Opinie o Fano Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fano Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fano Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fano Sp. z o.o. w Warszawa

Ola1234

Jest trzy zmiany?szy jest możliwość pracować w jednej,jak pani z Ukrainy?

gigi
@Ola1234

pani z ukrainy z innej krainy

grafik

17 brutto za godzinę pracy dają? Bo jak więcej to ja dziękuję.

Dominik

@Ola 1234 O jakiej zmianie myślisz? Firma dobre opnie zbiera w internecie, działa już bardzo długo, polecam pracę

Ola1234

Witam wszystkich jak jest zmiana w firmie?

Czy rekrutacja na stanowisko Drukarz fleksograficzny w firmie Fano Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Lucky

Witam, jaka jest atmosfera w Dziale Kontroli Jakosci? Czy warto aplikowac? Na jakie zarobki mozna liczyc, jaka jest atmosfera w pracy? Benefity? Czy wyplaty w terminie? Prosze o zdanie osob tam pracujacych, pzdr

Maria
@Lucky

Podbijam Twoje pytanie, mam nadzieję, że ktoś spośród pracowników jest tu z nami na GoWork.pl i odniesie się do tych szczegółów. Szczególnie dlatego, że jak widzę Fano rekrutuje, nie tylko drukarzy flekso i pomocników, ale też grafików, czy key accounta: http://fano.pl/pl/kariera/ Wszelkie rzetelne i szczegółowe opinie będą mile widziane, bo pomogą niezdecydowanym upewnić się, czy składać CV.

Jerzy

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie kogoś? Jaka atmosfera w pracy?

kadry
@Jerzy

Szanowny Panie Jerzy, Proszę o wysłanie CV na adres kadry@fano.pl Z przyjemnością zapoznamy się z Pana doświadczeniem i w razie zainteresowania, skontaktujemy się z Panem Pozdrawiamy

pezetka

Rozmowa kwalifikacyjna polega głównie na wypełnieniu ankiety w której padają pytania absolutnie niedopuszczalne podczas rekrutacji; np. stan rodzinny, cywilny, ilość i wiek dzieci, dane współmałżonka, miejsce i adres pracy współmałżonka!!!! Co to obchodzi firmę i jaki wpływ ma na zatrudnienie kandydata? całkowicie nieprzestrzegana ochrona danych osobowych i nieznajomość RODO - firma nic nie robi sobie z przepisów które wyraźnie mówią jakich informacji można żądać od kandydata do pracy - tymczasem szef tworzy tu własny kodeks pracy. Tylko uciekać z tego miejsca.

@pezetka

Witam Pezetka. Ankieta jest dobrowolna i nikt nie ma obowiązku jej wypełniać. Życzymy wszystkiego najlepszego na drodze kariery zawodowej. BJ

pezetka
@BJ

Ankieta jest dobrowolna natomiast rekruter wyraźnie zaznacza że wypełnienie jej jest podstawą do zatrudnienia - tak więc "koło się zamyka". Dziękuje i również życzę wszystkiego najlepszego.

Kandydat do pracy
@BJ

Do BJ Co znaczy dobrowolna? To po co w ogóle ona jest? Czytam ogłoszenie, zastanawiam się, czy aplikować, ale jak pomyślę, że na pierwszej rozmowie odmówię wypełnienia ankiety, to zapewne zostanie to odebrane jednoznacznie - oportunista. Chyba nie warto sobie zawracać głowy i tracić czas.

