Niestety przyjdzie jej los podzielić z firmami ktore zachowały się podobnym podejściem jak ta i już nie istnieją.

Imperialna Tabaka

Pamiętam jak wiele osób nie chciano zatrudnić przez firmę na operatora, jak zaczynali karierę tutaj. Znam kilka osób co w innych firmach zostali liderami, mechanikami, specjalistami, albo dostali jako fizyczny 1000 pln więcej niżw ITPL, a tutaj ich nie chcieli na operatora. Raz pamiętam jak zatrudnili gości po rodzinie przez firmę a był nalutowany później na wózku po 3 miesiącach :D Firma nie szanowała dobrych pracowników, bo wolała kościanioków i wujoków. A teraz żeby zdobyć pracownika to ogłaszają się w TV, Radio, Internecie, nawet mega billboardy wywalili jak się jedzie na Gniezno. Tak nisko nawet upadli, że ogłoszenia na darmowym olx po ukraińsku zamieszczają hahahha. Stracony czas, jedynie dobrą pisemną opinię mam na papierze, która mi pomogła dostać się do dobrej firmy. (usunięte przez administratora)

Won

Niszczyciele ludzkiego zdrowia !.

ppp

czy naprawde w imperilu takie macie problemy ,,,,jeden drugiego w kropli wody utopi,,,obgadujecie ludzi ,,, a kazdy powinnien na siebie popatrzec

Racja
@ppp

Jedni obgadują a drudzy bawią się w adwokatów tak jakby nie mieli nic do roboty. Niech pracą się zajmą a nie tylko plotami i obrabianiem tyłków . Kompletna dziecinada jak na placu zabaw w piaskownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Tobacco Polska S.A.