Aerosol Service Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aerosol Service Sp. z o.o.

Lysy

I uwaga... planowane podwyżki na czerwiec 2019...:) Niezle jaja... Tylko odliczać dni do wyjazdu Ukraińców, gdy im od stycznia otworzą granice na zachód

Na stronie firmy http://www.aerosol.pl/kariera.php można znaleźć informacje, że firma zapewnia bezpłatny transport z Ustki i Słupska. Czy możecie napisać jak to wygląda w praktyce i czy zawsze można liczyć na taki transport? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Eryka

Ludzie o co chodzi z tymi zarobkami????JAKIE 4.500 z nadgodzinami?? 14 zł to kwota netto z 20 na godzinę ,a to za ilość godzin pracy w miesiącu nawet z nadgodzinami nie wyjdzie 4.500.Ktoś opowiada bzdury!!

matoł
@Eryka

operator 20 zł netto pakowaczka 14 zł netto

Gonia

Ta firma to porażka. Nie polecam pracy w tej firmie ;/

Willy
@Gonia

Dlaczego?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aerosol Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierownik Mieszalni?

@Pietruszka, może ten użytkownik chciał dowiedzieć się jak wyglądają jego zarobki na tle pozostałych pracowników firmy? Czy zarobki w firmie Aerosol Service są zróżnicowane od doświadczenia i stażu pracy? Czy stawki są jednakowe dla wszystkich w obrębie danego działu?

Kuznia

Slyszalem ze to co w reklanie mowia to prawda. Ze w ubieglym miesiacu pracownicy zarobili po 4,5 a nawet 6 tysiecy na rękę. Pytanie moje jest jedno czy jesli faktycznie chce to dam rade sie nauczyc tego co jest wymagane???

Operator
@Kuznia

Ci którzy chca nie ma opcji by sie nie nauczyli. Trzeba tylko byc cierpliwym bo nauka na specjaliste trwa nawet rok lub dwa. Plus jest taki ze stawke masz od pierwszego dnia jak specjalista i masz szanse udowodnjc ze na nia zaslugujesz. Wiec ja sugeruje odwaznie stanac do rekrutacji.

Człowiekmyślący
@Kuznia

6 tysięcy? A nie pomyślał ktoś, że wtedy trzeba być więcej w pracy niż w domu?

BEDUIN :(((
@Człowiekmyślący

Podobno do tych 6 dorzucaja spiwor zeby nie marnowac czasu na dojazdy do pracy. Zawsze mozna polozyc sie w szatni kolo tej kaluzy na ziemi

Man
@BEDUIN :(((

Ja mialem 30 nadgodzin i wzialem prawie 4500 na rękę. Wiesz nie chcesz nie pracuj ale nie narzekaj ze tu sie zle zarabia albo jakieś pierdoly i kalurzach czy spiworach. Ja szanuje ze mi dano szanse i w koncu jedyny pracodawca co każdą nadgodzine wypłaca na konto a nie pod stolem :)

Kuznia
@Człowiekmyślący

Pierdu pierdu a ja 6 mam :D

Pietruszka
@Kuznia

To po co się pytasz o zarobki skoro zarobiłeś 6?

Robocop

Dzwoniłem tam dzisiaj i powiedziano mi że to jest praca zmianowa z nockami :/ Ja bym chciał na jedna zmianę ? Jest taka praca ?

@disco polo, co oznacza określenie W1 w twoim wpisie? Czy odnośni się to do konkretnego działu firmy Aerosol Service? Napisałeś, że jesteś zadowolony z atmosfery i wynagrodzenia. Oceniasz jednak obowiązki jako ciężkie wymagające. Czy możesz opisać na czym dokładnie polega twoja praca? Czy młoda osoba bez doświadczenia poradzi sobie na tym stanowisku?

disco polo
@Karolina

W1 produkcja pojemników, głośno i zapach lakierów nieprzyjemny ale po kilku dniach człowiek nie zwraca uwagi. Nowy pracownik przez pierwsze tygodnie pracuje pod okiem doświadczonego operatora, kto ma choć trochę oleju w głowie na pewno sobie poradzi. Kierownictwo ok, ogólnie spoko

disco polo

W1- warunki ciężkie, wypłata dobra, ekipa spoko

@xxxxxxxxx, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Rozumiem, że jesteś zadowolony z ostatniej wypłaty jaką otrzymałeś od firmy Aerosol Service. Napisałeś jednak że ta wypłata Ciebie zaskoczyła. Czy nie spodziewałeś się takiego wzrostu wynagrodzenia? Może taka kwota podyktowana była dobrymi wynikami w pracy? Czy możesz napisać coś więcej. Inne osoby na pewno są tego ciekawe.

Operator
@Karolina

Potwierdzam i ja. Za sierpien mialem kilkanascue nadgodzin i wyplata grubo ponad 4k :) nuz czekam na kolejne):D

qwerty
@Karolina

piękna wypłata za sierpień :-)))))))))))))

stary dziad

Ostatnia wypłata MASAKRA :-) (usunięte przez administratora)

xxxxxxxxx
@stary dziad

Potwierdzam jak zobaczyłem przelew to pozytywny SZOK

Ostatnie osoby wypowiadające się w tym wątku proszę o przestrzeganiu regulaminu forum GoWork.pl i nie podawanie danych osobowych pracowników firm. Posty zawierające takie informacje będą zgłaszane do administratora i mogą podlegać usunięciu. @Dziunia, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji. Rozmawiamy w tym wątku o warunkach pracy w firmie Aerosol Service. Zdania pracowników, zawsze będą podzielone. Nie ma firm całkowicie dobrych, ale też i całkowicie złych! Co jest według Ciebie największym plusem w tej pracy?

