Sietom

Gdańsk

Opinie o Sietom

olany 2013-04-30 20:02:45
ta firma to kpina fakt zarobki jakies tam kiedys byly srednia krajowa ale jak poprosilem o podwyzke to kilkakrotnie zostalem odprawiony z kwitkiem wiec sie zwolnilem i teraz jest ok.
standardowy text im wiecej bedziecie pracowac tym wiecej zarobicie nigdy nie daja zlotowki wiecej............
Ciekawy 2013-05-20 12:46:22
A na jakim stanowisku stanowisku tam spracowałeś? Jeśli na handlowym to może się opieprzałeś i chciałeś podwyżkę za siedzienie i dłubanie w nosie.
pytanie 2013-09-22 13:15:50
A na jaką konkretnie kwotę netto można liczyć na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży? Domyślam się, że jest podstawa plus premia. Ile wynosi podstawa i ile średnio można tam zarobić miesięcznie?
Idę na rozmowę i chcę wiedzieć czego się spodziewać.
felix 2014-02-03 13:08:25
jak wyglądają warunki pracy na stanowisku PH?
Jest podstawa? Samochód? Pozdrawiam!
lola 2014-02-03 13:42:36
pracowalam z tej firmie i rzeczywiście kiedyś można było zarobić i fajnie się pracowało natomiast od stycznie 2014 wprowadzone zostały cele, które nie są do zrobienia. premia jest raz na 3 miesiące wieć przez 3 miesiące dostajesz podstawię. jak masz rtodzine i kredyt na mieszkanie a do tego się uczysz to poszukaj sobie innej pracy.
felix 2014-02-03 14:23:42
Nie mam kredytów ani rodziny.
Powiedz mi tylko, czy jest podstawa oraz czy oferują samochód, bo używać własnego auta w celach zawodowych to się nijak nie kalkuluje przy (zapewne) niezbyt wysokich zarobkach.
fejk 2014-02-03 21:23:37
Chyba ruszyła rekrutacja. I ja się dołączam do prośby o info odnośnie zarobków i narzędzi oferowanych przez firmę.
Młoda 2014-02-04 19:02:18
Chciałabym zapytać o tą firmę:jakie zarobki,szefostwo i w ogóle atmosfera?Proszę o szczere informacje.
bezli 2014-02-07 16:32:20
Nikt nic nie wie? Widziałem, że pojawiają się ogłoszenia. Całkiem sporo i w różnych miastach.
olo 2014-02-13 11:25:07
Ktoś wie jak kształtują się zarobki handlowca w Gdańsku albo innym mieście? Doszły mnie słuchy że 2k5 netto.
shitom 2014-02-18 14:04:46
hahahahahaha... xD nie licz na to.
Gacek 2014-03-04 08:28:04
Dojazd na własny koszt to przecież standard. Jak pracowałem w Coca Cola to też odstawiałem grzecznie auto służbowe na parking i na autobusik z buta... A jakie tam mają auta? Jak warunki płacowe w Łodzi? Kandyduję tam na stanowisko pracownika biurowego, więc może ktoś wie na czym polega praca na tym stanowisku i czy tam też są cele?
ccc 2014-04-01 19:02:14
Pracowałem w tej firmie przez kilka miesięcy w jednym z oddziałów. Do lutego tego roku:
-Atmosfera OK ludzie bardzo sympatyczni. Zarówno dyrekcja jak i współpracownicy pomocni, brak wyścig szczurów.
-Auto dostaniesz jak będziesz jechał do klienta. Wcześniej musisz je sobie zarezerwować bo jest jedno na 4 osoby + serwis. Do tego jak dyrektor idzie na urlop to jedyne auto też ma wolne.
-Cele od stycznia,do realizacji bez dużej spiny, ale premia raz na kwartał to ok. 700zł na rękę. Podstawa to 1500zł na rękę. Dodatkowo przez pierwsze pół rok umowa zlecenie na jeszcze niższą stawkę. Na podwyżkę nie licz, handlowcy z kilkuletnim stażem zarabiają niedużo więcej. Rotacja ludzi bardzo duża.
- Jeśli chodzi o know howto firma jest zacofana, a próbuje się mierzyć z liderami rynku.