@Kandydat do pracy

Witam, Tłumaczę i objaśniam; Ankieta nie jest obowiązkowa i każda osoba, która jej nie wypełni lub wypełni częściowo w zakresie, który uważa za stosowne, jest traktowana tak samo, jak osoba, która ankietę wypełni. Dla każdego pracodawcy bardzo ważną informacją jest czy dana osoba była w przeszłości karana, posiada nałogi jak również istotne jest jakie posiada umiejętności i cechy. Nie każde CV posiada takie informacje a zdarza się również, że są one powielane i kopiowane. Na każdej rozmowie kwalifikacyjnej padają różnego rodzaju pytania lub mogą one być zawarte w ankiecie. Jeśli ktoś ma szczere intencje i nie ma nic do ukrycia to jestem przekonany, że swobodnie podejdzie do takiej ankiety czy rozmowy. Proponuję spróbować, z ankietą czy bez niej. Każdy ma równe szanse. Zapewniam i pozdrawiam. BJ

Zadowolony

Pracuję tutaj od lat i jestem bardzo zadowolony. Firma stale się rozwija i to już nie ta sama firma co kilka lat temu. Lubię atmosferę w Fano Sp. z o.o. za: Stały rozwój i terminowe wynagrodzenie.

Luki
@Zadowolony

Terminowe wynagrodzenie w fano ????????????

Zadowolony
@Luki

No widzisz kolego. Nie na czasie już jesteś. Taka sytuacja:)

Zbigniew
@Zadowolony

A co możesz powiedzieć odnośnie atmosfery panującej w firmie? Widać, że jesteś osobą zorientowaną w sytuacji wewnętrznej firmy, dlatego zachęcam Ciebie do aktywności. Napisz proszę, jak prezentują się kontakty między pracownikami w zespole i te związane z kadrą kierowniczą.

Luki
@Zadowolony

Fajne te Wasze terminowe płacenie, takie zawsze z opóźnieniem

@Luki

Zdarzają się wyjątki od reguły z dużym naciskiem na "wyjątki". Pozdrawiam.

hirs
@Zadowolony

bolec zadowolony ? Famę robi?

hirs
@Zadowolony

bolec zadowolony ? Famę robi?

ja wszystko wiem.
@Luki

Terminowe wynagrodzenia w tej firmie to były wypłacane tylko pracownikom niepełnosprawnym (bo musieli) oraz osobom nowo przyjętym przez ok. pół roku żeby zrobić dobre wrażenie na początku . Pozostała większość w ratach po ciągłym upominani się. Tam od lat ciągle brakowało pieniędzy na terminowe wynagrodzenia. Jeśli chodzi o umowy to nowo przyjęci pracownicy są na umowach zleceniach a większość wieloletniej kadra jest na umowach o pracę.

Bolesław Jasinowicz
@ja wszystko wiem.

Szanowny Luki, Możesz podać jakieś konkretne przykłady i dowody na to co mówisz? Będzie nam łatwiej merytorycznie porozmawiać a osoby, które to czytają będą mogły wyrobić sobie prawdziwy obraz. Ja zapewniam, że wszyscy pracownicy są zatrudniani na umowę o pracę a nie na zlecenia. Wynagrodzenia są wypłacane w całości i to wszystkim pracownikom. Czyżbyś kłamał? Dlaczego? Z jakiego powodu to robisz? Pozdrawia

zja

A stary biega i palcem grozì :) Ciekawe czy go umył przed grożeniem ?

A

Pracowałem w Fano i było fajnie. Ankiety nie pamiętam czy wypełniałem ale wypłata honorarium była zwykle na czas i taka jak w umowie. Kiepski to był jedynie monitor służący do pracy. Teraz pewnie wszystko się zmieniło.

klakier

BJ łże jak pies, ankieta w fano jest obowiązkowa i bez jej wypełnienia nie zostaniesz przyjęty do tej firmy co jest złamaniem postanowień o RODO i prywatnych osobistych spraw które trzeba podać. Trzeba zgłosić to gdzie trzeba.

