Aerosol Service Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Aerosol Service Sp. z o.o.

@Ziom, a czy niedziele także bywają pracujące? Czy stawki weekendowe są wyższe od standardowych? Czy firma oferuje także premie uznaniowe, benefity pozapłacowe? Jak wygląda kwestia szkoleń? Osoby bez doświadczenia także mają szanse na zatrudnienie?

Ziom

Jesli chodzi o prace na wydziale opakowań to z pewnoscia wg nowych stawek Ci sie opłaca bo samej podstawy ci wyjdzie ponad 3300. Co do sobot to kwestia jak wypadnie. Praca jest 2 dni po 12 godz a pozniej 2 dni wolne. Kwestia przyzwyczajenia ale praca i ludzie sa spoko i to co wazne tu zmiany widac w kazdym roku na lepsze.

A
@Ziom

3300 netto? Na kazdym dziale praca po 12h? I jak na innych działach z zarobkami, duzo sie roznia?

doświadczony
@Paweł

20 zł na rękę od pierwszego dnia pracy, bez żadnych haczyków ale tylko wydział W1 jako operator. Praca 2 na 2, czyli 2 dni pracy po 12 godzin i dwa dni wolnego, luźno licząc pracujesz przez 15 dni w miesiącu, wypłata prawie 3500. Pracuje i nie narzekam choć czasami jest ciężko.

A

No wlasnie, czy mógłby ktos powowdziec cos o zarobkach? Czy to prawda, ze kobiety zarabiaja z dwoma sobotami 3200 netto? Tez zastanawiam sie nad przejsciem.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aerosol Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierownik Mieszalni?

Cześć, czy mógłby ktoś miły powiedzieć mi w jakich systemach zmianowych pracuje się na produkcji i czy pracujecie w soboty ? (bo akurat nadgodziny są dla mnie ważne i zawsze z chęcią na takie przychodzę) Nikt tutaj nie napisał nic konkretnego o zarobkach, więc nawet nie pytam bo rozumiem, że to jakieś tabu, ale może chociaż ktoś podpowie mi czy warto zmieniać pracę w słupsku za 3000 netto na pracę w Aerosol ? Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę miłego dnia ;)

@anonymous, Twój wpis niewiele wnosi do dyskusji, czy możesz w bardziej rozbudowany sposób przedstawić swoje doświadczenia związane z firmą? Co jest dla Ciebie najważniejszym aspektem pracy dla tego pracodawcy? Możesz zdradzić, jakie stanowisko zajmujesz i czy warto na nie aplikować?

Moze byc

@Abc, a jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w tym miejscu? Czy popierasz negatywne opinie, czy jesteś zadowolony? Zależy nam na tym, by poznać różne punkty widzenia. @def, co masz na myśli? Wnioskuję, że nie zgadzasz się z opinią @1234, powiesz, co Ty sądzisz o tym pracodawcy?

@1234, jeżeli rzeczywiście jest tak jak mówisz, to chyba jednak warto podjąć jakieś działania w tej kwestii, ponieważ stan takich osób wpływa na komfort pracy innych pracowników i przede wszystkim ich bezpieczeństwo. Jak możesz przedstawić inne aspekty wynikające ze współpracy z Aerosol Service? Może mógłbyś wymienić plusy tego pracodawcy?

Abc
@Karolina

Widać 1234 nie znajduje plusów tego pracodawcy...

def
@Karolina

A może po prostu pomyliły mu się firmy??

Zajrzę tu czasami i mam wrażenie, że pracuję w zupełnie innej firmie niż ta którą tu opisujecie. Owszem czasami jest ciężko ale każda praca ma swoje plusy i minusy. Wszedzie tak jest. Po co narzekać? Przecież nikt nie jest tam przywiązany łańcuchem do linii? Jak komuś tak bardzo źle to niech szuka szczęścia gdzieś indziej. Teraz wolnych wakatów wszędzie pełno! Ja pracuję tam już ponad 8 lat i widzę dużo kroków do przodu. A że za darmo kasy nie dają to chyba normalne?! Jak się popełni błąd to trzeba wziąść za niego odpowiedzialność i pożegnać się z premią... Zarobki na produkcji są całkiem dobre. A o ile lepiej by się pracowało bez słuchania tego ciągłego narzekania...