Jeśli do pracy na chwilę i bez stresów to OK. Jeśli liczysz na karierę w IT to zapomnij.
abc 2014-04-05 21:15:31
Pracuje tam już rok i jest OK. Polecam firmę Sietom jako solidnego pracodawcę
Kolega 2014-08-12 14:50:36
Oj nie ładnie Wojtek nie ładnie
pewnie ie 2014-12-22 18:17:36
no widzicie tutaj ludzie pytaja o prace a nawet nikt nie raczy im odpoweidziec... ehhh.. szkoda ze wiekszosc patrzy na walsen ego a nie chce nikomu pomoc. ja tez tutaj sie pojawilem zeby zadac pytanie ale niestety widze ze nie uzyskam ich tak latwo jak tego bym chcial. powiedzcie mi konkretnie czego sie moge spodziewac, bo tak szczerze to wam powiem, ze mam ostatnio pecha i juz nie chce isc w ciemno gdzies
maniek 2015-01-22 05:15:46
nieidzcie tam zero podwyzek podstawa 1500zl [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zreszta niedaleko jest 2 kolchoz delphi tez niepolecam zastanowcie sie bo niewarto marnowac czasu i nerwow a ci co niepisza opini to ie poprostu boja i tyle wam powiem taka prawda szkoda gadac
loody 2015-02-25 21:22:07
@galo, ale po co taki ich opisywac jak w notatce reklamującej, wystarczy napisac jasno, że sietom to serwis drukarek oraz produkcja tonerów do drukarek. To ich główne gałęzie. Firma działa od ponad 20 lat, posiada 8 oddziałów terenowych w Polsce oraz 1 odział w Niemczech (Darmstadt). Zatrudnia bodajże 120 osób.
!!!!!! 2015-04-22 11:16:10
Ogólnie firmę oceniam pozytywnie tylko ze względu na klimat w firmie na pracowników bardzo pozytywni ludzie, w dziale handlowym można swobodnie pracować jak i się pośmiać natomiast zarobki pozostawiają wiele do życzenia nie wiem jak teraz ale podobno nic się nie zmieniło a nawet na gorsze jeśli chodzi o handlowców mają tylko podstawę premię raz na kwartał czy jakoś tak, niby po latach można w miarę normalnie zarabiać ale bez szału.Ludzie w firmie nadrabiają swoją sympatią chociaż czy to kogoś pocieszy to nie wiem :)
marika 2015-05-07 17:03:07
Chyba faktycznie słabo tam płacą, na rozmowie powiedziałam że chcę zarabiać ok.2500-2700 brutto to zauważyłam lekkie zdziwienie u osoby rekrutującej. Sama rozmowa też była dziwna, tak naprawdę interesowało ich tylko czy chcę pracować jako sprzedawca, choć ogłoszenie zapowiadało co innego. Nic nie dowiecie się na rozmowie, ani o zarobkach ani o formie zatrudnienia. Standardem jest że dzwoni się do wszystkich kandydatów z informacją o rekrutacji, w tej firmie nie mają takich standardów.
marika 2015-06-10 23:24:36
Santiago naprawdę uważasz że pracownik zarabiający 2500zł brutto to drogi pracownik?! Nie żartuj sobie, to są słabe pieniądze, a w tej firmie nawet takich nie potrafią dać...
cleo 2015-06-16 10:01:57
marika z tego co czytam, to nie podjęłaś tam pracy więc skąd wiesz, że nie potrafią dać więcej. Chyba jednak potrafią skoro pracuje u nich ponad 100 osób jak pisali wyżej inni. O dzwonieniu do wszystkich z informacją o rekrutacji pierwsze słyszę. Na wielu rozmowach byłam i oddzwonili do mnie może z 10% firm. Skoro według Ciebie 10% to standard to różnie pojmujemy ten termin.
marika 2015-06-16 22:44:13
Poczytaj sobie komentarze ludzi którzy tam pracują/pracowali, poza tym po reakcji osoby rekrutującej można też odczytać czy Twoje oczekiwania daleko odbiegają od tego co dają. I co z tego że pracuje tam 100 ludzi, w Biedronce pracują tysiące od lat, a jakie tam warunki są, a zwłaszcza były kilka lat temu to każdy wie, także kiepski argument. Jeżeli osoba rekrutująca mówi Ci że każdy będzie poinformowany o wyniku rekrutacji to wypadałoby uczynić tak jak się mówi. Byłam w życiu na kilku rozmowach, także wiem jak jest, wiele firm z prawdziwego zdarzenia oprócz telefonu wysyła Ci jeszcze mejla z potwierdzeniem tego co słyszysz przez telefon. Ale rozumiem że cleo jesteś właścicielem tej firmy i musiałeś/musiałaś coś napisać, ale kiepsko Ci to wyszło.