Bolesław Jasinowicz
@klakier

Witam klakier, Sam siebie określiłeś. Ja nie chcę nikogo ani Cibie obrażać bo nie mam tego w swojej naturze. Ty robiąc to co robisz, pisząc to co piszesz sam wystawiasz sobie świadectwo. Ankieta zarówno nie jest obowiązkowa jak również zawiera niezbędne informacje dotyczące RODO. Firma w przeciwieństwie do Ciebie zmienia się i idzie do przodu. A TY zatrzymałeś się na Swoim etapie i sam musisz sobie z tym poradzić. Życzę powodzenia. Na marginesie; bardzo jestem ciekaw co cierpisz z mojego powodu? Bardzo proszę, chciałbym abyś się podzielił co takiego złego Cię spotkało z mojej strony lub ze strony firmy? BJ

Edyta

@abel, możesz odnieść się do mojego pytania? Jaki jest dokładnie poziom organizacyjny w Fano i atmosfera między pracownikami? Wydaje mi się, że w pracujesz w tym miejscu i być może zechcesz podzielić się informacjami na ten temat.

BJ

Kolego "rekrutancie", jesteś po prostu nie miły. Obrażasz koleżankę Edytę, Prezesa i sekretarkę. Niestety to forum jest pełne takich wpisów rozgoryczonych i chyba złych na swój los ludzi. Większość opinii jakie tutaj czytam jest bardzo podobnych. Ludzie, zajmijcie się swoim życiem. Nie macie nic lepszego do roboty? Tutaj pracuje wielu cennych ludzi od wielu, wielu lat. Nie można ich obrażać a jeśli nie spełniłeś oczekiwań jakie Ci postawiono to zastanów się nad sobą. Pozdrawiam. Czekam jak mnie obrazisz ale chyba tracisz czas.

A00

Całkiem niedawno byłem tam na rozmowie. Raczej wypełnianiu druczków w których były zbyt osobiste pytania. No cóż, sami rekruterzy podkreślają jak ważne jest pierwsze wrażenie. Tu bardzo negatywne

@A00

czyli jakie pytania?

abel
@A00

to pewnie zrezygnujesz

Edyta

@Robol z kieratu, czy mógłbyś napisać czy zgadzasz się z opinią użytkownika @Wół Roboczy? W jakiej skali oceniłeś firmę Fano? Czy długo już pracujesz w firmie, jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i atmosferę w zespole? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Edyta

@rekrutant. Napisałeś o formalnej stronie procesu rekrutacji, a jak oceniasz rozmowę kwalifikacyjną? Czy taka też miała miejsce? Podziel się z nami pytaniami jakie usłyszałeś od osoby rekrutującej. Możesz tym wpisem pomóc przyszłym kandydatom do firmy Fano. @Ona Może jednak warto spróbować i przekonać się osobiście jakie warunki pracy zapewnia Fano? Forum internetowe służy wymianie opinii, ale wiadomo, że każdy ocenia z własnej perspektywy i doświadczeń. @Marcin Napisałeś bardzo krótko, że nie polecasz pracy w tej firmie. Czy mógłbyś swoje zdanie jakoś uzasadnić? Nie odpowiadały Ci warunki pracy?

rekrutant.

Wypełnianie tych druczków przy rekrutacji i zamieszczone tam podchwytliwe pytania, niektóre wręcz osobiste i niesmaczne to wymysł najg....przego w tej firmie krzak czyli sławetnego już szeryfa tej firmy Kacapa. Nic więc dziwnego ,że chętni do pracy po przeczytaniu tych stek bzdur i głupot uciekają jak najszybciej z tej firmy.

Arek

Jak komuś zależy na pracy i dobrze pracuje to nie narzeka przeciwnie jest zadowolony.

Ona

No cóż..zaproszono mnie na rozmowę, ale jednak nie skorzystam. Strach się bać, po tym co tu przeczytałam..

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Nie polecam pracy w tej firmie.

zainteresowany
@Marcin

czemu nie polecasz ?

@zainteresowany

Bo (usunięte przez administratora)nie jest już ministrem :-(

Zostaw merytoryczną opinię o Fano Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fano Sp. z o.o.?

Fano Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 70 ocen.

Fano Sp. z o.o.