W2

Pitu pitu plastu plastu a mi tu się pracuje dobrze :) i jeśli ktoś narzeka na regulamin to chyba go nie czytał uważnie ... :)

@TEŚCIOWA, czy Aerosol Service przedstawił pracownikom konkretne powody przez które został wprowadzony w firmie nowy regulamin wynagrodzeń? Może mogłabyś w tym miejscu również przedstawić aktualną sytuację tej firmy? Z pewnością zainteresuje innych użytkowników forum.

Zniesmaczona

W tej firmie nie liczą się kobiety zwlasza na monoblokach .!!!są traktowane przez kierownictwo jak roboty do pracy nikt ich nie docenia jak jedzie linia to pakowaczki przez 12 godz muszą zbierać z linii pojemniki oglądać je przy tym leci ponad 100pojemnikow na minutę i jeszcze mają pretensje że w jakieś tacce znajdą puszkę z drugim gatunkiem i zabieraja premie nawet nie dostaną podwyżki bo są dyskryminowane ....jak linia nie idzie to muszą godzinami sprzątać nikt nie patrzy że zbierając na stole ręce bolą porażka

Gogol

Gdyby było tak źle jak niektórzy sugerują to z całą pewnością forum by wrzało!!!

@Gogol

też tak myśle, połowa to ściema

@Teściowa @Ola zachęcam Was do przedstawienia własnej opinii o Aerosol Service Sp. z o.o. jako pracodawcy. Merytoryczne komentarze pochodzące od osób aktualnie zatrudnionych w firmie będą ważnym źródłem informacji dla tych wszystkich osób, które chciałyby pracować w niej. @Ola skąd ta pewność? Żaden z pracowników nie ma pozytywnej opinii o firmie?

Teściowa

Wydaje mi się że wszystkie pozytywne opinie napisane na tym portalu o pracodawcy Aerosol Service pisze kierownictwo. By poprawić wizerunek firmy, który jest jaki jest i na który słusznie sobie zasłużyli. Prawda pai Wando i panie Pawle . ;-) I chyba się nie mylę ;-) Czy jest ktoś kto się jeszcze ze mną zgadza ???

Ola
@Teściowa

Wanda, Paweł i Damian (syn szefa) piszą pozytywne komentarze

@Ada, imprezy organizowane przez pracodawcę, to chyba miły gest w stosunku do pracownika. Mogłabyś napisać, odnosząc się do swojego stażu w firmie, jak często się odbywają i jak wyglądają? Czy kierownictwo również bierze w nich udział?

Ada

Dzisiaj bawimy się na imprezie zakładowej dziewczyny

Ada

Dzisiaj bawimy się na imprezie zakładowej

Nooo

Jezuu. Czytam te wasze opinie i normalnie placze ze smiechu. Ta firm to jeden wielki cyrk ktory zaczal sie w chwili gdy wladze objal projektant obuwia pan Pawel W. Wrocil z jakiegos Bangladszu i uwaza sie za boga w tej firmie a pojecia nie ma na czym tam polega praca. Przynajmniej na tych smiesznych monoblokach. Ma s zyny w rozsypce a nowy kierownik pan Piotr z kazda problemem biegnie do Pawelelka. Kolejna niekompetentna osoba na kierowniczym stanowisku. Osobiscie nie polecam tam pracy. W (usunięte przez administratora) miaja czlowieka i traktuja go jak robota do zadan specjalnych. Jestes operatorem i mechanikiem. Kasa moze i jest na czas ale teraz robia wszystko zeby jak najbardziej obciac premie bo produkcja iest ciagla i za duzo musieli by zaplacic. A dojazdy sa ale nie dla monoblokow. Tak trzeba dojezdzac na wlasny koszt bo nie ma dojazdu ani powrotu o 18 czy na 18

booooooom
@Nooo

Mam wrażenie że kolega wyleciał i żale wylewa.

Zostaw merytoryczną opinię o Aerosol Service Sp. z o.o. - Ustka

• Jak się pracuje w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aerosol Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aerosol Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aerosol Service Sp. z o.o.