Dziunia

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Nie ma pracy w której aby zarobić się nie narobisz. Uważam że złe opinie pisza Ci którzy nie sprawdzili się w firmie i siedzą na bezrobociu bo Ci co pracują nie mają czasu na głupoty ;)

S. stalone S.stalone

W naturalnym środowisku bardzo łatwo jest napotkać ciekawe zwierze- (usunięte przez administratora). Jest to gatunek inwazyjnego pasożyta z rodziny (usunięte przez administratora) Charakteryzuje go ogromną skłonność do wkur***nia ludzi i robienia im na złość. Jest to zwierzę dzienne, jego naturalnym środowiskiem są hale produkcyjne gdzie w pełni może wykorzystywać swoje ofiary. Zwierze to jest osobnikiem dosyć łagodnego usposobienia. Gdy wypatrzy swoją ofiarę zwykle przystępuje do ataku w sposób bardzo typowy dla rodziny (usunięte przez administratora) Otóż podchodzi on do swojej ofiary i zazwyczaj zaczyna p*******ć coś o maszynach i obowiązkach sprzątania, często też jego taktyka jest przynoszenie w swoich kończynach górnych upomnien. Genialna obrona na odparcie jego ataków jest zwykle powiedzenie do niego "a spie*****j ode mnie" . Można rowniez spróbować się po prostu przy nim popłakać i składać losowe zdania po ukraińsku. Osobnik ten widząc płacz i slyszac język zbrodniarzy wojennych zazwyczaj odpowiada jednym "zobaczę co da się zrobić " i odstępuje od dalszego atakowania.Tuż obok terytorium Tomasza występuje inny gatunek zwierzęcia. Te dwa gatunki żyją obok siebie mimo tego że różnica w ich usposobieniu jest niewiarygodnie wielką. Mowa tutaj o Piotrze hy. Jest to osobnik z gatunku tchórzofretek. Spotkać go można bardzo rzadko. Zazwyczaj przebywa w swojej norze a wychodzi z niej tylko w ostateczności. Boi się osobników płci przeciwnej. Nie powie ci ku**a dzień dobry, a proszony o jakąś przysługę znika na wiele godzin. Wprowadza dość duży chaos w systemie pracy w jakim funkcjonuje ponieważ cechuje go (usunięte przez administratora) grafików co skutkuje wkurzaniem pracowników.

TEŚCIOWA

ZNOWU OSZCZĘDNOŚĆI :-( Ciekawe co powiecie o nowym """REGULAMINIE WYNAGRODZEŃ""" Przecież to żenada Pracodawca zmienia sobie od tak płacę godzin nadliczbowych . MOŻE TERAZ WSZYSCY CI KTÓRZY PRÓBUJĄ POLEPSZYĆ WIZERUNEK FIRMY NIECH SIĘ ODEZWĄ . I napiszą w jakich to firmach przestaje się płacić 100% stawki za sobotnią pracę . Jeśli ktoś miał jakieś obiekcje by przyjść pracować w firmie AS to sytuacje takie jak ta powinny rozwiać jego wątpliwości .

Dziunia
@TEŚCIOWA

TEŚCIOWA sobota według ustawy rządowej jest zwykłym dniem roboczym , niedziela jest płatna 100 procent. Jeśli chodzi o nadgodziny to zależy jaki macie okres rozliczeniowy jeśli miesięczny to logicznym jest ze nadgodziny Ci zaskoczą pod koniec okresu rozliczeniowego A nie w sobotę :p

Grazkagrazkowska

Jest super nie ma co narzekac tylko pan (usunięte przez administratora) nadgorliwy. Pozdrawiam G(usunięte przez administratora)

@Malgosia, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Aerosol Service i kontaktować się w sprawie swojej aplikacji? Obecnie działy rekrutacji pomagają kandydatom jeszcze przed rozpoczęciem właściwym etapem rekrutacji. Może warto osobiście zapytać w siedzibie firmy?

@Jolka. Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Aerosol Service? Twoje pytanie jest bardzo ważne z punktu widzenia pracownika. Na szczęście obecnie wiele działów rekrutacji udziela kandydatom informacji jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie?

Malgosia
@Karolina

Na Olx pojawiła się oferta na pakowaczke bez informacji na temat godzin pracy i zmian. Wysłałam do nich pytanie ponieważ ogłoszenie jest bez nr. telefonu i nie dostałam odpowiedzi.

Jolka

Jakie godziny pracy? Czy jest zmiana nocna?

Do starego

Ty stary ty to chyba niezłym gburem jesteś ,myślisz że jak ktoś kładzie kostke to jest gorszy od ciebie ,niestety ale bardzo się mylisz a gośc poprostu na chłopski rozum chciał się czegoś dowiedzięc, ale trafił na Polaka tak

Zostaw merytoryczną opinię o Aerosol Service Sp. z o.o. - Ustka

• Jak się pracuje w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aerosol Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aerosol Service Sp. z o.o.