xxx 2015-07-22 22:25:53
Halix: Tak się składa że np. na Wrocław szukają ludzi od października, czyli jak to nazwałeś "rekrutacja w nieskończoność", taka marna pensja czy tacy kiepscy kandydaci? :-)
:) 2015-07-29 21:21:25
Moi mili pisarze a może podpiszcie się Ci wszyscy którzy tak ochoczo piszecie jak to słabo tu płacą, skąd wiecie ile zarabiają handlowcy pracowaliście u nas (tak, tak wciąż tu pracuję). Może handlowcy powinni mieć podstawę i premię od realizacji założeń? I może nie bardzo chciało się Wam je realizować? 2700 brutto wzbudziło zdziwienie? Interesujące co piszesz Marika. Wszystkim obiecaliśmy oddzwonić? Pierwsze słyszę. Zastanówcie się od czego są handlowcy, zastanówcie się nad sobą. Co chcecie od siebie dać, co chcecie osiągnąć i jak możecie to zrobić. Umowa o pracę, stabilność zatrudnienia, płaca adekwatna do osiągnięć i zaangażowania. O chętnych do pracy a nie ściemniaczy dziś trudno.
DWR 2015-08-11 12:14:55
Nie wiem jak jest w Gdańsku, wiem za to jak było we Wrocławiu jakieś 2 lata temu. Atmosfera w pracy super - mili ludzie, dobrze wyposażone biuro. I to chyba tyle jeśli chodzi o plusy. Szkolenia produktowe bardzo słabe, samochód dostępny po wcześniejszym zarezerwowaniu (da się przeżyć bo większość to praca biurowa). Zarobki około 1500 zł + premie kwartalne (dla początkującego ok). Dla kogoś kto chce zobaczyć jak wygląda praca handlowca w IT - spoko! Dla doświadczonego handlowca raczej warunki nie do przejścia.
Piotr 2015-11-04 22:28:09
2500-2700 zł brutto to drogi pracownik??? o matko.., rozglądnij się Kolego za normalną pracą
yep 2015-11-13 21:43:14
te oferty wiszą od 1,5 roku, widocznie nie jest tak atrakcyjne jak piszesz skoro ciągle szukają ludzi.
dexter 2015-11-17 07:42:42
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , a robić to nie ma komu
gmerek 2015-11-18 22:01:45
o kurcze, to rewelacja, rozumiem że auto to ma się 24h/dobę, tak samo z telefonem?
jakieś limity na paliwo i telefon są? pewnie nie ma, jak tak super tam jest.
muszę wysłać cv!
qwerty 2015-11-21 10:17:58
samochód tylko w godzinach pracy (jest jeden na dział handlowy)a komórka w tych czasach to już zaden rarytas przeciez :)
qqq 2016-07-22 10:42:41
te trzy ostatnie wpisy to napisała osoba która tam pracuje, delikatnie mówiąc nie warto tam iść do pracy
niunia 2016-08-25 07:33:32
z "fajnych premii" - fajna to może być bluzka albo telefon. Co za dyletanci tam pracują. Niestety bardzo niskich lotów są wpisy osób które tam pracują, a to o czymś świadczy niestety
lolo 2016-08-31 11:53:24
właściciel chyba nie ma pojęcia jakie lesery siedzą w oddziałach (nie mowa o osobach które coś robią lub próbują sprzedawać ale i tak się kopie dołki pod nimi) ponieważ to nie ich firma więc pewnych rzeczy lepiej nie robić i cieszą się że komuś coś nie wyszło bo "tak lepiej" i " po co to"? w firmie która powinna zarabiać coś takiego? brak słów
bolo 2016-10-26 12:25:20
W tej firmie najważniejszych jest takich dwóch..... którzy nie rozumieją podstaw takich jak że firma to ludzie i powinno się dać im zarobić to wtedy wszyscy są zadowoleni, o innych rzeczach nie wspomnę. Sami jakby nagle wrócili na rynek pracy czyli musieliby jej szukać to marnie ich widzę. Są odrealnieni i trzęsą się o to żeby właściciel zauważył że przyłożyli swoje łapki do jakiejkolwiek sprzedaży ale sami nie potrafią nic sprzedać taka prawda
Zostaw swoją opinię o Sietom - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sietom